NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Kifelejtetted Vick, Bruton és Clady pénzét a képletből, de valóban jó szerződéseket kötöttünk.Black_Adder
Direkt hagytam ki őket abban a hiszemben, hogy Vick és Bruton re-sign, ezért nagy árdifi nem lehet, Clady tagje pedig már be volt számítva az FA előtti cap helyzetbe (és ha szerződünk vele, akkor az éves cap hit valószínűleg kevesebb lesz, mint több). Esetleg tévedtem? Ha igen, légyszi javíts ki!peterk2005
Vick és Bruton valószínűleg szignifikánksan több pénzt kap idén mint tavaly.. Bruton szerződése már meg is van, de lusta vagyok visszakeresni, mindenestre rookie szerződése után kapott újat, az csak több lehet. Vick meg tavaly paycutba ment bele, alig több mint 1misit keresett, idén szvsz több mint 2× annyit kap majd, és az még mindig jó ár érte...
Clady tag-e, hogy beleszámoltuk-e vagy nem, az attól függ, h mennyivel számoltunk 😊 Szerintem én a capspace-ből nem vontam ki, de mindig megemlítettem mellette, h az egy olyan 9-10 lesz. Mellesleg az akkor is lenne, ha nem hoztunk volna és nem küldtünk volna el senkit.

Azt most nem próbálom kiszámolni, h mennyi helyünk maradt jelenleg, ha valaki tudja, az ne tartsa magában...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
szerintem olyan forgatókönyv is lehet, hogy ahol nincs komoly need
ott az elülső körös picketet elcseréljük mondjuk jövőre lévőkre vagy 2 év múlva esedékes pickekre, így enyhítve azoknak a hitjét idénre

valamint ugye Kupi-Ramirez-Mays-Ayes/Doom akin még tudhatunk spórolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Azt én nem mondom, hogy rossz szerződéseket kötöttünk, mert nem gondolom így, ebből a szempontból jól jöttünk ki eddig...

Igazából azt nem látom, hogy a draft pick-ekkel együtt hogy fogunk beférni a cap alá. Doom-on spórolhatunk valamennyit, de akár paycut, akár kivágjuk és hozunk mást, 4-5 misinél többet nem fogunk nyerni szerintem. Kuper-en nyerhetünk még, de ha kivágjuk, akkor hozni kell egy backup-ot, bár az jöhet a drafton...

Messze még a vége... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem az árdifi a kérdés, hanem a cap helyzet, legalábbis nálam... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Mays-t a látottak alapján nincs értelme itt tartani, mert amikor a pályán volt, akkor se találta a helyét. Szóval, vagy JDR lát benne valamit, amit mi (még) nem, vagy valami pénzügyi oka lehet, hogy még nem vágtuk ki. El tudom képzelni, hogy cap management miatt július 1 után akarja Elway kitenni, mert akkor máshogy oszlik a dead capje, mintha most tenné. Vagy nem. 😊

Dream team téma. Én a Philly eset miatt nem szívelem ezt a jelzőt, mert ott nagyon nem jött be. A 2007-es Pats viszont hajszál híján igen, szóval alapjában nincs ezzel a stratégiával semmi gond, csak a jelzőt hanyagoljuk, ha lehet. 😊 Egyébként ha összegszerűen nézem, messze nem sztárok nagybevásárlásokról van szó nagy pénzért, hanem inkább egy adódó esély kihasználásáról. Vasquez 4/24 millája a legnagyobb contract eddig, ez minden, csak nem nagybevásárlás. Welker meg hatalmas steal. Szerintem - azzal együtt is, hogy sokat profitált a Pats/Brady rendszerből - a liga jelenlegi legjobb slot receivere. 31 éves, abszolút nem sérülékeny, még akár 5-6 éve is lehet. Elég csak megnézni az "aggastyán" Reggie Wayne-t, aki 3 évvel idősebb Welkernél, és hogy teljesít. Ő 34 évesen kapott a Coltstól 3 év 17 millás szerződést, ráaádsul több csapat ennél jóval többet is ajánlott neki. Szóval szerintem nincs semmi baj a korával, a teljesítménye pedig magáért beszél. Hat milla alig több, mint DRC vagy Porter pénze, ennyiért hülye lett volna Elway nem elhozni. Itt valószínűleg nem fog 1500 yardot és 120 elkapást hozni egy szezonban, de nem is kell neki. Bostonban ő volt a #1 go-to guy, de itt DT és Decker mellett elég, ha összelapátol 700-1000 yard között, és folyamatosan magára vonja az ellenfél védelmének figyelmét. A két fiatal elkapónk lubickolni fog a lehetőségekben.

