Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megpróbáltátok elfogadtatni a ligával a szóbeli megállapodást ami még határidőn belül történt, de nem jártatok sikerrel.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kinti fórumból. Hadd ne keressem meg most neked a forrást. Tegnap órákig olvasgattam az ottani fórumot, baromi forgalma van, számtalan topiccal, millió ilyen-olyan forrásból származó tweet, nyilatkozat, stb. van ott beidézve. Nincs energiám mindet átnézni újra, ráadásul éppen nézem az F1 edzést is. 😊 Egyszerűen csak leírtam ami a tegnap olvasgatás után benyomásként megmaradt bennem, ignoráld, ha nem tetszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
nade azt honnan vetted h nem akar már itt maradni, 50 perccel azután, h beírtam, továbbra is itt akar maradni...
 www.denverpost.com/sports/ci_22799752/clock-ticks-elvis-dumervils-future-broncos-or-elsewhere
"In the meantime, Dumervil is a free agent, and Magid said his cell phone “has been blowing up” by calls from interested teams. However, two sources close to the situation said Dumervil wants to get his paperwork fiasco fixed and return to the Broncos."

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
El ne vágd már a torkom, mert beírok valamit amit olvasok az ottani fórumon. 😊

Nem tényként írtam, direkt odaírtam, hogy fórum forrás, és én is nézek csak. Azt meg nem tudom, hogy miből olvastad ki, hogy itt néhányan ellene lennének. Én egy ilyen postot sem olvastam. Én magam tegnap óta azon spekulálok, hogy van-e mód megmenteni az ügyet úgy, hogy mindkét fél pénzénél legyen, Storm se írt egy szót se arról, hogy ne kívánná vissza, Ulpi is megvédte, szóval nem tudom mire utalsz...

Az meg szerintem természetes, hogy ha már így alakult, akkor az ember azon is elkezd spekulálni, hogy mi lesz, ha nem marad.

A száját húzó, ne motiváltat arra az esetre értettem - szerintem ez a szövegkörnyezetből egyértelmű -, hogy ha nem akar most már itt maradni, de nem jön neki össze más opció, és ezért marad végül kvázi muszájból, mi meg hasonló okok miatt szerződtetjük. Ez sosem jó. Lehet akármilyen dolgos egy ember, ha valahol nem szeret, muszájból van, és a munkahelye is muszájból tartja ott, az kihat a teljesítményére. Welker tavalyi teljesítménye mondjuk erre ellenpélda, de azért nem örülnék, hogy ha visszajön, akkor ilyen hangulatban jönne vissza.

Szóval chill down, senki sem akarja bántani a kedvencedet, csak beszélgetünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Még több szurkoló meg azért az ötletért nem rajong, h máshol folytassa. Azért mert valaki angolul ír le valamit, még nem lesz nem hülyeség.

2 komoly balhéja volt Doomnak, egyszer amikor IR-en volt 2010-ben, a biztonsági őr nem akarta beengedni a staidonba, mert nem volt nála igazolvány. LOL Mile HIghon bizotnsági őr, és nem ismeri Doomot. Volt egy kis összeszólalkozás, de talán nem jutott el a bíróságig.
Aztán tavaly volt, h Miamiban bevágott elé egy autó, ebből nagy összeszólalkozás lett meg minden, állítólag fegyverrel fenyegetőzött, a rendőrök be is vitték a sittre. Azt modnta nincs nála fegyver, de az autóban találtak egyet. Az autó viszont nem az övé volt, nem lehetett rá bizonyítani, h tudott volna az ott lévő fegyverről, semmi nem lett az ügyből. Mellesleg most nem nézek utána az egész ügynek, de eléggé ellentmondásosak voltak a vádló vallomásai, és végül is elállt a pertől.

Igen vannak más opciók is, nincs világvége. De én évek óta szurkolok Doomnak, úgyhogy őt akarom. Ha meg egy buzi fax miatt kéne mennie, azt még nehezebben viselném el. Azt is egyre nehezebben fogadom, h néhányan ennyire ellene vagytok... Ez a száját húzó nem motivált, ezt peidg légyszi támaszd alá cikkel vagy valamivel mielőtt így beírod... És számomra semmi nem indokolja h le kéne cserélni. Ami működik azt ne javítsd meg! Most lehet h Freeney vagy Osi magára talál, de lehet h nem. Doomtól tudjuk h mit várhatunk, és az elég.

