Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Glanton meglep, ezek szerint csináljuk a helyet Mayonak.

Pedig asszem nélküle is megvolt a limit, lehet hozunk még valakit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Melvin White is repült.
gabokocka
Ez jó hír Teddy Williams rajongóinak (ugye, iktriad? 😀)

Glanton is kirakva - ő, White és Boykin valszeg fog találni magának csapatot, még rendesek is voltunk, hogy a camp bodiek előtt tettük ki őket.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Melvin White is repült.

Boykin gondolom Bersin miatt is, aki fingom sincs mit tudhat, ha megint keretbe lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Boykin cut
empty
Gondolom, Norwood miatt, aki hasonló típus, de attól még elég nehezen érthető döntés, Boykin határozottan használhatónak tűnt.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Boykin cut


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Állítólag már tavaly megtetszett a stábnak, csak elvitte a Hawks a negyedik körben, náluk nem vált be, azonnali segítség aligha lesz. Meglátjuk, sok rizikó mondjuk nem volt a cserében.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok kik maradnak végül elkapók, Norwoodért gondolom (remélem) csak kondicionális picket adtunk.

Funchess sérülése pedig szopás, bár nem súlyos, nehezen lehet belőle teljesen felépülni, pihentetni kéne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xbjpbihj02i6slqco5y0
Seahawks trade WR Kevin Norwood to Panthers
The Panthers added a new face to their depleted receiving corps Monday, trading for Seahawks receiver Kevin Norwood. The Seahawks will receive a conditional pick in 2017 in exchange.

#KeepPounding
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kevin Norwood jött Seattleből cserébe, korábbi Alabama WR.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Funchess újra megsérült, ezúttal a bal lábán.

Szerk. Ha minden igaz vaklárma volt, csak begörcsölt a vádlija.
empty
Az eredeti hamstring sérülése újult ki/nem jött rendbe teljesen (ez ilyen jellegű gond sajnos). Nem ideális a helyzet...

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Funchess újra megsérült, ezúttal a bal lábán.

Szerk. Ha minden igaz vaklárma volt, csak begörcsölt a vádlija.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Menni fog az, amikor kell 😊
Megvan az első hét cut:
Avius Capers WR, Tony Hills DT, Steve Miller DE, Kevin Reddick LB, Dallas Walker TE, Lee Ward FB, Matt Wile P

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Kàr, hogy elvileg pont arra van èpìtve a csapat, hogy tudjunk futni (legalàbb 1 yardot...) amikor kell. De a D jò volt, nekem ez a lènyeg 😀

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az elsőnél már a kezében volt a labda, amikor Peanut kibírkózta, egyértelműen az elkapó hibája volt, a másodiknál Coleman leolvasta a passzt, belépett a sávba, ott nem hibáztatnám Dobsont.

Amúgy Garoppolo két sokkal rosszabb passzából nem lett pick, mert ott a CB-inknek volt lyukas a keze. Szóval érdekes ez, így neki jobb statjai lettek, mint Bradynek, pedig amúgy sztem egyáltalán nem volt jobb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Gabo, mi a véleményed TB két intjéről? Sokan Dobson számlájára írják mindkettőt de szerintem az első egy rövid passz volt a második pedig egy jó safety olvasás.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egyet aludva a meccsre:

Offense
- Cam jól játszott a rengeteg elejtett passz ellenére, csoda, hogy nem kapott agyfaszt. Sőt, ahogy Phillyt vigasztalta megmutatta, tényleg felnőtt, igazi vezére a támadósornak.
- A támadófalnak idén először akadtak gondjai, főleg a cserék és Folkerts esetében csúcsosodott ki. Oher már szót sem érdemel, hatalmas upgrade Bellhez képest, nem hittem, hogy ilyen szinten fog tudni játszani. Folkerts igen rossz volt, hogy ez a sérülése miatt, vagy amúgy is ennyire szar, nem tudom, de sztem nem biztos, hogy megtartjuk. Engem kifejezetten zavart, hogy az első félidőben nem kapott lehetőséget Williams, megnéztem volna a kezdőkkel. A többiek átlagos voltak, amikor nyomás jött belül, általában Folkertset verték agyon.
- A futóknak sok lehetőségük nem volt, a futásblokkolás még nem igazi, de mindenki mutatott legalább egy szép futást. Fozzy most villantott először vmit idén, volt egy zseniális blitz felvétele, kár hogy Folkerts bénázása miatt így is sack lett belőle. A tegnapi nap alapján Weghernek nem sok esélye van, a másik négy futó maradt előtte.
- Az elkapók közül Philly olyan szinten lógott ki lefele, hogy arra nincsenek szavak. Olyan dropjai voltak, hogy már booozott a stadion. Cotch, Ginn, Boykin mind mutatott jó dolgokat, Olsen a szokásos (bár ő is elejtett egy tuti 20+ yardos passzt) és Simonson is meglepetésre rostert foghat, elég sokat használtuk. Hogy Philly mikor talál vissza magához, arról fogalmam sincs, de vmit kéne vele csinálni, mert így eggyel kevesebben vagyunk.

