Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Schedule 2013:

szeptember 5. (TNF) vs. Ravens (jó kis teszt elsőre, de végre itthon kezdjük a szezont)
szeptember 15. @ Giants (PM-Eli, nagyon nem szeretnek egymás ellen játszani)
szeptember 23. (MNF) vs. Raiders (a MNF sorozatunk folytatódik, remélhetőleg szépen)
szeptember 29. vs Eagles (futós QB, első teszt)
október 6. @ Cowboys
október 13. vs. Jags (ún. kötelező győzelem)
október 20. @ Colts (előttem az utódom)
október 27. vs. Redskins (welcome back Shanny, futós QB második teszt)
BYE (pont a közepén)
november 10. @ Chargers
november 17. vs. Chiefs
november 24. @ Patriots (Welker homecoming)
december 1. @ Chiefs
december 8. vs. Titans
december 12. (TNF) vs. Chargers (rövid hét, de legalább nem kell utazni)
december 22. @ Texans
december 29. @ Raiders

Érdekes sorsolás, jobban eloszló, mint a tavalyi.

A 2012-ben legalább 8-8-al zárt ellenfeleink közül "csak" a Ravens és a Redskins ellen játszunk hazai pályán, remélhetőleg nem fog problémát okozni, igaz nekünk idén mindenkit mindenhol illene megverni... 😀StormST
Nem lehet kiindulni a tavalyi szezonból, de mégis így elsőre azt mondom, hogy #1 a cél, semmi más.
A Ravenssel jó hogy hamar játszunk, amikor még nem álltak össze teljesen.
A Giants szerintem gyengült.
A Colts, Patriots, Texans 3-as necces, megmondjuk egy csoportrivális elleni bukta benne lehet. Így elsőre egy 12-4-et mondanék, de ez nagyon pesszimista jóslat, és nem lennék elégedett.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Zsinórban 3. éve kezdünk majd otthon, ki is járt a "6 szűk esztendő" után...

Korábban úgy volt, h a Dallas-szal hálaadáskor játszunk. Ennek a változásnak kifejezetten örülök, a csütörtöki rangadók mindig extra előnyt jelentenek a hazai csapatnak. Így most mi játszunk otthon.
Ráadásul viszont a 2 csütörtöki meccs után másfél-másfél hét szünet, ez kedvező. Ahogy az is, h a két csütörtöki meccsből az egyik az az első, tehát semmi hátrtányt nem jelent, a másik az pedig egy back2back hazai meccs.

Viszont h két idegenbeli meccsel zárunk az nem túl szerencsés...

Mindössze 5 tavalyi PO csapattal játszunk (Ravenes, Colts, Skins, Pats, Texans). Figyelem ez nem több puszta érdekességnél, semmit se jelent! A csapatok idei ereje számít, nem a tavalyi. ahogy tavaly se a tavalyelőtti számított, és így tovább. Bár ezt minden évben hiába mondom...

Shanny visszatérése mellett McCoy, Dennis Allen és Kubiak is former Broncos HC/OC/DC-ként próbálja jelenlegi csapatát győzelemre vezetni ellenünk. Shanny mellett McCoy is először próbálkozhat, illetve Dennis Allen már játszott ugyan ellenünk, de a győzelemre még neki is várnia kell, /*és ez még sokáig így is marad 😛*/.

5 esti meccset játszunk, a szezonnyitót, 3-héten hétfő esti a Raiders ellen, 7. héten Manning visszatérése Indianapolisba SNF, a Brady-Manning újabb felvonása Bostonban 12. héten SNF, és végül a Botls elleni TNF Tehát aki lekvár (mint én) annak 5 nap szabit kell az NFL-re szánni...


