Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Az öreg Shanny lesz, meglássátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Sokat gondolkoztam ma ezen a Haslam-féle terven, vajon mi lehetett a célja Sashi kinevezésével és miként működhet ez a szervezeti struktúra. Végülis arra jutottam, h. eldöcöghet a dolog, de ehhez egy feltételnek mindenképpen teljesülnie kell: tapasztalt, karizmatikus HC-t kell szerezni. Nyilván semmire sem garancia egy, két v. akár 5 év vezetőedzői tapasztalat, de ebbe a felállásba nem férnek bele a rookie hibák. Hatalmas felelősség lesz a főedzőn, kvázi ő nevezheti ki a GM-et, nagy beleszólása lesz a draft pickekbe és direktben Haslamnak jelent majd; tehát az egyetlen főnöke maga a tulaj lesz...

Aki volt már HC, az jó eséllyel tisztában van a stáb összeállításának trükkjeivel (erre JH3 is kitért, "“An individual that can put together a good staff, that’s incredibly important in today’s NFL as complex as the game is") és ideális esetben a saját korlátaival. Olyan balfaszságokra gondolok ezalatt, mint amit pl. Shurmur csinált, h. az első évben nem vett fel offensive coordinatort és saját maga hívta a playeket (persze Pettine sem volt sokkal jobb O'Neil idehozatalával). Majdnem mindegyik rookie HC elköveti ezt a hibát (túl sokat gondol a saját teljesítőképességéről); jó lenne ezt idén elkerülni...

No de ki lehet alkalmas a feladatra? Én mindenképp támadóedzőt preferálnék; 1/2-re 99%, h. QB érkezik, jó lenne nem megint egy védekező felfogású embert összepárosítani az első körös rookie QB-val (a'la Crennel&Quinn, Pettine&Johnny). Hue nagyon forró név, legalább 5 csapatnál fog interjúzni, de itt kanyarodnék vissza arra, h. mi lehetett a terv ezzel a sajtótájékoztatóval és Sashi (aki egyértelműen báb, vagy inkább 'deal breaker', ha esetleg valami összetűzés lenne a HC és a saját maga által kinevezett GM között...khm...khm..) kinevezésével: vonzóbbá tenni a vezetőedzői állást. Tekintsünk el attól, h. Jimmy enyhén szólva is türelmetlen, de ki ne akarna olyan helyen dolgozni, ahol kb. mindenről ő dönt és az összes kollégáját ő veszi fel - beleértve a GM-et is? Csapjuk ehhez hozzá az 1/2-es picket és a hatalmas cap spacet. Nem is olyan rossz. Persze, Browns, 5 év alatt 3 vezetőedző, cserébe Jimmynek van pénze 😀

Egy szó mint száz, szerezzük meg Jacksont v. Marronet (vagy Chuckyt v. Peytont), másképp ez recipe for disaster.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
P@trik
Annyira nem is huzos, cask 5en vannak benne az idei playoffbol, erosebbet is lattam mar.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
 twitter.com/MaryKayCabot/status/684054095792095232


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
itt a teljes kivonat:  www.clevelandbrowns.com/news/article-5/Jimmy-Haslam-press-conference---13/f8293c5c-b5da-483a-af8d-e447e395cd95

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Ez egyre cifrább:
 twitter.com/AlbertBreer/status/683988071067463680
empty taxi
jah, ezt mondta tegnap Haslam a sajttajon, Breer kicsit lassu 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Ez egyre cifrább:
 twitter.com/AlbertBreer/status/683988071067463680


