Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Halleluja. Amerika Csapata végül elgyepálta a Világ Csapatát 😛, haverommal forródrót, aki nem fórumtag, de hardcore Cowboys-drukker, a Carr INT-nél őrjöngve hívom, láttad a szezon legnagyobb játékát?, csönd, majd a válasz: kimentem fogat mosni 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na ez egy óriási győzelem volt, nagyon nagy gratula a srácoknak.
Vereséget vártam,de mondtam ha az O szárnyal meg lehet. Bár nem szárnyalt de kb. hozták a 100%-ot jelen helyzetben.
Utolsó forduló Washingtonban fog dönteni.....
McCrayen ment el amúgy majdnem a meccs Miller kb. összes elkapása,Tdje, a nagy játék belőle éltek gyakorlatilag.
Albright is nagyot játszott, a védelem is 110%-ot hozott,Spencer is megérte a taget.
Romo zseniális volt, főleg h néha ideje is volt 😮
Dez előtt meg le a kalappal amit küzdött és játszott.
Nagyon együtt van most a csapat, ki.aszott kár h nincs Lee,Carter mert akkor tényleg bármi lehetne.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Elvileg ha Giants bukja az egyik meccsét mi pedig nyerjük az utolsó kettőt,nyerjük a csoportot?Az a nem semmi,már csak maga az a tény hogy egy ilyen ducktape-elt védelemmel,és latyak Olineal egyáltalán van értelme erről beszélni 2 meccsel a vége előtt.Bár én a Saintstől is nagyon tartok,nemhogy a 'Skinstől. Cowboykarcsi
A Giantsnek nem is kell buknia. A Cowboys nyeri a hátralevő kettőt, megvan a csoport. Playoff jövő vasárnap.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elvileg ha Giants bukja az egyik meccsét mi pedig nyerjük az utolsó kettőt,nyerjük a csoportot?Az a nem semmi,már csak maga az a tény hogy egy ilyen ducktape-elt védelemmel,és latyak Olineal egyáltalán van értelme erről beszélni 2 meccsel a vége előtt.Bár én a Saintstől is nagyon tartok,nemhogy a 'Skinstől.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
+ innentől tényleg a saját kezünkben van a sorsunk, a Giants két helyet zuhant pár óra alatt. szerintem még a Ravens is elkapja őket... Skins @ Eagles reménytelen, hogy a mi javunkra alakuljon, ha sikerül a win out, akkor... de akkor most foglalkozzunk a Saints-cel.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
+ Romo: 0 TO, 2 TD, amilyen rossz mutatói voltak az első 7 meccsen, annyira jók most az utolsó 7 meccs alatt
+ Murray: van futás, van play action
+ Witten TD: megérdemli, kíváncsi lennék, hogy volt-e még olyan játékos, aki 93 elkapásból még csak a második TD-t szerezte. és nem azért, mert redzone-ban olyan sok dropja lenne...
+ Harris: 1 jó és 1 fantasztikus return, talán csak 1 drop, fontos elkapások... de ki az a 85-ös?
+ a street FA-ek egész jól tolják, Framptonnak is volt egy FF-je, amit a bírók nem adtak meg, dögöljön meg a hazai pálya...
+ Spencer 10 sack, csak mondom
+ a védelem a második félidőre felszívta magát, na AZ már tetszett
+ Butler életmentő FF-je


- Steelers: 0 penalty? na ne vicceljünk, kérem...
- Murray fumble, sokminden másképp alakulhatott volna, ha... de egyszer bejön, egyszer nagyon nem
- Ryan: még mindig nem vette észre, zone-ban csak nyeljük a yardokat, mint kacsa a nokeldit. ha a játékosaim nem tudnak játszani valamit, akkor miért azt erőltetem? ja, és a 3 man rush Heath Miller TD-jénél, a 9 másodperces pockettel: priceless. csak egyszer éreztem magam ennél jobban megalázva, amikor McNabb még durvábban szívatta a védelmet.
- McCray nemhogy második számú safety-nek nem jó, de negyediknek sem. Moore-t akarom látni safety-ben!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Értékelem most: vergődnek, elbasznak dolgokat, de idén végre felkelnek a padlóról és úgy nyernek meccseket, ahogy eddig elvesztettek.

Kitérhetnék a dicséretekre külön-külön, de a támadófalon kívül mindenki megérdemli.

