Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Srácok: Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok! Jövő hét pedig,na... Tudom,h sok a negatív tényező a csapatnál,de ha ők a POért küzdenek akkor legyünk fejben velük és ne temessük már most a csapatot. Jutunk ameddig jutunk. De inkább látok a PO-ban a harcoktól megtépázott Dallasi ELIT alakulatot mint egy Was. vagy NYG-t! (menjetek éjjel misére 😉 ) Happy Christmas!
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Boldog Ünnepeket Srácok! 😊
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Bears meccset kivéve, mindenhol szoros meccsen kaptunk ki. Nem reménytelen a csapat. Mindenki oda teszi magát küzd és izgalmassá tették nekünk a szezont.
Mi már bejutottunk a PO-ba, ami jövő héten kezdődik. Bármi lesz, azért örülök ennek a tartásnak.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem értek egyet a védelem részével, mert nincsen sok agyonfizetett ember. Az LB sor ha egészséges liga elit. Nem várhatjuk el hogy patrick Willis üljön a padon Lee és Carter mögött.
Nézzük sorban:
D-line: itt egyedül J-Ratt fizetése magas de valszeg megy is év végén. Lissemore játszik NT két hete, aki egyébként jo backup DE. Kell egy jo run stuffer NT a drafton, meg vélhetően egy backup is. 3 kezdő vagy kezdő cseréje hiányzik a D-lineban ( Jay, Coleman, Brent).
LB sor: a védelem agya és a másik kiemelkedő kezdő ILB is sérült (Lee és Carter- nem sok jobb 3-4es ILB tandem van ennél), ráadásul mindketten Rookie fizuval tolják. Carter draftolásakor sokan fanyalogtak h nem jo 3-4be, jelentem tévedtek. Az ILB cserék korrektek nekem Albeight tetszik Connor sem teljesen fogalmatlan. OLB-ben Ware az Ware és Spencer idén rászolgált a hosszú távúra, Butlet korrekt csere. Látható hogy ide nagyon nem kell ember Spencert kell megfizetni. (2 fix kezdő sérült ráadásul a védelem legnagyobb playmakere is közte, plusz Ware összedrotozva játszik egy ideje).
Secondary: CB-k ígéretesek Carr megérdemli a nagy lét és Morris is megérte az árát, itt Scandrick picit nagy lét kap de Egy kezdő slotCB fontos a mai passz orientált ligában (mindezen túl IRen tartózkodik), Jenkins is megy valszeg év végen (sztem valaki megfizeti). A kezdő FS Church IR-en pihen. Sensi egész jó, de neki sem erőssége a cover. Mcray max spec teamer, mindazonáltal itt is ilyen Coek, Framptonok, meg azt se tudom kik játszanak. Egész tűrhetően egyébként. 2 sérült itt is.
Összefoglalva tehát a futás elleni védelmünk gerince IR-en van.
Ryan. Nekem a tegnapi D gameplan nem tetszett. Ez a zóna védelem nem működött tegnap talán a man-to-man jobb lett volna. Ennek ellenére jó munkát végez, és remelem marad jövőre is.
Kell ebbe a D#-be egy kezdő NT akit a playek nagy részében kettőznek, akkor a pass rush is jobban ülne. Vsz ez az utolsó alapkő ami ebbe a védelembe kell hogy elit legyen. Meg persze kevesebb sérülés.
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Fájó volt a vereség, még ha különösebb veszteség nem is ért minket vele. Egy győzelem esetén megnyerjük az East-et (aki annak idején azt mondta, hogy 9-7-el be lehet húzni a csoportot, igaza lett).
Azonban ez a meccs tökéletesen szemléltette, hogy mire képes a megtizedelt védelmünk, ha egy komoly offense ellen kell alkotnia. Hát erre. Gyakorlatilag 2 stopot csináltunk? Mert zsír, hogy egy szétesett Philly, egy impotans Cleveland, egy magát megverő Cincy, egy idén önmagát kereső Steelers ellen meccsben voltunk, de így már kevés volt. Persze, sok a sérült, de azért az NFL valahol a depth-ről szól. Nálunk meg a sztárok ilyen módon való túlfizetésével ebben nem vagyunk valami jók.
