Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Hát ez a tegnapi meccs érdekes volt. A Bengals offense mentett meg minket többször is. Az offensenek volt 2,5 éppkézláb driveja, de legalább nem adtuk el a labdát.
Néztem tegnap a Giantset, nem volt a Saints túl lelkes és akkor finoman fogalmaztam. Ettől függetlenül 52 pont az 52 pont. Sztem még mindig ők vannak a legjobb helyzetben a csoportban, főleg ami a sérüléseket illeti alig van kulcsjátékosuk aki sérült lenne.
Sajnos mi nem állunk ilyen jól, továbbra is csodának tartanám a PO-t, amit egy 3as győzelmi sorozattal lehetne csak megszerezni vsz.
Sorban:
Pittsburg otthon: szerintem ez nekünk rossz párosítás. Jó D, és közepesnél jobb O. Szenvedni fog az offense, a defense meg amúgy is B kategóriás.
Saints otthon: remélem annyira lesznek motiváltak mint tegnap.
Redskins idegenben: kb bármi lehet, ezek az utolsó fordulós csoportrivális elleni meccsek... Hideg ráz tőle. Ráadásul ehhez feltétlenül nyerni kell kettőt otthon.
Ha megnyerjük ezt a három meccset akkor azt mondom meg is érdemeljük a rájátszást, de ezzel a védelemmel nem látom sok realitását annak hogy bekövetkezik a rájátszás.

Privát véleményem szerint jövő héten a Steelers ellen fogunk elszállni és 8-8 lesz a vége mert egy sokkal motiváltabb skins vár majd ránk Washingtonban. A Saints ellen meg kb mindkét csapatnak mindegy lesz így hazai pályán tán behúzzuk.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na meg van nem bíztam benne de összehoztuk a végén természetesen simán 😛, megnéznék egy olyan statisztikát mondjuk az elmúlt 3 évről h hány olyan meccsünk van ami mondjuk 1-3 ponton belül dőlt el, tuti mi játsszuk a legszorosabb meccseket... a tegnapi meccs mindenképp egy pozitívum,de még most is azt hiszem h ezzel csak elfedjük, tovább húzzuk a dolgokat...
Egy jó fal ezzel együtt futójáték és egy jó edző kell a meglévő csapathoz( + sérülések elkerülése) jövőre. Az edzőn kívül ez összehozható.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Én Ricsi mellett a levegőbe csapatam a stúdióban, remélem nem hallatszott be az órám csörrenése az adásba... 😊
Nem tudom, hogy jó lesz-e ez nekünk, vagy megint az utolsó fordulóban fogunk szomorkodni, de azért egy győzelem mindig örömmel tölti el az embert.
És nem utolsó sorban megkímél a cimborák zrikáitól...:o))))))
Csak az bosszantó, hogy ha csapat valamennyire is muzsikálna, akkor a rengeteg sérülés teszi tönkre az évet. Mert azért abba kicsit beleszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy pl. a D bíztató szezonkezdete milyen potenciális teljesítményt rejtett magában....
De jön az örökzöldt szlogen: Mabye next time!VIZILÓ
ja, a végén tisztára olyanok leszünk, mint az Újpest...slowmotion
Csak halkan jegyzem meg, hogy hosszú évekig öttusáztam az Úpestben, tehát lehet valós összefüggés a két rajongásom között.... 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Én Ricsi mellett a levegőbe csapatam a stúdióban, remélem nem hallatszott be az órám csörrenése az adásba... 😊
Nem tudom, hogy jó lesz-e ez nekünk, vagy megint az utolsó fordulóban fogunk szomorkodni, de azért egy győzelem mindig örömmel tölti el az embert.
És nem utolsó sorban megkímél a cimborák zrikáitól...:o))))))
Csak az bosszantó, hogy ha csapat valamennyire is muzsikálna, akkor a rengeteg sérülés teszi tönkre az évet. Mert azért abba kicsit beleszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy pl. a D bíztató szezonkezdete milyen potenciális teljesítményt rejtett magában....
De jön az örökzöldt szlogen: Mabye next time!VIZILÓ
ja, a végén tisztára olyanok leszünk, mint az Újpest...
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Én Ricsi mellett a levegőbe csapatam a stúdióban, remélem nem hallatszott be az órám csörrenése az adásba... 😊
Nem tudom, hogy jó lesz-e ez nekünk, vagy megint az utolsó fordulóban fogunk szomorkodni, de azért egy győzelem mindig örömmel tölti el az embert.
És nem utolsó sorban megkímél a cimborák zrikáitól...:o))))))
Csak az bosszantó, hogy ha csapat valamennyire is muzsikálna, akkor a rengeteg sérülés teszi tönkre az évet. Mert azért abba kicsit beleszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy pl. a D bíztató szezonkezdete milyen potenciális teljesítményt rejtett magában....
De jön az örökzöldt szlogen: Mabye next time!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Claibornenak felszakadt a szája vagy mi. Játszani fog.

