Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Ez is jól mutatja, hogy mennyire más csapat vagyunk idén. Nem lehet OL egy hónap alatt építeni 4 új emberrel, de 10+ meccs alatt talán. Elkezdett működni a futás, van 3 mp Burrownak, és iszonyat erős a padunk. Még mindig senki nem hisz bennünk, sajnos mi is nehezen hisszük, hogy ez a csapat Burrowval minden évben SB esélyes. Idén egy meccsünk volt a Browns elleni, ahol rendesen szívtunk, a többin a védelmünk elit volt, a második félidőkre pedig nincsenek szavak. Ja és mindezt, már a múlt szezonban elkezdtük. Nagyon várom a KC ellenit, brutál az öltözői hangulat, és most átharapjuk bárki torkát💪💪💪
több mint 3 éve
Ted Karrast bármikor szívesen látják az AFC South másik 3 csapatában! No offense at all Tennessee.. it’s not because it’s you BUT.. I LOVE THAT THIS HAPPENED pic.twitter.com/r8mcByNHBl
— Pat McAfee (@PatMcAfeeShow) November 27, 2022
Tavaly a Bengals - Jags TNF után mondtátok itt, hogy majd Trevor is elkezd úgy játszani a 2 évében, mint Burrow tavaly óta. Kezd bejönni a jóslat. Szívesen a segítséget. Macskák franchise-ok tartsanak össze (bár most vasárnap Lions - Jags lesz... majd kiegyezünk egy X-ben). 😀Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
Szipeter
nhm
És kedves Ravens szurkolótársak, a Jags egy katasztrófa sújtotta övezet 2008 óta (mínusz 2017 és talán 2010), hadd legyen annyi örömünk, hogy szezononként egyszer-kétszer összejön egy ilyen W (általában vagy a Colts vagy a régi Colts - Baltimore - ellen szokott ez összejönni hazai pályán, ez kb a 3. erősen necces hazai W a Ravens ellen 2011 óta, 2017-ben akkora blowout W-nk volt Londonban, mint Baltimoreban szokott lenni a Ravens javára ellenünk).
Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Norbi 180 te akkora kretén vagy! Saját szurkolótársaid utálnak, szégyenlek! Most az egyszer lemegyek a te szintedre, bár tudom, hogy nem nyerhetek....Takarodj haza a picsába, és boldogítsd a hugodat.... Már ha érted mire gondolok!
Kúltúráltan meg, menj feküdj le, holnap már óvoda van!
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Micsoda szakértelem 🤣🤣🤣🤣🤣Nagyon szoros lesz az AFC vége, és én a DIV 1. helyet is elérhetőnek látom. Ajánlom mindenkinek a Ravens hétvégi meccsének végignézését, simán benne van, hogy a feljövő PIT egyszer elveri őket. Nálunk Burrow PO üzemmódra kapcsolt, hihetetlen magabiztos, pontos, nagyon jó a tempója. Chase hiányát egyenlőre bírjuk, de a Titánok elleni lesz a vízválasztó, azt még lehet nélküle kell megoldani. Az OL is egyre pofásabb, pedig elit pass rush jött szembe. Ismét érzem az erőt!!Ezt te sem gondolhatod komolyan, simán megvan a div1. Azt gondolod hogy ti nem fogtok kikapni? Amikor játszotok a Bills,Kansas, Tampa ellen . Amikor a fos Steelers is alig tudtátok megverni. Mi simán meg fogjuk nyerni az öszes mecsünket. Nékünk böven elég ha kikaptok a Bills , Kansas ellen ,onnan megvan a csoport.
Szipeter
Norbi180
több mint 3 éve
Ti meg vegyetek visza az arcobol ,és akor az ember is úgy áll hozzátok, de nagyon kinyilt a csipátok, tavaly óta.Próbálj kulturember lenni vagy menj el egy kocsmába és ott kötekedj.Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
laoce
Norbi180
laoce
több mint 3 éve
Próbálj kulturember lenni vagy menj el egy kocsmába és ott kötekedj.Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
laoce
Norbi180
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
laoce
több mint 3 éve
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Csak nézd meg.Nem ennek a topicnak a témája, de (én abba futottam bele, hogy) azért volt TD, mert a szabály szerint a lábfej feletti résznek kell leérni, ez normál esetben térd vagy comb szokott lenni. Itt a videózás alapján a bírók szerint Jones a bokája érintette a talajt, így onnantól kezdve mindegy volt, hogy a térde már a vonalon kívül ért le.Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
Szipeter
nhm
KeyG
Amúgy még mindig a Ravens a csoport favoritja, az viszont érdekes, hogy ez a szezonban a sokadik meccsük volt, amikor komolyabb előnyről sikerült veszteni, ami sokkal nagyobb gond szerintem, minthogy egy vitatható ítélet történt.
munoz
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Nem ennek a topicnak a témája, de (én abba futottam bele, hogy) azért volt TD, mert a szabály szerint a lábfej feletti résznek kell leérni, ez normál esetben térd vagy comb szokott lenni. Itt a videózás alapján a bírók szerint Jones a bokája érintette a talajt, így onnantól kezdve mindegy volt, hogy a térde már a vonalon kívül ért le.Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
Szipeter
nhm
KeyG
Amúgy még mindig a Ravens a csoport favoritja, az viszont érdekes, hogy ez a szezonban a sokadik meccsük volt, amikor komolyabb előnyről sikerült veszteni, ami sokkal nagyobb gond szerintem, minthogy egy vitatható ítélet történt.
több mint 3 éve
Nem látom hogy tudnánk összehozni annyi W-t mint a hollók. 10 maximum 11 gyözelem kevés lesz még akkor is ha utolsó fordulóban mi nyernénk. De a mai w után már 40 százalék playoff esélyünk van. A jövő héten behuznánk mondanék egy 80 százalékot 😁
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Mondanám, hogy újra nyílt a North, de nekünk gyémántkemény a sorsolás a varjúknak meg nem. Bár a mait is beírta mindenki nekik. Koncentráljunk magunkra, aztán meglátjuk mire elég.
Na, megyek a Baltimore-topicba katasztrófa-turistáskodni…
Mégse megyek, úgy nézem ez nagyon véleményes lehetett.
Szerkesztette: SirPub
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
Szipeter
nhm
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
Szipeter
több mint 3 éve
Küldjétek át Gannonnak, hátha megfogadja 😀Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀6-7 ember a boxban, plusz a slot corner szinte mindig kvázi bliccel, csak nem a QB-t, hanem Henryt 😎
dande2
SirPub
több mint 3 éve
Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀6-7 ember a boxban, plusz a slot corner szinte mindig kvázi bliccel, csak nem a QB-t, hanem Henryt 😎
dande2
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
több mint 3 éve
Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀
több mint 3 éve
Ennyi zászlóval lehet meccset nyerni?!Lehetett, bár kellett hozza a zászló a Titansra is 😃
meme
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Chase inaktív. Ez így rohadt necces lesz.
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Esélylatolgatás:7 meccs van hátra, abból valószínűleg négy győzelemre van szükség a PO-hoz.
Nálam a Bills, Chiefs, Bucs, Pats lehozható 2-2-vel, esélyes, hogy az előbbi kettő L, utóbbi kettő W.
Tehát a maradék 3-ból kell két győzelem.
Ebből kiindulva kulcsfontosságúnak látom a mai meccset.
Ha nyerünk, 65-70%-ra teszem a rájátszást, vereség esetén viszont lecsökkennek az esélyeink 30% környékére.
több mint 3 éve
Jordan Shulz szerint nem játszik Chase. Neki mennyire lehet hinni?
Lou Anarumo for president