Ha már itt tartunk, ez a Doom direkt megrendezte az egészet, h íyg távozzon, ezt lehetetlen cáfolni, mert megerősíteni is lehetetlen. De semmilyen racionlis indoka nem lett volna arra h így csinálja,

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én ott látok esélyt a helyzrehozásra, hogy még ez a 8, 10.5, 11.5 is annyi, amennyit a piacon az árakat látva nem hiszem, hogy megkapna. Sőt, sztem még 8,8,8 is erősen necces. Akkor pedig tényleg csak 1-2 millión múlna 3 év alatt, amiért, ha valóban szeretne Denverben maradni, tényleg nincs értelme cuccolni. Ennyiről - amerika ide vagy oda - rendszeresen és nagyon sok játékos lemond, ha van oka egy csapatnál maradni. Lásd pl. most Welker, vagy tavaly Reggie Wayne aki ennél jóval többről is lemondott, pedig nem is egy SB contender hívta vissza. Doom esetében ráadásul eddig sem arról volt szó, hogy éhbérért melózott volna és most jön a payday, hanem már évek óta big money-ért játszik.

Ugyanakkor, a denveri fórumot olvasva, sok szurkoló nem rajong az ötletért, hogy felajánljuk neki a lehetőséget a korrigált szerződéssel. Állítólag nem az a mindent a csapatért, good guy típus, hanem elég bonehead. És állítólag voltak DJ-hez hasonló eltussolt balhéi is, nemi erőszak, meg valami fegyver ügy is, ami többeknek nem tetszik. Semmit nem tudok ezekről, nekem ez mind új, hogyhogy csak nézek mint borjú az újkapura...

Mindenesetre akármi is van, nincs világvége. Ha mindketten akarják akkor kb. hasonló feltételekkel meg lehet ezt még oldani. Ha meg nem, akkor kár erőltetni, egy szját húzó, nem motivált Doom-al nem biztos, hogy jobban járnánk, mint valaki mással a piacról. Osi állítólag 5-6 körül, Freeney 4-4.5 körül elhozható lenne. Ez eléggé jó ár ahhoz képest amit tudnak. Bőven maradna egy rotational run stopperre pénz, vagy ha arra már van ötlet ilyen szerepre (akár draftról, akár kanadából is lehet ilyent találni), akkor egy igen korrekt RB ára is kijönne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Múlthét: Doom szerződését 6,5-re akarták levágni
Szerda: 7,5M fizetés, amiből 3M a garantált. Magid visszautasítja, helyette egy átstuktruálási javaslattal jön elő
péntek: Elway verzió: Délután 3-ig adnak határidőt, h fogadja el az ajánlatot, ami 2013-ra 8M, 2014-re 10,5M, 2015-re 11,5M, a garantált pedig 3,5
délután 1: Magid Doom tudtára hozza az ajánlatot, és rá hagyja a döntést
délután 3: Lejár a határidő, Magid közli Elwayjel, h Doom visszautasította az ajánlatát. Előkészítik a felmondó papírokat, a következő lépés tárgyalása
3:25: Elway verzió: Doom meggondolja magát, elfogadja az új ajánlatot. Mike Sullivan bejelenti, h Doom elfogadta az ajánlatot, faxolja az új szerződést Doomnak és Magidnak
3:30: Az elküldött szerződésben alacsonyabb volt a 2015-ös fizetés, Magid javítja, visszaküldi Sullivannek. Doom Miamiban elindul egy Kinko's nevű helyre, h Fax közelben legyen
3:31: Sullivan E-mailben egyeztet Magiddel, frissíti a szerződést
3:32: Magid megkapja az új szerződést, de még mindig helytelen
3:40: Megy a javított javított szerződés
3:42: Magid megkapja a helyes szerződést, továbbítja Doomnak
3:53-55
Elway verzió: Sullivan felhívja Magidet, közli h nem érkeztek meg a dokumentumok, és h cutolják Doomot
Magid verzió: Doom faxolja a papírokat, és visszajelzést is kap róla
3:59: A csapat elbocsájtja Doomot
4:07: Az FO szerint ekkor érkezik meg a Fax.

Forrás:
 www.denverpost.com/sports/ci_22799752/clock-ticks-elvis-dumervils-future-broncos-or-elsewhere
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/broncos/2013/03/15/elvis-dumervils-agent-marty-magid-rips-broncos-over-contract-screwup/1991723/

Most ha jól gondolom mivel a Broncos egyoldalúan felbontotta a szerződést, Doom kapott egy szép kis csekket. Logikus gondolat, h ugyanazt a 3 éves szerzősét tegyük elé, ami a módosítás után született, annyi változatással, h amennyit most a szerződésfelbontás miatt kapott Doom, annyival kevesebb legyen benne idén. Na igen, csak a deadmoney csak minket büntet, bármelyik másik csapat könnyedén adhat neki többet. Mondjuk azt a 8 milliót, amit mi akartunk. Egyszer már győzött a klubhűség, most viszont nagyobb kihívás elé néz....