...viszont most itt van ez a fos:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000108421/article/jerry-jones-cowboys-player-reportedly-had-argumentgyeek
Majd gyűrűt cserélnek februárban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Claibornenak felszakadt a szája vagy mi. Játszani fog.

...viszont most itt van ez a fos:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p2us3q82jhqalefli5xk
Jerry Jones, Cowboys player reportedly had argument
On the day the Dallas Cowboys won their biggest game of 2012, information surfaced about an incident that reportedly occurred last week between owner Jerry Jones and nose tackle Jay Ratliff.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
claiborne remélem nem súlyos,max egy enyhe concussion,jövőhétre kimasszírozzák belőle,szükség lesz rá.
moore gyerek nem volt egy extra,de emlékszem egy 3and outra aminél talán ő védekezte le az emberét,fontos helyzetben
Ware-t pedig csak egyszer kellett emberezni 😊
ahhoz képest,hogy mennyi sérült van,dalton 206 yardon tartva,AJ Green 0 (talán 8 games td sorozat?).
steelers nem volt túl acélos,hope alive
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
sztetek, Free-t kilehetne próbálni G-ben? beltazor
nem elég erős hozzá
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
sztetek, Free-t kilehetne próbálni G-ben? beltazor
Ezen én is gondolkoztam de sztem nem.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
sztetek, Free-t kilehetne próbálni G-ben?

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ja és Claiborne gyógyuljon,mert az egyetlen úgy ahogy épkézláb állapotban maradt csapatrész a secondary.Church és Scandrick ide vagy oda.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Az idei eddigi győzelmeink közül a leginkább az amiben nem hittem volna meccs közben,dábüljú és ez a lényeg,de rengeteg sebből vérzik ez az alakulat.

Köszönöm srácók így jó elmenni aludni 😊Go Cowboys

Az első negyedről lemaradtam,ki szerezte a picket?Cowboykarcsi
Carr volt az szépen olvasta a játékot. Ez a csapat 1000 sebből vérzik, valahogy mégis behúztuk, nyilvánvalóan a csapat arra játszik h utsó fordulóban a Redskins ellen vérezzünk el.Blevi
Még a hangja is jó volt annak a picknek
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Grat a win-hez és KÖSZIIIIII!!!!

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Az idei eddigi győzelmeink közül a leginkább az amiben nem hittem volna meccs közben,dábüljú és ez a lényeg,de rengeteg sebből vérzik ez az alakulat.

Köszönöm srácók így jó elmenni aludni 😊Go Cowboys

Az első negyedről lemaradtam,ki szerezte a picket?Cowboykarcsi
Carr.


Cowboys nose tackle Josh Brent's bond set at $500,000, more than his annual salary.Wirtschaftsteil
és Brent óvadák-tárgyalása azért maradt el szombaton, mert a kiírt időpontban még ittas állapotban leledzett.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Az idei eddigi győzelmeink közül a leginkább az amiben nem hittem volna meccs közben,dábüljú és ez a lényeg,de rengeteg sebből vérzik ez az alakulat.

