Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
én már csak mayst nem értem 😀Negritis
Asszem őt tök mindegy, h mikor basszuk ki, így meg jó lesz még campbodynak.

Egyébként lehet megtartjuk veterán minimumért, elvégre ha valaki fülbevalót szeretne, senki nem tud nála jobban fület lyukasztani, kérdezzétek Schaubot 😊

Btw Kuper se marad ennyiért az biztos. Ő is vagy nagyon komoly paycuton esik át, vagy csapatot vált. FA-n nem lenne túl nagy értéke a sok sérülés miatt, úgyh van esély megtartani, nála jobb csere nem is kéne...

Mays és Kupi pénzét hozzáadva a caphez, egyébként egész jól állnánk /*még egy ok amiért nem értem a Doom-saga szükségességét*/, szóval futná arra is, ha áron felül kéne egy DE-t igazolni. De amíg az nincs meg, addig más se valószínű, h jönne más posztra.

Bár egyébként most az a pletyka, h Freeney igényei hallatán inkább drafton akarjuk megoldani a DE posztot. Hogy ez mennyire puhítás, mennyire komoly azt nem tudom, de most olybá tűnik Strom járt közelebb az igazsághoz a "B-terv" kidolgozottságát illetően...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Doom elküldése előtt nem álltunk messze a cap-től, volt is rá fejtegetés akkor. Jöttek és maradtak többen, menni csak kevesen mentek, hamar elfogyott az a 18 misi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ezek a számok csak közelítőek, nem hiszem, hogy pontosak lennének. A Denver 8.8-a pl. megegyezik a Doom elmenetele utáni felszabadult összeggel. Elég kizártnak tartom, hogy nullán álltunk volna előtte...

Mays ügye meg gondolom ráér. Lényegében nulla dead cappel kivágható bármikor. Lehet, hogy biztonsági tartalékként van itt, lehet, hogy Elway megpróbálja majd elcserélni, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Gsn is 8,8M-t ir nekünk. Nem vagyok pénzügyi guru, de sztem már minden benne van. Ezt a Dallasól kiindulva gondolom. Nem gondolnám, hogy 51ezerrel vágnának bele a draftba. 😊 Viszont nagyon kíváncsi lennék a Doom féle 3/18M elosztàsára. 😊roniadi
A Cowboys elég rosszul áll cap-el, az utóbbi két szerződtetett FA-juk arra vár, hogy legyen space rájuk, addig nem lesz érvényes a szerződésük... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
én már csak mayst nem értem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
a 8.8ba mennyire van benne a rookie-k leendő fizetése?
mer ha nincs akkor van bajNegritis
Nincs benne, de ettől még nincs feltétlenül baj. A roster végül 53-as lesz, akár a draftolt rookie, akár valamelyik szerződtetett (UD)FA marad végül rajta. Akárhogy is, a most szerződésben lévők közül a roster végéről jópáran ki fognak esni. (Szvsz 2 milliónál nem fog többe kerülni a draft.)

Clady viszont biztosan benne van, akár aláírta, akár nem. A szabályok szerint a cap hitje abban a pillanatban kerül be a cap-be amikor tagelik a játékost. (Érdekesség, hogy ha nincs annyi hely a cap alatt, akkor a csapat nem is tagelhet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Gsn is 8,8M-t ir nekünk. Nem vagyok pénzügyi guru, de sztem már minden benne van. Ezt a Dallasól kiindulva gondolom. Nem gondolnám, hogy 51ezerrel vágnának bele a draftba. 😊 Viszont nagyon kíváncsi lennék a Doom féle 3/18M elosztàsára. 😊

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
a 8.8ba mennyire van benne a rookie-k leendő fizetése?
mer ha nincs akkor van bajNegritis
Ez is érdekes kérdés, de az is, hogy Clady benne van-e, mert hivatalosan még nem írta alá a tag-et, az viszont magában több, mint ez a 8,8... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
a 8.8ba mennyire van benne a rookie-k leendő fizetése?
mer ha nincs akkor van baj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Még $8,831,523 van a cap alatt.
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/d1urxxdlnkd3k73e3d16
Remaining salary-cap space for each NFL team
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Valamint Osi 8,5M-ért 2 évre csatlakozott a Falconshoz, ami elérheti a 12,2M-t. Személy szerint ennyit nem adnék Freeneynek, még ha az egyik kedvenc játékosom is...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elvis rúgott egyet gyorsan visszafelé, már az első interjújában... 😛