Egyébként a történtek után számolgatva a cap helyzetet, - javítsatok ki ha nem így van, de - az az érdekes, hogy alig vagyunk rosszabb helyzetben, mint voltunk az FA nyitás előtt. DJ árából kb. elhoztuk Welkert, Porter árából DRC-t, Kuper helyett Vasquez plusz 1.5 milla, (akkor is, ha mondjuk Ramirez megy és Kuper marad, mert a sok sérülés miatt szvsz újabb 4.5 millát biztos nem kap), Kinghton+Bradley ketten együtt 3.3 milla. Ez kevesebb, mint 5 milla plusz, és még ott van Mays és a Doom paycut/átstruktúrálás, ami ennyit vissza is hoz - akkor is, ha Doom marad. És ha jól tudom volt 8.5 milla körüli space-ünk, szóval belefér még egy korrekt FA RB 2-3 milláért, plusz a draftoltak leszerződtetése. Nem rossz ez, egyáltalán nem rossz.peterk2005
Porter FA volt, így nem az ő árából, csak a helyére hoztuk DRC-t. Kuper még itt van, így őt is karcos beszámolni...

DJ-ék kivágása előtt volt, ha jól emlékszem, kb. 18-19 misi space-ünk, erre jött rá 7,25, legyen mondjuk így 27 felfelé kerekítve.

Erre jön rá (nagyságrendileg): Colquitt, Clark és Ball RFA-ja (~3,97 misi), Carter és Unrein ERFA (~1,27 misi), Welker-Vasquez kb. 6-6 misi, Knighton 2,25, DRC 5, Bradley 1,1, Bruton 1,5 misi, ami összesen 27,1 környéke és erre jön még rá Clady tag-je, ami 9,828 lesz, amikor aláírja, meg Vickerson...

Persze még nem ismertek a szerződések, ami sokat javíthat a helyzeten, de így nézve annyira nem rózsás a helyzet, de majd biztos az okosok kijavítanak... 😛

Szerk.: Hanie-t kihagytam, javítva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kifelejtetted Vick, Bruton és Clady pénzét a képletből, de valóban jó szerződéseket kötöttünk.Black_Adder
Direkt hagytam ki őket abban a hiszemben, hogy Vick és Bruton re-sign, ezért nagy árdifi nem lehet, Clady tagje pedig már be volt számítva az FA előtti cap helyzetbe (és ha szerződünk vele, akkor az éves cap hit valószínűleg kevesebb lesz, mint több). Esetleg tévedtem? Ha igen, légyszi javíts ki!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Hunter közben a raidersé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és még valami Dream Team ügyben. Én a magam részéről azon az állásponton vagyok, hogy bajnok csapatot nem lehet építeni. Az NFL egymeccses rájátszásos rendszere egyszerűen nem alkalmas erre. Annyi az egyéb faktor is, hogy akármilyen jó csapat is elbukhat, és egy pár meccsre feltámadó, átlagosan jó csapat is nyerhet. Lewis bejelentéséig a Ravens sehol nem volt az esélylistán, és őszintén szólva a Lewis bejelentés se adhatott volna annyit hozzá amennyit hozzáadott, mert a Ravensnél mind a Denver, mind a Pats, mind a Frisco jobb csapat. És lám, mi lett a vége, lényegében simán behúzták, mert az ideális formaidőzítés mellett a szerencse-laszti is épp úgy gurult abban a pár hétben.

Emiatt aztán én a csapatépítésre, az igazolásokra se tudok sosem úgy tekinteni, hogy most aztán irány az SB győzelem. Valószínűleg s Colts utóbbi évtizedének tapasztalataiból is fakad ez a hozzáállásom, de a mostani igazolásokba sem merek és nem is akarok többet belelátni, minthogy jó esélyt arra, hogy lesz egy újabb nagyon szórakoztató és eredményes, sok szép játékot és győzelmet hozó idény. Aztán, hogy mi lesz a végén, az lutri. De a jó szórakozás - amihez azért a győzelem is kell - legalább december végéig majdnem garantált.😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Kifelejtetted Vick, Bruton és Clady pénzét a képletből, de valóban jó szerződéseket kötöttünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mays-t a látottak alapján nincs értelme itt tartani, mert amikor a pályán volt, akkor se találta a helyét. Szóval, vagy JDR lát benne valamit, amit mi (még) nem, vagy valami pénzügyi oka lehet, hogy még nem vágtuk ki. El tudom képzelni, hogy cap management miatt július 1 után akarja Elway kitenni, mert akkor máshogy oszlik a dead capje, mintha most tenné. Vagy nem. 😊

