Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
de sokat is vártunk tőle 😊 nem meglepetés kategória szerintem 😊
talán Dunlap?Rush
Nem Dunlap volt az, akinél nem értették, hogy, hogy nem volt 1. körös?Amadeus91
meglepetés ember nem a a draft alapján számít, hanem szezonbéli teljesítménye alapján. szezon első felében sehol nem volt (nem is játszott), aztán 10. héttől berobbant. elkövetkező 8 meccsen 9.5 sack. egy rookie-hoz képest ez nagyon jó.
bár ez csak az én véleményem😊Rush
valóban kiemelkedő. Nem is értem, miért nem kezdő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tavalyi meglepetés ember? Shipley. Azt hiszem mindenki nagy kedvence lett.Amadeus91
de sokat is vártunk tőle 😊 nem meglepetés kategória szerintem 😊
talán Dunlap?Rush
Nem Dunlap volt az, akinél nem értették, hogy, hogy nem volt 1. körös?Amadeus91
meglepetés ember nem a a draft alapján számít, hanem szezonbéli teljesítménye alapján. szezon első felében sehol nem volt (nem is játszott), aztán 10. héttől berobbant. elkövetkező 8 meccsen 9.5 sack. egy rookie-hoz képest ez nagyon jó.
bár ez csak az én véleményem😊


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
tavalyi meglepetés ember? Shipley. Azt hiszem mindenki nagy kedvence lett.Amadeus91
de sokat is vártunk tőle 😊 nem meglepetés kategória szerintem 😊
talán Dunlap?Rush
Nem Dunlap volt az, akinél nem értették, hogy, hogy nem volt 1. körös?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tavalyi meglepetés ember? Shipley. Azt hiszem mindenki nagy kedvence lett.Amadeus91
de sokat is vártunk tőle 😊 nem meglepetés kategória szerintem 😊
talán Dunlap?


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
tavalyi meglepetés ember? Shipley. Azt hiszem mindenki nagy kedvence lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
bocsi nasheem, megelőztelek :rolleyes:
tavalyi tippelde:

1, hány győzelmet szerzünk a szezonban ? 4 (2p)
2, Carson átlépi a 3500 passzolt yardot és 25 TD-t? igen, igen (1-1p)
3, Ced több yardot fut mint tavaly ? nem (1p)
4, Mely WR(ek) lépi(k) át az 1000 yardot ? senki (2p/-1p)
5, Kinek lesz több yardja ill td-je, Gresham v Shipley ? yard:Shipley, td: Gresham (1-1p)
6, Kinek lesz a legtöbb sackje ? Dunlap:9,5 (2p)
7, Kinek lesz a legtöbb intje ? Hall:4 (2p)
8, Ki zár a legtöbb tackle-lel ? Dhani Jones:125 (2p)
9, Ki(k) kerül(nek) a Pro Bowlra (ha egyáltalán) senki (2p/-1p)
10. Ki lesz a meglepetésember ? ? (2p)
11. Kinek lesz a legtöbb TD-je ? TO (2p)

meglepetés ember ki volt tavaly?

eredmények:
gabtsi : 0+2+0+(-1)+2+0+0+0+(-3)+?+2= 2
Mikey : 0+2+1+(-2)+1+0+2+0+(-1)+?+2= 5
Rush : 0+2+1+(-1)+2+0+0+0+(-4)+?+2= 2
bengalFlasH: 0+2+0+(-1)+1+0+2+0+(-5)+?+2= 1
nasheem : 0+1+0+(-1)+1+0+2+2+(-2)+?+2= 5
adam3577 : 0+2+0+(-2)+2+0+0+2+(-4)+?+0*=0
85 : 0+2+2+(-1)+2+0+0+2+(-1)+?+2= 8
MarioAna : 0+1+2+(-2)+1+0+2+2+(-4)+?+2= 4
*: egyértelmű hogy az irányítónak van a legtöbb td-je, gondolom wr-ekre szól a kérdés 😊

10. kérdést ugye szavazással kell eldönteni. csak ezután lehet kihírdetni a győztest.


