Carolina Panthers
33 feliratkozó
több mint 2 éve
The Panthers received wide receiver Ihmir Smith-Marsette in exchange for a swap of conditional 2025 seventh-rounders.
több mint 2 éve
Teljesen jogos a 2 meglatasod a D es az OLre, de remenykedjunk h ez csak a preseason miatt voltNa megjott az elso Bryce td is! Nekem tetszik meg mindig es szerintem hetrol hetre is jobban nez ki.Én arra számítottam hogy tavalyhoz képest a D kicsit jobb lesz, meg az Oline. Nem tudom lehet-e levonni érdemi következtetést az előszezon meccsekből, de ha igen, akkor mindkettő inkább visszafejlődött. Bryce egyébként király, jó arc, szerintem jól is játszott abban a pár snapben, jó lesz ő, csak kérdés, hogy mire összeáll az Oline, addig nem ütik-e szét.
onDier
SrBandi
több mint 2 éve
Na megjott az elso Bryce td is! Nekem tetszik meg mindig es szerintem hetrol hetre is jobban nez ki.Én arra számítottam hogy tavalyhoz képest a D kicsit jobb lesz, meg az Oline. Nem tudom lehet-e levonni érdemi következtetést az előszezon meccsekből, de ha igen, akkor mindkettő inkább visszafejlődött. Bryce egyébként király, jó arc, szerintem jól is játszott abban a pár snapben, jó lesz ő, csak kérdés, hogy mire összeáll az Oline, addig nem ütik-e szét.
onDier
több mint 2 éve
Na megjott az elso Bryce td is! Nekem tetszik meg mindig es szerintem hetrol hetre is jobban nez ki.Ickeynek viszont osszekell szednie magat!
onDier
több mint 2 éve
Na megjott az elso Bryce td is! Nekem tetszik meg mindig es szerintem hetrol hetre is jobban nez ki.
több mint 2 éve
Nehogy barki lemaradjon. Isteni ez a sorozat:Van egy sajat hard knocksunk 😀
ulpianus
több mint 2 éve
Nehogy barki lemaradjon. Isteni ez a sorozat:
Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
McCallt kibasztuk, pedig eddig kezdokent szamoltunk vele...cserébe hoztunk egy veterán CB-t(Troy Hill) elv slot CBnek. Aki ismeri Everot
Lehet van vmi ugye amire most derult feny, vagy fasz tudja.
Ha minden igaz játszanak a kezdők az utolsó preseason meccsen is. Rájuk fér.
gabokocka
több mint 2 éve
McCallt kibasztuk, pedig eddig kezdokent szamoltunk vele...Lehet van vmi ugye amire most derult feny, vagy fasz tudja.
Ha minden igaz játszanak a kezdők az utolsó preseason meccsen is. Rájuk fér.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Tegnapi meccsere meg egyebkent azert volt par kimaradt flag, Hornt ahogy ellokte Waller vagy amikor mar nem tudom kinek dobta Corral a labdat es hathba lett dobva a vedo a WR meg nem jutott hozza a labdahoz… viszont a masodik felido mar elvezhetobb volt a meccs a reszunkrol. Nekem mondjuk az idei szezon lenyege hogy latszodjon h jo az edzoi garda es Bryce tenyleg QB1 kaliber. Nem kell egybol PO meg…
Egy Jaguars utat eltudok fogadni 😀
több mint 2 éve
En komolyan latom benne a potencialt, en csak ra gondoltam.Ez a Young gyerek szinte eltűnteti az O line hiányosságait.Iróniának szántam
TSzabi
TSzabi
De ha negativkodunk a play callok se acelosak foleg Reichtol az elso felidoben. Remelem nem veszi komolyan es azert ilyen es inkabb az egyeneket nezi.
Alapbol mint csapat meg jatek szerintem sokat nem er meg levonni az preseasonbol inkabb a jatekosok egyeni teljesitmenye a lenyeg, bar ebben is lattunk mar olyat h TMJ a top3 wr volt preseasonban reagulaban meg eltunt. Valamint ami levonhato h mennyi vagyunk jok melysegben, nos hat igen 😅
De en orulok hogy Bryce mar mar most nem tunik teljesen bustnak es homalynak. Nekem tetszik ez a kimertseg, mar csak az alenyeg h ne tutujgassa a labdat de ehhez kell a jo jatekok hivasa is. Viszont nekem szemely szerint ahogy lattatok a hozzaszolasokbol egyre szimpatikusabb.
több mint 2 éve
Ez a Young gyerek szinte eltűnteti az O line hiányosságait.Iróniának szántam
TSzabi
több mint 2 éve
Akkor leszek én a negatív.Ickey eddig inkább visszafejlődött tavalyhoz képest.
