Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
A hírek arról szólnak, hogy mi több garantáltat ajánlottunk, Doom mégis a Ravens-t választotta...

Jöhet Freeney és vele az újabb kivárás, hogy egy ex-Colt feltámad-e nálunk, kicsit kezd ez vicces lenni így másodszor két év alatt...

Már ha jön, vagy Abraham. Vagy a szakadék alja...StormST
azért ekkora gond nincs. Illene mindenképp berántani a csoportot nektek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A hírek arról szólnak, hogy mi több garantáltat ajánlottunk, Doom mégis a Ravens-t választotta...

Jöhet Freeney és vele az újabb kivárás, hogy egy ex-Colt feltámad-e nálunk, kicsit kezd ez vicces lenni így másodszor két év alatt...

Már ha jön, vagy Abraham. Vagy a szakadék alja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Fincsi, remélem tényleg mi játszunk első héten a Ravens-el, csak hogy átérezzük az egész súlyát...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
ravens 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mike Klis ‏@MikeKlis

Elvis Dumervil to wait at least one more day before deciding between #Broncos and #Ravens.
szóval elvileg hamarosan döntés születhetNegritis
Szerintem Miami lesz ebből, a Ravenshez megy mondjuk Umenyiora, nekünk meg marad Abraham vagy Freeney.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Mike Klis ‏@MikeKlis

Elvis Dumervil to wait at least one more day before deciding between #Broncos and #Ravens.
szóval elvileg hamarosan döntés születhet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem muszáj, hogy az MLB irányítson, csak mivel általában az MLB van fent a pályán minden play-nél, ezért nem rossz, de alapvetően nem törvényszerű...

DJ-ben az a jó, hogy nagyon jól látja át a play-eket, jó irányba indul és szinte soha nem rontja el a tackle-t...

Nagy különbség van aközött, hogy valaki előre vagy közben tudja olvasni a play-t, mindkettő nagyon értékes képesség, csak tudni kell használni a velük rendelkező játékost...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy MLB-nél szerintem nem nagy dolog, hogy a legtöbb szerelést ő csinálja. Eleve a pályán való elhelyezkedéséből is ez adódik. Plussz az nem sok jót jelent, ha egy védelem sokat van fönt a pályán. Pont, hogy ő kellene irányítsa a védelmet, és azt nem tudja, akkor nem tudom mire fel jó MLB. Ennyi erővel bármilyen ütközőgépet ha beraksz arra posztra klasszis lesz, mert csak le kell vadássza a falon átsurranó futót....Nagy fogás lehet, de nem mint MLB, abban biztos vagyok.flzoli
Az első mondatoddal teljesen egyetértek (tavalyelőtt pl. a borzalmas 2-14-es Colts D-ben Angerer volt a liga tackle királya, MLB-ként, és ettől még sem ő nem lett jó MLB, se a Colts D nem működött megfelelően). Ugyanakkor D.J. a képességeit tekintve valóban egy meglehetősen all-around LB. Másrészt az MLB szerepe erősen függ attól, hogy a védelem milyen szisztémában játszik. Van olyan szisztéma amiben D.J kiválóan elkaristolna MLB-ként is, és van olyan szerep, amiben csak szaladgálna mint gólaf*s a levegőben. Mondjuk egy tampa 2-be, ahol őneki kéne irányítani is, valószínűleg nem válna be. De sok más szisztémába igen. Ezért kategórikusan kijelenteni se lehet, hogy MLB-be nem való. Nem a poszt az elsődleges, hanem az a szerep, amit szánnak neki azon a poszton.

(A Denver #D egyébként jó példa arra, hogy a szerep a döntőbb, és nem a poszt. A "standardok" szerint pl. egy 4:3-as védelemben többnyire a 2 DE adja a pass-rusht. Ergo lehet mondani, hogy egy jó 4:3-hoz két jó pass rusher DE a kívánatos. Erre itt van a Broncos D, ahol a LOLB a liga egyik legjobb pass-rushere, nem pedig az előtte felálló DE, És kiválóan működik.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Köszi srácok. 😊
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
Csak ebben az évben követtem komolyabban a csapatot, de a többiek véleménye szerint fejben nagyon gyenge, viszont ha koncentrál, akkor nagyon jó játékos. Emiatt szerintem a sémákat néha elnézi. Középen nem tud játszani, de mindenképpen jó döntés volt elvinni, mert szélső LB ként klasszis szinten tolta egykoron.
Egy próbát megér, és egy olyan védelembe, mint a tietek (az 1-1 elleni védekezésen van a hangsúly), szerintem nagyon is illik.flzoli
Elég rosszul vetted le, ha benned ez maradt meg... 😊

DJ MLB-ként ligaelső volt tackle-ben, csak annyi a hibája, hogy nem tud irányítani. A pályán a teljesítményére sose volt panasz, TE ellen ő se villog, de nem túl vészesen szar... 😊

A pályán kívüli dogok már más kérdés...

