Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Évek óta kellett az első körös DT... Idén talán mégse... Ez JDR pickje, szerintem volt bent jobb érték DE-ben meg ILB-ben is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
nem örülök a picknek, nem azért mert rossz lenne
hanem mert bent volt még Ogletree és Moore is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
28. Bjoern Werner
sok helyen írják hogy őt hoznánk, nem sok mindent tudok ugye a prospectekről így megkérdem milyen pick lenne?Negritis
Werner jó játékos, bár nem az a klasszikus edge rusher DE, sokkal ink el tudnám képzelni az erős oldalon a profik közt, persze RDE-ként is lehet belőle vmi, de nekem sokkal ink tűnik LDE-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
28. Bjoern Werner
sok helyen írják hogy őt hoznánk, nem sok mindent tudok ugye a prospectekről így megkérdem milyen pick lenne?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Egy kis 120% szubjektív draft előtti találgatás by me:
 denversports.blog.hu/2013/04/24/denver_broncos_draft_beharangozo
kicsit tökéletlen, kicsit hiányos, de magyar.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
off
szezonkezdetre szeretnék egy miller mezt, hogy érdemes rámenni? 😀Negritis
Tiszta cipővel.empty taxi
igazából inkább az érdekelne hogy honnan és hogy érdemes rendelni 😀Negritis
Mennyi pénzed van rá?
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
off
szezonkezdetre szeretnék egy miller mezt, hogy érdemes rámenni? 😀Negritis
Tiszta cipővel.empty taxi
igazából inkább az érdekelne hogy honnan és hogy érdemes rendelni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Colquitt is aláírta az RFA tendert...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
off
szezonkezdetre szeretnék egy miller mezt, hogy érdemes rámenni? 😀Negritis
Tiszta cipővel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
off
szezonkezdetre szeretnék egy miller mezt, hogy érdemes rámenni? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vmxqhll8rusxgyu4wklr
Peyton Manning assigns favorite movies as homework
Peyton Manning now is 37, an age that makes it difficult to connect with younger Denver Broncos teammates. To help, Manning has started assigning his favorite comedies as homework.


PM kultúrális felvilágosítást ad a zöldfűlűeknek 😀

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
Von, ha úgy fejlődik tovább, akkor az NFL történetének legnagyobb szerződésére fog bejelentkezni, remélem meg is fogjuk neki akkor adni... 😊StormST
sztem mind örülnénk neki ha megtenné és megszolgálná

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Von, ha úgy fejlődik tovább, akkor az NFL történetének legnagyobb szerződésére fog bejelentkezni, remélem meg is fogjuk neki akkor adni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
Gondolod? Háát, ha "csak" évi 10 millába fájna átlagban Von, azt én most aláírnám. Most is keres 5 körül, így csak 5-el fájna többe. Az nagyon baráti lenne, de nekem azért vannak kétségeim...peterk2005
sztem kb 13-15 körül fog kapni ha sérülés mentesen és még fejlődve tud játszani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az meg, hogy PM mit csinál a fallal, passz szempontjából igaz is lehet, de futásnál nem biztos, hogy mindegy, hogy a fal közepe új/hosszú kihagyás után jön vissza... 😛 A védelmi oldalon náluk valóban nagyobb a baj, bár ők legalább hoztak be is egy sztárt, mi csak elmenni hagytunk egyet... 😛StormST
A faltól én nem tartok. Tavaly is a liga egyik legjobb fala volt, és csak erősödött. És futni is lehet mögöttük, inkább az volt a gond, hogy Willis lesérült. Moreno ugyan becsülettel tette a dolgát, volt egy nagy meccse is - pont a hollók ellen -, de azért nem egy McGahee. RB poszton nem vagyunk eleresztve, jó lenne egy fizikális, erőteljes futó. Elway igazán találhatna egy gyöngyszemet akár a draft hátsó köreiben, akár UDFA-t, vagy a kanadai liga környékén. 😉 Doom pótlása pedig valóban kérdőjel, de még hosszú az offseason. Az idény kezdetre még változhat a helyzet.

A Ravens egyébként szvsz ideális első fordulós ellenfél. Annál jobb motivációt az idénykezdetre, hogy rögtön visszavághat a csapat a PO vereségért, nem is tudok elképzelni. Ha esetlen nem húznánk be a meccset, akkor nagyot csalódnék. Nem is a revans miatt, hanem azért, mert egyszerűen a Broncos a jobb csapat. Tavaly is az volt, de nem tudott élni a lehetőséggel. Még egyszer nem szabad elkövetni ilyen hibát egy olyan csapatnak, amelyik SB-ba törekszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na persze máris megvan az első előzetes SoS. Miénk a legkönnyebb. Persze tavaly meg a legnehezebb volt... Mondjuk inkább azzal tévedjenek, mint az ideivel 😉
 www.coldhardfootballfacts.com/content/2013-nfl-schedule-the-year-the-denver-broncos/22286/Black_Adder
Hmmm. Akkor most örüljünk, vagy aggódjunk? 😀

A cikk végén egyébként van egy érdekes fact:
"Stunning fact: all seven Super Bowl winners since 2006 have played the NFC East and the New England Patriots in the regular season. Guess which team is the only one playing all five in 2013? The Denver Broncos."