Megkérdezték tőle, hogy miért gondolja, hogy a Ravens adja neki a legjobb esélyt a SB győzelemre és azt mondta, hogy "the quarterback"...StormST
Egész pontosan ezt mondta:  m.tmi.me/Q0zJo 😊puffin
Még jobb, nem csak PM-be rúgott bele, hanem McGahee-be is (ok, itt azért tényleg jogos), meg Fox-ba... 😊StormST
Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami. Egyszerűen benyalt az új csapatánál, mint minden épeszű új játékos. Kb. Flacco és Rice maradt a nagy nevek közül, így az se meglepő, hogy pont őket említette.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tekintettel arra, h Doomnak 3 év 18 milliót ajánlottunk nem meglepő, h innen kezdi a tárgyalást. Ezzel az igénnyel csak két gondom van, egyrészt a 6 millió, másrészt, h az évente az sugallja, mintha 1 évnél hosszabb távlatban gondolkozna...
1 év 4 millió lenne az én ajánlatom, akár neki, akár Abrahamnak. Figyelembe véve azt, h a Faxiaskóig 8 milliót akartunk szánni erre a posztra, és most van 4 millió deadmoney, ez az FO álláspontjától se lehet olyan távol...Black_Adder
Freeney nem fog elfogadni 1 évet, ha teheti. Márpedig szerintem teheti, lesz aki hosszabb távot ajánl neki (2/3 évet). A 4 milla idénre nem lehet gond, ha nem 1 évet, hanem 2/3-at ajánlunk, akkor nem is túl sok aláírás pénzzel ez megoldható. A probléma inkább az, hogy - bár én sokkal többre tartom, mint néhányan itt - a mostani állapotában nem ér évi 6-ot. Ha teljesít akkor viszont bőven. Így szerintem egy 2-3 éves szerződés, 3-4 millió alappal és 6-ig elmenő teljesítmény bónusszal, de ha nem teljesít, akkor minimális dead money-val lehet neki reális. Meglepne, ha nem valami ilyesmit kapna valahol.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Elvis rúgott egyet gyorsan visszafelé, már az első interjújában... 😛

Megkérdezték tőle, hogy miért gondolja, hogy a Ravens adja neki a legjobb esélyt a SB győzelemre és azt mondta, hogy "the quarterback"...StormST
Egész pontosan ezt mondta:  m.tmi.me/Q0zJo 😊puffin
Még jobb, nem csak PM-be rúgott bele, hanem McGahee-be is (ok, itt azért tényleg jogos), meg Fox-ba... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Elvis rúgott egyet gyorsan visszafelé, már az első interjújában... 😛

Megkérdezték tőle, hogy miért gondolja, hogy a Ravens adja neki a legjobb esélyt a SB győzelemre és azt mondta, hogy "the quarterback"...StormST
Egész pontosan ezt mondta:  m.tmi.me/Q0zJo 😊
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát a tündérmese egyelőre késik, Freeney 6 misit akar évente, az nfl.com szerint, így a tárgyalások egyelőre még nem haladnak annyira fényesen, állítólag a TC-ig is elhúzódhatnak, ami azért nagyobb rizikó, mint amit be lehetne vállalni szerintem normális esetben...StormST
Tekintettel arra, h Doomnak 3 év 18 milliót ajánlottunk nem meglepő, h innen kezdi a tárgyalást. Ezzel az igénnyel csak két gondom van, egyrészt a 6 millió, másrészt, h az évente az sugallja, mintha 1 évnél hosszabb távlatban gondolkozna...

