Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egy kis izgalom Kaiwan Short 5 év 80 millió 16 per év hosszabítás. Egészségére!
dande
 twitter.com/AlbertBreer/status/853975583746908160
 twitter.com/RapSheet/status/853974793770631168

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis izgalom Kaiwan Short 5 év 80 millió 16 per év hosszabítás. Egészségére!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kijött a preseason schedule, AFC South meccsekkel hangolunk a szokásos Steelers elleni zárómeccs mellett.

HOU, @TEN, @JAX, PIT

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding


Tudom, hogy nagy geciség meg minden, de ezen visítottam 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói Mock draft játékon a Carolinán a sor! A 8. pickkel, kérlek vegyetek részt aktívan a játékban !😊 Szeretném, ha a következő 24 órában le tudnánk zárni a 8. picket!

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Stew szerződését meghosszabbítottuk, amivel jelentősen csökkent az idei fizuja, Benjire meg le fogjuk hívni az ötödik éves opciót. Mindkettő jó döntés sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem IRL több QB-t kivisznek előttünk 😊

Amúgy ahogy közeledik a draft egyre bizonytalanabb vagyok kit kéne vinni. Garrett nyilván kimegy, Fournette jöhetne, a két safety, Adams és Hooker is bejövős nekem, CB-nek annyira nem örülnék a tavaly triplázás után. Jonathan Allent sztem tudnánk erős oldali DE-nek használni, így ő is jöhetne, illetve Howard érdekes lehet, mondjuk nem tudom, egy TE mennyire ér 1/8-at.
gabokocka
Allennek izületi gyulladása van (volt?) mindkét vállában, ami nem olyan dolog, ami teljesen/végleg elmúlna, sőt. Egyetemen is fájdalmai voltak játék közben. Van olyan csapat akinek lekerült a boardjáról, sztem benne van, hogy csúszik...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Remélem IRL több QB-t kivisznek előttünk 😊

Amúgy ahogy közeledik a draft egyre bizonytalanabb vagyok kit kéne vinni. Garrett nyilván kimegy, Fournette jöhetne, a két safety, Adams és Hooker is bejövős nekem, CB-nek annyira nem örülnék a tavaly triplázás után. Jonathan Allent sztem tudnánk erős oldali DE-nek használni, így ő is jöhetne, illetve Howard érdekes lehet, mondjuk nem tudom, egy TE mennyire ér 1/8-at.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói Mock draft játék, körülbelül szombaton kerül sor a Carolinára, készüljetek majd 😛

Link:
docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nyilván Cam akart játszani, de azért van edző, orvosi stáb, GM, tulaj, hogy tudassa vele, többet árt, mint használ.

Annyi számomra mindenképp pozitív a szezon előtt, hogy szépen visszatérünk az underdog, radar alatti szerepünkhöz, ami jól megy nekünk. Reméljük ez most sem lesz másként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Nem tudhatjuk, Camet ismerve, lehet, hogy ő akart mindenképp játszani. Akárhogy is nem volt okos dolog.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elvileg december elején sérült meg, faszom se tudja, utána miért kellett erőltetni. Ha utána megműtik, kb már most egészséges lenne.... Így meg örülhetünk, ha a TC elejére százas lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Cam vállműtét, CJ hátműtét. Remélem rendben lesznek.
Mondjuk dögöljek meg, ha értem ezekre miért most kerül sor, miért nem két hónappal korábban.
gabokocka
Vagy Cam miért játszott sérülten az utolsó 3 meccsen?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Cam vállműtét, CJ hátműtét. Remélem rendben lesznek.
Mondjuk dögöljek meg, ha értem ezekre miért most kerül sor, miért nem két hónappal korábban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Emlékeztek mikor a Saints ellen egyszer csak Teddy és Sanchez lett a kezdő corner páros. 😀 😀 és egy FG lal kaptunk végül ki?
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Carolina Panthers re-sign cornerback Teddy Williams
 car.247sports.com/Bolt/Carolina-Panthers-re-sign-cornerback-Teddy-Williams-51875561
Gorro
Tavaly leszedett egy lasztit Breestől , ennyit hozzá tett tavaly. Ha ezt idén is megteszi nekem tetszik, megaztán annyi yardot nem engedett mint Bene 1 meccsen 😀. De viccet félretéve reméljük nem kap soha védelmi snapet. Az ügynöke meg vele reklámozhatná magát
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Carolina Panthers re-sign cornerback Teddy Williams
 car.247sports.com/Bolt/Carolina-Panthers-re-sign-cornerback-Teddy-Williams-51875561
Gorro
Az ő csótányokat megszégyenítő NFL-beni túlélése igazi siker sztori. Amikor a Cowboys betette a PS-be még lehetett hallani Bob Hayes nevét vele kapcsolatba hozva. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Carolina Panthers re-sign cornerback Teddy Williams
 car.247sports.com/Bolt/Carolina-Panthers-re-sign-cornerback-Teddy-Williams-51875561