több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
3500yard és 25TD?! Dalton > Peyton : 😂braxa88
elfelejtettem átírni még az elején 😀 Amúgy meg miért is ne?Amadeus91
ha összejön, akkor Dalton siget hordok egy évig 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
3500yard és 25TD?! Dalton > Peyton : 😂braxa88
elfelejtettem átírni még az elején 😀 Amúgy meg miért is ne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
3500yard és 25TD?! Dalton > Peyton : 😂
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ha lehet ijet? 😉
1, 7
2, nem
3, igen
4, Shipley, Green
5, Shipley
6, Dunlap
7, Mau
8, Mau
9, Shipley, Green, Mau
10. Grabowsky
11. Cédrus


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
beszállok:

1, 5
2, nem
3, igen
4, semelyik
5, Shipley
6, Dunlap
7, Hall
8, Mau
9, senki
10. Dalton 😊
11. Simpson
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ez nekem is eszembe jutott 😊 (tavalyit is meg kellett volna nézni hogy ki nyert 😛)

1. 4
2. nem, nem
3. igen
4. Green
5. yard: Shipley, td: Shipley
6. Dunlap
7. Hall
8. Maualuga
9. senki
10. Skuta
11. Green (gondolom wr-ekre szólt..)

szerk: Ha! Dalton lesz egész végig a kezdő.. eldobálgat 2000 yardotRush
A tavalyira ráadásul fel is dobtam valami üveg piát, ha x pont felett teljesít valaki. Volt is eszemben szezon végén megnézni, de annyira esélytelen volt, hogy hagytam. Este megpróbálok utánabogarászni és összesíteni. Szomorú szembesítése lesz a tavalyi várakozásainknak és a valóságnak 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez nekem is eszembe jutott 😊 (tavalyit is meg kellett volna nézni hogy ki nyert 😛)

1. 4
2. nem, nem
3. igen
4. Green
5. yard: Shipley, td: Shipley
6. Dunlap
7. Hall
8. Maualuga
9. senki
10. Skuta
11. Green (gondolom wr-ekre szólt..)

szerk: Ha! Dalton lesz egész végig a kezdő.. eldobálgat 2000 yardot


több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Daltonnál írd át a limitet szerintem 1500-raHöri
1500 TD? :o :o


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Daltonnál írd át a limitet szerintem 1500-ra

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
gabtsi írta ezeket a kérdéseket majd kerek egy éve: (sztem tippeljünk idén is, ötletet a Phins fanoktól loptam)
módosítva egy két helyen

1, hány győzelmet szerzünk a szezonban ?
2, Dalton átlépi a 3500 passzolt yardot és 25 TD-t?
3, Ced több yardot fut mint tavaly ?
4, Mely WR(ek) lépi(k) át az 1000 yardot ?
5, Kinek lesz több yardja ill td-je, Gresham v Shipley ?
6, Kinek lesz a legtöbb sackje ?
7, Kinek lesz a legtöbb intje ?
8, Ki zár a legtöbb tackle-lel ?
9, Ki(k) kerül(nek) a Pro Bowlra (ha egyáltalán) ?
10. Ki lesz a meglepetésember ?
11. Kinek lesz a legtöbb TD-je ?


1, 3
2, nem
3, igen
4, Green, talán
5, Shipley
6, Dunlap
7, Hall
8, Sands, a Predator 😛
9, Green, talán
10, Sands, a Predator
11, Simpson (na mibe?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Tudom, hogy Coyle sajtója tök jó, de nem érzem a csapaton a munkáját. Kapott két elsőkörös picket, akik Zim rendszerében elkezdtek csillogni. Ezen felül? Nem várom én, hogy pl Trentből zsenit faragjon, de könyörgöm rajtuk kívül találjon vagy neveljen már egy olyan srácot, aki legalább megnehezíti az embere dolgát. Bennett, Pender, Trent, Murray meg a tököm tudja ki volt még pályán tegnap, egy járókeretes nyugdíjast sem fogott volna meg. Rebuilding meg előszezon, de akkor is. HA jól tudom a O áll generáljavítás alatt, nem a D. NFL szemüvegen keresztül durva volt a tegnapi meccs és durva lesz a szezon is.
Az támadok viszont tényleg okoznak majd örömöt is jónéhányszor. Green nagyon jól mozog, de Simpson is nagy lesz.

