Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Csoporton belül hogy állunk? Mi 3-2, Pittsburgh 3-2? Ravens 3-1?Amadeus91
Ravens 3-1, Steelers 3-2, Bengals 3-2, Browns 2-2
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
jellemzően szarok voltunk igazság szerint, de az kurva jó, hogy így is megvan a WIN, amihez kellett a Jax persze. ha azt egy playt nem nézi be Nelson akkor még simább lett volna.

nagyon kár, hogy ennyit kell várni a csoport derbikre, alig bírom már.
úgy beszélnék a draftról, hogy mi lehet ebből jövőre, de még nem akarok....gabtsi
közhelyekkel élve, a jó csapat akkor is behúzza a meccset, ha szarul megy neki. Am meg Just win baby.

Azért 1.-3. védelem mint AFC North. Elég kemény.

Csoporton belül hogy állunk? Mi 3-2, Pittsburgh 3-2? Ravens 3-1?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jellemzően szarok voltunk igazság szerint, de az kurva jó, hogy így is megvan a WIN, amihez kellett a Jax persze. ha azt egy playt nem nézi be Nelson akkor még simább lett volna.

nagyon kár, hogy ennyit kell várni a csoport derbikre, alig bírom már.
úgy beszélnék a draftról, hogy mi lehet ebből jövőre, de még nem akarok....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az indítás alapján remélem jövőre is rebuild lesz.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Egyébként azt sem gondoltam volna, hogy így Week 6 és a Colts meccs előtt a Bengals fog számítani esélyes(ebb)nek a meccsen.

Persze hozzátartozik a történethez, hogy az Indy fél csapata már IR-en piheg, de ez most nem tud érdekelni. 😊

A héten lehet már annyi győzelme a csapatnak, mint tavaly 17 hét után volt, és idegenben már most több van belőle, mint tavaly volt összesen.

Rebuild rulez! 😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
kicsit bika a csoportunk... 😊)) remélem ez lesz a végeredménye is! 😉nhm
nehogymár a vasas legyen a második... 😉 akkor inkább már a Ravens 😀MarioAna
ott a pont! 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh micsoda teljesítmény megint egy rebuild csapattól.....
Mindkét egység remek volt ma, bár az O fal lehetne stabilabb, a vörösre nagyon hamar odaérnek.Delonso_
Hát igen, a fal közepe nagyon ratyi. Bobbie sem volt az igazi, de most kivételesen Whit-nek is voltak problémái. Jövőre guard hegyek kellenek, akkor is, ha Boling belenő a szerepkörébe.nasheem
Mindenképpen, de backup T és C sem árt, mert az O nak tényleg ennyi kell mindössze.
Rb szinten oké, bár a futásblokkolás nem sokat segít neki.
QB, ez kezd egyre nkább igazi steal lenni a 2. körben és ide venném Grudent is, aki meglepően ötletes időnként. WR álomány, na ez is kifejezetten tetszik. TE. Hm Gresham igazi playmaker lesz.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
kicsit bika a csoportunk... 😊)) remélem ez lesz a végeredménye is! 😉nhm
nehogymár a vasas legyen a második... 😉 akkor inkább már a Ravens 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
+ ha ehhez még hozzávesszük, hogy a Browns 9. a listán, akkor aztán méginkább bika a csoport. 😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
kicsit bika a csoportunk... 😊)) remélem ez lesz a végeredménye is! 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
A D ranking milyen már:

1. Cincinnati Bengals 279.6
2. Pittsburgh Steelers 282.8
3. Baltimore Ravens 284.5
4. Dallas Cowboys 291.8
5. San Diego Chargers 293.2nasheem
Francba. Épp tettem volna be aláírásnak az alábbi képet...

😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A D ranking milyen már:

1. Cincinnati Bengals 279.6
2. Pittsburgh Steelers 282.8
3. Baltimore Ravens 284.5
4. Dallas Cowboys 291.8
5. San Diego Chargers 293.2

Dalton pedig 5 meccs után lépte az 1000yardot. Kicsit pesszimista voltam a tippjátékban 😊nasheem
sztem mindenki, de jó ez így! 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A D ranking milyen már:

1. Cincinnati Bengals 279.6
2. Pittsburgh Steelers 282.8
3. Baltimore Ravens 284.5
4. Dallas Cowboys 291.8
5. San Diego Chargers 293.2

