Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Elnézve az elmúlt évek első körös választásait mi még 1/2-re is képesek lehetünk belenyúlni a trágyába...
Végre vége ennek a rémálomszezonnak. Ez az utolsó meccs olyan volt, mint az egész év.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/2. Bleh Titans...
Joey Tribbiani
QB-t csak nem húznak 😀

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
1/2. Bleh Titans...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ok én ezt nem tudtam, én csak arról tudtam, hogy ha valakinek mennie kell akkor az Pettine lesz.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Jó vicc volt XO! Egy normális kérdést tettem csak fel. Minden olyan embert idézzél akkor akik az évek alatt hasonlóakat írtak be!
Béczkó
Az elmúlt pár napban folyamatosan a megjelent pletykákról és arról beszéltünk, h. mindkettőnek mennie kell, nem elég, ha csak az egyik v. a másik repül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jó vicc volt XO! Egy normális kérdést tettem csak fel. Minden olyan embert idézzél akkor akik az évek alatt hasonlóakat írtak be!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Szerintetek Farmer is távozik? Pettine nagy valószínűséggel távozik!
Béczkó
Es Calvin Johnson jateka is kerdeses!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor bedobok egy nevet
Jim Swartz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Szerintetek Farmer is távozik? Pettine nagy valószínűséggel távozik!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
]

Keves esetben mukodik azert a HC nyakara hozok GMet, pl. KC Reid-Dorsey.
Beki
Mintha Rivera is így maradt volna a Panthers-nél, de az nem tuti.
Bazzani
Így van. Sőt állítólag most Atlantában is a terv h Dimitroff repül, Quinn marad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Ebben az ügynökös felvetésben lehet valami, főleg h. Gase és Marrone is célpont volt két éve, elég logikus az ő nevüket bedobni velünk kapcsolatban. Már csak Chip hiányzik 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
]

Keves esetben mukodik azert a HC nyakara hozok GMet, pl. KC Reid-Dorsey.
Beki
Mintha Rivera is így maradt volna a Panthers-nél, de az nem tuti.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...
Joey Tribbiani
Ezeket a neveket szerintem az ügynökök reptetik ilyenkor.
Minden normális csapat először hoz GM-et aztán az hoz HC-t.
Tényleg nem kellene ide megint olyan story, hogy a HC nyakára hoznak egy új GM-et aki meg az edzőt nem akarja.
Austin neve amúgy szerintem minden csapathoz be lesz dobva ahol edzőt keresnek.
Bazzani
Keves esetben mukodik azert a HC nyakara hozok GMet, pl. KC Reid-Dorsey.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...
Joey Tribbiani
Olvastam olyat is h mikor Pettine a sorsarol kerdezte Haslamot, amire nem mondott semmit, addigra Haslam mar beszelt HC jeloltekkel, GM pedig kerdes h valtozik-e.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...
Joey Tribbiani
Ezeket a neveket szerintem az ügynökök reptetik ilyenkor.
Minden normális csapat először hoz GM-et aztán az hoz HC-t.
Tényleg nem kellene ide megint olyan story, hogy a HC nyakára hoznak egy új GM-et aki meg az edzőt nem akarja.
Austin neve amúgy szerintem minden csapathoz be lesz dobva ahol edzőt keresnek.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.
megyerikrisz
Pont azt, hogy irgalmatlanul beleszart az egészbe.
Bazzani
Így érthető. Nem volt infóm róla, még szimpatikus is volt, hogy felnőttként tudomásul vette. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.
megyerikrisz
Pont azt, hogy irgalmatlanul beleszart az egészbe.

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Valahol olvastam, hogy az AFC North-ban az utolsó 5 HC váltás mind nálatok volt.

Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.
Nagyon nem vagyok Kaepernick fan de őt újraépíteni lehet, hogy jobb megoldás lenne mint egy újoncot hozni ebből a felhozatalból.
Bár így belegondolva Kaep is inkább csak egy újabb tévút lenne.
Bazzani
Goff-ból szerintem legrosszabb esetben ki lehet hozni egy Alex Smith/Dalton szintet, ami egy erős védelemmel kiegészítve már hatalmas előrelépés lenne. Az irányító tehetsége lassan másodlagos, nem kapnak elég időt a tanulásra, nincs terv a 'felépítésükre'. Én elsősorban ezt szeretném látni, legyen Goff v. Lynch v. bárki más a kiválasztott. Álljon mögé az egész franchise, ha kell padozzon 1 évet McCown mögött, a többi meg majd úgyis kiderül. Ki gondolta volna, h. Carr lesz a legjobb két szezon után abból az évjáratból...

Legyen végre nyugalom, az legutóbbi 3 első körös irányítónkból kettő a GM-HC csata áldozata lett (főleg Quinn, Johnny inkább magát intézte el), Weeden meg szót sem érdemel.

Top2 pickkel húzzuk be a class legjobb QB-ját, ne ilyen Kaepekkel meg RG3akkal próbálkozzunk ha lehet. Az meg, h. Goff meddig jut, úgyis az edzőkön múlik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.Bazzani
Másik kettő?
vassadi
Lynch és Cook.
Vágom, hogy Cook milyen szar volt a Bama ellen, de addig stabilan jósolgatták az első körbe.
Szerintem mindhárman kimennek majd, elnézve a rengeteg QB bajos csapatot.

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ó, attól nem kell félni, h. O`Neil marad, nem is emlékszem olyan edzőváltásra, h. ne repült volna a komplett stáb. És sajnos volt pár az elmúlt 8 év alatt.
Joey Tribbiani
Valahol olvastam, hogy az AFC North-ban az utolsó 5 HC váltás mind nálatok volt.

Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.
Nagyon nem vagyok Kaepernick fan de őt újraépíteni lehet, hogy jobb megoldás lenne mint egy újoncot hozni ebből a felhozatalból.
Bár így belegondolva Kaep is inkább csak egy újabb tévút lenne.
Bazzani
RG III?