Na nem sírni akartam, csak eszembe jutott ez a Coyle dolog.nasheem
meglehetősen szar volt a védelem tegnap. Semmi ellenálló erő nem volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tudom, hogy Coyle sajtója tök jó, de nem érzem a csapaton a munkáját. Kapott két elsőkörös picket, akik Zim rendszerében elkezdtek csillogni. Ezen felül? Nem várom én, hogy pl Trentből zsenit faragjon, de könyörgöm rajtuk kívül találjon vagy neveljen már egy olyan srácot, aki legalább megnehezíti az embere dolgát. Bennett, Pender, Trent, Murray meg a tököm tudja ki volt még pályán tegnap, egy járókeretes nyugdíjast sem fogott volna meg. Rebuilding meg előszezon, de akkor is. HA jól tudom a O áll generáljavítás alatt, nem a D. NFL szemüvegen keresztül durva volt a tegnapi meccs és durva lesz a szezon is.
Az támadok viszont tényleg okoznak majd örömöt is jónéhányszor. Green nagyon jól mozog, de Simpson is nagy lesz.

Na nem sírni akartam, csak eszembe jutott ez a Coyle dolog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gsn 3 548
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .MarioAna
szinte minden csapat, minden sztár, 1 éves papírt kapott. Mondjuk 85 pont 3 évest... szerintem tuti valami CBA izé miatt. Jövőre lesz majd nagy aláírogatás.Amadeus91
Ez így több dolog miatt sem igaz. Volt több nagy szerződés a jobb FA-knek, és több jelentős szerződéshosszabbítás, de az is igaz, hogy a szokásosnál több volt az egyéves szerződés. Ennek oka többrétű, egyrészt csökkent a salary cap nagysága, a 2009-es szinthez képest, és ne feledjük, tavaly cap sem volt. Ehhez hozzájön az a tény, hogy az élő szerződések többsége úgy van strukturálva, hogy az értelmükben kereshető összegek a szerződés hosszában növekednek évről évre. Ezen tényezők összhangjának köszönhetően a piac a szokásosnál hamarabb ért el abba a fázisába, amikor már a csapatok nem tudták/nem merték magukat hosszú távon és nagy összegben elkötelezni magukat egy-egy játékos mellett, így az egyéves szerződések osztogatása hamarabb beindult, mint a korábbi években. Jövőre minden attól függ, hogy a salary cap hogyan alakul. A nagy pénzköltés azonban kérdéses. Ennek elsődleges oka, hogy az idei elbocsátások után számított salary cap büntetések nem idén jelentkeznek, hanem jövőre. Példának okáért a Cowboys 2012-es capjében már szerepel 22 millió dollárnyi dead money az idei cutok miatt. Ez annyit jelent, hogyha feltételezzük, hogy a cap 120,4 millióról mondjuk 125 millióra nő, akkor ebből 22 millió dollárt (a cap közel ötödét!) nem költheti el a Cowboys a játékosaira.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"Kevin Goheen of the Cincinnati Enquirer writes that [linebacker Dontay] Moch told teammates that he broke his "fifth metatarsal bone" in his right foot during Detroit's first series." - Cincy Jungle

Persze bazmeg.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MarioAna-nak szeretettel. 😉

Bengals' Robert Sands, right, tackles Lions running back Aaron Brown in the first half.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .MarioAna
szinte minden csapat, minden sztár, 1 éves papírt kapott. Mondjuk 85 pont 3 évest... szerintem tuti valami CBA izé miatt. Jövőre lesz majd nagy aláírogatás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?MarioAna
Ha elmondod,hogy ki a Predator akkor tudok segíteni. Talán. 😉
Dalton átlagos volt amúgy,igazi game manager QB akit nem kell nagy dobásokba belehajszolni. Green nagyon jó, Benson meg a csapat legjobbja volt.Bazzani
Rookie S a West-Virgina egyetemről, 47, Robert? Sand allias Predator. Valami irdatlanul magas és erős testalkatú, onnan a név.Amadeus91
Ja hát mondjuk őt nem figyeltem.
Abból ítélve,hogy remek volt a passzjátékunk túl nagyot nem játszhatott.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?MarioAna
Ha elmondod,hogy ki a Predator akkor tudok segíteni. Talán. 😉
Dalton átlagos volt amúgy,igazi game manager QB akit nem kell nagy dobásokba belehajszolni. Green nagyon jó, Benson meg a csapat legjobbja volt.Bazzani
Rookie S a West-Virgina egyetemről, 47, Robert? Sand allias Predator. Valami irdatlanul magas és erős testalkatú, onnan a név.

criminal lawyer or criminal lawyer?