Carr nyilatkozata a meccs után: "Kócs Haley egész meccsen rám játszott, éreztem, hogy ez is felém jön..." xD

Ez kell a lázamra, máris jobban érzem magam!


btw AFC North 3-1, a Ravens pedig küldhet egy ajándékcsomagot a győzelmükért. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Nem akartam beírni a közösbe, de a holding fujjás kész vicc...beltazor
második félidőben lett csak gáz, amikor Ryan rájött, hogy esetleg nem 3 embert kellene BB után küldenie. slowmotion
Ez lehetett a masterplan, nehogy az öltözőben adaptáljanak! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
a Carr picknél ugráltam, mint egy ötéves. Le a kalappal a csapat előtt, hatalmasat küzdenek! Értékelést én is majd holnap.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Nem akartam beírni a közösbe, de a holding fujjás kész vicc...beltazor
második félidőben lett csak gáz, amikor Ryan rájött, hogy esetleg nem 3 embert kellene BB után küldenie. de akkor minimum 4 zászló maradt el, ebből csak egynél lett volna tőlünk egy offsetting penalty (Ware personal foul-ja)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Kezdik velem elhitetni a srácok, hogy ez nem a same ole' Cowboys.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Megérdemeltük. Holnap bővebben. Most örüljünk.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Carrt imádom...egyebet nemtok...kérem kapcsojja' ki

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
lényegtelen nem ezen fog elmenni

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Nem akartam beírni a közösbe, de a holding fujjás kész vicc...

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Úgy néz ki kikap a Giants és nyer a Skins nekünk elvileg mindegy a Skins mivel ha akarunk valami úgyis nyernünk kell utolsó héten. Szerintem is kiszállunk ma a versenyből.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ma már vereséget várok, erőn felül teljesítünk meccsek óta. Az O szárnyal lenne esély.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ebben az idei nfcben nagyon sokáig mehettünk volna ha nem sérül le a 3negyed védelem..... de nincs ha...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
A vasas is divatcsapat ? Janek
Ez költői vagy provokatív kérdés volt? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A run defense működik, bár azért brutálisnak azt sem mondanám.
Pass rush-ban viszont nagyon el vagyunk veszve. A védőfal Keiselt leszámítva közelít a Cowboys interior line-jának színvonaláhozvassadi
Keisel remekül játszik, de Hampton kb élete formájában van idén, mindent fog középen és rendre a LOS mögött van, egyszer talán csak feltűnik valakinek 😉Robilluma
Utóbbit már csak a pass rush-ra értettem, abban pedig idén sem jeleskedik Hampton.

Én régóta nagyon vártam ezt a meccset, már a szezon előtt tudtam, h knagy lesz, mégiscsak ez az egyik legnagyobb konferenciák közötti rivalizálás. Ha van még komoly tétje mindkét csapatnak, az csak dob a dolgon. Szerencsére van.

...

Nagyon jó meccset várok, a Cowboys-Steelers meccsek hagyományához hűet. Mindkét csapatnak kulcsfontosságú, igazi PO meccs lesz. Nektek már nem fér bele több vereség, nekünk meg ez a meccs baromira kell ahhoz, h egy esetleges következő fordulós Bengals elleni zakó után még bízhassunk az utolsó fordulós Ravens-Bengals meccsen egy Holló győzelemben. (Nem is értem miért írják mindenhol, h nekünk ez a meccs lényegtelen)Robilluma
Nem lényegtelen, de nekünk a Bengals és a Browns elleni a must-win. Ha itt kikapunk, de az utolsó kettőt hozzuk, akkor megvan a PO. Persze igaz amit írtál, és olyan szempontból is fontos lehet, hogy ha netán a Ravens minden meccsét bukja, amire valljuk be, reális esély mutatkozik, mi pedig mindhármat nyerjük, akkor csoportelsők is lehetünk, azt a denveri túrát pedig nem lenne rossz elkerülni.
A régi rivalizálás miatt én is kimondottan vártam ezt a derbit, igyekeztem a beharangozóban is kiemelni, hogy a playoffért folyó verseny mellett azért presztízs-szempontból sem kis meccs a Cowboys-Steelers.
Jelenleg amúgy 15-15 az all-time mérleg a párharcban.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Claiborne úgy néz ki nem fog játszani,helyette jenkins?Tehenész
Elvileg Jenkins kezd.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Eszem megáll. Főleg ha picit lejjebb olvasom a 2 magyar divatcsapat vetélkedését a legtépázottabb gárda címért. Átnéztem ott mi a helyzet sérülés táján... Kb mint amikor két sánta panaszkodik az amputált embernek, hogy mennyire fáj a lábuk. Pittsburgh három IR, ebből egy kezdő, Boston tizenegy, ebből ha jól láttam szintén egy kezdő. Remélem sajnáljátok őket. 😛
A vasas is divatcsapat ?