Defense
- A védőfal egyre jobb, bár belül többször is engedték fellépni a zsebben az aktuális QB-t, pedig jól jött a rush oldalról. Abban azért bízhatunk, hogyha a kezdők visszatérnek, itt még komoly javulás lesz.
- A LB sorban Luke már mutatott vmit abból amit tud, szinte mindenkinek volt szép szerelése nagy játéka. Davis kicsit lemaradt a TD-nél CHandlerről, mondjuk nagyon jó helyre volt dobva a zsuga. De összességében az első félidőben domináltak.
- A secondaryben Peanut csinált egy olyan játékot, ami annyira jellemzi, elkapásból hozott ki egy picket, Coleman is gyönyörűen olvasott egy passzt. Ezen kívül volt még két olyan elejtett pick (Bene+Norman), ami gyakorlatilag pick6 lett volna. Most variált Ron, Volt Harper-Coleman, Harper-Boston és Coleman-Boston felállás is, nekem ez utóbbi tetszene a legjobban.

A speciális egység végre életjeleket mutatott két jó return, a visszahordásokat fogtuk, így kéne ennek kinézni minden meccsen.

Összességében a célját szerintem elérte a meccs, a második félidő eleji drive pedig jól mutatta, mekkora potenciál van az O-ban még Benji és Funchess nélkül is. Ami nagyon nem megy, az a rövid yardos szituk izomból történő megfutása, ezekre esélyünk sincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát Philly vagy változtassa vissza a nevét, vagy nem tudom, de ez vmi borzasztó....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
CJ és Funchessis egyre komolyabb munkát végez, holnap nyilatkozik Rivera arról játszanak-e pénteken.
Ma már Star is mocorgott kicsit, először nem volt a lábán kötés, jó úton halad ahhoz, hogy játszhasson a Jax ellen, szükség is volna rá. Williamset próbálgatjuk LT-ben, nagyon jól mozog, lehet a legfaszább pickünk lesz idénről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát az említettek nem nagyon edzettek tegnap, sőt az is kiderült, hogy Kalil az előszezon hátralevő részét kihagyja.
Ha felépül rendesen akkor ez jó is lehet, mert Remmers megy be centerbe, Williams pedig villoghat a helyén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Alexandert waiveltük, mondjuk nem hiszem, hogy bárki elvinné, jövőre UFA lesz.

A héten elvileg CJ, Short, és Funchess is akcióba lép, Starnak pedig csekkoljuk, milyen a lába. Van még közel három hét a rajtig, nem kéne senkit sem siettetni visszafele, inkább gyógyuljunk meg teljesen.

Reggie Wayne aláírt a Patshez, ő tuti nem jön Benji pótlására, bár nem is nagyon volt róla szó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Phillyt lehet picit "agyonverte" Benji kiesése, és a túlzott elvárás a többiek felé, meglátjuk, én benne hiszek.
Fozzynak jelen állás szerint az 53 is meleg lehet, ha ő továbbra is kutya marad, Wegher pedig villog a következő meccseken is.

Kifejezetten rühellem a PFF statjait, de azért megemlítendőnek tartom, hogy Williams az eddigi előszezon meccsek alapján a legjobb OT, Oher pedig 15. náluk. Ha a fal működni fog, jó lesz az O, ebben biztos vagyok, Cotch, Ginn, Funchess és Philly is jó lesz 5-600 yardra, nyilván lesz, aki ki fog emelkedni közülk, Olsent pedig nem kell bemutatni, ezt szombaton is láthattuk. Stew miatt sem aggódom, szóval én hiszem, hogy Benji nélkül is lehet legalább egy közepes O, ami elég lesz ahhoz hogy versenyképesek legyünk, ha a D is hozza a tavalyi év végén mutatott dolgokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Szerintem Marlowe rosteren lesz, nem esik sok szó róla, nem mondom, hogy kivételes tehetség, nyers is még a technikája, de összességében eddig tetszett a gyerek, van sebessége, meg érzi is a posztot.