Dream team téma. Én a Philly eset miatt nem szívelem ezt a jelzőt, mert ott nagyon nem jött be. A 2007-es Pats viszont hajszál híján igen, szóval alapjában nincs ezzel a stratégiával semmi gond, csak a jelzőt hanyagoljuk, ha lehet. 😊 Egyébként ha összegszerűen nézem, messze nem sztárok nagybevásárlásokról van szó nagy pénzért, hanem inkább egy adódó esély kihasználásáról. Vasquez 4/24 millája a legnagyobb contract eddig, ez minden, csak nem nagybevásárlás. Welker meg hatalmas steal. Szerintem - azzal együtt is, hogy sokat profitált a Pats/Brady rendszerből - a liga jelenlegi legjobb slot receivere. 31 éves, abszolút nem sérülékeny, még akár 5-6 éve is lehet. Elég csak megnézni az "aggastyán" Reggie Wayne-t, aki 3 évvel idősebb Welkernél, és hogy teljesít. Ő 34 évesen kapott a Coltstól 3 év 17 millás szerződést, ráaádsul több csapat ennél jóval többet is ajánlott neki. Szóval szerintem nincs semmi baj a korával, a teljesítménye pedig magáért beszél. Hat milla alig több, mint DRC vagy Porter pénze, ennyiért hülye lett volna Elway nem elhozni. Itt valószínűleg nem fog 1500 yardot és 120 elkapást hozni egy szezonban, de nem is kell neki. Bostonban ő volt a #1 go-to guy, de itt DT és Decker mellett elég, ha összelapátol 700-1000 yard között, és folyamatosan magára vonja az ellenfél védelmének figyelmét. A két fiatal elkapónk lubickolni fog a lehetőségekben.

Egyébként a történtek után számolgatva a cap helyzetet, - javítsatok ki ha nem így van, de - az az érdekes, hogy alig vagyunk rosszabb helyzetben, mint voltunk az FA nyitás előtt. DJ árából kb. elhoztuk Welkert, Porter árából DRC-t, Kuper helyett Vasquez plusz 1.5 milla, (akkor is, ha mondjuk Ramirez megy és Kuper marad, mert a sok sérülés miatt szvsz újabb 4.5 millát biztos nem kap), Kinghton+Bradley ketten együtt 3.3 milla. Ez kevesebb, mint 5 milla plusz, és még ott van Mays és a Doom paycut/átstruktúrálás, ami ennyit vissza is hoz - akkor is, ha Doom marad. És ha jól tudom volt 8.5 milla körüli space-ünk, szóval belefér még egy korrekt FA RB 2-3 milláért, plusz a draftoltak leszerződtetése. Nem rossz ez, egyáltalán nem rossz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Huh mi volt itt tegnap....
Stewart Bradley: 1év 1,1M. Annyiért jöhet, de nem sokat várok tőle
Terrence Kinghton: Ahogy tegnap is írtam, nagyon illik JDR rendszerébe. Tetszik nagyon ez a húzás
Wes Welker: 2 év 12M: Volt egy nagyon jó cikk, pá hete, h Welkernek miért nem kéne elhagynia a Patset. Az volt a végső tanulság, h ott ugyan nagyon jó, de nem sok offense van, ahol hasonlóan kijönnének a képességei. A legjobb slotR rangot nagyban Bradynek, meg a Pats offensenek köszönheti. Viszont ha van még egy offense ahol hasonlóan sikeres lehet, az a Broncos offense. És 2 évre jött 12 misiért. Nem 5 évre 200-ért. Így kicsit kisebb szerepet fog kapni Decker és DT, aztán amikor kell hosszabbítani velük majd elmegy Welker máshová, és megtartjuk őket. Szóval emiatt se aggódom. nagyon jó játékos, nagyon jó szerződés. Mondjuk nem needre, és lehet h egy needet fogunk nyitni miatta. Annak nem örülnék, de egyelőre ez teljesen rendben van. Welker miatt az ellenfél kénytelen eladni a basedefenst, és rögtön nickelben játszani, ami megnyithatja a teret McGahee és Moreno előtt még inkább. Ja és persze a többi célpont dolgát is megkönnyíti, nem csak a futókét.
És ami a legeslegjobb ebben az egészben, a fő riválist gyengítettük egy Welkerrel. Ez a puszta tény megérhet 6M-t.
Egyetértek Stormmal, h nem kell mindent feláldozni a most következő 2 évre, de egy 2 év 12milliós szerződéssel nem ez tesszük.
DRC:1 év szerződés, én a következő Portert látom benne. 1 év szerződés, hátha bejön, hátha ő lehet Bailey utódja, persze úgyse fog bejönni és kidobott pénz lesz. Inkább S kellett volna, de ahogy elnézem az aktivitásunkat még az is jöhet. Mindenesetre Bailey, Harris, Carter, Bolden, DRC, ... Azt hiszem nem fogunk CB-t húzni a drafton.
Doom-saga: Lecsúsztunk Avrilról is, de Doom is lecsúszott a Seahawksról. Mi úgy tűnik egyértrelműen Freeneyben gondolkodunk, aki máshova biztos nem fog aláírni. Doomnak viszont csökkennek a lehetőségei, így lehet h hajladó lesz maradni, de én továbbra se bízom benne. Egyedül a klubb hűség tarthatja itt, kérdés h az hány milliót ér, és mi mennyit akarunk spórolni rajta. Szerintem minimum 6-ot.... Egyre jobban zavar Mays jelenléte, ha ő marad, de Doom repül, nem leszek boldog