A védelem fos, az is visszafejlődött.
Nyilván előszezon meg ne vonjunk le messzemenő következtetéseket de nekem ez a része egyelőre csalódás.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Ez a Young gyerek szinte eltűnteti az O line hiányosságait.A megnyujtott jatek is szep volt tole annak ellenere h nem tudta elkapni Thielen. Ha pontosabb lesz vagy jobban ossze szoknak a tobbiekkel nagyon jo lesz. Egyre bizakodobb vagyok. Mondjuk hype igy is volt bennem.
TSzabi
több mint 2 éve
Ez a Young gyerek szinte eltűnteti az O line hiányosságait.
több mint 2 éve
Aki ebben a meccsben bármi pozitívat lát az tényleg nagyon látni akarja. Szar volt minden, de Reich el is mondta semmit nem fognak játszani amit év közben szeretnének.Az latszott h nem kapkodott, fejen is h nem elso lehetosegre dobta egybol, nem rohangalt mint a mergezett eger, hero ball se repult h majd o most megmutatja… szerintem ez is egy jol levonhato konluzio hogy erettsege van a posztra ilyen teren.
Young se nézett ki sehogy, messze van még s kész focitól, meg se próbáltuk vele.
TSzabi
több mint 2 éve
Aki ebben a meccsben bármi pozitívat lát az tényleg nagyon látni akarja. Szar volt minden, de Reich el is mondta semmit nem fognak játszani amit év közben szeretnének. Young se nézett ki sehogy, messze van még s kész focitól, meg se próbáltuk vele.
több mint 2 éve
Egyebkent szerintem Young se nezett ki rosszul, kifejezetten higgadt maradt es utana az interjun is ertelmes volt. En sokat varok tole hosszu tavon.
több mint 2 éve
Annyit azért láttunk hogy ha ráesik a védő vagy elüti a faszba Youngot, akkor egybe nem hal bele. Ez is valami
több mint 2 éve
Elsőre ez minősíthetetlen volt, ennél csak jobb jöhet 🤣
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Nekem tetszik hogy elkezdtük jobban nyomatni a social felületeket, idén nagyon megváltozott a csapat és a jó irányba szerintem
több mint 2 éve
Összeségében az O szenvedett a táborban 1-2 villanás akadt.Hát ilyen D mellett nem is nehéz szenvedni 😀 Brycenak szerintem ez egy jó lehetőség, hogy a csapatunk D-je ellen edzve is már tanulhat, mert bőve na top10ben vagyunk. Colts csoport írta is hogy AR milyen hibátlan, de valószínű azért mert ott haldoklik a D.
Azért nem aggódnak mert állítólag a védelem elég magasra rakta a lécet és pörögnek miközben az O még nem igazán tudja mit szeretne és azt megtudja-e csinálni.
Ennek fényében érdekes a Houston és a D Jones igazolás is viszont teljesen jól ki leszünk egészülve
Burs Houston a szélen ha Luvu középen van, ha Luvu kimegy ott van Jones, Chinn és Hill-t is nagyon szeretnék játszatni.
Nagyon sok a puzzle a védelembe akit bárhogy forgatsz passzol a többivel.
CB-t szeretnénk még hozni.
Az O nagy adjunk időt derüljön ki mit akarunk Younggal játszatni és az megy-e neki. Aztán a keretet majd lehet kiegészíteni ezzel alapján jövőre.
TSzabi
Én amúgy ahogy néztem a felvételeket és az összefoglaló tweeteket nem nevezném szenvedésnek egyáltalán, főleg hogy minden poszton van min 1 új játékos és még az edző gárda is az.
CB-re azt nyilatkozták megvagyunk és nem terveznek változtatni. De a sérülésekre való tekintettel én is nyugodtabb lennék ha vkit hoznánk pótnak.
több mint 2 éve
Összeségében az O szenvedett a táborban 1-2 villanás akadt.Azért nem aggódnak mert állítólag a védelem elég magasra rakta a lécet és pörögnek miközben az O még nem igazán tudja mit szeretne és azt megtudja-e csinálni.
Ennek fényében érdekes a Houston és a D Jones igazolás is viszont teljesen jól ki leszünk egészülve
Burs Houston a szélen ha Luvu középen van, ha Luvu kimegy ott van Jones, Chinn és Hill-t is nagyon szeretnék játszatni.
Nagyon sok a puzzle a védelembe akit bárhogy forgatsz passzol a többivel.
CB-t szeretnénk még hozni.
Az O nagy adjunk időt derüljön ki mit akarunk Younggal játszatni és az megy-e neki. Aztán a keretet majd lehet kiegészíteni ezzel alapján jövőre.
