Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The worst 7-0 team in the NFL.
gabokocka
Nagyon kíváncsi leszek mire mentek a Packers ellen vasárnap.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
The worst 7-0 team in the NFL.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz szülés volt a végén, de azért csak meglett a W(mondjuk Whealen "szabályos" incompleteja is kellett ehhez. Ennyit a hazai pályáról. Gano zeroból hero lett. Grat a 7-0hoz!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Először Rivera, másodszor a bírók, harmadszor Teddy szabotálta el a W-t. Ezek után megnyerni komoly karaktert mutat.

Gano meg berúgja, amikor kell 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
2 tescos energia pia bespájzolva, előző meccset kihagytam, ezt már nem fogom. Én is természetesen remélem, hogy a turnoverek gyártását csillapítjuk kicsit, mert az elmúlt meccseken elég durván sok volt.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Azzal, hogy kikapott a Packers, szerintem ez a mai meccs vesztett a jelentőségéből. Oké, nyilván nem sokat, de a GB ellenit kell megnyernünk, és akkor igen jó esélyünk lesz a 1st seedre is, ami elég hihetetlenül hangzik, de itt vagyunk 😊 És ha már itt vagyunk, akkor meg kéne ragadni a lehetőséget, sose tudni, mikor lesz legközelebb hasonló, a Pack idegenben közel nem olyan meggyőző, mint a tundrán, ha a playoffban összekerülnénk, az legyen Charlotte-ban...

A Falcons miatt én nem aggódtam eddig se, Quinn jó kis edzőnek tűnik, korrektül összerakta őket, de nem volt fenntartható az, ahogyan nyerték a meccseiket. Persze lassan mi is leállhatnánk a turnovergyártással 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha azt mondom, hogy nagy lehetőség kapujában állunk, akkor finoman fogalmaztam.
A Falcons kezd leolvadni, keleten és nyugaton egymást fogják nyírni a csoportgyőzelemért, a Packers tegnap beleszaladt a késbe. Most két győzelemmel igen közel kerülhetne az NFC#1 seed.
Ilyenkor szoktunk bebetlizni.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Smitty 😕
Remélem nem vonul vissza és látjuk még.

Tömörödik a csoport, jól jött ez a Falcons loss, de a Saints és a Bucs is életképesnek tűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Edwards és Addison out, Kalil és Shaq doutful.
Rivera azt mondta, hogy Williams pár drivera biuztosan beszáll, meglátjuk ezt hogy képzeli el. Remmers akkor bemegy centerbe, vagy a padra, vagy alapból centerben kezd. Jobban örülnék egy Remmers cetner, Willians RT kombónak, bár Velasco is minőségi csere center poszton.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kalil ma sem edzett, viszont Daryl teljesértékű munkát végzett, csakúgy, mint tegnap.
Shaq, Edwards ls Addison valószínű nem játszhatnak, a védőfal rotációjából így már két ember esik ki, kíváncsi vagyok hozunk-e vkit a depth mélyítésére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2011es 1/1 vs 2012es 1/1. És a két kedvenc (+ sztem legnagyobb potenciálú) fiatal QB-m. Ráadásul Cam van nálam fantasyban. Ha nyerünk, örülök. Ha nem nyerünk, akkor meg remélem fantasyban nyerek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Elég sokat láttam idén a Coltsot, nem akarom lenézni őket, de semmit nem mutattak eddig, ami miatt nekünk tartani kéne tőlük. Persze any given Sunday stb de rajtunk fog múlni a meccs, egy MNF-et meg biztos nem veszünk félvállról, még ha kicsit trap game íze is van (két NFC-s rangadó között egy AFC-s ellenfél, tulajdonképpen nem lenne tragédia az se, ha kikapnánk).

Norman szerintem Hiltonon lesz, kivéve ha slotból indul, oda nem szokta követni az elkapókat, de alapvetően egy embert szokott fogni, az ellenfél nr 1 WR-jét.

Ha Kalil nem tud játszani, viszont Williams már bevethető lesz (már edz, úgyhogy nem reménytelen), akkor lehet, hogy Remmers megy be centerbe, előszezonban nyomtunk így egy meccset.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kalil bokája nem százas, az Ealges ellen sérült meg, de ugye akkor végig tudot játszani. A héten még nem edzett, remélem nem kell kihagyja a meccset, bár Velasco megfelelő backupnak tűnik. Kár volna ha elkezdene nyűglődnio a fal, annyira faszán összeálttak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem hinném, hogy Normant beáldoznák Hiltonért. Nekünk már Moncrief eltüntetêse is ugyanolyan fájó pont tud lenni mint TY, rá jobban passzol Norman.