Dalton pedig 5 meccs után lépte az 1000yardot. Kicsit pesszimista voltam a tippjátékban 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Egyébként nem győzök betelni azzal a gondolattal, hogy idén milyen tökös O-playhívás van. Bratkowski papával tuti nem megy neki a csapat 3 (!) alkalommal egyetlen meccsen 4th downnak. Pláne nem old meg belőle kettőt. Rookie OC, rookie QB, rookie WR, sophomore WR és TE, és mintha Lewisra is átragadt volna az ő félelmet nem ismerő mentalitásuk. Szeretem!Mikey
Ráadásul amit nem oldottunk meg, azt nem is igazán akartuk. Ott már az volt a lényeg, hogy ne maradjon ideje a Jagsnek. A második viszont meccsdöntő szituáció volt. Nagyon kellett az a Gresham elkapás. Majd infarktust kaptam, mert kb 1 tizeddel az óra lejárta előtt indítottuk a snap-et és a passz is nagyon meleg volt. Összejött. Legutóbb a PO csapat game winning drivejaiban láttam ilyeneket tőlünk. Néha tényleg elfelejtem, hogy ez egy építkezésre szánt szezon.nasheem
tegnap már írtam: picsába a tippeldével, PO-t akarok! 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egyébként nem győzök betelni azzal a gondolattal, hogy idén milyen tökös O-playhívás van. Bratkowski papával tuti nem megy neki a csapat 3 (!) alkalommal egyetlen meccsen 4th downnak. Pláne nem old meg belőle kettőt. Rookie OC, rookie QB, rookie WR, sophomore WR és TE, és mintha Lewisra is átragadt volna az ő félelmet nem ismerő mentalitásuk. Szeretem!Mikey
Ráadásul amit nem oldottunk meg, azt nem is igazán akartuk. Ott már az volt a lényeg, hogy ne maradjon ideje a Jagsnek. A második viszont meccsdöntő szituáció volt. Nagyon kellett az a Gresham elkapás. Majd infarktust kaptam, mert kb 1 tizeddel az óra lejárta előtt indítottuk a snap-et és a passz is nagyon meleg volt. Összejött. Legutóbb a PO csapat game winning drivejaiban láttam ilyeneket tőlünk. Néha tényleg elfelejtem, hogy ez egy építkezésre szánt szezon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Annyit a D-hez, hogy a D-line ugy tartja nyomas alatt/viszi le az iranyitot sokszor, hogy a 4-bol csak 1 igazi kezdo van bent (Peko), a tobbiek meg Fanene, Ruckers, Sims, Geathers (o lehet hogy kezdo, de mi mind tudjuk hogy nem kezdo szint)85
Folyamatosan rotáljuk a Dlinet, ami a meccs végén nagyon jól jön. Ez is az oka, hogy a második félidőben hatékonyabban védekezünk. Pedig nevek alapján nem tűnt mélynek a sor, de a fene se gondolta volna pl hogy Rucker ilyen teljesítményre képes.nasheem
A meccs végefelé volt pont egy kép, mikor mutatták, hogy a komplett kezdő D-line lement, bejöttek a cserék, és ezt Taskerék pont meg is jegyezték. Majd Ruckerék jól megkergették 3rd downon Gabbertet, elérve egy 3-and-outot. Ez lényegében csak azért tetszett, mert ők legalább észrevették a sorcserét, nem úgy, mint bizonyos itthoni kommentátorok szokták, ezáltal a kinti nézőknek leeshetett, hogy "b'meg, az egész Bengals D-line brutál, nem csak a kezdők." Így ezt rajtunk, Bengals faneken kívül talán már tudják mások is.

😊

Genooo!

"My first reaction was that the quarterback made a rookie mistake and let’s get after the ball. This is my first one. I played fullback a little bit in high school but didn’t get the ball enough to score. It feels great. It’s a once in a lifetime opportunity. Not every defensive lineman gets a chance to score a touchdown."

Egyébként nem győzök betelni azzal a gondolattal, hogy idén milyen tökös O-playhívás van. Bratkowski papával tuti nem megy neki a csapat 3 (!) alkalommal egyetlen meccsen 4th downnak. Pláne nem old meg belőle kettőt. Rookie OC, rookie QB, rookie WR, sophomore WR és TE, és mintha Lewisra is átragadt volna az ő félelmet nem ismerő mentalitásuk. Szeretem!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Huhh micsoda teljesítmény megint egy rebuild csapattól.....
Mindkét egység remek volt ma, bár az O fal lehetne stabilabb, a vörösre nagyon hamar odaérnek.Delonso_
Hát igen, a fal közepe nagyon ratyi. Bobbie sem volt az igazi, de most kivételesen Whit-nek is voltak problémái. Jövőre guard hegyek kellenek, akkor is, ha Boling belenő a szerepkörébe.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh micsoda teljesítmény megint egy rebuild csapattól.....
Mindkét egység remek volt ma, bár az O fal lehetne stabilabb, a vörösre nagyon hamar odaérnek.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Annyit a D-hez, hogy a D-line ugy tartja nyomas alatt/viszi le az iranyitot sokszor, hogy a 4-bol csak 1 igazi kezdo van bent (Peko), a tobbiek meg Fanene, Ruckers, Sims, Geathers (o lehet hogy kezdo, de mi mind tudjuk hogy nem kezdo szint)85
Folyamatosan rotáljuk a Dlinet, ami a meccs végén nagyon jól jön. Ez is az oka, hogy a második félidőben hatékonyabban védekezünk. Pedig nevek alapján nem tűnt mélynek a sor, de a fene se gondolta volna pl hogy Rucker ilyen teljesítményre képes.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Annyit a D-hez, hogy a D-line ugy tartja nyomas alatt/viszi le az iranyitot sokszor, hogy a 4-bol csak 1 igazi kezdo van bent (Peko), a tobbiek meg Fanene, Ruckers, Sims, Geathers (o lehet hogy kezdo, de mi mind tudjuk hogy nem kezdo szint)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem tudok újat mondani, pozitív mérleg!!! jövőhéten jön a colts, kell ott is a Win!Rush
Vedd úgy, hogy megvan. Ők most Luckra spórolnak...iktriad
Spórolnak a szart, Painter atom.szaba
Őt meg majd eltradelik. Annyit tud, mint pl. Kolb. 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718


Ezt meg kifejezetten Dalton arckifejezése miatt. Vegytiszta győzni akarás. Elég a szemét nézni, de az egész mozdulatból sugárzik.
Nehéz megmondani, hogy ő, vagy Green lesz-e az elmúlt 5 év legjobb draft pickje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
nem tudok újat mondani, pozitív mérleg!!! jövőhéten jön a colts, kell ott is a Win!Rush
Vedd úgy, hogy megvan. Ők most Luckra spórolnak...iktriad
Spórolnak a szart, Painter atom.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Mays kapott snapet? :/ Mind1 majd jövőhéten. Colts ellen is nyerni kell, azért 4-2 már elég emberesen mutatna.

criminal lawyer or criminal lawyer?