Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Black: Legyen igazad, én ennyire nem látom jónak a helyzetet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is biztos vagyok benne, hogy Doom elmenetére van haditerv. Eleve, már a kezdetektől húzódozott még a paycuttól is, márpedig nem tudtuk volna fizetni, ezt ő is tudta. Ennek ellenére kivárt az FA-ig, és nincs ok mást feltételezni, minthogy az idei FA-n látott szerződések összege miatt ment végül bele a paycutba, mikor látta, hogy sehogy se fog rádőlni a FED. Amúgy, ha olyan nagyon nem lenne B terv és mindenáron itt akartuk volna tartani, akkor nem 3 év 18 millát teszünk a fax baki után az orra alá, ami lényegesen kevesebb, mint az eredeti restuktúrált. Szóval, Elway még azt is megengedte magának, hogy egy "ha elb*sztad, viseld az anyagi következményeit" jellegű ajánlatot tegyen. Márpedig Elway nem hülye, ilyent nem tenne, ha nem lenne B terve. Amúgy az idei contractokat nézve el nem tudom képzelni, hogy akár Freeney, akár Abraham évi 4-5 millánál többért elkelne bárhova. Annyink meg van.

Amúgy Vipera, miért gondolod, hogy Clady el fog menni, illetve, hogy el fogjuk küldeni? Az ő közel 11 millája már benne van a cap alatt. Jake Long szerződését nézve szvsz lehetne vele egy 4-5 éves 7.5-8 milla/év körüli contractot összehozni, ennél jövőre se fog sokkal jobb ajánlatot kapni. Esetleg majd 2015-ben, de neki is elég nagy kockázat 2 évet franchise tag alatt játszani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ha nem vagyunk felkészülve a Doom utáni életre, akkor nem cutoljuk Doomot. Ez ilyen egyszerű.

Megpróbálták megtartani olcsóbban, mert mégis az a legjobb, ugyanakkor anélkül nem cuotlták volna, h ne legyen tervük arra az esetre, ha nem megy bele a paycutba.
Ez nem azt jelenti, h be is fog válni ez a terv. Ha hozzuk mondjuk Freeneyt és történetesen a tavalyi teljesítményével rukkolna elő (csak hipotézis!), akkor nagyon megszívnánk.

Én 100%ig biztos vagyok benne, h van egy kidolgozott B-terv, más kérdés, h annak arról miként vélekedek, akármi is legyen az....

Most ez olyan, mintha Manning lesérülne vagy visszavonulna, vagy bármi. Az FOnak van válasza erre: Oswi. Én továbbra se várok tőle sokat, de ettől még az FO-nak van válasza rá. Most az egy dolog, h ez nekünk tetszik-e vagy sem, lehet h pont Ayers és Malik Jackson az akik miatt megmerték ezt lépni, nem tudhatjuk. de azt hiszem leszögezhetjük, h ők értenek hozzá jobban, nekik van nagyobb rálátásuk, és ezt megelőzően nem adtak okot rá, h kételkedjünk bennük. A cserének semmi szín alatt nem fogok örülni, és értelmét se fogom látni, de h az FO tudja mit fog csinálni, most h elvesztették Dumervilt abban biztos vagyok... Kapkodnunk pedig nem kell, az első hetekben kiröpdöstek a nagy pénzek, aki még szabadügynök az lassan annak is örül, ha kap munkát. Nincs akkora tolongás Abrahamért és Freeneyért (Doomért se volt)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én annyira nem vagyok biztos benne, hogy fel voltunk készülve, akkor már jött volna valamelyik DE...

Kicsit olyan érzésem volt, hogy blöfföltek és ez nem jött be. Valóban nem akarták kifizetni Doom 12 misijét, de nem hitték, hogy gond lesz a paycut. Ha annyira hiper nagyon ki akartuk volna vágni, akkor a helyi idő szerinti 1 órás deadline után hiába telefonált volt Doom ügynöke 1:25-kor, hogy "jah, bocs, mégis", mert már kivágtuk volna egyből, pont hogy ne legyen gond...