Ami pozitív, hogy tényleg hajtottunk, mint az állat. Nem adtuk föl, mentünk, Dez Bryant. Hatalmas pechünk volt a végén, bár egy jó mezőnypozícióig így is elment volna a Saints.
Az offense megint jó volt, bár némileg árnyalja a képet, hogy a NO D# (főleg a sec) azért nem egy világverő egység. Ennek ellenére sokszor nem tudtunk 3&rövidet megcsinálni, a pontjaink szinte kizárólag nagy játékokból jöttek, nem tudtunk folyamatosan haladni. Emiatt lett az is, amiről pampogtam a meccs előtt, a Szentek kb kétszer annyi ideig birtokolták a bogyeszt, mint mi. Ez így esélytelen.
Jövő hét nagyon para lesz, már előre látom, amikor hajnali fél 6-kor megsemmisülten vonulok lefeküdni (fő az optimizmus). De ez a csapat bizony tud harcolni, biztos bennük van a múltkori vereség, biztos ők is nagyon utálják a Redskinst, hátha. Ha bejutunk a PO-ba, az már megint egy más tészta, bár azért félő belegondolni, mit művelne velünk a Seahawks.
Ware injury update-jét meg várjuk.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Talán az egyetlen, amivel jellemezni lehet a tegnapi meccset, már-már JJ kedvenc szava, hogy 'disappointing'. Ez a mérkőzés inkább szólt egyéni villanásokról, mint csapatmunkáról. Az lett a vesztünk, amivel az egész meccsen gondba voltunk, a miszkomjunikésön a SEC-ben. A szentek gyorsan megtalálták hol a gyenge pontunk, és ehhez Payton se kellett.
Dez amit művel, az ember feletti, erről maradtunk volna le, ha IR-re megy. Claiborne-t is szeretném kiemelni, kulcs játékokat csinált, és a végén mégis csak Jimmy Graham karjai közül piszkálta ki a labdát.
A Washington elleni meccset főműsoridőbe hozták, a sors még azzal is büntet minket, hogy fel kell kelni.
Összegezve, mindig azt mondjuk, hogy majd jövőre, de úgy látszik ennek a csapatnak nagy jövője van, és ha tényleg kimaradunk a sérüléshullámból, akkor sokra vihetjük. Ehhez viszont még egy jó uborkaszezon kell.

Boldog Karácsonyt mindenkinek, pihenjetek, mert jövő vasárnap nem lesz piskóta.Wirtschaftsteil
az Colston volt. Graham a lepattanót szedte össze.
na ja. végülis kosarasból képezték át valami OKJ-s tanfolyamon...
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ha kicsit elébe megyünk a dolgoknak. Egy esetleges jövő heti győzelem esetén 4th seed és akkor nagy valószínűséggel a Seahawks látogatna el hozzánk, akik most elég jo formában vannak. Nem tudom :/ örülnek a PO-nak, de először nem vagyunk esélyesek rá, másodszor pedig a védelemben lassan senki sem egészséges. A világ 8. Csodája lenne ha bejutnánk, egy PO run pedig.... A csodánál is több.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Talán az egyetlen, amivel jellemezni lehet a tegnapi meccset, már-már JJ kedvenc szava, hogy 'disappointing'. Ez a mérkőzés inkább szólt egyéni villanásokról, mint csapatmunkáról. Az lett a vesztünk, amivel az egész meccsen gondba voltunk, a miszkomjunikésön a SEC-ben. A szentek gyorsan megtalálták hol a gyenge pontunk, és ehhez Payton se kellett.
Dez amit művel, az ember feletti, erről maradtunk volna le, ha IR-re megy. Claiborne-t is szeretném kiemelni, kulcs játékokat csinált, és a végén mégis csak Jimmy Graham karjai közül piszkálta ki a labdát.
A Washington elleni meccset főműsoridőbe hozták, a sors még azzal is büntet minket, hogy fel kell kelni.
