Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Nick Eatman: "I see a close game all the way, but the physical teams like Chicago, Seattle and Baltimore have hurt the Cowboys this year. For that, I see Pittsburgh squeaking this one out."Sajna én is ettől tartok. A secondary-jük meg van tizedelve, azonban elöl brutálisak. Ráadásul egy minden hájjal megkent egység a D náluk, könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy Dez ujjára azért apellálni fognak.
Ráadásul ugye már tudni fogjuk a WAS és a NYG meccsát is (nem szeretek általában a többi csapat meccsével foglalkozni, de a szezon ezen szakaszában muszáj), és ha esetleg számunkra kedvezően alakulnának az eredmények, az a szokásos amikoralegjobbankellenebeszopjuk szituációt eredményezheti, jobban remegő térdek...
Ráadásul álmodtam valamit, nem emlékszem pontosan, csak arra, hogy agyba-főbe szidtam Garrettet a playhívás miatt.
Izgulok, na.
több mint 13 éve
Spagnola összevágta a sérülteket (probable nincs említve):FS Barry Church, IR
DE Kenyon Coleman, IR
LB Sean Lee, IR
LB Bruce Carter, IR
C Phil Costa, IR
P Chris Jones, IR
CB Orlando Scandrick, IR
NT Jay Ratliff, Out
NT Josh Brent, NFI
WR Dez Bryant, Questionable
CB Morris Claiborne, Questionable
LB DeMarcus Ware, Questionable
OG Nate Livings, Questionable
FS Charlie Peprah, Questionable
LB Orie Lemon, IR
DL Ben Bass, IR
FS Matt Johnson, IR-R
LB Caleb McSurdy, IR
Eszem megáll. Főleg ha picit lejjebb olvasom a 2 magyar divatcsapat vetélkedését a legtépázottabb gárda címért. Átnéztem ott mi a helyzet sérülés táján... Kb mint amikor két sánta panaszkodik az amputált embernek, hogy mennyire fáj a lábuk. Pittsburgh három IR, ebből egy kezdő, Boston tizenegy, ebből ha jól láttam szintén egy kezdő. Remélem sajnáljátok őket. 😛
Viszont amióta így megbolodnult a világ a sérülésekkel és Jerry Brown halálával olyan karaktert mutat a csapat amihez hasonlót nem láttam 2007 óta. Alakuljon bárhogy is ez az elcseszett szezon, szerintem úgy összekovácsolódik a gárda ennyi megpróbáltatás során, hogy a csapatszellemben biztos érződni fog még jövőre is.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Köszi, nyilván mi se azt hittük h most akkor jöhet mindenki, csak akkor a semmi helyett lehet egy közepes FA 1-2 minőségi játékossal 😊Amerikában van egy nagy becsben tartott cap room szakértő, név szerint Adam. Ő ír rettentő hosszú elemzéseket, és elvileg nagyon sok dead money szabadul fel (pl.: Roy Williams fizetéséből is), valamit az átstruktúrált szerződések, esetleges cut-ok is hozhatnak pénzt.Wirtschaftsteilez egy hellyel-közzel megbízható oldal,
www.spotrac.com/nfl/dallas-cowboys/cap-hit/
de az azért túlzás, hogy olyan jól fog állni a cowboys, lesz 'sok' csapat, amelyik jelentősen jobban fog állnisapka
több mint 13 éve
Köszi! Ez alapján nézegetve a 2013-as hiteket nem egy játékos fizuja növekszik meg ugrásszerűen (ide kellenének ugye az átstruktúrált szerződések, bár kétlem, hogy mindegyiket megoldanánk), plusz ugye egy esetleges Spencer szerződés, bár ő idén nagyon sokat kap a tag miatt. Ez alapján maximum 1 minőségi erősítést tudnék elképzelni az FA piacon, a többi draft kérdése lehet. Bár abban bízhatunk, hogy Jerry kitalál valami okosat.Amerikában van egy nagy becsben tartott cap room szakértő, név szerint Adam. Ő ír rettentő hosszú elemzéseket, és elvileg nagyon sok dead money szabadul fel (pl.: Roy Williams fizetéséből is), valamit az átstruktúrált szerződések, esetleges cut-ok is hozhatnak pénzt.Wirtschaftsteilez egy hellyel-közzel megbízható oldal,
www.spotrac.com/nfl/dallas-cowboys/cap-hit/
de az azért túlzás, hogy olyan jól fog állni a cowboys, lesz 'sok' csapat, amelyik jelentősen jobban fog állnisapka
több mint 13 éve
Amerikában van egy nagy becsben tartott cap room szakértő, név szerint Adam. Ő ír rettentő hosszú elemzéseket, és elvileg nagyon sok dead money szabadul fel (pl.: Roy Williams fizetéséből is), valamit az átstruktúrált szerződések, esetleges cut-ok is hozhatnak pénzt.Wirtschaftsteilez egy hellyel-közzel megbízható oldal,
www.spotrac.com/nfl/dallas-cowboys/cap-hit/
de az azért túlzás, hogy olyan jól fog állni a cowboys, lesz 'sok' csapat, amelyik jelentősen jobban fog állni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amerikában van egy nagy becsben tartott cap room szakértő, név szerint Adam. Ő ír rettentő hosszú elemzéseket, és elvileg nagyon sok dead money szabadul fel (pl.: Roy Williams fizetéséből is), valamit az átstruktúrált szerződések, esetleges cut-ok is hozhatnak pénzt.Állítólag lesz room bőven.WirtschaftsteilSzabad tudni, hogy ezt mire alapozod? Én mindenhol az ellenkezőjét olvasom. Ráadásul ugye a büntetés is.gorbel
Persze 3 millából nyilván nem lesz a 10x-ese, de tavalyhoz képest jobban kellene állnunk.