Magid szerint egyfolytában csöng a telefon különböző ajánlatokkal a csapatoktól, viszont két közeli forrás szerint is Doom továbbra is szertene Bronco maradni

...A világ meg rajtunk röhög...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Korrekció: Ahogy olvasom, a dead money nem aláírási pénzból származik, hanem roster bónuszból, azaz most kell kifizetni. Dead cap szempontból nincs jelentősége, de ez azt jelenti, hogy ha Doom aláírna egy olyan szerződést amit lentebb írtam, akkor idén majdnem 18 millát kapna. Több, mint 2x annyit, mint amibe belement. Lényegében előre ki lenne fizetve a jövő évi ill. következő évi fizujának fele.

Ez Doom szempontjából lényegében még jobb is, mint az eredeti csökkentett szerződés. A kérdés, hogy Elway mit szól ehhez? Na, és így viszont elég ugyanennyit ígérni neki máshonnan, és akkor is 4.8 millával többet keres mint nálunk... (Remélem ha Welker hajlandó volt 3 milláról lemondani Manning ill. Elway miatt, Doom is hajlandó lesz...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolkodtam kicsit a dolgon, és azért - ha mindkét fél akarja - ki lehet ezt még javítani, Clady bevonása nélkül is, egy új szerződéssel Az átstruktúrált szerződése szerint az idei pénzét csökkentették le 12-ről 8-ra, és jövőre ill. 2015-re is valamennyit engedett még. A következő évek nem lényegesek, mert nincs caphit, kaphat akár ugyanannyit. Az idei évet kell úgy megoldani, hogy ő is a pénzénél legyen és a cap is ugyanott maradjon. Namost, pl. egy 3 éves, 24 millás szerződés, 12 milla signing bónusszal, és 1, 5, 5 millás fizetéssel anyagilag oda jön ki, mint az átstruktúrált (ha hozzáadom a dead money-t amit megkap(ot)). Egy ilyen szerződés caphitben 1-2 százezer eltéréssel ugyanaz lenne, mint az eredeti, ráadásul idén 13 millát kapna, többet, mint az eredeti 12 millás fizuja.

Persze ehhez az is kell már, hogy ne kapjon egy jobb ajánlatot másoktól, mert a 3 év 24 milla már az a határ, ami fölött bőven befuthat neki egy jobb ajánlat is. Kérdés, hogy elmenne-e 1-2 millával többért. Ez már a személyiségén múlik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 877 — Circus Maximus
Konteózhatok egyet?
Elképzelhető, hogy Doom be akarta szopatni a vezetőséget. Ha már megalázták a paycut igényükkel. Közben a háttérben már van egy (több) tutihoz közeli ajánlata.
Nem szeretném megbántani Doom személyét, nem ismerem a Broncos-hoz való érzelmeit, csak úgy eszembe jutott ennyi össze-vissza nyilatkozat olvasása után.tomi-tomi
Akkor egyszerűen nem írja alá, és nem küldi vissza a szerződést. Vagy eleve nem tárgyal. Ez így logikátlan számomra.ulpianus
Ez a verzió az én fejemben is megfordult.. így szerencsétlen "áldozatként" távozhat a Broncostól, s nem úgy, h képtelen volt a "túlfizetését" piaci szintre csökkenteni a csapat érdekében.
Az összes körülményt figyelembe véve ez persze jó eséllyel marhaság... de szinte példa nélküli, hogy ilyen "adminisztratív hibán" csússzon el az egész, a gyanú azért felmerül...Gyulus
Jó fogadjuk el egy pillanatra. Tehát azt akarja, hogy kirúgják. Ehhez mit kell tennie? Semmit. Ekkor is "áldozat", ha áldozat akit kirúgnak. Ekkor is mondhatja, hogy ő tárgyalt mert tényleg.
Ellenben kap egy szerződést csökkentett pénzről. 8:42kor. És ezt mondtam, minek küldi vissza? Minek írja alá? Az áldozat duma már megállná a helyét. Minek kockáztatja, hogy elfogadják? Mert ő a Denverhez küldi ezt, még időben. Aláírva a pénzátalakítást (nem csökkentést igazából, de mindegy. Csak a pontosság kedvéért mondom). De minek akkora kockázatot vállalni, mikor elég ha 10 percet vár még. Vagy minek tárgyalni eleve? Neki van szerződése, jó játékos, ha kirúgják, nem ő akarta. Ennek semmi értelme. Az már csak hab a tortán, hogy miért hagyná ki a FA piac legjobb napjait?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de szinte példa nélküli, hogy ilyen "adminisztratív hibán" csússzon el az egész, a gyanú azért felmerül...Gyulus
Pont ez a hihetetlen amatőrség indította el a hangyát.