Persze lehet mondani, hogy még ráérünk, de egyelőre ez a pár nap nem épp a fene nagy magabiztosságról szól. Nézzünk szembe vele: ezzel a blamával elég kevés pénzünk maradt egy komoly játékosra és még PM meg a SB esélyesség se elég vonzó, hogy relatíve olcsón jöjjön egy veterán, főleg első szóra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ayersnek és Wolfenak nem ugyanaz a posztja, én nem is emlegetném őket együtt. Nálunk az erős oldali és gyenge oldali DE között annyi különbség van, mint egy 3-4 DE és egy 4-3 OLB között. Wolfe-ot nem féletlenül írták 4-3 UT-nak, meg is lepődtünk, én legalábbis, h DE-nek hoztuk. Persze, kb azt csinálja mitn egy 3-4 DE. Ő 2 gapet játszik, Ayers 1 gapet. Wolfe kizárt h valaha azon a poszton játsszon mint tavaly Elvis.
Ayers egyébként is azért vesztette el gyakorlatilag a TC előtt a kezdő szerepét, annak ellenére, h remek formában fejezte be a 2011-es szezont, mert az új rendszerben ő Doom alternatívája lett, de szerintem előbb játszott volna Von helyén, mint Wolfe-én. Beal szerintem felejtős, Malik Jacksonra most még nem lehet alapozni. Eggyel előrébb kerülhet a rangsorban, és megmutathatja magát, egyébként bízok is benne, sosem titkoltam, h a Malik Jackson - Trevathan - Steven Johnson sorhoz nagy reményeim vannak, de ettől függetlenül nem lehet úgy neki vágni a szezonnak, h majd Malik Jackson megmutatja. Nem véletlen nem első körös pick volt azért... Én őszintén az Irving - Steven Johnosn - Breadley MLB keret miatt is aggódom /*ettől függetlenül nem akarom se Ogletreet se Teot, velük egyébként is csak nőne az aggodalmam legfeljebb különböző okból*/

Most az FO fel volt készülve a Doom utáni életre, egyébként nem cutolták volna. Base downoknál simán fent lehet Ayers, passz szituációkban pedig jöhet Abraham/Freeney. Viszont akárki jön Doom helyére az 1 évre jön, szóval kell egy edge rusher. Így viszont nem tudjuk kihúzni az első körben Clady utódját. 1/28-ban nem szokás kezdő LT-t húzni, de ha most választanánk legalább egy éve lenne tanulni, és jövőre megint tagelhetnénk Cladyt ha szükséges, aztán utána kiderülne kell-e hosszabbítani Cladyvel, vagy számíthatunk az utódjára. Ha marad Doom én egyre inkább az OT draftot erőltettem volna itt a fórumon, minthogy MLB-ből nincs olyan aki megérje az 1/28-at és én se Ogletreet se Kekuát nem akarom, mellesleg teljesen szubjektív módon gondolom, h mindkettő bust lesz (ezek egyébként nagyon nem szoktak bejönni nálam), DT-t hoztunk, CB-t hoztunk, szóval lehetett volna a jövőre gondolni az 1/28-al, ami ritka kényelmes helyzetnek számít.

Szóval csináltunk egy teljesen fölösleges needet magunknak, és most DE kell. Aztán 2-3 év múlvára gondoskodni kell magunknak egy LT-ről egy SR-ről, egy SS-ről (ez inkább 1-2 év, mint 2-3), és persze a drafton alapból gondoskodni kell az OL depthről. Persze edgerusherből se kell azonnal bevethetőt húzni, szóval az 1/28-ra még mindig játszik az OT, az SS és a DE, de most semmi esetre se erősítettük a pozíciónkat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jelen pillanatban Ayers és Wolfe van (valamennyire) kezdő DE szinten nálunk, valamint ott van még Beal és Malik Jackson. Ayers egyre jobb, ahogy öregszik, de szerintem lassan eléri a saját plafonját, Wolfe-t még fejleszteni kell, Beal 2 év PS után nagy csoda lesz, ha hirtelen feltör, Jackson-ban mondjuk van pontenciál, de hogy mennyi, azt csak Fox-ék tudhatják...