A sporttévés közvetítésnek meg nem tudom miért kéne örülni. Ha a SportTV nem kezdi el adni az NFL-t lehet h még most se nézném, és sokkal szegényebb lenne az életem, de sajnos maguk a közvetítések minősíthetetlenek, a sok beolvasott sms, meg mi a faszom miatt, azon kívül Hörin kívül 1db elfogadható szakkommentátor van, a többi kifejezetten nézhetetlenné és élvezhetetlenné teszi a meccset... Egyébként meg úgy általában a TV teljesen haszontalan eszközzé vált, filmet, sorozatot letölti az ember, sportot meg néz streamen.Black_Adder
Persze, hogy az idei erő számít, csak egy schedule-t az alapján nehéz megítélni, még tipp szintjén is, ezért szokás elővenni a tavalyit... 😛

Shanny visszatérése annyiban speciális, hogy ő az egyetlen visszatérő HC, aki nálunk is az volt (mármint az ideiek közül), ráadásul ő azért messze fontosabb szereplője a franchise történetének, mint a többiek voltak és most jön először a Mile High City-be azóta, de persze ezt te is tudod... 😊

Én valamennyire még mindig bánom, hogy kirúgtuk, azóta is azt próbáljuk kiheverni, de ebbe felesleges belemenni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Zsinórban 3. éve kezdünk majd otthon, ki is járt a "6 szűk esztendő" után...

Korábban úgy volt, h a Dallas-szal hálaadáskor játszunk. Ennek a változásnak kifejezetten örülök, a csütörtöki rangadók mindig extra előnyt jelentenek a hazai csapatnak. Így most mi játszunk otthon.
Ráadásul viszont a 2 csütörtöki meccs után másfél-másfél hét szünet, ez kedvező. Ahogy az is, h a két csütörtöki meccsből az egyik az az első, tehát semmi hátrtányt nem jelent, a másik az pedig egy back2back hazai meccs.

Viszont h két idegenbeli meccsel zárunk az nem túl szerencsés...

Mindössze 5 tavalyi PO csapattal játszunk (Ravenes, Colts, Skins, Pats, Texans). Figyelem ez nem több puszta érdekességnél, semmit se jelent! A csapatok idei ereje számít, nem a tavalyi. ahogy tavaly se a tavalyelőtti számított, és így tovább. Bár ezt minden évben hiába mondom...

Shanny visszatérése mellett McCoy, Dennis Allen és Kubiak is former Broncos HC/OC/DC-ként próbálja jelenlegi csapatát győzelemre vezetni ellenünk. Shanny mellett McCoy is először próbálkozhat, illetve Dennis Allen már játszott ugyan ellenünk, de a győzelemre még neki is várnia kell, /*és ez még sokáig így is marad 😛*/.

5 esti meccset játszunk, a szezonnyitót, 3-héten hétfő esti a Raiders ellen, 7. héten Manning visszatérése Indianapolisba SNF, a Brady-Manning újabb felvonása Bostonban 12. héten SNF, és végül a Botls elleni TNF Tehát aki lekvár (mint én) annak 5 nap szabit kell az NFL-re szánni...


A sporttévés közvetítésnek meg nem tudom miért kéne örülni. Ha a SportTV nem kezdi el adni az NFL-t lehet h még most se nézném, és sokkal szegényebb lenne az életem, de sajnos maguk a közvetítések minősíthetetlenek, a sok beolvasott sms, meg mi a faszom miatt, azon kívül Hörin kívül 1db elfogadható szakkommentátor van, a többi kifejezetten nézhetetlenné és élvezhetetlenné teszi a meccset... Egyébként meg úgy általában a TV teljesen haszontalan eszközzé vált, filmet, sorozatot letölti az ember, sportot meg néz streamen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A Denver szurkolók örülhetnek, az első 3 hét meccsei alapján valszeg mind a három héten képernyőn lesz a Denver a SportTV-n.deadmike
😊 Már aki ott néz meccset 😊StormST
Na igen, csak nem mindenki tud kifogástalan minőségű streameket nézni. 😊 És/vagy csökkenti a sportélményt a hiányos angoltudás. Nálam szerencsére egyik se korlát. 😀deadmike
Én inkább választom a kifogásolható minőségű stream-et, mint a SportTV-t (az angoltudás nálam se gond 😊 )... 😊StormST
Igen, a Sport TV az első években még jó volt, de most, hogy már viszonylag megfizethető áron lehet fél évre HD streamet vásárolni, ahol minden meccset közvetítenek, feleslegessé vált. 😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver szurkolók örülhetnek, az első 3 hét meccsei alapján valszeg mind a három héten képernyőn lesz a Denver a SportTV-n.deadmike
😊 Már aki ott néz meccset 😊StormST
Na igen, csak nem mindenki tud kifogástalan minőségű streameket nézni. 😊 És/vagy csökkenti a sportélményt a hiányos angoltudás. Nálam szerencsére egyik se korlát. 😀deadmike
Én inkább választom a kifogásolható minőségű stream-et, mint a SportTV-t (az angoltudás nálam se gond 😊 )... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A Denver szurkolók örülhetnek, az első 3 hét meccsei alapján valszeg mind a három héten képernyőn lesz a Denver a SportTV-n.deadmike
😊 Már aki ott néz meccset 😊StormST
Na igen, csak nem mindenki tud kifogástalan minőségű streameket nézni. 😊 És/vagy csökkenti a sportélményt a hiányos angoltudás. Nálam szerencsére egyik se korlát. 😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver szurkolók örülhetnek, az első 3 hét meccsei alapján valszeg mind a három héten képernyőn lesz a Denver a SportTV-n.deadmike
😊 Már aki ott néz meccset 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A Denver szurkolók örülhetnek, az első 3 hét meccsei alapján valszeg mind a három héten képernyőn lesz a Denver a SportTV-n.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Schedule 2013:

szeptember 5. (TNF) vs. Ravens (jó kis teszt elsőre, de végre itthon kezdjük a szezont)
szeptember 15. @ Giants (PM-Eli, nagyon nem szeretnek egymás ellen játszani)
szeptember 23. (MNF) vs. Raiders (a MNF sorozatunk folytatódik, remélhetőleg szépen)
szeptember 29. vs Eagles (futós QB, első teszt)
október 6. @ Cowboys
október 13. vs. Jags (ún. kötelező győzelem)
október 20. @ Colts (előttem az utódom)
október 27. vs. Redskins (welcome back Shanny, futós QB második teszt)
BYE (pont a közepén)
november 10. @ Chargers
november 17. vs. Chiefs
november 24. @ Patriots (Welker homecoming)
december 1. @ Chiefs
december 8. vs. Titans
december 12. (TNF) vs. Chargers (rövid hét, de legalább nem kell utazni)
december 22. @ Texans
december 29. @ Raiders

Érdekes sorsolás, jobban eloszló, mint a tavalyi.

A 2012-ben legalább 8-8-al zárt ellenfeleink közül "csak" a Ravens és a Redskins ellen játszunk hazai pályán, remélhetőleg nem fog problémát okozni, igaz nekünk idén mindenkit mindenhol illene megverni... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
A bajnok ellen kezdünk, a szezon első meccsén. Otthon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
ez így kemény 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/afk579ciq9pwwbqrbtt0
Tim Tebow sabotaged by Jets, private QB coach says
Quarterbacks coach Steve Clarkson worked with Tim Tebow earlier this offseason. He now has strong feelings about how the Denver Broncos and New York Jets sabotaged his client.


a kulcs számomra ez a mondat : "The problem: His talent doesn't make up for the sideshow that Tebow brings with him. "

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Gradishar fogja a 2. és 3. körös pick-ünket bejelenteni a draft-on... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
"DT-t és Deckert Rodgers és Aso leveszi a pályáról"

Ezt azért én nem venném biztosra... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
DRC drágának drága volt, feleslegesnek nem mondanám, ha bejön, mert az szerintem elég tisztán látszik, hogy se Harris, se Carter nem alkalmas Champ pótlására. DRC se Champ szint, valszeg soha nem is lesz az, de ha ő visszatér a régi PB formájába, akkor kisebb lesz a visszaesés Champ nyugdíjba vonuláskor, mint a tavalyi CB keret bármely tagjával lett volna, (nagyon) talán Bolden kivételével, de ő is lutri...

Clady anyagilag nem jár rosszul, csak a biztonság kéne neki, amiért szerinte (szerintem is) megdolgozott az utóbbi években. Persze ez biznisz, de nem mutat túl jó képet szerintem a későbbi igazolások felé, ha konstans kezdünk úgy bánni a jó játékosainkkal, mint ahogy Doom, Clady, vagy épp Colquitt esetében tettük ezen a tavaszon...