ulpi, nem gondoltam az egészet végig. Csak az utolsó egy-két óra történései racionális mezőben nehezen értelmezhetőek. Akkor viszont nézzük az érzelmeket...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Konteózhatok egyet?
Elképzelhető, hogy Doom be akarta szopatni a vezetőséget. Ha már megalázták a paycut igényükkel. Közben a háttérben már van egy (több) tutihoz közeli ajánlata.
Nem szeretném megbántani Doom személyét, nem ismerem a Broncos-hoz való érzelmeit, csak úgy eszembe jutott ennyi össze-vissza nyilatkozat olvasása után.tomi-tomi
Akkor egyszerűen nem írja alá, és nem küldi vissza a szerződést. Vagy eleve nem tárgyal. Ez így logikátlan számomra.ulpianus
Ez a verzió az én fejemben is megfordult.. így szerencsétlen "áldozatként" távozhat a Broncostól, s nem úgy, h képtelen volt a "túlfizetését" piaci szintre csökkenteni a csapat érdekében.
Az összes körülményt figyelembe véve ez persze jó eséllyel marhaság... de szinte példa nélküli, hogy ilyen "adminisztratív hibán" csússzon el az egész, a gyanú azért felmerül...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 877 — Circus Maximus
Konteózhatok egyet?
Elképzelhető, hogy Doom be akarta szopatni a vezetőséget. Ha már megalázták a paycut igényükkel. Közben a háttérben már van egy (több) tutihoz közeli ajánlata.
Nem szeretném megbántani Doom személyét, nem ismerem a Broncos-hoz való érzelmeit, csak úgy eszembe jutott ennyi össze-vissza nyilatkozat olvasása után.tomi-tomi
Akkor egyszerűen nem írja alá, és nem küldi vissza a szerződést. Vagy eleve nem tárgyal. Ez így logikátlan számomra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Konteózhatok egyet?
Elképzelhető, hogy Doom be akarta szopatni a vezetőséget. Ha már megalázták a paycut igényükkel. Közben a háttérben már van egy (több) tutihoz közeli ajánlata.
Nem szeretném megbántani Doom személyét, nem ismerem a Broncos-hoz való érzelmeit, csak úgy eszembe jutott ennyi össze-vissza nyilatkozat olvasása után.tomi-tomi
Nem hiszem, mert nem volt rossz a személyes viszony, ez elsősorban az üzletről szólt. És Doom szvsz tudta, hogy idén nem ér annyit, de hát amerika, az üzlet az üzlet. Szóval nem hinném, hogy bosszú lenne emögött. Sokkal inkább az, hogy azért hagyták az utolsó percekre, hogy oké belemegyünk, de jelezve, hogy csak a szükség miatt. (Cégvezető vagyok civilben, ilyen manővereket mi is illetve mivelünk is csinálnak néha szerződéseknél.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, anyám, egy ilyennel elcseszni egy majdnem tökéletes FA szezont...

Ha tényleg az ügynök baszta el, és mindkét fél helyre akarja hozni a dolgot, akkor még lehet egy halvány esély, ha Doom FA-ként visszajön, és úgy alakítják a hármas Elway+Clady+Doom contractot, hogy ez a 4.5 milla lenyelhető legyen idén. Elvileg megoldható, hiszen ezt a dead money-t Doom végülis megkapja, szóval jó struktúrálással ki lehet hozni ugyanoda mint eredetileg lett volna, és Clady is megkapja ugyanazt a pénzt, csak más időzítéssel. De ehhez már Clady ügynökének az együttműködése is kell, mert a garantált ill. egyéb bónuszait lehet, hogy érintené. És persze kell Elway és Doom erős szándéka is... No, meg hát ott van az időtényező is. Clady-vel valószínűleg meg akarták várni az FA szezon ill. a draft végét, hogy tisztán látva a helyzetet, legyen idő átgondolni az új szerződés feltételeit. Most meg rapid módon kéne mindezt összeütni, úgy, hogy vannak még nyitott kérdések. Szóval nem egyszerű...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Konteózhatok egyet?
Elképzelhető, hogy Doom be akarta szopatni a vezetőséget. Ha már megalázták a paycut igényükkel. Közben a háttérben már van egy (több) tutihoz közeli ajánlata.
Nem szeretném megbántani Doom személyét, nem ismerem a Broncos-hoz való érzelmeit, csak úgy eszembe jutott ennyi össze-vissza nyilatkozat olvasása után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag a Broncos 1-ig adott határidőt, akkor még azt mondta nekik az ügynök, hogy nem akarják a paycut-ot, majd 1:25-kor telefonált, hogy mégis, ezért is csúszott a dolog...