Legyen igazad, hogy ez egy karma, mister Kacsmar. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolod? Háát, ha "csak" évi 10 millába fájna átlagban Von, azt én most aláírnám. Most is keres 5 körül, így csak 5-el fájna többe. Az nagyon baráti lenne, de nekem azért vannak kétségeim...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
a Matthews fizu előrevetíti h Miller mit fog kapni majd kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Na persze máris megvan az első előzetes SoS. Miénk a legkönnyebb. Persze tavaly meg a legnehezebb volt... Mondjuk inkább azzal tévedjenek, mint az ideivel 😉
 www.coldhardfootballfacts.com/content/2013-nfl-schedule-the-year-the-denver-broncos/22286/


Ja egyébként Gase kinevezésekor rögtön mondta, hogy méggyorsabb offense-t szeretne.
Tavaly 68,1 O play volt meccsenként, a Pats-nek 75, szóval van még ebben tartalék. S akkor ment a legjobban, amikor hurryuppot játszottunk. Tavaly végül is Fox többnyire engedte a Pálfordulatot, hogy lowscoring game helyett kihasználjuk Manninget, idén lehet fokozni.... S akkor magunkkal törődünk nem az ellenféllel.
A több play már csak azért is jó, mert akkor esetleg az ellenfélnek is több play-e lehet, ami újabb és újabb lehetőség Von Millernek, h sackkeljen 😀
Meg ha elég gyorsan támadunk, esetleg nem lesz Foxnak se ideje megvétózni, h neki menjünk a 4thnak, vagy h támadást indítsunk 30+ mp-vel a vége előtt 3 időkéréssel....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
szerk.:
A Ravensnél nem az számít h összeálltak-e vagy sem. Tavaly Lewis bejelentése miatt abszolút erőn fölül teljesítettek, egy egyébként hanyatló védelemmel és egy középszerű offense-zel, így valószínűleg sok semleges drukkert teljesen jogosan megnyerve maguk mellé. De ez idénre elfogy. Ugyanakkor Reed és Lewis fizikai elvesztése önmagában nem akkora dolog, bár ezzel valszeg hatalmas felfordulást okoznék a Ravens topicban, de az az igazság, h egyikük se játszott úgy, hogy ha ismeretlenek lettek volna bárki is felfigyeljen rájuk. A (teljes mértékben megérdemelt) győzelmük első sorban a mentális fölényüknek köszönhető, ami idén aligha lesz. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy esélytelenek lennének, ellenkezőleg, nagyon kemény opener lesz ez nekünk, de az alapszakasz az vitán felül Manning területe és nem Flaccoé, s nem is indulhatna jobban egy szezon, mint bajnokveréssel. 😉Black_Adder
Nem okoznál hatalmas felfordulást, mert a tények makacs dolgok és azt mutatják, hogy Ed nem volt jó és Ray sem volt mindig a helyzet magaslatán tavaly. A mentális plusz amit Ray adott volt a kulcs, most viszont van egy offseasonunk ezt a pluszt pótolni valamilyen módon, mert a pályán mutatott teljesítményüket könnyebb lesz.
Jelen pillanatban nem mi vagyunk az esélyesek és nálatok rosszabb openert nehéz lett volna elképzelni, de ha nyerünk a mentális plusz ismét meglehet 😊 Ezzel nem magunkat akarom leírni mert saját AFC-s power rankingomban nem vagyunk 3.-nál rosszabbak, de hatalmas tett lenne ha nyernénk a Mile Highon.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
A cél természetesen a #1, de nem a többiek miatt, hanem magunk miatt. Amiatt, h tavaly is #1-ek voltunk, és mert úgy számolunk, h idén még erősebbek lettünk.