több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Riport Jake-kel😊
 www.panthers.com/news/article-2/Where-Are-They-Now-Jake-Delhomme/c189a38f-d87d-4608-b041-34fef3065b12

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Short a hónap védője az NFC-ben, eddig ilyen téren hibátlanok vagyunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Akkor jön a Colts. Sokkal szarabbul szerepelnek, mint arra számítani lehetett, ettől függetlenül Luckban mindig benne van, hogy elszabadul és hajít 400 yardot. A kérdés, hogy ezt mennyi turnoverrel teszi. Igen fontos volna viszont, hogy mi letudjunk egy nyomorult meccset eladott labdák nélkül, jelentősen megkönnyítené a helyzetünket, ha az ellen nem kapná meg meccsenként kétszer a labdát a mi térfelünkön. Viszont a speciális egységet dicséret illet, amikor rajuk múlt rendre a világvégéről indulhatott az Eagles, ezt kéne fenntartani hosszútávon. Kíváncsi vagyok, hogy Norman követi-e majd Hiltont, vagy marad az oldalvonal mellett, attól függetlenül, hogy Hiltont hova mozgatja a Colts. Az is érdekes lesz, hogy a támadófal tud-e olyan szinten játszani, mint tették azt legutóbb, mert akkor igencsak átszaladnánk rajtuk. Ez lesz a kulcs most is, a Colts futásvédekezése nem nagyon hasonlítható össze a Phillyével, pedig ellenük is felraktunk 200 futott yardot, ergo ez nem tűnik megismételhetetlen feladatnak. Ráadásul eléggé szoktak szenvedni a mobil QB-k ellen, úgyhogy lehet futni ezer féleképpen.

Papíron tehát jónak tűnik nekünk ez a matchup, azonban nem szabad, hogy elhiggyük magunkról azt, hogy qrvajók vagyunk, bár sztem Ron tesz róla, hogy tűzben tartsa a brigádot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mivel itt azt kell megverni, aki szembejön, így sosem szerettem az avval való takarózást, hogy vmelyik csapat azért áll jól, mert könnyű ellenfelekkel játszott.
Ráadásul annyi upset van minden fordulóban, nincs előre lefutott meccs, így tényleg meg kell becsülni minden győzelmet.

Ennek fényében pedig különösen szívni kell magunkat, nem szabad hagyni, hogy elbasszuk ezt a remek sorozatot és elpártoljon tőlünk a szerencse. Mindannyian emlékszünk mekkora szopás volt éveken keresztül a szoros meccseket a végén elbukni. Ezt a tendenciát hál istennek sikerült megfordítani, ez már egy másik csapat, de azért még mindig bennem van az ideg a gyengébb csapatokkal szemben is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Amúgy most bármennyire is jól állnak a dolgok, muszáj még gyűjtögetni a W-ket, mert a Falcons sorsolását nézve - ha mi oda vissza el nem verjük őket - nem látom, hogy végeznének 12-13 győzelem alatt. Nekünk pedig még lesznek combos meccseink, szóval mocskosul be kell húzni a győzelmet a Colts ellen, nem szabad hagyni nekik, hogy ellenünk táltosodjanak meg.
gabokocka
Minden meccsüket láttam idén és elég érdekesnek tartom, hogy őket nem piszkálják (mert minket igen) a "túl jó rekord" kérdésessége miatt
smash28anddash34
Nehéz úgy piszkálni a túl jó record miatt, hogy a hülye is látja, hogy a legótvarabb, leggyengébb sorsolásunk van. Párszor már próbáltunk így is megtenni sok mindent, hogy ne legyen ilyen jó a mérleg, de tény az is, hogy legalább ennyiszer tettünk azért is, hogy ilyen legyen. Ti most nagyon mentek, sztem nem lesz veszélyben a csoport győzelem, ami nem is baj, kijár. Mi meg majd meglátjuk, hátha WC helyen nekünk is terem valami 😉