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elég alaposan áttekintjük az elkapó felhozatalt a drafton, a helyi arcok már vagy jártak nálunk, vagy mi mentünk masszív stábbal hozzájuk (Zay Jones - East Carolina, Ryan Switzer és Bug Howard - North Carolina, Artavis Scott - Clemson) és John Ross-szal is tervbe van véve egy újabb meeting, vele azt hiszem már a combine alatt is találkoztunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Leonard Johnson követte McDermottot, Buffalóba igazolt. A CB opciók leszűkültek, elég sokan aláírtak az elmúlt napokban, sztem a draftig már nem nagyon fogunk mozgolódni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Panthers coaches meet privately with two Clemson players
 car.247sports.com/Bolt/Panthers-coaches-meet-privately-with-two-Clemson-players-51822305

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lee szerződésével mahináltunk, nagyobb capspace, neki pedig nagyobb garantált összeg, ezzel nagyjából el is dőlt, hogy ő lesz a punterünk, Palardy csak vésztartalék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Akkor mínusz 1 opció, ezt még nem figyeltem. Mindegy, remélem a draftról hozunk valakit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Akkor nézzük így az FA első hete után, hogy áll a roster:



RB: Stew, CAP, Fozzy, Simmons
Stew hál istennek nem lett cutolva, Fozzyt visszaigazoltuk, más nem történt. Ide valaki még jönni fog, a draft tele van jó prospectekkel, de sztem, ha úgy alakul, hogy nem húzunk senkit, akkor egy veterán jön Stew mögé/mellé. AP, Charles, Blount, Chris Johnson, Murray, van opció bőven, eddig a jó nevekből álló
[/b]gabokocka
Murray aláírt a Vikingshez!

Szerkesztette: Szokol
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Akkor nézzük így az FA első hete után, hogy áll a roster:

QB: Cam, DA, Webb
Itt nem volt várható komoly változás, nem is történt semmi. Webbnek kell küzdeni a roster helyéért, ami mondjuk Shepard leigazolása után lehet kicsit neccesebb lesz, mint volt eddig.

RB: Stew, CAP, Fozzy, Simmons
Stew hál istennek nem lett cutolva, Fozzyt visszaigazoltuk, más nem történt. Ide valaki még jönni fog, a draft tele van jó prospectekkel, de sztem, ha úgy alakul, hogy nem húzunk senkit, akkor egy veterán jön Stew mögé/mellé. AP, Charles, Blount, Chris Johnson, Murray, van opció bőven, eddig a jó nevekből álló piacról egyedül Lacy írt alá a Seahawkshoz.

FB: Young, Johnson
Tolberttől sikerült megszabadulni, hoztuk Youngot aki anno a Redskinsben jutott hasonló szerephez, illetve Johnson tavaly már próbálkozott rosterre kerülni. Meglátjuk mi lesz, nem lepne meg, ha jönne egy hátsó körös, vagy egy UDFA prospect.

WR: Benji, Funfun, Bersin, Byrd, Shepard, Johnson, Garrett, Frazier
A legjobb esetben is csak az mondható el, hogy nem gyengültünk, ezt pedig kevésnek érzem. Ment Ginn és Philly, jött Shepard és Johnson, nem nevezhető minőségi előrelépésnek. Nyilván előbbi kettő sem szupersztár, szóval egy jó drafttal még javulhat az összkép, de egyelőre mindenképp csalódás, ami itt történt. Szerintem kéne egy veterán, aki összerántja a brigádot (pl.: Boldin), a draftról pedig egy speedster/returner (pl.: Switzer). Az biztos, hogy Benjinek és Funchessnek elő kell lépni, legitim első és második számú elkapókká kell válniuk. Erre láttunk biztató jeleket tőlük, de ezt konzisztensen kell hozni.

