Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
BTW, tartsatok elfogultnak, de szerintem Maualuga zseniálisat játszott a múlt hét után ismételten. Volt egy durva misstackle-je, de azon kívül nagyot mutatott.Mikey
Hát abból volt néhány és nem csak neki. Az első félidőben a D keresgélte az utat. Szerencsére szünet után rátaláltak. Még Simsnek is voltak szép momentumai. MJ volt végig szürke, de öt meccsenként belefér, főleg ha nyerünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Nate barátunk szerintem menthetetlen. Ilyen rosszul játszani még nem láttam, pedig párszor már játszott borzalmasan.
Pedig az első 4 meccsen még úgy ahogy hozott egy erős közepes teljesítményt.
Erre visszatér Williams, az ember azt hinné, hogy mostantól a fallal minimum nem lesz gond, erre a másik oldali guard kezd el bénáskodni.
Persze túl szép is lenne, ha mindenki jó lenne.

Amúgy az igazsághoz hozzátartozik, hogy a komplett fal félelmetesen rossz volt run blockingban. Idén harmadszor. Pedig papíron az az erősségük, és nem a pass protection.

Szóval a fene se érti őket.

BTW, tartsatok elfogultnak, de szerintem Maualuga zseniálisat játszott a múlt hét után ismételten. Volt egy durva misstackle-je, de azon kívül nagyot mutatott.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
😀
pozitív mérleg!

Egyébként nem voltunk jók. Szerencsére a D magára talált a második félidőre. Kivéve persze a szokásos egy bénázást. Daltont nagyon csípem, Greem meg hatalmas WR lesz.

A legfontosabb persze: TD Geno Atkins! 😀 D:nasheem
Közben elgondolkodtam azon, hogy tényleg tartunk-e már ott, hogy egy győzelem után szóvá tegyük a nem túl jó játékot. Egyértelműen nem, úgyhogy vissza is szívtam. Néha feledteti a csapat hogy ez egy rebuild év.

A meccsről esetleg még annyit, hogy érdemes volt Hubert kitárgyalni a héten 😊 Ki legyen a következő? Livings? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem tudok újat mondani, pozitív mérleg!!! jövőhéten jön a colts, kell ott is a Win!Rush
Vedd úgy, hogy megvan. Ők most Luckra spórolnak...
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem tudok újat mondani, pozitív mérleg!!! jövőhéten jön a colts, kell ott is a Win!


több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
idáig minden fassza! 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
😀
pozitív mérleg!

Egyébként nem voltunk jók. Szerencsére a D magára talált a második félidőre. Kivéve persze a szokásos egy bénázást. Daltont nagyon csípem, Greem meg hatalmas WR lesz.

A legfontosabb persze: TD Geno Atkins! 😀 D:nasheem
vártam volna egy Raji féle táncot utána. 😀 Minden esetre 3-2, hatalmas szezon eddig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nagy gratula a mai Whez. És sok sikert a szezonhoz. A Dalton-Green kombó több mint ígéretes. Bár nekünk lenne egy ilyen Wrünk.iktriad
Köszi. A punteretek tényleg vicces, illetve onnan nézve siralmas. Jobbulást nektek! MoJo mondjuk durván jó volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
😀
pozitív mérleg!

Egyébként nem voltunk jók. Szerencsére a D magára talált a második félidőre. Kivéve persze a szokásos egy bénázást. Daltont nagyon csípem, Greem meg hatalmas WR lesz.

A legfontosabb persze: TD Geno Atkins! 😀 D:

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula a mai Whez. És sok sikert a szezonhoz. A Dalton-Green kombó több mint ígéretes. Bár nekünk lenne egy ilyen Wrünk.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
3-2.
3-2.
...
3-2!!!

Imádom ezt a csapatot.

Nincs több mondanivalóm.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Hudson túlélte a waivers-t és s PSbe került, ahonnan Big Shirleyt raktuk ki.nasheem
Ezt egyébként nem igazán értem. Lévén O'Donnell kanadai, 9 ember lehetne PS-ban.


szerk.: http://www.cincyjungle.com/2011/10/7/2476112/grading-the-trenches-bengals-o-line-after-four-games#storyjump
Jó kis elemzés az O-line eddigi 4 meccséről. Jelen esetben szépen mutatják a számok, hogy Whitworth elit T és hogy az RG poszt sajnos nem volt megoldott a Boling-McGlynn duóval.

"Cedric Benson has run behind a Fullback on 50 plays. He is averaging 4.9-yards per carry in those attempts. On plays without a Fullback (23 attempts), Benson is averaging 3.4- yards per carry."

Pressley 4 prez!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Ezt nekünk honnan kéne tudnunk?
Szerintem még maguk Lewisék sem tudják.
De ha fogadnom kéne, Reyre és Milesra tennék.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Egyébként ha Rivers és Jones visszatér, kik mennek majd a rosterről?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hudson túlélte a waivers-t és s PSbe került, ahonnan Big Shirleyt raktuk ki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Szerintem megint az offense-n múlik majd minden. A D megeszi reggelire Gabbert-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Mays?Amadeus91
Limited volt ő is.nasheem
Jegyezzük meg, hogy csak valami betegség miatt.

Jennings és Moch tuti nem játszik Jacksonville-ben, Miles kérdéses. Mindenki más hadra fogható.

Hatalmas lenne 5 meccs után pozitív mutatóval állni.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Hobson-féle számmisztika:
Total of 34 #Bengals players on the 53 born after 1983, last time their defense was ranked No. 1nasheem
ennyi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hobson-féle számmisztika:
Total of 34 #Bengals players on the 53 born after 1983, last time their defense was ranked No. 1

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mays?Amadeus91
Limited volt ő is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Mays?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Williams aktiválva, Hudson kivágva.

A tegnapi edzésen egyébként Jennings egyáltalán nem, valamint Miles, Moch és Smith csak limitáltan vett részt.

(Smithnél foot problémát írnak, remélhetőleg nem a bal lábfeje...)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Jajam, nagyon várom a Jax ellenit, hogy mit mutat megint Hawkins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Brownnak egy zacskó szotyi ára is nagy összeg.


Mindenki kedvence, off. snap counts against Bills: http://www.cincyjungle.com/2011/10/6/2473486/bengals-offensive-snap-breakdown-against-the-buffalo-bills

Hawkins királyul tolta. 6 snap, 2 rec, 43 yds. 😊
Scott 11 snap. Kíváncsi vagyok, Lewis hányszor vállalja még magára az év során, hogy az ő hibája Scott nagy mértékű mellőzése.

+ szerk.: itt van a def. snap counts is: http://www.cincyjungle.com/2011/10/6/2473512/bengals-defensive-count-against-the-buffalo-bills

Mike Johnson, Atkins és Dunlap volt legtöbbet pályán a D-line-ból.
Gyakorlatilag végig 2 LB-vel tolta a csapat (helló Manny!), és 3 safetyvel, Wilson 39/57.
De hát ugye a spread ellen ez már csak így működik.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Mays még elválik.

Amúgy ez a fedett edzőpálya most ennyire nagy összeg, vagy szívatásképpen nem húzza fel Brown?

criminal lawyer or criminal lawyer?