Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4 új kezdőnk van idénre a skill posztokra+ új OC, brand new syystem, termesztésen ha még nem megy úgy mint a 4 éve egy rendszerben játszó D-nek. de potenciál úgy tűnik van (Greshamnek micsoda meccse volt!!!), az hogy ki jön-e más kérdés. nagyon de nagyon messze vannak a mi elvárásaink a PO-tól, így öröm és bódottá van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hiába a ligaelit védelem, a támadóknál van a gond.Ha a jelenleginél csak egy picivel jobb támadósora, de akár csak egy erős közepes lenne, akkor a Bengalsnak szinte sima PO nézne ki

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!gabtsi
nekem akkor hányszoros a szorzóm a tippjátékban?sutianap
-1 😀

btw, Geno papa 2.5 sackje (ami inkább 3) 4 meccsen elég impresszív!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Egy nyitó kérdés az eheti Bengals- Jaguars összecsapáshoz: Reggie Nelson tényleg ilyen jó lett idén mint amit a statisztikái mutatnak idén(legtöbb szóló tackle; 22, sack, és FF)?iktriad
Nelson a védelem egyik legjobbja, óriásit javult mióta eligazolt, a legjobb safetynk. Mindenhol ott van, futás ellen nagyon jó, passz ellen sem rossz (bár tegnapi meccsen elejtett egy INTet).MarioAna
konkrétan halálosak Hall-lal azon az oldalon. Már tavaly szezon vége fele elkezdett javulni, idén meg magasan a legjobb Safety a csapatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!gabtsi
nekem akkor hányszoros a szorzóm a tippjátékban?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az online követésnél tök ki voltam akadva, hogy a szünet előtt miért csináltunk még 3 playt, amikor láthatóan nem akartunk pontot elérni. Egy alibi passz és két futás volt talán. Nem értettem miért próbáltunk pontig jutni vagy miért nem térdeltünk. Utólag zseniális húzásnak tűnik, hogy a hiba után kiküldtük a srácot, hogy a pályán nyugodjon meg, nem a kudarc legyen az öltözőbe menet az utolsó "élménye". Így gondolom sokkal könnyebb volt a második félidőben teendőkre koncentrálni, mintha még rágta volna magát.

Lehet, hogy csak belemagyarázom, de ez például szerintem döntő momentum volt. Le a kalappal ML előtt. Tényleg pedagógus.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 évre. még idén és jövőre van szerződése.
(pont mint Marvinnak, akit szintén meg kell dicsérni mert kurva jól meccselt ezúttal, időkéréssel, challange-dzel, fasza volt!!)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
férfiasan meg kell vallanom, féltem a Bills meccstől, de ez a defense, ez úgy basz, mint Rocco fénykorában. és nem az a meglepi, hogy ez bennük van, hanem, hogy ki is jön!!!
csodálatos. csak maradjon így.gabtsi
Jut eszembe, Zimmerrel meddig hosszabbítottunk?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!gabtsi
ez kemény!!nhm
A forduló előtt a 3. helyen álltunk, de azt sem nagyon tudtam felfogni. Így meg tényleg nagyon durva. Ráadásul úgy kapunk kevés yardot, hogy relatív sokat van fenn a D. Persze lehet jönni az ellenfelekkel, de tegnap pl a 9ers is bemutatta, hogy mit érnek a PR rangsorok.nasheem
férfiasan meg kell vallanom, féltem a Bills meccstől, de ez a defense, ez úgy basz, mint Rocco fénykorában. és nem az a meglepi, hogy ez bennük van, hanem, hogy ki is jön!!!
csodálatos. csak maradjon így.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!gabtsi
ez kemény!!nhm
A forduló előtt a 3. helyen álltunk, de azt sem nagyon tudtam felfogni. Így meg tényleg nagyon durva. Ráadásul úgy kapunk kevés yardot, hogy relatív sokat van fenn a D. Persze lehet jönni az ellenfelekkel, de tegnap pl a 9ers is bemutatta, hogy mit érnek a PR rangsorok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Egy nyitó kérdés az eheti Bengals- Jaguars összecsapáshoz: Reggie Nelson tényleg ilyen jó lett idén mint amit a statisztikái mutatnak idén(legtöbb szóló tackle; 22, sack, és FF)?iktriad
Nelson a védelem egyik legjobbja, óriásit javult mióta eligazolt, a legjobb safetynk. Mindenhol ott van, futás ellen nagyon jó, passz ellen sem rossz (bár tegnapi meccsen elejtett egy INTet).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!gabtsi
ez kemény!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nyitó kérdés az eheti Bengals- Jaguars összecsapáshoz: Reggie Nelson tényleg ilyen jó lett idén mint amit a statisztikái mutatnak idén(legtöbb szóló tackle; 22, sack, és FF)?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak kétszáz yarddal vagytok ebből a szempontból jobbak nálunk 😂

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛Rush
most vagy Jimmy Fan vagy, vagy te csináltad 😀 Megmondom őszintén keresőben találtam, de köszönöm szépen. 😉Amadeus91
2. 😀

(érdekes egyébként, mert anno egy seattle szurker kérte, ezért is tettem rá olyan helmetet, így viszont kicsit furán néz ki 😊
örülök hogy hordod, főleg így hogy: 1- kereső dobta ki, 2- van olyan szinten, hogy csak úgy megtetsszen az embernek 😊)


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛Rush
most vagy Jimmy Fan vagy, vagy te csináltad 😀 Megmondom őszintén keresőben találtam, de köszönöm szépen. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
na, akkor, Nasheem ha holnap felteszed rá is vetem magam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maunak tényleg nagyon jó meccse volt. Howard is tetszik.
Az OL viszont elég sokat hibázott. A Daginak kifejezetten szar meccse volt. Bobbie nagyon kell.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Futójátékunk domináns volt, passzjátékunk is, Dalton meggyőző volt egész végig (az egyik int volt csak az övé), Caldwell takarodjon szerintem, Hawkins sokkal jobb volt. A Defense meg kiemelkedő, főleg a front4, viszont most Maunak volt jó meccse ahogy néztem.
Jah...és végre jöttek a felívelt labdák Greenre, ez van belőle, tudja ő azt amire én vágyok 😊 .
szerk: a zebráknak meg jövünk eggyel, nélkülük nem nyertünk volna!

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szurkolok Mikeynak, hogy sikerüljön az eredmény tudta nélkül végignéznie. Nekünk nagyon ritkán adatik meg az ilyen W.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Köszi és hatalmas respekt!
(Egy ilyen zakó után én nem lennék ennyire higgadt.)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Vazze teljesen elszállt az agyam. Ezt a meccset! Majdnem olyan volt mint tavaly 😊

Én meg QB cserét vizionáltam szünetben😀
Hihhetetlen mekkorát javult Dalton a második félidőre. Igazából el is mehetett volna a meccs, akkor is boldog lennék, mert látni, hogy van potenciál a csapatban. Jövőre rohadt jók lehetünk, csak okosan!

A D annak ellenére állat volt, hogy azért 4 yardos átlagot futottak ellenünk, de ezektől az RBktől ennyit lehet szívni. A sec meg jobb volt, mint idén bármikor.
Gresham és Leonard állat jó volt. Gruden is tetszett végén, de nem értem miért nem futunk többet. 178yard jött össze így is. Parádés mind a 3 RBnktől..

Jihááá! 😀 Mekkora érzésé már!

Szerk.: Hawkins ígéretes, minimum.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
köszi köszi! 😊