Remélhetőleg jövőre se draftolunk a mostaninál előrébb, akkor viszont jó lenne nem arra számítani, hogy majd egy impact kezdőt fogunk hozni, mert az 1/25+ helyeknél az már messze nem biztos, márpedig egy PB LT pótlására nem elég egy so-so játékos, mármint a szememben... 😛StormST
A tavalyi év szépen megmutatta, hogy bizony nagyon nem árt az erősítés a DB szekciónak. Mondjuk én titkon egy Woodson-ban reménykedek 😊

Ha a potenciális riválisokat nézzük.
- A 49ers front7-je simán legyalulja az O falunk, akár Cladyvel, akár nélküle. Ő ellenük nagyon jól jön majd Welker, mert DT-t és Deckert Rodgers és Aso leveszi a pályáról.
- Seattle: Brutális kis védelmük lett, ha összeállnak a dolgok, és megint jön a Carol féle fanatizmus, megspékelve a 12th emberrel, hát van félnivalónk (szerencsére nem ott lesz az SB)
- AFC-n belül: Texans, Colts és Pats: Szerintem egyik csapat sem erősödött túlzottan, így illene idén is megelőzni őket. Nem lesz könnyű, de szerintem idén is meglesz #1, ami nagyobb baj, hogy az NFC szerintem jóval izmosabb lesz a jövő szezonban

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
DRC drágának drága volt, feleslegesnek nem mondanám, ha bejön, mert az szerintem elég tisztán látszik, hogy se Harris, se Carter nem alkalmas Champ pótlására. DRC se Champ szint, valszeg soha nem is lesz az, de ha ő visszatér a régi PB formájába, akkor kisebb lesz a visszaesés Champ nyugdíjba vonuláskor, mint a tavalyi CB keret bármely tagjával lett volna, (nagyon) talán Bolden kivételével, de ő is lutri...

Clady anyagilag nem jár rosszul, csak a biztonság kéne neki, amiért szerinte (szerintem is) megdolgozott az utóbbi években. Persze ez biznisz, de nem mutat túl jó képet szerintem a későbbi igazolások felé, ha konstans kezdünk úgy bánni a jó játékosainkkal, mint ahogy Doom, Clady, vagy épp Colquitt esetében tettük ezen a tavaszon...

Remélhetőleg jövőre se draftolunk a mostaninál előrébb, akkor viszont jó lenne nem arra számítani, hogy majd egy impact kezdőt fogunk hozni, mert az 1/25+ helyeknél az már messze nem biztos, márpedig egy PB LT pótlására nem elég egy so-so játékos, mármint a szememben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
 www.denverpost.com/sports/ci_23029441/peyton-manning-looking-broncos-improve-this-season
Manning also said he hopes long-time teammate and friend Brandon Stokley will be re-signed by the Broncos. Welker’s signing fills the role Stokley played in the offense last season.

“Hope it’s not necessarily a close-door discussion,” Manning said. “In a perfect world I’d like both of them to be on the team this year.”

Én is így gondolom/remélem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Hát nem tudom. A Doom dologból eddig valóban nagyon rosszul jöttünk ki, de Clady ügyben nem kell kapkodni, hisz jövőre ugyanígy tagelhetjük, vagy várhatunk egy évet a hosszú távúval, és akkor idén csak 9 misit keres. Mondjuk egyeztetések azért mehetnének lassan...

Most Clady holdoutolhat, de az ritkán jön be, még Marshall is volt annyira intelligens, h rájött kell még egy odatevős év, aztán FAként megy. Cladynek ez jelenleg 2, de ha jövőre tageljük, az +20% fizetés, az úgy 1 évre kb már meg van annyi, mint amennyit évente akar 5 évig, szóval annyira nem panaszkodhat...

Akárhogy is, ha most drafton nem tudjuk megoldani Clady pótlását, még mindig van időnk megegyezni vele. Ha nem OT jön 1/28-ra szvsz folytatódnak is a tárgyalások. Egy biztos, ha bevállalják h elveszthetik Cladyt akkor most kell az utódjáról gondoskodni, nem jövőre, és az első körös (vagy második kör eleje) prospekct kell h legyen. Valszeg lesz bent ilyen, nekem nagyon tetszik az idei OT class, de Demontre Moore-t nem hagynám bent, ha elérhető 1/28-ban, amire szintén van esély.... Clady és Doom között ugyanis az a különbség, h egyiket már elvesztettük, akár akartuk, akár nem.... az Ayers dumát meg akkor se hiszi el senkise Elwaynek ha történetesen igaz. Freeney biztosan nem, nem adja lejjebb az igényeit, ha nem hozunk a drafton DE-t, sőt akár még feljebb is viheti...
__________________________________________________________