Kell egy veterán kezdő DE, ez szerintem tiszta, különben nagy lehet az űr. Most hogy az Abraham és egyből draftolunk egy első körös DE-t, vagy Freeney és esetleg várunk a drafttal egy évet, az már érdekes kérdés és gondolom az anyagi része fog dönteni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
doom sérülésekor nem sikerült neki igazán kiemelkednie, de lehet hogy idén sikerül, azért nem bánnám ha jönne egy veterán olcsóé 😀
jó lenne ha nem kéne első kört erre áldozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na most gondoljatok bele... Ha mondjuk véletlen robbantana Ayers idén Doom helyén. 😀 Mekkora lenne...És jövőre kezdődne minden előröl (neki meg év végén jár le a szerződése)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vickerson Doomról:  www.nationalfootballpost.com/Vickerson-sounds-off-on-loss-of-Dumervil.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
De akkor miből jön a dead money idénre majdnem 5 millió, amikor összesen nem kapott 3-at se aláírási pénzben?StormST
Pont ezaz, hogy nem 2.4 millió volt az aláírási bónusz, hanem 12 millió, ebből csak az 1/5-e jelent meg az első évben a capszámnál, csakúgy, mint a szerződés hátralevő éveiben is. Tehát a dead money ennek az aláírási bónusznak az idei és a hátralevő részéből tevődik össze. Nagyjából évente 2.4 milla lehetett, ebből 2013-ra és 2014-re vetítve kb 4.8 milla lett a dead money. Ezt a pénzt Dumervil már 2010-ben megkapta, csak idénre és a jkövetkező szezonra lett elkönyvelve. Így lehet a hosszútávú nagy összegű szerződéseket berakni az első vében a cap alá viszonylag könnyedén, hiszen első évben kap veterán minimumot az ürge plusz az aláírási bónuszt, azonban ez utóbbi eloszlik a szerződés teljes időtartamára időarányosan, holott ő a pénzt ott akkor megkapja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talán úgy a legegyszerűbb megközelíteni, hogy dead money mindig olyan pénz lehet csak, amit már korábban kifizettek. Ami még nem aktiválódott, az kivágás után nem is fog.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehetett mondjuk az említett roster bónusz is. A roster bónusz az sokféleképpen aktiválódhat, attól függ, hogy a szerződésben hogyan állapodnak meg. Ha például úgy, hogy az aktiválha, ha a múlt év utolsó meccsén rosteren van, akkor az december végén beaktiválódott. (És akkor meg is kapja a pénzt). Persze lehet valami más option bonus is. Például az előző évi teljesítménye, vagy a csapat eredménye alapján aktiválódik idénre valami automatikusan. Ezek is idény végén aktiválódnak, aminek a határideje már lejárt.

Egy biztos: nem az idei garantált fizuja miatt keletkezett, mert az akkor lépett volna életbe, ha rosteren van a pár nappal ezelőtti deadline után is. Ezért kellett kitenni a határidő előtt pár perccel, különben most nem 4.5 hanem 12 milla lenne a dead money.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
De akkor miből jön a dead money idénre majdnem 5 millió, amikor összesen nem kapott 3-at se aláírási pénzben?

Pont ez volt az egyik baj a szerződésével, hogy a nagy része évenkénti garantált volt és nem volt signing bónusz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Ha garantált a pénz, akkor tökmindegy, hogy kivágod, vagy sem, megkapja, nem a töredékét, hanem az egészet. Ezért garantált. A dead money a korábban kifizetett aláírási bónusz jelen és a következő évekre elkönyvelt része. Tehát ha vki 5 évre kap 20 millás aláírási bónuszt, és a 3 évben kikúrják, akkor 12 milla lesz a dead money (minden évben 4 millió, amiből kettő telt le). A kirúgásakor nem kap egy vasat se, csak a könyvelésben ekkor válik aktívvá az aláírási bónusz hátralevő része, amit egy összegben már felvett az ipse a szerződés aláírásakor. Ezért aláírási bónusz a neve.

Jelen esetben Dumervilt azért kellett egy bizonyos dátumig kirúgni, mert utána garantálttá vált volna a teljes összeg és bármit csinál megkapja. Így, hogy kirúgták nem kapott egy vasat se. Ezért is ment (volna) bel a fizetéscsökkentésben. Garantált fizuval ki az a barom, aki hajlandó kevesebbért játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Per a league source with knowledge of the situation, Dumervil’s new contract from the Broncos has a base value of $61.5 million over six years.

The deal carries $58.332 million in new money, and an injury guarantee of $43.168 million. Skill guarantees apply in 2011 ($28 million) and 2012 ($12 million).

The compensation for 2010 remains the same, with Dumervil getting $3.168 million. Dumervil’s base salary was dropped to the minimum, with the balance paid as a signing bonus.

On the first day of the next league year, whenever it may start, $14 million in base salary becomes guaranteed for skill. At about that time, $6 million of it will be paid out as an advance.