1 év 4 millió lenne az én ajánlatom, akár neki, akár Abrahamnak. Figyelembe véve azt, h a Faxiaskóig 8 milliót akartunk szánni erre a posztra, és most van 4 millió deadmoney, ez az FO álláspontjától se lehet olyan távol...Black_Adder
Hát igen, csak Doom egy jó szezon után van 4 évvel fiatalabban, így ugyanazt a pénzt elvárni elég vicces, főleg ha még Avril szerződését is nézzük... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
No, hát a tündérmese egyelőre késik, Freeney 6 misit akar évente, az nfl.com szerint, így a tárgyalások egyelőre még nem haladnak annyira fényesen, állítólag a TC-ig is elhúzódhatnak, ami azért nagyobb rizikó, mint amit be lehetne vállalni szerintem normális esetben...StormST
Tekintettel arra, h Doomnak 3 év 18 milliót ajánlottunk nem meglepő, h innen kezdi a tárgyalást. Ezzel az igénnyel csak két gondom van, egyrészt a 6 millió, másrészt, h az évente az sugallja, mintha 1 évnél hosszabb távlatban gondolkozna...

1 év 4 millió lenne az én ajánlatom, akár neki, akár Abrahamnak. Figyelembe véve azt, h a Faxiaskóig 8 milliót akartunk szánni erre a posztra, és most van 4 millió deadmoney, ez az FO álláspontjától se lehet olyan távol...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Doom volt az eszetlen tesztoszteron állat a csapatnál, akitől mindenki tarthatott valamilyen szintenflzoli
Nálunk az ilyenek nagy része a Gonosz uralkodása alatt száműzve lett. Ha maradt hírmondójuk, akkor az Mays. Nála le tud jönni úgy a lilaköd, hogy az anyja sincs biztonságban. Nem makulátlan Doom offseason története, de messze NFL átlag alatt van, az öltözőben meg inkább visszahúzódó.
Ugyanakkor pozitív értelemben is hiányzik a védelemből olyan, akinek bármilyen visszatartó ereje lenne, hiába volt valamikor kiváló védő Doom, DJ vagy Champ egyikük se vette fel magára ezt a szerepet. Az lenne jó, h idővel Von ilyen szempontból is felnőne Dawkinshoz vagy Ray Lewishoz. Eddig még túl fiatal volt ahhoz, h ő dirigáljon a 9 éves veteránok mellett, de lassan eljön az az idő, amikor a kevesebb éve ellelére többet tett le az asztalra.
Woodyban látok még esetleg potenciált hasonlóra

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát a tündérmese egyelőre késik, Freeney 6 misit akar évente, az nfl.com szerint, így a tárgyalások egyelőre még nem haladnak annyira fényesen, állítólag a TC-ig is elhúzódhatnak, ami azért nagyobb rizikó, mint amit be lehetne vállalni szerintem normális esetben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit off téma. Nagyon pedzegették mostanság, hogy előbb utóbb el kell jöjjön a pillanat, amikor egy NFL játékos is coming out-ol majd. Eddig ugye a sport jellege miatt ez rejtve maradt a nagyközönség elől.

Ez most csak azért jutott eszembe, mert ahogy én gondoltam eddig, Doom volt az eszetlen tesztoszteron állat a csapatnál, akitől mindenki tarthatott valamilyen szinten. És most hogy elment, mindenki kiélheti a dolgait talán, és új oldaláról ismerhetjük majd meg őket.... 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elvis rúgott egyet gyorsan visszafelé, már az első interjújában... 😛

Megkérdezték tőle, hogy miért gondolja, hogy a Ravens adja neki a legjobb esélyt a SB győzelemre és azt mondta, hogy "the quarterback"...StormST
Nem állt át még az agya a magaslati levegőről, ezért beszél félre 😛
Várjuk akkor Freeney kapitányt a fedélzetre. Vagy ha mindenképpen kell egy gyilkológép a front7-be Doom helyére, akkor menjünk rá Harrisonra.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Elvis rúgott egyet gyorsan visszafelé, már az első interjújában... 😛

Megkérdezték tőle, hogy miért gondolja, hogy a Ravens adja neki a legjobb esélyt a SB győzelemre és azt mondta, hogy "the quarterback"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vipera: Ez mindig így van, ez örök körforgás. Ha belenyúlsz a tutiba, tízeseket lősz a drafton, akkor 3-4 év és nem tudod megtartani mindegyik tízesedet. Ha meg nem nyúlsz bele, évről évre újra kell tölteni és lövöldözni. 😀