Dream Team: 3× írtam le, először, utoljára és soha többé. Remélem nem csak én gondolom így. Egy nagy csomó nagy név még nem garancia a nagy sikerre. Papíron erősebbek lettünk, majd kiderül, h a pályán ez mire lesz elég. Szerintem a tavalyi csapat is elég lehetett volna akár, idén a változásokkal eddig nem az volt a cél, h gyengébbek legyünk. Életemben először úgy vártam volna a szezont h esélyünk van az SB-re /*tavaly szezon előtt messze nem így gondoltam*/, ezért nem is vártam nagy átalakítást. Most a bizakodás nem csökkent, de a szezont le kell játszani. És számomra nem csak az fontos, h most Super Bowlt nyerjünk, hanem h ne veszítsük el majdan Von Millert, DT-t, Deckert és a többieket, ahogy azt hónapok óta hajtogatom. Ezt most nem azért írom, mert feltétlen nőtt volna ennek az esélye, de teljesen megértem azt, ha valaki fél ettől. Mert a sem garancia a gyűrűre, de a sok nagypénzű hosszú távú FA szerződtetés garancia a fiatal kedvencek elvesztésére. És nekem, talán mondhatom, h nekünk ők is fontosak. De még egyszer, szerintem erről továbbra sincs szó, amikor kezdett egyre biztosabbá válni Welker féltem ettől én is nagyon, de 2 év 12, az 3 év múlva 0 év 0 lesz.
A sok összevásárolt sztár meg biztos sokakban ellenérzetet vált majd ki, én is jobb szeretem a surranó pályát, a saját nevelésű játékosokat, de még mindig meg vannak azok is, még mindig itt vannak a fiatal kedvenceim, akikért most talán egy fokkal jobban aggódom

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Melyik NFL dream-team volt az, amelyik SB-t nyert? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
DRC-nek én örülök így, ezzel a szerződéssel (ha kicsit olcsóbb lett volna még jobban örülnék 😛)...

2008-2009-ben emlékeim szerint a liga jobb CB-i között volt, 2009-ben PB alternate is lett. Arról, hogy az Eagles-ben nickel CB-ként, amit előtte soha nem játszott, gyenge volt, talán nem csak ő tehet, majd kiderül...

Champ mellé nem szabad hosszú távú szerződéssel hozni senkit, mert nagy a betli esélye, ezt már megtanultuk, lehet, hogy pont DRC lesz az, aki megtöri az átkot, ha nem, hát akkor jövőre back to the drawing board...

A cap-be mondjuk nem tudom hogy fogunk beférni, ha Clady aláírja a tendert meg mindenki a szerződését, most már kivághatnánk Mays-t, de sanszos, hogy Kuper is repülni fog, vagy erős paycut-ot kap... 😛

Doom-al kapcsolatban péntek délutánig kell döntenünk, nem nagyon jött ki újabb hír tegnap, én még bízom benne, hogy nem fogjuk kirakni, de egyre sanszosabbnak tűnik sajnos... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Phins-l eggyütt nagyon Dream Team lesztek 😛 😉dande
Jajj. Mióta tegnap megláttam a Welker deal-t ettől a jelzőtől félek. 😊 Igen nagyon nem szokott bejönni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
ez így van.
Csak mitől lenne jó?