Also in 2011, $14 million in base salary for 2012 becomes guaranteed. In early 2012, $13.3 million of it will be paid as an advance in March of that year.

In 2012, $12 million in base salary for 2013 becomes guaranteed.

The remaining base salaries are $10 million in 2014 and $9 million in 2015.
2010-ben volt valamennyi signing bónusz, de csak annyi, amennyi a minimum és a $ 3,168 millió között volt...

Ebből nem nagyon jön ki a 4,89 millió évekre lebontva... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nem jól értelmezed. A garantált pénz az csak annyit tesz, hogy ha XY időpontban a rosteren van, akkor teljesítménytől és sérüléstől függetlenül megkapja az adott évi pénzt. De ettől még nem keletkezik deap cap, ha kiteszed az XY időpont előtt. A dead cap azokból a pénzekből keletkezik, amiket a játékos egyszerre, előre megkap, de a capet a contract hosszára elosztva érinti. A legjellemzőbb ilyen tétel az aláírási pénz. Egy másik ilyen tétel lehet pl. a roster bónusz, ha mondjuk a szerződés úgy rendelkezik, hogy ha az előző év utolsó meccsén rosteren van, akkor jár neki a bónusza következő évre. Akárhogy is - bár Doom szerződésének részleteit nem ismerem -, az majdnem 100%, hogy azt a pénzt amiből a deap cap lett, már megkapta korábban.

U.I: A idei 13 milláját ettől függetlenül megkapja.😊 Ha jól nézem a Ravens contractot, idénre 1 millió a fizuja, plusz 12 milla az aláírási pénz. (Ezzel együtt se hiszem, hogy röhögne a markába. Szerintem nem csak azt nézi, hogy azonnal mi van kézben, hanem az is fontos, hogy összességében mi van. És összességében keményebb paycut lett belőle, mintha átstruktúrálva itt marad.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem hinném, hogy évekkel ezelőtt megkapta volna, mivel ha jól értelmeztem a dolgokat (ami persze nem biztos), akkor pont abból lett a cirkusz, hogy a teljes idei fizuja garantált lett volna (tehát amit idén kapott volna és még nem kapta meg), viszont mivel kirúgtuk, ezért ennyi járt neki abból a 12-ből. Azt a 4+ misit tehát mindenképpen ki kell neki fizetnünk idén és ezért fogja a cap-et...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Doom biztos jót röhög ezen, mert a mi 4+ misink mellé kap 8,5-et a Ravenstől. Nem ért 12-t, 13 fölött zsebel be... 😛StormST
Azért nem hiszem, hogy röhög a dolgon. A 4+ misi dead moneyt már évekkel ezelőtt megkapta, és ha nincs a fax hülyülés, akkor jobban járt volna az átstruktúrált szerződéssel, mint a Ravens contract-tal, Szóval szerintem ő is bosszús, de ha már így alakult, akkor a hosszabb távú érdekeit nézte, és az alapján a Ravens ajánlatát látta biztosabbnak. Megértem. Elway 3, a Ravens viszont 5 éves szerződést kínált neki, érthető, hogy azt választotta.

Na mindegy, lett nekünk is egy Welker ügyünk. Elway-t ettől függetlenül én nem hibáztatom, mert egyrészt az elmúlt 2 évben egy halom remek move-ja volt, és senki sem tökéletes. Másrészt több játékos visszajelzése alapján Elway kimondottan fair, játékos központú figura, szóval nem tételezek fel hasonló - ahogy odakint mondják - "lowballing"-ot tőle, mint ami pl. a Pats FO részéről azért nem egyszer előfordult. Szóval ez van, mindenből nem jöhetünk ki jól.

Egyébként az átstruktúrált szerződésében Doom cap value-ja valami 9.7 lett volna idénre, ha jól emlékszem. Így most kb. 5 milla maradt, ha levonom a dead capet. Ebből bármelyik potenciális DE jelölt idehozható, elnézve Doom új contractjának számait. Még akár maradhat is valami pénz, bár túl sok nem, mert Elwaynek - teljesen érthetően - nem szokása veteránokkal bacloaded contractokat kötni, akkor meg idénre is fog esni cap value bőven.

