Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
Ja, közben megtaláltam. Hát egyrészt a büdösrohadtéletbe, másrészt nem újdonság a szitu, sorozatban a 4. év, mikor nem játszik a nyitányon.A szokásos, megsértette a drog etc. szabályokat. Gondolom valami kis extra teljesítményfokozó. Ha vámon egy kis mázli k a Bengals-Steelers a 3. meccsnapon lesz.😊Burfict 4 meccses eltiltásra számíthat!Most éppen miért? 😀
Klaci79
Bár lesz az több is az első, vasas elleni meccs után, mikor először találkozik szembe jujuval.
megyerikrisz
Klaci79
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
A szokásos, megsértette a drog etc. szabályokat. Gondolom valami kis extra teljesítményfokozó. Ha van egy kis mázlink a Bengals-Steelers a 3. meccsnapon lesz.😊Burfict 4 meccses eltiltásra számíthat!Most éppen miért? 😀
Klaci79
Bár lesz az több is az első, vasas elleni meccs után, mikor először találkozik szembe jujuval.
megyerikrisz
Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Burfict 4 meccses eltiltásra számíthat!Most éppen miért? 😀
Klaci79
Bár lesz az több is az első, vasas elleni meccs után, mikor először találkozik szembe jujuval.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Burfict 4 meccses eltiltásra számíthat!
több mint 8 éve
twitter.com/PB_Number2/status/974692310842822657
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Ez a Bengals, mi nem hasonulunk semmihez 😀Bills-velEzt hogy?
Szipeter
Mikey
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Bills-velEzt hogy?
Szipeter
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Csak jobban menjen, mint a Minter kísérlet. Örvendetes, amit idén csinálunk eddig.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
A Bills-vel nagyon egymásra találtunk az FA piacon. Preston Brown (LB) érkezik 1 évre. Ismét egy jónak mondható igazolás, így a végén még értékelhető offseasonunk lesz. Már csak Bodinet kell elengednünk.
több mint 8 éve
A nagy Gruden mist Tahir Whiteheadre izgul. Így én kevésbé izgulok Burfict miatz.Az full kamu volt, utána már a cincys beatwriterek is cáfolták. Elsőre azért megállt bennem az ütő.
nasheem
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
A nagy Gruden mist Tahir Whiteheadre izgul. Így én kevésbé izgulok Burfict miatz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Nem arcoskodni akartam.... Nyilván vannak dolgok, amit máshogy látunk! Egy a közös pont, a Bengals. Én amúgy sem értek a focihoz 😋😂Jó, az arcoskodás különösebben nem érdekel. Legyen igazad.Így van. Igazából az sem lenne csoda, ha az első 3 körben OL-t hoznánk, ilyen hiány mellett nem szomorkodom, hogy visszahozzuk (ráadásul jó feltételekkel) a liga egyik legjobb TE-jét. Kroft tartaléknak hibátlan, 4. kör táján meg szerintem jönni fog egy új is.Idén melyik meccsen tolta top formában? Nem emlékszem.....
megyerikrisz
meme
megyerikrisz
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Jó, az arcoskodás különösebben nem érdekel. Legyen igazad.Így van. Igazából az sem lenne csoda, ha az első 3 körben OL-t hoznánk, ilyen hiány mellett nem szomorkodom, hogy visszahozzuk (ráadásul jó feltételekkel) a liga egyik legjobb TE-jét. Kroft tartaléknak hibátlan, 4. kör táján meg szerintem jönni fog egy új is.Idén melyik meccsen tolta top formában? Nem emlékszem.....
megyerikrisz
meme
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Így van. Igazából az sem lenne csoda, ha az első 3 körben OL-t hoznánk, ilyen hiány mellett nem szomorkodom, hogy visszahozzuk (ráadásul jó feltételekkel) a liga egyik legjobb TE-jét. Kroft tartaléknak hibátlan, 4. kör táján meg szerintem jönni fog egy új is.Mik a szerződése részletei? Remélem 0, rengeteg ösztönzővel...
megyerikrisz
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Így van. Igazából az sem lenne csoda, ha az első 3 körben OL-t hoznánk, ilyen hiány mellett nem szomorkodom, hogy visszahozzuk (ráadásul jó feltételekkel) a liga egyik legjobb TE-jét. Kroft tartaléknak hibátlan, 4. kör táján meg szerintem jönni fog egy új is.Idén melyik meccsen tolta top formában? Nem emlékszem.....
megyerikrisz
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Amien a formánk porcelánboy nyom egy jó évet, aláír nagypénzért 5-öt, majd évi 3 meccsen játszik.....
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Így van. Igazából az sem lenne csoda, ha az első 3 körben OL-t hoznánk, ilyen hiány mellett nem szomorkodom, hogy visszahozzuk (ráadásul jó feltételekkel) a liga egyik legjobb TE-jét. Kroft tartaléknak hibátlan, 4. kör táján meg szerintem jönni fog egy új is.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Szerintem még ez az Eifert deal teljesen jó, a drafton lehet hozni embert, hogy ne kelljen izgulni a poszt miatt.Ha a C-t normális játékossal oldanánk meg, akkor Bengals mércével ez a FA A+ lenne 😀
több mint 8 éve
Ok
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Én egyáltalán nem örülök. Idén is kib' bizonytalan lesz a TE poszt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Kroft kedélyállapota különösebben nem érdekel, én örülök neki. 😀 Egy év, prove it szerződés. Fura ezt mondani, de idén úgy toljuk az offseasont, mint a normális csapatok normális vezetése szokta. Csak ne rontsuk el Bodine-nal.Eifert maradt.Kroft örül.
megyerikrisz
Mikey
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Eifert maradt.Kroft örül.
megyerikrisz
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Eifert maradt.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Na McCarron elment Buffalóba. Sok sikert neki.Nagyon jól nyomja eddig a csapat, ment a csere QB és egy csere OT, hosszabbított a punterével, és cserélt egy csere DT-ért. Csak kapkodom a fejem!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Csöcsi is elment, évi 4 misit fizet neki a Cards.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.