A Broncos-nál a határidő közeledtével kértek egy fotót a szerződésről, de ezt nem kapták meg, ekkor küldték be a papírt a ligához a release-ről...

Nem tudom, hogy lehet-e valaha igazságot tenni, de abban most már biztos vagyok, hogy Doom nem lesz többet Bronco, állítólag azóta nem is beszélt senkivel a csapattól telefonon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Megy a nyilatkozatháború...

Gondolom az ügynök is fosik, hogy Doom ráver egy kemény pert, meg kb. a karrierje végét is jelenti, ha elismeri, hogy ő hibázott, kétlem, hogy könnyen el fogja bevallani, ha tényleg ő hibázott...

Ebből a 3 érintett közül (Broncos-Doom-ügynök) csak Doom jöhet ki jól, az ügynök valszeg eltűnik a süllyesztőben, a Broncos meg kinyilvánítottan DE need-ben van, ami fel fogja verni a kiszemelteknél az árat, ráadásul ott a majdnem 5 misi dead money...

Pedig milyen jól indult az este..............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
gsn 3 548
Marty Magid az ügyről, cáfolva a Denverből származó információkat: "A Broncos az utolsó órában változtatta meg a feltételeket. 8:42-kor (CET) kaptam csak meg az új szerződést, át kellett néznem, majd aláírtam, elküldtem Elvisnek, aki 8:55-kor (CET) külde el a Broncosnak. A csapat akkor már beküldte a ligának a papírt Elvis elbocsátásáról."

Valaki hazudik. Ami viszont tény, hogy mindenki rosszul járt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Valaki írta a neten, hogy érdekes módon az NFL még nem fogadja el az egyébként egyre több helyen már elfogadott elektronikus aláírással ellátott e-maileket, ami szerintem elég maradi hozzáállás 2013-ban. (speciel nálunk már a közjegyzők is használják, ha jól tudom)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Tényleg, milyen kézbesítési/közlési forma számít érvényesnek ilyenkor? E-mail, fax, posta, teló, sms, szóbeli?Gergőbácsi
fax, az USA-ban még mindig használják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Tényleg, milyen kézbesítési/közlési forma számít érvényesnek ilyenkor? E-mail, fax, posta, teló, sms, szóbeli?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Doom a csapatnak 1:30-kor szólt (2 volt a határidő), hogy benne van a paycut-ban, majd 1:54 körül írt a közeli barátainak is arról, hogy marad, így nagyon úgy tűnik, hogy tényleg az ügynök kúrta el...StormST
Nem biztos. gsn szerint 40 perccel deadline előtt állapodott meg Elway és az ügynök. Akkor telefonálhatott neki az ügynöke, hogy megvan a deal.
Sőt, kellett neki telefonálnia, hiszen a papírt Doom-nak személyesen kellett aláírnia. Az a kérdés, hogy hol volt Doom, miért nem ért oda hozzá időben az ügynöke.tomi-tomi
Nem hiszem, hogy az ügynök döntött a végén...

A USA Today szerint, akiknek egy ex-Denver Post újságíró, Lindsay Jones tudósít, aki elég régóta tudósít a csapatról és elég jók a kapcsolatai, Doom jelezte 1:30 előtt a csapatnak, hogy elfogadja a paycut-ot, nem az ügynöke...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Állítólag Doom a csapatnak 1:30-kor szólt (2 volt a határidő), hogy benne van a paycut-ban, majd 1:54 körül írt a közeli barátainak is arról, hogy marad, így nagyon úgy tűnik, hogy tényleg az ügynök kúrta el...StormST
Nem biztos. gsn szerint 40 perccel deadline előtt állapodott meg Elway és az ügynök. Akkor telefonálhatott neki az ügynöke, hogy megvan a deal.
Sőt, kellett neki telefonálnia, hiszen a papírt Doom-nak személyesen kellett aláírnia. Az a kérdés, hogy hol volt Doom, miért nem ért oda hozzá időben az ügynöke.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Doom a csapatnak 1:30-kor szólt (2 volt a határidő), hogy benne van a paycut-ban, majd 1:54 körül írt a közeli barátainak is arról, hogy marad, így nagyon úgy tűnik, hogy tényleg az ügynök kúrta el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!