Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Amúgy nagyon érdekes edző Bill B. Kurva régóta csinálja kurva sikeresen és sose gondolja hogy jó amit csinál , mindig fejleszt mindig modern marad.
Tavaly gyakorlatilag úgy döntött hogy már 2 Elit Linebacker s pazarlás. Jones után Colinstol is megszabadult . Pár éve milyem soruk volt! Mayo Colins, Spikes, Higthtower , Jones és Ninkovich mondjuk többször End volt de nem állt távol tőlük a OLB post se. Nagyon modern dolgot csinál . Mi meg ügye felhalmoztuk nagyon a Posztot. Kiváncsi vagyok hogy most az új DC mennyit változtat majd de nekem nagyon szimpi amit ott használnak , csupa hyrid játékossal nagyon sok az opció, kicsit több variálást várol idén magunktol. Van rá ember anyag hogy variáljuk a 3-4,4-3 4-2-5 felállásokat. Peppers DE/OLB Short DT/DE ,Star DT/NT , Addison DE/OLB , Shaq LB/S , Coleman, Adams Ss/Fs , ellehetne szerintem ezt nagyon szépen navigálni egy okos Edzőnek.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Valaki tudja hogy Zach Brown miért nem írt még sehova alá? Nagyon korrekt volt tavaly és már napok óta nincs Higthtower akire esetleg várnának.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Ez a hitvallása ezért nem fizet 10+ millát egy DB-nek. Simán benne van hogy középső körökbe húz egyet
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tetszős nekem, DT poszton megvagyunk (bár ez Gmant nem szokta zavarni 😊 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kyle Love vissza igazolva. Egy Pipa
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Boldin folytatja a pályafutását, meg kéne próbálni, hátha van kedve itt focázni....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Kalil cap hit kivágásokkal kalkulálva:
0-1 évet tölt el nálunk 24 000 000
2 évet tölt el nálunk 25 000 000
3 évet tölt el nálunk 33 000 000
4 évet tölt el nálunk 44 000 000

 overthecap.com/player/matt-kalil/1793

Szerkesztette: nemtomi
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kalil számai:

Cap hits:
2017: $3.4M
2018: $5.9M
2019: $11.9M
2020: $14.9M
2021: $15.4M

Matt Kalil Panthers deal: 55.5M, $12M signing bonus, $10M 2021 option bonus to be exercised 2018, $10M 2018 non-exercise fee. Matt Kalil salaries $1M (gtd), $1M (gtd), $7M (gtd inj at signing, fully if on roster 3rd day 2019, $10M, $10.5M, $400K Pro Bowl incentive.

Ez így sokkal barátibb, mint eleinte gondolhattuk. Relatíve nagy lóvét csak akkor kap, ha hosszútávon is beválik. Zsír.
gabokocka
És ha továbbra is igy emelkedik a cap , akkor 19 től gyakorlatilag áron alul lesz itt. ( persze csak akkor lesz tt ha bevált)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát igen, Okung évi 13 millió felett kapott, Reiff és Whitworth évi 11 millió felett, Kalil évi 11, Joeckel évi 8.
Clady még kinn van a piacon de sztem 10 millió alatt nem áll szóba senkivel.

Azért látszik a cap emelkedésének a hatása....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez így sokkal barátibb, mint eleinte gondolhattuk. Relatíve nagy lóvét csak akkor kap, ha hosszútávon is beválik. Zsír.
gabokocka
Barátibb, de azért ez egy két éves 16 és feles szerződés (három-négy év alatt elkönyvelve) szar teljesítmény esetén is. A Hawks kötött hasonló értékűt Joeckel-lel egy évre.
tomi-tomi
Ja, de Joeckel teljes karrierje során világtalan volt, míg Kalil első évében probowler, aztán sérülések miatt eléggé visszaesett a teljesítménye, most állítólag teljesen egészséges a műtétje után. Meglátjuk, nyilván van benne kockázat, de Matsko kezei alatt Oher legitim LT-nek tűnt, Kalil pedig ezerszer jobb alapanyag. Így nekem kifejezetten tetszik ez a deal.
gabokocka
Igen, én is azt próbáltam leírni, hogy bármiféle értelmezhető pedigrével ennyi egy OT ára most. A kettőjük közti különbséget pedig jól jelzi, hogy Kalil két évre lett megkínálva.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez így sokkal barátibb, mint eleinte gondolhattuk. Relatíve nagy lóvét csak akkor kap, ha hosszútávon is beválik. Zsír.
gabokocka
Barátibb, de azért ez egy két éves 16 és feles szerződés (három-négy év alatt elkönyvelve) szar teljesítmény esetén is. A Hawks kötött hasonló értékűt Joeckel-lel egy évre.
tomi-tomi
Ja, de Joeckel teljes karrierje során világtalan volt, míg Kalil első évében probowler, aztán sérülések miatt eléggé visszaesett a teljesítménye, most állítólag teljesen egészséges a műtétje után. Meglátjuk, nyilván van benne kockázat, de Matsko kezei alatt Oher legitim LT-nek tűnt, Kalil pedig ezerszer jobb alapanyag. Így nekem kifejezetten tetszik ez a deal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez így sokkal barátibb, mint eleinte gondolhattuk. Relatíve nagy lóvét csak akkor kap, ha hosszútávon is beválik. Zsír.
gabokocka
Barátibb, de azért ez egy két éves 16 és feles szerződés (három-négy év alatt elkönyvelve) szar teljesítmény esetén is. A Hawks kötött hasonló értékűt Joeckel-lel egy évre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kalil számai:

Cap hits:
2017: $3.4M
2018: $5.9M
2019: $11.9M
2020: $14.9M
2021: $15.4M

Matt Kalil Panthers deal: 55.5M, $12M signing bonus, $10M 2021 option bonus to be exercised 2018, $10M 2018 non-exercise fee. Matt Kalil salaries $1M (gtd), $1M (gtd), $7M (gtd inj at signing, fully if on roster 3rd day 2019, $10M, $10.5M, $400K Pro Bowl incentive.

Ez így sokkal barátibb, mint eleinte gondolhattuk. Relatíve nagy lóvét csak akkor kap, ha hosszútávon is beválik. Zsír.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Állítólag Boston után vannak érdeklődök. Nem tudom, draft előtt nem engedném el, gyakorlatilag megszűnne a depth, de ha az első körök valamelyikében húznánk safety-t, nyugodtan vihetnék.
Elég komoly gyomolást végzünkgabokocka
gabokocka
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag Boston után vannak érdeklődök. Nem tudom, draft előtt nem engedném el, gyakorlatilag megszűnne a depth, de ha az első körök valamelyikében húznánk safety-t, nyugodtan vihetnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Chris Scott 1 évre vissza hozva
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Peppers és Kalil nélkül van 24 milliótok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Forrás:  www.catscratchreader.com/2017/3/12/14899228/panthers-salary-cap-update-julius-peppers-kawann-short-captain-munnerlyn

Ellenben biztosan hibás a forrás, mert nem tartalmazza Matt Kalil szerződését, ami a leginkább befolyásolja a cap space-t.

Az egyes játékosok esetében Forrás: spotrac.com:
Mike Adams $1 750 000
Charles Johnson $2 200 000
Julius Peppers $3 500 000 + $750 000 ínszentív

Russell Shepard esetében nincs infó, a lenti link a cash-re vonatkozik, ami ugye jelentősen eltérhet a cap hit-től.
Forrás:  www.carolinahuddle.com/boards/topic/135514-shepard-contract-details/

Pl. Captain Munnerlyn esetében cap hit: $2 868 750, cash $7 368 750

Egyébként meg, többszöri nekifutás után is mindig ugyanarra jutok, ezen témában nem tudok hiteles infókhoz jutni. 😊
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Sztem már nincs annyi, ha minden szerződést bekönyvelnek, olyan 10-15 körül leszünk. Nagy igazolást már nem várok, még a szokásos kukázások jöhetnek.

Annyi bajom van az igazolásokkal, hogy elég komoly lóvékat dobálgatunk oda rostertöltelék kaliberű embereknek, picit jobban is sáfárkodhatnánk a pénzzel. Charles Johnson is kapott 2.2 milliót, Shepard 10 milliót három évre. korábban már kitárgyaltuk Horton és Jonest is. Mike Adams fizuja ami kifejezetten tetszik, két évre 4.2 millió, teljesen jó.
gabokocka
Elvileg ugy könyveltek hogy most ennyink van , kinti oldal számolta ezeket. Overthecap de Matt Kalil nem látom bekalkulálva ugyhogy igazad lehet

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sztem már nincs annyi, ha minden szerződést bekönyvelnek, olyan 10-15 körül leszünk. Nagy igazolást már nem várok, még a szokásos kukázások jöhetnek.