több mint 13 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne úgy néz ki nem fog játszani,helyette jenkins?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nick Eatman: "I see a close game all the way, but the physical teams like Chicago, Seattle and Baltimore have hurt the Cowboys this year. For that, I see Pittsburgh squeaking this one out."gorbel
Eatman látta a Ravens elleni meccseteket? Valószínűleg nem...
A run defense működik, bár azért brutálisnak azt sem mondanám.
Pass rush-ban viszont nagyon el vagyunk veszve. A védőfal Keiselt leszámítva közelít a Cowboys interior line-jának színvonaláhozvassadi
Keisel remekül játszik, de Hampton kb élete formájában van idén, mindent fog középen és rendre a LOS mögött van, egyszer talán csak feltűnik valakinek 😉

Én régóta nagyon vártam ezt a meccset, már a szezon előtt tudtam, h knagy lesz, mégiscsak ez az egyik legnagyobb konferenciák közötti rivalizálás. Ha van még komoly tétje mindkét csapatnak, az csak dob a dolgon. Szerencsére van.
Romo és Big Ben ráadásul a két legnagyobb "menekülő QB", improvizációban úgy érzem nem lesz hiány 😊
A Steelers D-Cowboys O fronton nem hiszem, hogy a Dallas futójátéka dominálna a LT-RG vonalában, Keisel és Hampton nagyon jó formában van. Hood oldalán van komoly keresnivalótok, mert mostanában a strandot összekeveri a pályával, folyamatosan a hasán fekszik, eszméletlen gyenge kontakt után. Ha a Bernadeau-Free páros jó futásblokkoló napot fog ki, akkor ott néhány nagy play ülhet Murray sebességével.
Viszont Woodley visszatérésével remélem pass rush-ban lesz gondja Freenek. Ez kulcskérdés lesz, mert a megtizedelt CB corps-unknak már a Spurlock-Alexander WR páros is komoly (vagy inkább megoldhatatlan) galibát okozott. Remélhetőleg Curtis Brown csak túlizgulta az első kezdő nickel feladatát, mert most már második számú CB lesz Allen kiesése miatt. Dez-t meg, mint régi ismerőst, majd a Texas-Oklahoma State meccsek tapasztalatával lecsapja a pályáról 😊.

Az offense-ünknél a kulcs a futójáték, amire a szürke WCO passzjátékunk épül. Ez az ami ha nem megy, akkor gebasz van. Az ILB párosotok és a DL a sajnálatos sérülések miatt azért most nem egetverő színvonalú, Ware könyökével is gondok vannak, szóval ez itt nagyon jól nézne ki nekünk... ha kényszerből nem a rookie DeCastro-Beachum páros kezdene RG-RTben. DeCastro most lett aktiválva a csúnya térdsérülése után, amit jórészt annak köszönhetett, h saját bevallása szerint sem volt kész fizikálisan a monstrum DL emberek ellen. Szerencsénkre nálatok most nem rohangálnak 340 fontos palik a DLben.
A cornereitek ellenben jók, amiatt nem vagyok nyugodt. Nem lesz nagy separation a WReinktől, ebben biztos vagyok (mondjuk Claiborne játéka még kérdéses). A safety-jeitek ellen viszont korrekt teljesítményt várok Millertől.

Nagyon jó meccset várok, a Cowboys-Steelers meccsek hagyományához hűet. Mindkét csapatnak kulcsfontosságú, igazi PO meccs lesz. Nektek már nem fér bele több vereség, nekünk meg ez a meccs baromira kell ahhoz, h egy esetleges következő fordulós Bengals elleni zakó után még bízhassunk az utolsó fordulós Ravens-Bengals meccsen egy Holló győzelemben. (Nem is értem miért írják mindenhol, h nekünk ez a meccs lényegtelen)
Statement game mindkét félnek. Győzzön a jobb egy sérülésmentes mecsen!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A secondary-jük meg van tizedelve, azonban elöl brutálisak.gorbel
A run defense működik, bár azért brutálisnak azt sem mondanám.
Pass rush-ban viszont nagyon el vagyunk veszve, elég csak megnézni, mit műveltünk a Chargers szedett-vedett fala ellen. A védőfal Keiselt leszámítva közelít a Cowboys interior line-jának színvonalához, Harrison eddigi formája alapján pedig simán benne van, hogy Tyron Smith eltünteti, úgyhogy amitől igazából tarthattok, az csak a Woodley - Free matchup, és esetleg az ILB blitzek.