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Amúgy még be se mutatkoztam: zsutu néven vagyok ismert (centerice fórumon már 8 éve tevékenykedek), 2008 óta követem a ligát kisebb nagyobb megszakításokkal, viszont 2012-ben kezdtem el vele mélyebben foglalkozni. Lokálpatrióta vagyok, és a Blue Jackets miatt Browns választottam, mint követett csapat, és mára eljutottam odáig, hogy már nem is tudok más csapatnak szurkolni, maximum csak pár játékosnak akik nálam vannak fantasyben 😀 Nagyon régóta ismerem az oldal, viszont a fórumot csak only-read módban használtam, de a múltkor valami belső erő már kikövetelte h mostmár én is használjam. Itt is vagyok 😀
zsutu
nagyon helyes, udv koztunk !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Ha jogász lesz a boss, akkor nagy baj nincs. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Amúgy még be se mutatkoztam: zsutu néven vagyok ismert (centerice fórumon már 8 éve tevékenykedek), 2008 óta követem a ligát kisebb nagyobb megszakításokkal, viszont 2012-ben kezdtem el vele mélyebben foglalkozni. Lokálpatrióta vagyok, és a Blue Jackets miatt Browns választottam, mint követett csapat, és mára eljutottam odáig, hogy már nem is tudok más csapatnak szurkolni, maximum csak pár játékosnak akik nálam vannak fantasyben 😀 Nagyon régóta ismerem az oldal, viszont a fórumot csak only-read módban használtam, de a múltkor valami belső erő már kikövetelte h mostmár én is használjam. Itt is vagyok 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Miami.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/
empty taxi
Empty van tervbe mostanában új War room? Ha igen ez az edzők kuka, újak ide-oda téma várható benne?
P@trik
A héten van tervben, mondjuk az én részvételem questionable, a gépem nem mindig akar bekapcsolódni (miután már betöltött normálisan a Windows már műxik), most is melóból írok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Cleveland.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/
empty taxi
Empty van tervbe mostanában új War room? Ha igen ez az edzők kuka, újak ide-oda téma várható benne?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Miami.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ő Haslámpa világító Zacskója
 m.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2015/03/30/Forty-Under-40/Sashi-Brown.aspx?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ezek szerint nem olvastad mi Haslam terve (->ertelmes GM nem lesz).

Sashi Brown ugyved (!) lett a VP of football OP, o felel az 53-as rosterert. Eloszor HC-t igazolunk, aki Jimmynek jelent majd es szinte mindenben szabad kezet kap. A vezetoedzot Jimmah, Dee (a feleseg), Sushi es a Korn Ferry tanacsado ceg valasztja ki. Tobbek kozott ok segitettek Carrollt a Seahawkshoz v. Quinnt a Falconshoz, de pl. Idziket is ok ajanlottak a Jetsnek...
Ha megvan a HC, johet a GM, akit kb. az edzo nevezhet majd ki. A GM kizarolagos feladata a scouting department vezetese lesz, tehat a tehetsegek felkutatasa. Nem lesz donto szava a szerzodeseket v. a draft pickeket illetoen, ezekrol Sushi dont, nulla foci tapasztalattal...😊

Leginkabb a Mangini-Kokinis fele felallasra hasonlit ez, az nagy siker volt...
Joey Tribbiani
Érdekes lesz...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ezek szerint nem olvastad mi Haslam terve (->ertelmes GM nem lesz).

Sashi Brown ugyved (!) lett a VP of football OP, o felel az 53-as rosterert. Eloszor HC-t igazolunk, aki Jimmynek jelent majd es szinte mindenben szabad kezet kap. A vezetoedzot Jimmah, Dee (a feleseg), Sushi es a Korn Ferry tanacsado ceg valasztja ki. Tobbek kozott ok segitettek Carrollt a Seahawkshoz v. Quinnt a Falconshoz, de pl. Idziket is ok ajanlottak a Jetsnek...
Ha megvan a HC, johet a GM, akit kb. az edzo nevezhet majd ki. A GM kizarolagos feladata a scouting department vezetese lesz, tehat a tehetsegek felkutatasa. Nem lesz donto szava a szerzodeseket v. a draft pickeket illetoen, ezekrol Sushi dont, nulla foci tapasztalattal...😊

Leginkabb a Mangini-Kokinis fele felallasra hasonlit ez, az nagy siker volt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ez nekünk legalább olyan nehéz mint egy épkézláb irányítót találni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Csak pislogok... Annyira abszurd az egész terv, h. kb csak jól sülhet el :S Sashi Brown, wtf?

Ki fog így idejönni GM-kedni, h. a HC kiválasztásába és az 53-ba sem szólhat bele?

Nagyon remélem, h. nem Chipnek akarunk ekkora hatalmat adni...

Jól indul basszus.

Marronet mondjuk nem bánnám, főleg ha hozza Schwartzot DCnek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Doug Marrone jön elsőként HC interjúra. Gondolom nem azért, ahogy az általa nálunk igazgatott O-fal játszott nálunk (8 engedett sack...)
 twitter.com/SI_PeterKing/status/683812059654569984?ref_src=twsrc%5Etfw
iktriad
Látva az idei Buffalot szerintem hamar leírták őt ott.
Amadeus91
mondjuk ott ő lépett le, a fasza védelmet meg Schwartz rakta össze


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
 twitter.com/AKinkhabwala/status/683819632684302337

kommentár nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
Sushi... vagyis akarom írni Sashi Brown kinevezve VP of football OP-nak, a tervek szerint ezúttal előbb HC érkezik majd, és ő mondja ki a döntőt szót az új GM személyénél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal