Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ez is jól mutatja, hogy mennyire más csapat vagyunk idén. Nem lehet OL egy hónap alatt építeni 4 új emberrel, de 10+ meccs alatt talán. Elkezdett működni a futás, van 3 mp Burrownak, és iszonyat erős a padunk. Még mindig senki nem hisz bennünk, sajnos mi is nehezen hisszük, hogy ez a csapat Burrowval minden évben SB esélyes. Idén egy meccsünk volt a Browns elleni, ahol rendesen szívtunk, a többin a védelmünk elit volt, a második félidőkre pedig nincsenek szavak. Ja és mindezt, már a múlt szezonban elkezdtük. Nagyon várom a KC ellenit, brutál az öltözői hangulat, és most átharapjuk bárki torkát💪💪💪
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ted Karrast bármikor szívesen látják az AFC South másik 3 csapatában!



Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
Szipeter
Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
nhm
Tavaly a Bengals - Jags TNF után mondtátok itt, hogy majd Trevor is elkezd úgy játszani a 2 évében, mint Burrow tavaly óta. Kezd bejönni a jóslat. Szívesen a segítséget. Macskák franchise-ok tartsanak össze (bár most vasárnap Lions - Jags lesz... majd kiegyezünk egy X-ben). 😀
És kedves Ravens szurkolótársak, a Jags egy katasztrófa sújtotta övezet 2008 óta (mínusz 2017 és talán 2010), hadd legyen annyi örömünk, hogy szezononként egyszer-kétszer összejön egy ilyen W (általában vagy a Colts vagy a régi Colts - Baltimore - ellen szokott ez összejönni hazai pályán, ez kb a 3. erősen necces hazai W a Ravens ellen 2011 óta, 2017-ben akkora blowout W-nk volt Londonban, mint Baltimoreban szokott lenni a Ravens javára ellenünk).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Norbi 180 te akkora kretén vagy! Saját szurkolótársaid utálnak, szégyenlek! Most az egyszer lemegyek a te szintedre, bár tudom, hogy nem nyerhetek....
Takarodj haza a picsába, és boldogítsd a hugodat.... Már ha érted mire gondolok!
Kúltúráltan meg, menj feküdj le, holnap már óvoda van!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon szoros lesz az AFC vége, és én a DIV 1. helyet is elérhetőnek látom. Ajánlom mindenkinek a Ravens hétvégi meccsének végignézését, simán benne van, hogy a feljövő PIT egyszer elveri őket. Nálunk Burrow PO üzemmódra kapcsolt, hihetetlen magabiztos, pontos, nagyon jó a tempója. Chase hiányát egyenlőre bírjuk, de a Titánok elleni lesz a vízválasztó, azt még lehet nélküle kell megoldani. Az OL is egyre pofásabb, pedig elit pass rush jött szembe. Ismét érzem az erőt!!
Szipeter
Ezt te sem gondolhatod komolyan, simán megvan a div1. Azt gondolod hogy ti nem fogtok kikapni? Amikor játszotok a Bills,Kansas, Tampa ellen . Amikor a fos Steelers is alig tudtátok megverni. Mi simán meg fogjuk nyerni az öszes mecsünket. Nékünk böven elég ha kikaptok a Bills , Kansas ellen ,onnan megvan a csoport.
Norbi180
Micsoda szakértelem 🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.
laoce
Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
Norbi180
Próbálj kulturember lenni vagy menj el egy kocsmába és ott kötekedj.
laoce
Ti meg vegyetek visza az arcobol ,és akor az ember is úgy áll hozzátok, de nagyon kinyilt a csipátok, tavaly óta.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.
laoce
Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
Norbi180
Próbálj kulturember lenni vagy menj el egy kocsmába és ott kötekedj.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.
laoce
Ki tart töletek, hagyjuk már elsö mecsen is meg lettek baszva.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Én teljesen jól elleszek vele hogy a hollók nyerik a csoportot. Szerintem ha mi is PO ba jutunk tőlünk jobban fognak tartani. Bitang nehéz a sorsolásunk és az első két (nyerhető) meccset elbalfkodtuk. Ha most 9 2 sem lenne tuti a csoportgyőzelem. Így a PO sem. De a fejlődés nem megkérdőjelezhető. Föleg edzői szinten. Jövő héten már lesz talán Chase és Mixon is.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 649
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
Szipeter
Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
nhm
Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊
KeyG
Nem ennek a topicnak a témája, de (én abba futottam bele, hogy) azért volt TD, mert a szabály szerint a lábfej feletti résznek kell leérni, ez normál esetben térd vagy comb szokott lenni. Itt a videózás alapján a bírók szerint Jones a bokája érintette a talajt, így onnantól kezdve mindegy volt, hogy a térde már a vonalon kívül ért le.