A Shanny->JMD csere a franchise történetének legnagyobb hibája volt. Hogy most előrébb lennénk-e Shannyvel azt kb lehtetlen megválaszolni, persze jót lehet rajta vitatkozni 😉. Szerintem most általánosan nincs harag Denverben Shannyre, eltelt annyi idő, h mindenki a sikereire emlékezzen, s feledje az önfejűségéből fakadó ellenhangokat. Szerintem emelt fővel távozhatott, s örülök újabb sikereinek.Black_Adder
Szerintem az akkori harag valóban eltűnt, pont azért, mert JMD ráébresztett sokakat arra, hogy nem is volt annyira rossz Shanny és hogy az ismeretlen mennyire rossz is lehet valójában. Nekem a mai napig a kedvenc HC-m... 😊

Én biztos vagyok benne, hogy a közönség meg fogja tapsolni az elején, sőt én a Bowlen-Elway párostól se lepődnek valami kis ceremónián, majd meglátjuk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Összeállás...

Hát azért nálunk is lesznek változások. Jön be Vasquez az és jön vissza Walton OL-ba, Welker slot-ba, kiszállt Doom (pótlása még ugyebár nem megoldott), jön be Knighton, DRC, valaki MLB-be...

Nem vagyok benne biztos, hogy a Ravens-nek több összeállnivalója van, mint nekünk... 😊StormST
Elvesztették a védelmük 2 szellemi vezérét, és az O legbiztosabb elkapóját. Persze nálunk is változnak a dolgok, de azért nem ennyire. PM meg egy maximalista munkamániás, egy teljesen végigdolgozott offseasonban 2 varjúból, 2 pulykából és egy malacból is életképes falat hozna össze 😀flzoli
Hát majd meglátjuk... 😊

Én csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy nálunk se lesz ez teljesen automatikus...

Az meg, hogy PM mit csinál a fallal, passz szempontjából igaz is lehet, de futásnál nem biztos, hogy mindegy, hogy a fal közepe új/hosszú kihagyás után jön vissza... 😛

A védelmi oldalon náluk valóban nagyobb a baj, bár ők legalább hoztak be is egy sztárt, mi csak elmenni hagytunk egyet... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
A cél természetesen a #1, de nem a többiek miatt, hanem magunk miatt. Amiatt, h tavaly is #1-ek voltunk, és mert úgy számolunk, h idén még erősebbek lettünk.

A Shanny->JMD csere a franchise történetének legnagyobb hibája volt. Hogy most előrébb lennénk-e Shannyvel azt kb lehtetlen megválaszolni, persze jót lehet rajta vitatkozni 😉. Szerintem most általánosan nincs harag Denverben Shannyre, eltelt annyi idő, h mindenki a sikereire emlékezzen, s feledje az önfejűségéből fakadó ellenhangokat. Szerintem emelt fővel távozhatott, s örülök újabb sikereinek.

szerk.:
A Ravensnél nem az számít h összeálltak-e vagy sem. Tavaly Lewis bejelentése miatt abszolút erőn fölül teljesítettek, egy egyébként hanyatló védelemmel és egy középszerű offense-zel, így valószínűleg sok semleges drukkert teljesen jogosan megnyerve maguk mellé. De ez idénre elfogy. Ugyanakkor Reed és Lewis fizikai elvesztése önmagában nem akkora dolog, bár ezzel valszeg hatalmas felfordulást okoznék a Ravens topicban, de az az igazság, h egyikük se játszott úgy, hogy ha ismeretlenek lettek volna bárki is felfigyeljen rájuk. A (teljes mértékben megérdemelt) győzelmük első sorban a mentális fölényüknek köszönhető, ami idén aligha lesz. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy esélytelenek lennének, ellenkezőleg, nagyon kemény opener lesz ez nekünk, de az alapszakasz az vitán felül Manning területe és nem Flaccoé, s nem is indulhatna jobban egy szezon, mint bajnokveréssel. 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Összeállás...

Hát azért nálunk is lesznek változások. Jön be Vasquez az és jön vissza Walton OL-ba, Welker slot-ba, kiszállt Doom (pótlása még ugyebár nem megoldott), jön be Knighton, DRC, valaki MLB-be...

Nem vagyok benne biztos, hogy a Ravens-nek több összeállnivalója van, mint nekünk... 😊StormST
Elvesztették a védelmük 2 szellemi vezérét, és az O legbiztosabb elkapóját. Persze nálunk is változnak a dolgok, de azért nem ennyire. PM meg egy maximalista munkamániás, egy teljesen végigdolgozott offseasonban 2 varjúból, 2 pulykából és egy malacból is életképes falat hozna össze 😀

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Összeállás...

Hát azért nálunk is lesznek változások. Jön be Vasquez az és jön vissza Walton OL-ba, Welker slot-ba, kiszállt Doom (pótlása még ugyebár nem megoldott), jön be Knighton, DRC, valaki MLB-be...

Nem vagyok benne biztos, hogy a Ravens-nek több összeállnivalója van, mint nekünk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!