több mint 13 éve
Állítólag lesz room bőven.WirtschaftsteilSzabad tudni, hogy ezt mire alapozod? Én mindenhol az ellenkezőjét olvasom. Ráadásul ugye a büntetés is.
több mint 13 éve
jó lenne 2-3 igazi erősítés a FAn is... főleg O falba és a secbe egy safety... WR? Dez, Austin, Harris és Beasley is biztató nekem. Welkert én se tudom elképzelni úgy hogy marad minden WR.persze függ h kit teszünk ki, Free, tag stb..
jó lenne ha azért tudnánk ott is erősödni a bünti mellett is.
több mint 13 éve
Welkert max Austin helyére tudnám elképzelni, de nem hiszem, hogy ez megtörténik. Byrd nagyon jó lenne a csapatba, ha szabad őt kérem karácsonyra a Cowboystól, nem baj ha pár hónapot késnek vele.Állítólag lesz room bőven.
több mint 13 éve
azért a pénzért amit gondolom kérnének az első kettő szvsz felejtős,Vollmer nem tudom milyen T és nem tudom mennyibe kerülne,de inkább az interior linet kéne erősíteni nagyon.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Most olvasom ESPN-en, hogy milyen szabad ügynököket írnak hozzánk. (TOP 25-ből)Welker nem tudnánk megfizetni, Byrd jo lenne de O is sok $-ba kerül.
5. Wes Welker | WR | Current team: New England Patriots
8. Jairus Byrd | S | Current team: Buffalo Bills
10. Sebastian Vollmer | OT | Current team: New England PatriotsWirtschaftsteil
több mint 13 éve
Most olvasom ESPN-en, hogy milyen szabad ügynököket írnak hozzánk. (TOP 25-ből)5. Wes Welker | WR | Current team: New England Patriots
8. Jairus Byrd | S | Current team: Buffalo Bills
10. Sebastian Vollmer | OT | Current team: New England Patriots
több mint 13 éve
Amíg él a PO remény, még a féllábúak is játszani fognak. Amúgy azt mondják, ez a szezonnak az a szakasza, ahol már mindenkinek van minimum egy kisebb sérülése.
több mint 13 éve
Nélküle az a kevés pass rush is megszűnne, azt nyilatkozta amúgy h játszani fog.Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.WirtschaftsteilNem lehet nagyon komoly, mert nincs injury listen. Ware viszont nem edzett a héten... gyeek
több mint 13 éve
Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.WirtschaftsteilNem lehet nagyon komoly, mert nincs injury listen. Ware viszont nem edzett a héten...
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.
több mint 13 éve
jas, Garrett is nyilatkozta, hogy Jay mindenképp rajtamarad az 53-as rosteren.
több mint 13 éve
Már a dallasi szakértők és kérdésesen állnak ahhoz, hogy vajon jövőre is cowboy lesz vagy sem. Nem tudom mennyire fekszik neki ez a D#, talán 4-3ba jobb lenne. (Csak ne az East riválisok falát erősítse.)Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.jaja, sports hernia, lágyéksérv vagy mi a szar.
Sokat nem láttuk idén a pályán.Tehenész
reméljük, jövőre jobban sikerül gazdálkodni ezzel a roster-hellyel.slowmotion
szerk.: Jerry Jones is still holding out hope that Jay Ratliff can return to the field if the Dallas Cowboys make the playoffs.
több mint 13 éve
Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.jaja, sports hernia, lágyéksérv vagy mi a szar.
Sokat nem láttuk idén a pályán.Tehenész
reméljük, jövőre jobban sikerül gazdálkodni ezzel a roster-hellyel.
több mint 13 éve
Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.Sokat nem láttuk idén a pályán.
több mint 13 éve
Dez Bryant runs out to practice rocking a white glove on his left hand. Won't catch passes today, Garrett said.
több mint 13 éve
www.nationalfootballpost.com/Report-Josh-Brent-had-018-blood-alcohol-level.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedEgy Brent méretű embernél az nem kevés alkoholt jelent. Egyre csökken az esély hogy még kóvboj mezt húz.
Brent alkohol szintje 0.18 volt, a megengedett 0.08empty taxi
több mint 13 éve
www.nationalfootballpost.com/Report-Josh-Brent-had-018-blood-alcohol-level.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedBrent alkohol szintje 0.18 volt, a megengedett 0.08

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Igazán lehetne már vasárnap, mert alig bírok már ülni a seggemen. Ki vagyok éhezve egy kis Pittsburghi húsra...
több mint 13 éve
Josh Brent is no longer on the Cowboys’ 53-man roster. After several discussions with the NFL this week, the Cowboys have now officially removed him from the roster, placing him on reserved/non-football illness list.Stallworth egy év felfüggesztést kapott azért, mert DUI-ban elütött egy fószert, aki szintén nem volt teljesen tiszta, ráadásul körültekintés nélkül, rossz helyen ment át az úttesten.
Szerintetek jövőre számolni fognak már vele? A srác a nyilatkozatai alapján nem tűnik teljesen összetörtnek, rajta aligha fog múlni.gorbel
szerintem minimum egy évet kapni fog Goodelltől, szóval nem, nem fognak számolni vele.
(maximum az változtathatna valamennyit a dolgokon, ha kiderülne, hogy Brown azért halt meg, mert nem kötötte be az övét, de az meg nem fog.)