Clady-nél csak a postod hangulata fogott meg, olyan érzést keltett, mintha eleve lemondtál volna arról, hogy hosszú távon marad. Esetleg tudsz valamit amit én nem, vagy hasonlók miatt. Ha "csak" azért írtad, mert a jövőt nem látod megoldhatónak vele + a mai fiatalok megtartásával, akkor viszont értem. Ebben az esetben én nem vagyok ennyire pessziimista, szerintem Clady megtartása beleférne a fiatalok mellé. (Igazából 2 emberről van szó: DT és Von, mert a többiek nem a 10+ millás kategória. És adott esetben könnyebben pótolhatóak is. DT és Von pedig kigazdálkodható. Pl ott van Champ mostani 10+ milliója. 2 év múlva biztos, hogy ennek a töredékébe fog kerülni a posztja, akár ő marad majd veterán pénzért, akár más jön a helyére. Cladynek a mostani 10+ milliós franchise tagja helyett is lehetne 7-8 millás cap terhe ha contractja van. Nem beszélve Manning pénzéről, aki már Indy-ben is többszor nyilvánosan elmondta, hogy ha szükség van rá, ő hajlandó a paycutra.)

Én egyébként amiatt nem aggódom, hogy még nincs contractja. A franchise playerek esetén egyáltalán nem kivételes, hogy ilyentájt nem sietnek a contract-tal. Ráérnek akár a szezon kezdetéig megállapodni, lásd akár Brees, de Manning legutóbbi contractja is nyáron lett meg, stb. Ezen van idő ülni. Az persze más lenne, ha Clady nem írná alá a tendert, mert az azt jelezné, hogy komolyabb vélemény eltérés van közte és az FO között...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt kétlem inkább, hogy az a B terv rendesen ki lett dolgozva és be lett biztosítva. Inkább úgy érzem, hogy ötlet volt, de terv nem igazán. Kb. olyan, hogy "mindegy, akkor majd jön Freeney, úgyis haver PM-el", csak ebbe szerintem az ügynöke kavarhat be, aki ugye most már Doom ügynöke is és sanszos, hogy ugyanazt a pénzt akarja Freeney-nek is, mint amit Doom-nak ajánlottunk, csak az meg nem biztos, hogy még az asztalon van... 😛

Freeney iránt állítólag a Steelers is érdeklődik, mi tegnap tárgyaltunk a képviselőivel, de egyelőre nem lett belőle semmi, persze mára még akár lehet is. Abraham a Pats-nél járt, így nála is lehet konkurencia, meg vele azóta nem volt semmi, hogy múlt héten nálunk járt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
peterk: Clady nagy pénzt akar, nekünk viszont nem csak őt kell megtartani
Von Miller, DT, Decker, Woody, Beadles, Harris, mind nagy lóvét fognak kérni pár év múlva. Mindenkit nem tudunk megtartani, és Clady a legidősebb.
Amúgy nem azt modntam, h el fog menni, hanem h hozzunk mögé egy OT-t, 2 év alatt kiderül, h átveheti-e Clady heléyt, ha nem, akkor marad Clady, ha igen, akkor bye-bye.

Persze ugyanez eljátszható Deckerrel is, vagy bárki mással, az ő helyettesüket is mostanában kell ledraftolni, h mire esetleg elveszítjük őket, már ott is legyen az utánpótlás....

Storm: Én se látom jónak a helyzetet, én csak azt modnom, nem most ül össze az FO fejvesztve kitalálni, h na most akkor mi legyen, hanem kb megvonták a válukat és irány a B terv, ami nekem látatlanba se tetszik, de attól még létező B terv. /*És az semmit se jelent h nekem nem tetszik*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Clady-t én most nem tudom hova tenni, arról se nagyon láttam semmit, hogy egyáltalán tárgyalunk vele, sőt még a tag-et se írta alá, így viszont a 9,8 misije ott virít a cap-ben, pedig egy hosszabb szerződéssel ezt lejjebb lehetne vinni, ha ő is úgy akarná, de lehet, hogy ez így neki kényelmes...

Egyébként lehet, hogy a vele való megegyezés hiánya is bejátszik a gondjainkba, ezt nehéz lenne megítélni kívülállóként...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!