TE: Olsen, Dickson, Manhertz, Simonson, Wallace
Dickson egyelőre nem lett kivágva  De simán benne van a pakliban egy TE draft és akkor akár repülhet is, mert Olsen mögé jön az újonc, a harmadik TE posztért pedig küzdhetnek Simonsonék valamint a további esetlegesen még érkező camp bodyk.

OL: Matt Kalil, Norwell, Ryan Kalil, Turner, Oher (Williams); cserék: Gradkowski, Larsen, Scott, Silatolu, Yankey, Clausell, France, Rigsbee, Rodgers, Slater, Thompson
Matt Kalilon fog múlni, hogy nézünk ki, ha ő megközelíti újonc szezonjában nyújtott teljesítményét faszaság, ha az utóbbi évek teljesítményét hozza, akkor Camnek szomorú napjai lesznek. Oherrel jó volna tudni mi a helyzet, ha egészséges, akkor úgy gondolom, megvagyunk, ha nem, akkor még egy tackle kéne. Fontos lenne Norwell-lel vagy Turnerrel hosszabbítani, mert mindkettő FA lesz jövőre, és nem ártana együtt tartani a falat. Silatolu korrekt depth lehet, nála is az egészség a fő kérdés.

DE: Addison, CJ, Pep, Horton, Delaire, Webster
Ealyt lecseréltük Peppersre, mindenki más maradt. Magyarul kéne nagyon a draftról egy jó prospect, szerencsére 1/8-ra van opció bőven, sőt, akár a második körben is lehet kimagasló tehetséget találni, nagyon jó az idei draft DE poszton, de ezt már többször kibeszéltük. Optimális esetben Horton és Delaire küzd majd az esetleges ötödik helyért a TC-ben.

DT: Star, KK, Butler, Love, Crume
Short megkapta a taget, Love-ot visszahoztuk, minden rendben. Itt sem ártana egy hosszú távú szerződés a Short, Star kettős egyikének mert jövőre könnyen kiürülhet ez a jelenleg telítettnek tűnő poszt.

LB: Luke, TD, Shaq, Mayo, Cash, Jacobs, Norris
Megvagyunk, Shaqnek szépen lassan át kéne vennie TD szerepét, Klein távozása nem szabadna, hogy bármiféle gondot okozzon. Cash és Mayo sztem megfelelő depth, nem kéne picket áldozni erre a posztra.

CB: Bradberry, Worley, Munnerlyn, Sanchez, Young, Richards, Patmon
Captain leigazolása fontos lépés volt, de még így is egy mínuszban vagyunk véleményem szerint, a három kezdőn kívül nem nagyon van NFL szintű CB a rosteren, az pedig kevés. Jobban örülnék egy veterán igazolásnak, mintha draftról érkezne valaki, de a lényeg, hogy egy érkező legyen még. CB poszton is mély a draft, úgy hogy sztem érkező már csak a draft után lesz, legyen az FA vagy rookie.

S: Adams, Coleman, Boston, Jones, Marlowe, Blechen, Dixon, McCray, Southward
Adams nagyon hasznos igazolás, akár kezdő lesz, akár csere, így nem vagyunk safety draftra kényszerítve, viszont ha jön egy nagy potenciállal bíró újonc, könnyen behelyezhető a kezdőbe. Bostonért állítólag érkezett trade ajánlat, a draft előtt semmiképp sem engedném el.

ST: Gano, Lee, Palardy, Jansen
Gano még itt van  Palardyt megtartottuk, mint ERFA, de sztem ha Lee jó és egészséges, nincs nagyon esélye kiszorítani, max elcseréljük egy hátsó körös pickért valahova. Kéne egy jó kicker és Ganót elküldeni a vérbe.

Capspace, ha jól számoltam, olyan 12 misi körül van, amit a draftra fogunk költeni annyi sztem visszajön a végső cutoknál. Viszont drágább igazolások már nem várhatók, 7-8 millát biztos fog tartogatni Gman a szezonra, ha beütne vmi szar és kéne valakit hozni. Én várok még egy futót, legalább egy, de inkább két elkapót, egy-egy TE és OT sem ártana, egy DE egy CB és egy safety (kicker és FB lenne a bónusz). Ennyi pickünk kb van is, egy-egy kukázós igazolás is beeshet, jól állunk, egy ütős drafttal sztem simán jó a keret SB runra, úgyhogy Riverán lesz a teher, Gman eddig az idei holtszezont nem baszta el 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.