Ami aggasztó, hogy két tavalyi közönségkedvenc, Fozzy és Philly Brown eddig kegyetlen szarok, Philly biztos marad, de az RB-knél elég kemény a verseny, ha nem is azonnal, de el tudom képzelni, hogy a szezon során valamikor Fozzy kibukik a csapatból, ha nem javul fel..

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Igen, mondjuk egy Coleman Boston párost is megnéznék a kezdőben. Hogy a negyedik safety ki lesz fingom sincs, mindenki nagyon szar... Mondjuk ha a Saintsnél Warren nem fogna rostert, rámozdulnék, az a csóka vonzza a labdát, de Paytonék annyira nem preferálják.

Gross viccesen nézett ki az oldalvonak mellett, ledobott vagy 30 kilót 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
A legnagyobb pozitívum, hogy letudtuk ezt a Finses hetet :p Big Frank tavaly fasz volt, idén peches, jó lett volna a DE rotációban tudni. Még a végén Cox rostert fog.

Az O nekem továbbra is egy fostalicska egység benyomását kelti, de az OL-ben lehet biztató dolgokat találni, talán majd rendes gameplanning és jobb personelt használva eredmény is lesz. A D hibái annyira nem aggasztanak, azt nagyjából tudjuk, hogy a védelem mire képes, ott is persze van pár erős kérdés (pl Harper mi a fenét keres a kezdőben még mindig?), de jó lesz ez, Ha nem, akkor meg úgyis mindegy 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na Alexander is kidőlt az egész évre, fasza.

A meccsről, megint két 3&out az offense részéről, majd egy pick a saját redzoneban. Utána sikerült egy normális driveot felrakni, amit nem sikerült befejezni. Ennek ellenére nem volt olyan tragikus a helyzet, sok volt az egyéni hiba, Stewart ejtett el egy sima passzt, Corey Brown kettőt is, az egyik TD lett volna, A fal jól tartott, Oher is bíztató, Camnek és Andersonnak sem volt gondja a passrush-sal. Futni is tudtunk, Artis-Payne tolt egy 20+ yardos futást, még a Dolphins kezdő D ellen. Ami érdekes volt az a playhívás a redzoneban. Futottunk hármat középre, ami ok, mert ugye nem tétmeccs és vigyük be izomból, majd negyedikre Cam majdnem összetöri magát. Adjuk oda negyedikre is a futóknak és próbáljuk meg beizmozni, nem kell ilyen meccsen összetörni az irányítót. Mindenesetre élesben már variálni kell, mert látszik, hogy bár fejlődött a fal, annyira nem jó, hogy izomból megoldjuk. Kalil térdsérülése remélem nem komoly, masszív érvágás volna, ha csak egy-két meccset is ki kéne hagynia.

A védelem jobb volt mint a Bills ellen, de voltak még hibák. Luke és TD is hibázgatott még, Norman csinált egy csúny mistacklet, az első TD driveban, Harper holdingja miatt szoptuk be a kivédekezett negyedik játékot a gólvonalon, stb... Ugyanakkor voltak szép jelentek, Shaq passzvédekezése két esetben is, Ealy sack, Horton sack, jó néhány mínusz yardos szerelés. Szóval ez sem volt az igazi, de látszik az előrelépés a múlt héthez képest, így kell folytatni. Alexander kiesése miatt Ealy lesz a kezdő nagy valószínűséggel, neki is konzisztensebbé kell válni, volt egy benézett 20 yardos futás, ami az ő lelkén száradt, pedig safety közelben voltunk.

Gano 3 távoli FG-t vert be magabiztosan, azonban a punt cover még mindig szörnyű, minden return 20 yardos. Bezzeg nekünk. Ami még tetszett a végén a győzni akarás, tudom, hogy csak egy lényegtelen preseason meccs, de megint megtaláltuk a módját, hogy megnyerjük, pedig volt olyan pillanat, amikor úgy nézett ki, méretes zakót kapunk.

Folytatás a Pats ellen pénteken.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.