1,75 misit nekünk is megérhetett volna, inkább, mint Bradley 1,2-t, szerény nyomott véleményem szerint, de gondolom mi már nem voltunk az opciók között nála...

Ha a pályán kívül nem lesz vele gond, akkor ennyiért az offseason egyik nagy steal-je lehet szerintem...StormST
Egy MLB-nél szerintem nem nagy dolog, hogy a legtöbb szerelést ő csinálja. Eleve a pályán való elhelyezkedéséből is ez adódik. Plussz az nem sok jót jelent, ha egy védelem sokat van fönt a pályán. Pont, hogy ő kellene irányítsa a védelmet, és azt nem tudja, akkor nem tudom mire fel jó MLB. Ennyi erővel bármilyen ütközőgépet ha beraksz arra posztra klasszis lesz, mert csak le kell vadássza a falon átsurranó futót....

Nagy fogás lehet, de nem mint MLB, abban biztos vagyok.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
Csak ebben az évben követtem komolyabban a csapatot, de a többiek véleménye szerint fejben nagyon gyenge, viszont ha koncentrál, akkor nagyon jó játékos. Emiatt szerintem a sémákat néha elnézi. Középen nem tud játszani, de mindenképpen jó döntés volt elvinni, mert szélső LB ként klasszis szinten tolta egykoron.
Egy próbát megér, és egy olyan védelembe, mint a tietek (az 1-1 elleni védekezésen van a hangsúly), szerintem nagyon is illik.flzoli
Elég rosszul vetted le, ha benned ez maradt meg... 😊

DJ MLB-ként ligaelső volt tackle-ben, csak annyi a hibája, hogy nem tud irányítani. A pályán a teljesítményére sose volt panasz, TE ellen ő se villog, de nem túl vészesen szar... 😊

A pályán kívüli dogok már más kérdés...

1,75 misit nekünk is megérhetett volna, inkább, mint Bradley 1,2-t, szerény nyomott véleményem szerint, de gondolom mi már nem voltunk az opciók között nála...

Ha a pályán kívül nem lesz vele gond, akkor ennyiért az offseason egyik nagy steal-je lehet szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
jarrell childs private workout.
late round/udfa LB Kansas State-ről.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
Csak ebben az évben követtem komolyabban a csapatot, de a többiek véleménye szerint fejben nagyon gyenge, viszont ha koncentrál, akkor nagyon jó játékos. Emiatt szerintem a sémákat néha elnézi. Középen nem tud játszani, de mindenképpen jó döntés volt elvinni, mert szélső LB ként klasszis szinten tolta egykoron.
Egy próbát megér, és egy olyan védelembe, mint a tietek (az 1-1 elleni védekezésen van a hangsúly), szerintem nagyon is illik.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A Ravensnek <$10 millió helyük van, úgy néz ki, akitől akartak már megszabadultak, és Doom kb pontosan azt játssza mint Suggs. Ez utóbbi nem kizáró conflict, de az nem úgy működne, h beteszed Suggst és Doomot és összeadódna a teljesítményük, mert az a séma amiben mindketten kezdenek valószínűleg kevésbé lenne hatékony. Legalábbis én ezt hajtogatom a sémáról és a sémafittségről, amit senki nem cáfol, csak ignorál.
Black_Adder
Ez itt off, de Suggs az erős oldalon is tud játszani Doommal ellentétben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
tweetekre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
@black
én igenis figyelek rá, csak amikor nem értek dolgokhoz próbálok csendbe maradni az utóbbi időben 😀 (nem csak ezen a fórumon)
és igen, szerintem se volt ez ennyire kitalálva doom részéről, és ha mondjuk aláírna usi/abraham bárhova akkor sztem doom is döntene

de nem véletlen hogy a 2 vet DE nem kapott tőlünk ajánlatot, valamint az se hogy Doomnak csak mi és a Ravens tettünk konkrét ajánlatot

@flzoli
a Ravens elleni sztem nem a safety poszton bukott alapvetően
ott bizony Champ volt bődületesen gyenge + a gameplan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben DJ medve lett, egy évre írt alá.
Freeney és Abraham is volt itt szétnézni csütörtökön, de egyikük sem kapott szerződést az orra elé (még). Ez nem túl jó jel....