Carternek sok választása nem volt, mint aláírni az ERFA tendert, és én örülök is neki nagyon /*annak is h ezzel nem vagyok egyedül*/, de valójában nincs sok jelentősége, most hogy hoztuk DRC-t. DRC valszeg 2nd CB lesz, vagy ha az nem akkor 3rd. Carter mindenképp visszalép egyet a rangsorban, rűadásul Bolden se azért kapott kevés lehetőséget mert h pancser lenne. Ez a DRC igazolás tejesen felesleges, és drága volt, de azért papíron ettől is erősebbek lettünk. Most ez után kérdés mi lesz Carterrel, most ST és 4-5th CB, 1 év múlva szvsz megkapja az RFA tendert, aztán visszavonul Bailey, és eldől, h bevált-e DRC. Számára ideális esetben akár kezdővé is avanzsálhat, bár akkor mindenképp kapna még egy ellenfelet a TC-re, reálisan újra lehet nickel CB. Ha bejön DRC és Bolden is, akkor távozik és valaki piszkosul jól jár majd vele. Valszeg divízió rivális, ők most azon felül h 2× játszanak ellenünk egy évben, azon felül is jobban ismerik a rejtett tehetségeinket, hisz majdnem az egész AFC Westet mi látjuk el HC-val...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Új játékosok mezszámai:
Welker - #83
DRC - #45
Knighton - #94



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
Július óta (majdnem 1 éve) nem adtunk neki új ajánlatot. 5 év 50 millió van az asztalon. Minthogy 2× lehet tagelni, két évre ide tudjuk láncolni. Ráadásul 1/28-ban most hozhatunk jó kis helyettest neki, megfelelően mély az OT class, vannak többen akikből pár év múlva NFL starter lehet.
De a DE most nagyobb azért hirtelen nagyobb prioritás lett....Black_Adder
Szerintem ez veszélyes játék, de az már régóta látszik, hogy más a véleményem az értékeink megtartásáról, mint Elway-éknek...

Clady van most hátrányos helyzetben a műtéte miatt, idén szerintem nem lesz deal vele, max a szezon előtt kicsivel, vagy szezon közben, most ez a részéről csak durci, TC előtt úgyse edzene...

Vagy Doom pótlását vagy Clady szerződését jó lenne (lett volna) megoldani a draft előtt, mert az 1/28 max az egyiket tudja kiváltani, ha egyáltalán valamelyiket, a későbbiek meg már csak nagy mákkal/rizikóval/átfutási idővel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
nah ez jó hír sztem, vagy rosszul gondolom?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
#Broncos As act of procedure, CB Tony Carter signed exclusive rights FA tender.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Július óta (majdnem 1 éve) nem adtunk neki új ajánlatot. 5 év 50 millió van az asztalon. Minthogy 2× lehet tagelni, két évre ide tudjuk láncolni. Ráadásul 1/28-ban most hozhatunk jó kis helyettest neki, megfelelően mély az OT class, vannak többen akikből pár év múlva NFL starter lehet.
De a DE most nagyobb azért hirtelen nagyobb prioritás lett....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 242 — Whoops, looks like something went wrong.
The Denver Post confirms franchise player LT Ryan Clady won't report for the start of the Broncos' offseason program on Monday.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 078 — SB 50 Champion @ Grund
igazából nem feltétlen rossz évjárat 😀
legalábbis nem biztos h később visszanézve ezt fogjuk gondolniNegritis
Igen, lehetséges, hogy így többen járnak jól hosszú távon, inkább annak lehet a gond, aki egyből komoly impact player-t keres, mert abból tűnik alacsonynak a kínálat. Aztán lehet, hogy ebből a class-ból lesz +-10 évből a legtöbb HoFer... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 316 — The Mathematician
igazából nem feltétlen rossz évjárat 😀
legalábbis nem biztos h később visszanézve ezt fogjuk gondolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!