Annyi bajom van az igazolásokkal, hogy elég komoly lóvékat dobálgatunk oda rostertöltelék kaliberű embereknek, picit jobban is sáfárkodhatnánk a pénzzel. Charles Johnson is kapott 2.2 milliót, Shepard 10 milliót három évre. korábban már kitárgyaltuk Horton és Jonest is. Mike Adams fizuja ami kifejezetten tetszik, két évre 4.2 millió, teljesen jó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kb 24 milka van még abbol lejön a 8 m rokkie szerződések meg a maradék . Van 15 tisztán ami elmehet. Remélem hasznosan költjük el,

Ötletem persze lenne, nektek mi?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Philly Buffalóban landolt.

Azért sztem a WR sor messze van a késztől, meglepne ha nem jönne ide még ember.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Azért egy középszerű ILB még jó lenne a mélység miatt. Ha Cash bevethető is lesz majd ő Shaq cseréje Shaq meg TD cseréje 😀 Mayot meg Jacobsot szerintem meg senki se akarja majd védelembe pályán látni

DT még kell 1 a rotációnkhoz , Love jöhetne veterán minumum körül. Tökéletesen megfelelt

DE dratf mindenképp kéne így is. CJ , Peppers, Addison , Horton , Delarie . Horton Delarie idén is PS bol lesz oda vissza igazolgatva remélem. Több veterán meg ide nem kell , pénz sincs már rá szóval valakit draftrol várok.

Safety kezdők megvannak de nem hosszútávon és Jones se baj ha csak a ST ben játszik ide is várok még valakit. Jó lenne egy magas srác mert a 2 kezdőnk most 178-180 és 88-90kg. Boston továbbra se mutat konzisztens játékot de passzjátéknál mutatott szépeket. Draftról ide is várok valakit. Ha nem akkor Harper jó lehet veterán minimumért, vészmegoldasnak jobb minz Jones de én már nem húznám tovább a jövő kezdő SS megtalálását.

CB sortol sokat várok viszont csak a kezdők vannak meg. Bradberry Worley Munnerlyn. Leonard Johnsont nem tudom miért nem hoztuk még vissza ilyen olcson mint amiért itt volt. Akkor márcsak szélre kéne még 1 srác. Szerencsére draft itt is erős es van 2db 2. Körünk.

OL ba még kell valaki szélre ha Oher nem jön rendbe és Kalil szerződése azt mutatja hogy nem nagyon bíznak benne. Itt vagyunk a leggyengébbek most és a draft is gyenge a poszton. Vannak még egész jó nevek Clady, Andre Smith, Jake Long , Vollmer. Ők inkább márcsak nevek vagy ott az örok kedvencem Byron Bell .

TE ezek szerint Dickson marad meg vannak még a PS srácok. Hát ide azért elférne jobb játékos dicksonnál ugyan ennyi pénzért. Luke Wilson , Rivera, Tamme de végülis senki nem lenne nagy upgrade , szerencsére nem kellet olsen nélkül játszani mostanság de Dickson nem tudná elkapásokba pótolni. Viszont itt is jó a draft.

WR szerintem kész

CJ2 vel elégedett vagyok Benji Fun szerintem megintcsak jók lesznek ha működik a rendszerünk. Shepart méretben Cotchra hajaz rémelem tanul is tőle.Szerintem ez igy elegendő lesz.

HB/FB

Itt jövőre lesz igazán nagy a baj ide kéne 1/8 ra húzni annak ellenére hogy senkitől nem ájultam el Mixton balhét nem vágom de mi kerülni szoktuk már az ilyeneket, pedig ő tűnik a legjobbnak és érte lehetne lemenni a Drafton vagy még bent lehet a 2-3 körben is. Kell valaki mert ez az egész offense alapja , stew sokat sérült Fozzy nem győzött meg , Fb meg nincs most a keretben ide mondjuk sima UDFA kell.

Irányítót csak ugy adtam volna ha Pryor ide jön 3. Számúnak jó lett volna. Esetleg rúgni is megtanulna és akkor WR QB K/P egyben
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Attól függően, hogy ki a célpont 1/8-ra, én inkább onnan jönnék lefelé plusz picket szerezni.

Persze ha mondjuk Fournette, Adams vagy Thomas kell nekünk, akkor nem, de ha nem zúgunk bele senkibe, trade lefele, aztán ott behúzni akár Howardot, Rosst, Barnettet, aki elérhető.

Sok variáció van, az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
 www.carolinahuddle.com/2017/03/11/carolina-panthers-trade-nfl-draft/
Nem egy elrugaszkodott teória.