Köszönöm srácók így jó elmenni aludni 😊Go Cowboys

Az első negyedről lemaradtam,ki szerezte a picket?Cowboykarcsi
Carr volt az szépen olvasta a játékot. Ez a csapat 1000 sebből vérzik, valahogy mégis behúztuk, nyilvánvalóan a csapat arra játszik h utsó fordulóban a Redskins ellen vérezzünk el.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az idei eddigi győzelmeink közül a leginkább az amiben nem hittem volna meccs közben,dábüljú és ez a lényeg,de rengeteg sebből vérzik ez az alakulat.

Köszönöm srácók így jó elmenni aludni 😊Go Cowboys

Az első negyedről lemaradtam,ki szerezte a picket?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mindent elmond a szezonunkról hogy meccs közben is off the field dolgokkal foglalkozunk 😊

Beszarás ez az egész amugy

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys nose tackle Josh Brent's bond set at $500,000, more than his annual salary.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Brent helyén most ki fog játszani?Tehenész
Ha sérült lenne Lissemore, nem tudom kit kukáznánk NT-nek. Wirtschaftsteil

😊Wirtschaftsteil
Calloway-t felhívtuk a practice squad-ből
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Brent helyén most ki fog játszani?Tehenész
Ha sérült lenne Lissemore, nem tudom kit kukáznánk NT-nek. Wirtschaftsteil

😊
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Brent helyén most ki fog játszani?Tehenész
Lissemore lesz a kezdő

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Brent helyén most ki fog játszani?
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ez nagyon sajnálatos eset. Nem tudom miért nem tudnak ilYenkor taxiba ülni vagy sofőr szolgálatot használni? Nekem egyszer nem fordult meg a fejemben hogy piásan vezessek. Brentnek igy valószínűleg vége az NFL-ben. A legnagyobb büntetés neki az hogy ezzel együtt kell élnie.Blevi
Ebben a sok DUI-ban (részeg vezetésben) szerepet játszik szerintem az is, hogy az USA sok állama máshogy kezeli ezt a kérdést. Európában a legtöbb helyen zéró alkohol tolerancia van, de ahol meg is engedett némi alkohol, az minimális. Az USA-ban más a történet, ott sok államban nem véralkoholszint korlát van, hanem "vezetésre alkalmassági állapot". Megállít a rendőr, és kis túlzással, ha kinyújtott kézzel végig tudsz pipilépésezni a felezővonalon, akkor vezethetsz...

Namost, nálunk is - ahol zéró a tolerancia - létezik a péntek esti buli-baleset, a fiatalok buli után részegen bajt okoznak. Tedd ehhez hozzá azt az ottani társadalmi hozzáállást, hogy inni és vezetni önmagában még nem bűn, ha "alkalamas állapotban vagy". És máris ott tartunk, hogy az agyban kevésbé felnőtt emberek - sajnos sok fiatal NFL játékos is bizony ilyen - nem érzik a dolog felelősségét.

Egyébként érdekes ez az alkohol dolog arrafelé, mert amúgy az USA nagyon komolyan veszi a közlekedési szabályokat. Pl. egy sima gyorshajtásért a legtöbb államban úgy megbasznak, hogy attól kódulsz...peterk2005
Értem hogy más a szabályozás ezzel tisztában vagyok, akkor is egy felnőtt embernek legyen már annyi esze h részegen nem ül autóba. Persze valahol jó hogy megihatsz mondjuk egy kis mennyiséget, és vezethetsz, de ismerned kell a saját korlátaid.

Amúgy Brentnek volt már DUI-ja, szóval nem ez az első esete. Szerintem mivel amúgy is vannak problémái a piával két lehetőség áll előtte.
1. Többet nem iszik mert emiatt a tragédia miatt benőtt a feje lágya.
2. Az ügy miatt és az elcseszett élete miatt alkesz lesz.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Arról nem is beszélve hogy egy profi sportoló minek iszik 1,5 nappal főleg meccs előtt, ahol pont ott a nagy lehetőség a sérülések miatt.
Mert gondolom nem egy pohár bort ivott pl.

PunBB bbcode test