Összegezve, mindig azt mondjuk, hogy majd jövőre, de úgy látszik ennek a csapatnak nagy jövője van, és ha tényleg kimaradunk a sérüléshullámból, akkor sokra vihetjük. Ehhez viszont még egy jó uborkaszezon kell.

Boldog Karácsonyt mindenkinek, pihenjetek, mert jövő vasárnap nem lesz piskóta.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
persze az elkapók nem könnyítették meg Elisha dolgát, de akkor is felmerül a kérdés: hogy a fenébe nem tudtuk legyőzni ezt a Giants-et másodszor is?!
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Úgy néz ki hogy tett egy szívességet a Baltimore. Elvileg utolsó héten a PO-ért játszunk, viszont Ware válla megsérült, romokban van a defense, és ha Ware nem játszik a meglevő 5% esélyünk is cca. 1%-ra csökken. Nem látom fényesen a jövő hetet.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ha kikapna a Giants akkor még játszhatunk egy meccset a PO-ért.....beltazor
igen, ha a Giants kikap, akkor jövő héten egy esetleges győzelemmel mi jutnánk a rájátszásba (Giants a hármas tiebreaker 2. lépésénél menne a lecsóba, utána a kétcsapatos tiebreaker 3. pontjában mi lennénk jobban (common games))slowmotion
😀
én bepötyögtem az espn PO-gépbe. 😀

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ha kikapna a Giants akkor még játszhatunk egy meccset a PO-ért.....beltazor
igen, ha a Giants kikap, akkor jövő héten egy esetleges győzelemmel mi jutnánk a rájátszásba (Giants a hármas tiebreaker 2. lépésénél menne a lecsóba, utána a kétcsapatos tiebreaker 3. pontjában mi lennénk jobban (common games))
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ha kikapna a Giants akkor még játszhatunk egy meccset a PO-ért.....

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
| 1-1 drive után amúgy megy a Ravens 7-0-ra. még kiesni sem tudunk rendesen. |
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Kaptunk volna ki a gecibe 14el nem lennék ennyire felbaszva.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ez kb olyan volt, mint amikor Bob fumble-jénél a saját WR elé pattant a labda egy TD erejéig.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na oda adtuk ezt is, lsd. Giants,Baltimore....
De grat a csapatnak ma is erőn felül teljesítettek.
Garrett pozíciója ide vagy oda, 3 pontot adott a Saintsnek azon (is) múlt, futás minek...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak mi tudunk így kikapni,nem lehet mit mondani erre....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Heartbreaker.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha kikapunk a Saintstől és a Skins nyer marad még matematikai esélyünk a POra?Cowboykarcsi
Elvileg:
Case 1
Cowboys beat the Redskins, and
Ravens beat the Giants
Case 2
Cowboys beat the Saints, and
Cowboys beat the Redskins
Case 3
Cowboys beat the Redskins, and
Eagles beat the Giants
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ha kikapunk a Saintstől és a Skins nyer marad még matematikai esélyünk a POra?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Közeledik.
A sok pontból félek nem jönnénk ki jól. Inkább fussunk sokat, elvileg a Saints ellen lehet, tartsuk lenn Breeséket. Grahamtől pl. nagyon tartok, de azért az a Colston-Moore duó sem nyugtat meg túlzottan.
Gyengécske a Saints D, ám múlt héten mégis lenullázták a Bucs-t, óvatosnak kell lennünk. Figyelni a labdára, és remélhetőleg 35+ O percet a pályán tölteni.gorbel
Graham tényleg nagy falat lesz,főleg ha megnézték a steelers elleni meccsen milyen volt a védekezés TE poszton..bár gondolom RR se hülye,tudja min kell javítani.
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Közeledik.
A sok pontból félek nem jönnénk ki jól. Inkább fussunk sokat, elvileg a Saints ellen lehet, tartsuk lenn Breeséket. Grahamtől pl. nagyon tartok, de azért az a Colston-Moore duó sem nyugtat meg túlzottan.
Gyengécske a Saints D, ám múlt héten mégis lenullázták a Bucs-t, óvatosnak kell lennünk. Figyelni a labdára, és remélhetőleg 35+ O percet a pályán tölteni.