Amúgy még mindig a Ravens a csoport favoritja, az viszont érdekes, hogy ez a szezonban a sokadik meccsük volt, amikor komolyabb előnyről sikerült veszteni, ami sokkal nagyobb gond szerintem, minthogy egy vitatható ítélet történt.
munoz
Csak nézd meg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
Szipeter
Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
nhm
Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊
KeyG
Nem ennek a topicnak a témája, de (én abba futottam bele, hogy) azért volt TD, mert a szabály szerint a lábfej feletti résznek kell leérni, ez normál esetben térd vagy comb szokott lenni. Itt a videózás alapján a bírók szerint Jones a bokája érintette a talajt, így onnantól kezdve mindegy volt, hogy a térde már a vonalon kívül ért le.

Amúgy még mindig a Ravens a csoport favoritja, az viszont érdekes, hogy ez a szezonban a sokadik meccsük volt, amikor komolyabb előnyről sikerült veszteni, ami sokkal nagyobb gond szerintem, minthogy egy vitatható ítélet történt.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Nem látom hogy tudnánk összehozni annyi W-t mint a hollók. 10 maximum 11 gyözelem kevés lesz még akkor is ha utolsó fordulóban mi nyernénk. De a mai w után már 40 százalék playoff esélyünk van. A jövő héten behuznánk mondanék egy 80 százalékot 😁

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Mondanám, hogy újra nyílt a North, de nekünk gyémántkemény a sorsolás a varjúknak meg nem. Bár a mait is beírta mindenki nekik.
Koncentráljunk magunkra, aztán meglátjuk mire elég.
Na, megyek a Baltimore-topicba katasztrófa-turistáskodni…

Mégse megyek, úgy nézem ez nagyon véleményes lehetett.

Szerkesztette: SirPub

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 649
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
Szipeter
Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
nhm
Örüljetek a csalás L-nek ellenünk 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
Szipeter
Ki is kaptak... Volt vér a Jags-be, nna!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀
dande2
6-7 ember a boxban, plusz a slot corner szinte mindig kvázi bliccel, csak nem a QB-t, hanem Henryt 😎
SirPub
Küldjétek át Gannonnak, hátha megfogadja 😀
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀
dande2
6-7 ember a boxban, plusz a slot corner szinte mindig kvázi bliccel, csak nem a QB-t, hanem Henryt 😎

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Közben a Hollók fumbliztak a saját tizesen😄
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Áruljátok el titkot, Henryt hogy fogtátok meg így, nekünk is szükségünk lesz rá? 😛 😀
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Ennyi zászlóval lehet meccset nyerni?!
meme
Lehetett, bár kellett hozza a zászló a Titansra is 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137


Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ennyi zászlóval lehet meccset nyerni?!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Chase inaktív. Ez így rohadt necces lesz.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Esélylatolgatás:
7 meccs van hátra, abból valószínűleg négy győzelemre van szükség a PO-hoz.
Nálam a Bills, Chiefs, Bucs, Pats lehozható 2-2-vel, esélyes, hogy az előbbi kettő L, utóbbi kettő W.
Tehát a maradék 3-ból kell két győzelem.
Ebből kiindulva kulcsfontosságúnak látom a mai meccset.
Ha nyerünk, 65-70%-ra teszem a rájátszást, vereség esetén viszont lecsökkennek az esélyeink 30% környékére.
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Sajnos máshol is azt olvastam hogy nem fog játszani.

Kemény lesz.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Jordan Shulz szerint nem játszik Chase. Neki mennyire lehet hinni?

Lou Anarumo for president