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 025 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Phins-l eggyütt nagyon Dream Team lesztek 😛 😉
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Más csapatok szurkolói sokadrangú játékosokkal kénytelenek beérni, ide meg második éve jön az FA legnagyobb sztárja, mégis van aki fanyalog!
Hát "mi folyik itt Gyö ..." izé Denverben? 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
1 évre Rodgers-Cromartie is lecuccolHöri
sok sikert 😊 lehet magaslaton feltámadJanek
Annál amit Phillyben produkált, csak jobb lehet. De ott tavaly mindenki sz*r volt, valami volt arrafelé a levegőben. 😊

Amúgy ez a lépés is tetszik Elwaytől. Egy év, 5 milla, lényegében Porter helyett és áráért egy újabb próbáljuk ki contract, Harris és Carter egész jól elkaristolnak, úgyhogy low risk. Ha nem jön be mehet amerre lát, ha meg bejön, akár Champ utódja is meg lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
1 évre Rodgers-Cromartie is lecuccolHöri
sok sikert 😊

lehet magaslaton feltámad

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Beszarok. Elway nem viccel...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 évre Rodgers-Cromartie is lecuccol

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként nem akarom elkiabálni, de ezzel a Vasquez + Welker szerződéssel benne van a levegőben, hogy a következő 1-2 évben egy igen érdekes kis offensive showtime-ot láthatunk. 😊 Gondoljatok bele, hogy ha Kuper egészséges volt, akkor még csere centerrel is szinte érinthetetlen volt PM. Namost, az első számú centerrel, egy Kupernél is jobb guarddal, és egy DT, Decker, Welker elkapó trióval mit lehet majd zúzni. Kit kettőznek majd le? 😊 Ráadásul a két TE is megbízhatóan teljesít ahhoz, hogy róluk el lehessen feledkezni. És ha ehhez netán még érkezne egy méretesebb RB is, hogy a futás is legalább ott legyen, vagy kicsit javuljon, akkor milyen offense lehet ebből? Kell ide egyáltalán TOP5 védelem? 😀

(Na jó, kell hát, a kérdés csak költői volt. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hű, azannya, mi zajlik itt. 😊 Welker ennyiért basszus, főnyeremény. Szerintem még Stockley sem kell, hogy elmenjen emiatt. Ő már visszavonulásból jött vissza tavaly is PM miatt, veterán minimumnál alig többért. Szerintem ha hívjuk, ebbe a csapatba vet minimumért is szívesen itt marad 4. elkapónak.

Igazából már csak a Doom kérdés a fontos/nyitott. Ha sikerülne megállapodni, az lenne talán a legjobb, de ha annyit akar amennyit a klubnak nem ér meg, akkor én bízom JDR szemében, hogy látja miért nem ér annyit, és van B terv. Nyáron majd lesz bőven idő elemezni, hogy mi is hogy is lesz a roster ismeretében.

A DT/Decker kérdés miatt én nem aggódom. Pontosabban, arról szerintem eleve lemondhatunk - Welker ide, többi szerződés oda - hogy ha mindkettő úgy fejlődik ahogy a tavaly szezon alapján sejthető, akkor hosszú távon két ilyen top WR itt tartható. Megfizethetetlen. DT-t kell itt tartani - benne van azért a több lehetőség -, Decker meg majd eldől, hogy meddig maradhat, aztán ha megy, meg kell oldani draftról a pótlását. Nem lehetetlen az, elég az utóbbi pár évre gondolni. Akkor is elment két top WR, és nem panaszkodhatunk, hogy a fiatalok ne pótolnák őket remekül. 😊

Tovább nézve a helyzetet, Champ pótlása szerintem nem FA kérdés. Az projekt feladat, és inkább a draftról kell majd megoldani. Az MLB-t jó lenne, de abból meg a felhozatal nem olyan. A mostani FA-n még RB, ill. a Doom vs. másik opció lehet a kérdés. A másik opciót nem preferálnám, de amúgy "szakmailag" (bár rám ez a jelző nagyon erős) érdekes lehet, hogy hogyan akarjuk megoldani. Mert esetleg az is lehet egy opció, hogy a közepet erősítjük egy Seymour féle big body-val, és akkor Von mellé nem is biztos, hogy kell a másik oldalra Doom színtű pass rusher. Affene tudja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Maradjunk annyiban, jelenleg úgy néz ki, hogy olyan keretetek lesz, amelyre a másik 31 csapat szurkolója véresre verné a f...át.gabokocka
church


több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Maradjunk annyiban, jelenleg úgy néz ki, hogy olyan keretetek lesz, amelyre a másik 31 csapat szurkolója véresre verné a f...át.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.