több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Amúgy most bármennyire is jól állnak a dolgok, muszáj még gyűjtögetni a W-ket, mert a Falcons sorsolását nézve - ha mi oda vissza el nem verjük őket - nem látom, hogy végeznének 12-13 győzelem alatt. Nekünk pedig még lesznek combos meccseink, szóval mocskosul be kell húzni a győzelmet a Colts ellen, nem szabad hagyni nekik, hogy ellenünk táltosodjanak meg.
gabokocka
Minden meccsüket láttam idén és elég érdekesnek tartom, hogy őket nem piszkálják (mert minket igen) a "túl jó rekord" kérdésessége miatt. Az Eagles egy félidőt nyomott ellenük, de akkor úgy mentek át rajtuk, mint kés a vajon. A Giants is nyomott egy full kretént a végén. Dallas: Romo>Weeden. A Texans az sima volt. A Redskins és a Titans (Mettenberger...) ellen is simán benne volt a bukta, bár utóbbinál 33 milliószor megnyerhették volna a meccset.
Rajtunk inkább látok fejlődést, mint rajtuk + Julio szenved már meccsek óta, de a futójátékuk és Freeman brutál jó, azt el kell ismerni. Fogunk még mi is és ők is bukni, de mindkét csapat PO (esélyes).
Az egymás elleni meccsek fognak dönteni meg DIV eredmények.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy most bármennyire is jól állnak a dolgok, muszáj még gyűjtögetni a W-ket, mert a Falcons sorsolását nézve - ha mi oda vissza el nem verjük őket - nem látom, hogy végeznének 12-13 győzelem alatt. Nekünk pedig még lesznek combos meccseink, szóval mocskosul be kell húzni a győzelmet a Colts ellen, nem szabad hagyni nekik, hogy ellenünk táltosodjanak meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
végképp odabaszhatunk a kétkedőknek, hogy igenis az NFL egyik legjobb csapata vagyunk. gabokocka
Aki kétkedik ebben jelenleg, az vagy hater, vagy nézzen másik sportot. Mindezt Benjamin nélkül! És ha nyertek a Packers ellen, akkor az is kijelenthető, hogy ez a legjobb csapat jelenleg az NFCben. A Pats miatt még nem mondom, hogy az egész NFLben, de megnézném mit meccselne a 2 csapat egymással. Grat a 6-0hoz btw!
A Coltsot meg csak ne vegyétek félvállról. Tessék szépen nekik is elkenni a szájukat jövő kedd hajnalban! Előre is köszöni az AFC South másik 3 csapata!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Shaq és Daryl Williams is tudott már mozogni, lehet bevethetőek lesznek hétfő este.
Addison viszont kevéssé valószínű, hogy játszhat, neki ugyebár a válla húzódott meg a Philly ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Igen, nem maga a 6-0 az impresszív, hanem ahogy azt elértük. Sztem még 80%-ot sem hoztunk ki magunkból egyik meccsen sem, pedig most már játszottunk két (sztem) playoff csapattal is.
Tegnap bebizonyosodott, hogy a támadófal összeállt, már csak rossz emlék a tavalyi 9 sackes meccs, mind futásblokkolásban, mint passprotectionben olyat mutattak egy igen jó Philly front seven ellen, ami nagyon sok mindenre jogosít fel minket. Mert ha Stew így tud futni, nagyon sokat kell bénázni, hogy kikapjunk. Tegnap próbálkoztunk rendesen, a három pickből kettő megint a mi kezünkből került az ellenfélhez (mondjuk Cam mindkét esetben lehetett volna pontosabb), egy pedig Newton butasága volt, ott ki kellett volna dobni oldalra.
A védelem hozta amit kell, egy játékot benéztünk, de különben simán kontrollálták az Eagles támadóit, két mezőnygólt úgy kaptunk, hogy a saját térfélen adtuk el a labdát. Ha nincsenek a kretén turnoverek, simán két TD lett volna a két csapat között, és még magabiztosabb győzelmet arathattunk volna. Allen megérkezett, Shortból ligaelit DT vált harmadik évére, Ealy is egyre inkább belejön, voltak momentumai, Davisre és Keekre nincsenek szavak, megközelítőleg nincs még egy ilyen páros a ligában. Norman tegnap is megmutatta, miért kell évi 10+ misit majd kicsengetni neki. Viszont safety posztra tényleg kell keresni vmi megoldást, mert sem Harper, sem Coleman nem alkalmas még stopgap megoldásnak sem, meccsek mehetnek majd el a bénázásaikon,

Most játszunk egy kevéssé fontosnak tűnő meccset a Colts ellen, akiket én attól függetlenül veszélyes ellenfélnek érzek, hogy most eléggé szar passzban vannak, majd pedig jön a Packers, ahol végképp odabaszhatunk a kétkedőknek, hogy igenis az NFL egyik legjobb csapata vagyunk. Mert lehet ragozni, de jelen pillanatban nem nagyon látok olyan csapatot, aki ellen ne lenne közel 50% esélyünk. Akkor pedig tényleg jónak kell legyünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
molehill Carolina Panthers 121
még egyszer nem fogjuk tudni megcsinálni, hogy két labdaeladással labdaszerzés nélkül meccset nyerjünk.
gabokocka
Bár az 1-3 nem pont ugyanaz mint a 0-2, azért lényegében csak sikerült még egyszer megcsinálni😊
Ami amúgy elég bíztató, az elmúlt két meccset, messze nem a kötelező fajtákból, úgy nyertük meg, hogy a labdák nem felénk pattantak.