Doom-ot én már hagynám a fenébe, ha menni akar, akkor menjen, és keressen pár forintot Miamiban, vagy ahol akar.

Nagy a lapítás a safety piacon, pedig nagyon kéne Woodson apó oda hátra. Bármekkorát is villantunk itt a FA piacon, ha a (szerintem legnagyobb) need-ünk nem oldják meg egy értékelhető emberrel, akkor biza megint bármikor kijöhet egy a Ravens elleni hasonló hasalás....

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
ennyire nem mennék meszzire
rájuk nem is nagyon volt pénze a ravensnek Flakon miatt, nem hiszem h ne tudnánk adni annyit mint a ravens (bár sajnos lehet)Negritis
Ez annyira igaz, h a ravens alapból is kevesebb pénzt kínált neki, mint mi, ahogy az általad idézett cikk is írja:
"The Ravens have delivered a contract offer to Dumervil, according to two NFL sources. However, the sources say the Broncos have offered slightly more money in the early portion of the deal."

A Ravensnek <$10 millió helyük van, úgy néz ki, akitől akartak már megszabadultak, és Doom kb pontosan azt játssza mint Suggs. Ez utóbbi nem kizáró conflict, de az nem úgy működne, h beteszed Suggst és Doomot és összeadódna a teljesítményük, mert az a séma amiben mindketten kezdenek valószínűleg kevésbé lenne hatékony. Legalábbis én ezt hajtogatom a sémáról és a sémafittségről, amit senki nem cáfol, csak ignorál.

Egyébkéknt Freeney és Abraham szerződés nélkül távozott. Elway nagyon kényelmes helyzetben van, bármelyikük aláír bárhova, csökken Doom mozgás tere is, ami máris alaposan megcsappant az elmúlt hetekben /*elég okos volt, h megjátssza távozását, de ahhoz nem, h rájöjjön minél tovább húzza annál rosszabb neki 😛*/, ráadásul a milliók se repkedtek annyira a passrusher DE-kért, mint arra számítani lehetett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Addig amíg tűkön ülve várjuk, hogy mi lesz a Doom/Anderson/Freeney saga vége (állítólag a héten eldől), addig itt egy denver fan által összeállított PM visszatekintő video az idényről. 'ssza meg, meccshangulatom is lett tőle. 😊 Jó jó ez az offseason, de mikor lesz már szeptember. Szentségelni vagy tapsolni akarok. 😀



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
 www.denverpost.com/broncos/ci_22843423/elvis-dumervil-mulls-ravens-offer-freeney-abraham-visit?source=rss&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

ennek nem örülökNegritis
Le volt ez zsírozva előre szerintem már nagyon régen..... Nem véletlen, hogy nem nagyon kapáloztak Ellerbe és Kruger utánflzoli
ennyire nem mennék meszzire
rájuk nem is nagyon volt pénze a ravensnek Flakon miatt, nem hiszem h ne tudnánk adni annyit mint a ravens (bár sajnos lehet)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.denverpost.com/broncos/ci_22843423/elvis-dumervil-mulls-ravens-offer-freeney-abraham-visit?source=rss&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

ennek nem örülökNegritis
Le volt ez zsírozva előre szerintem már nagyon régen..... Nem véletlen, hogy nem nagyon kapáloztak Ellerbe és Kruger után

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
 www.denverpost.com/broncos/ci_22843423/elvis-dumervil-mulls-ravens-offer-freeney-abraham-visit?source=rss&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

ennek nem örülök

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Colts free-agent DE Dwight Freeney scheduled to visit Denver tonight, per @Edwerderespn. Broncos also plan to host visit with John Abraham.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
tekintve hogy még nincs semmiféle csapatedzés, és a vet DE-k se röpködnek kifelé eddig, nem hiszem h bármi okunk lenne 'haragudni' Doomra
főleg h tesztelgeti kicsit az árát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!