Most már az a lényeg, hogy találjunk egy megfelelő pótlást. Szerencsére need nincs sok, és az idei draft elég erős dline emberekben, így akár egy első körös pick is kinézhet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
3 év 18 milliót ajánlottunk neki, a Ravens 5 év 35 milliót. Érdekesség, h az a Martindale most ott az LB coach, aki nálunk volt '09-ben, amikor a 17 sacket jegyezte. Jön majd valaki, remélhetőleg Abraham, aki Doomhoz képest lesz valamilyen. Vagy jobb vagy ugyanolyan, vagy rosszabb. Az egész egy nagy zsákbamacska, pont akkor csináltunk magunknak egy hatalmas needet amikor Super Bowl runt akarunk.

Érdekesség, h a 2006-os álomdraftunkból már csak Kuper maradt, de valószínűleg ő se sokáig. Vasquez érkeztével, vagy komoly paycut, vagy cut vár rá. Brandon Marshall, Tony Scheffler, Chris Kuper, Elvis Dumervil. Na jó idevehetjük crybabyt is, nem mintha megérdemelné, de el kell ismernem, vele mégszebben mutat ez a névsor.

Dumervil:
91 meccs, 75 kezdés, 63,5 sack, 1 INT, 16 FF, 9 FR, 1 safety, 3 Pro Bowl, 1 All Pro.

A 63,5 sack egyébként 4. a franchise történetében
1.) Simon Fletcher 97,5
2.) Karl Mecklenburg 79
3.) Trevor Pryce 64,5
4.) Elvis Dumervil 63,5
5.) Rulon Jones 52,5
Erős névsor, de neki se kell szégyenkeznie.

A játékosok tweetjeit olvasva az elmúlt hetekben Von Miller, Ryan Clady, Zane Beadles és Duke Ihenacho most nagyon csalódott. Ahogy én is. 4 millió deadmoney. Ez alatt nem jön se Freeney, se Abraham, se Osi, szóval pénzügyileg legjobb esetben ugyanott vagyunk mintha időben érkezik a Fax, a poszt erejét tekintve inkább bizonytalanság lesz nagyobb, mint a visszaesés, de ez nem is erről szól, mellesleg most a bizonytalanság is épp elég baj. mellesleg még meg is kell szerezni valakit a fenti névsorból, jelenleg csak Ayers van itt, aki mellesleg egyetlen évvel fiatalabb mint Dumervil... Ideális forgatókönyv, aláír Abraham vagy Freeney vagy Osi (ez az én sorrendem közöttük), Ayers van fent base downoknál, passing downoknál valamelyik fent említett uriember, a drafton pedig 1/28-ban edge rusher. Akár fel is trade-elhetünk, edge rusheröket eddig nem nézegettem. De hátha tovább csökkent az esélyünk Ogletreere és Kekuára, legyen egy kis öröm is az ürömben.... Szubjektív álláspont, eddig Elway remek munkát végzett. Nem jött be minden húzása, lásd Porter, de mindenben volt értelem. Akik áldozatul estek a csapatépítésnek azok helyére jobb játékosok érkeztek (legfeljebb öregebbek), ez viszont most kilóg a sorból, most először úgy érzem, valami értelmetlen volt, valamivel tisztán rosszul jártunk. /*Szubjektív vélemény, de statisztikákra alapozva, és látottakra alapozva.*/ És azt se mondanám, hogy elkerülhetetlen lett volna. Megszívtuk, ennyi. Ezen nem nyerünk semmit, a deadmoney miatt pénzügyileg se, és máshogy se. Persze nem a világ vége, de ettől függetlenül egy fölösleges és értelmetlen veszteség. A legjobban működő gépezetben próbáltunk spórolni egy csavaron, jövőre kiderül továbbra is a legjobban működő gépezet lesz-e....

Visszatérve Doomra, csak a legjobbakat tudom kívánni neki, megérdemelnénk, hogy az ő játéka miatt kapjunk ki a Ravenstől.Black_Adder
Egyetértek nagyrészt azzal, amit írsz. Bár 12 milliót biztosan nem ért volna meg. A fiz. csökkentés jogos igény volt a vezetőség irányából. Főleg, hogy azóta megtalálták a védelembe az igazi vezért Von személyében. Gondolom ez is belejátszott Doom gigászi szerződésébe, hogy annak idején Baileyvel ők voltak a D sztárjai, és egyértelműen TOP5 volt a saját posztján. Most már ezt nem állítanám azértflzoli
Doom biztos jót röhög ezen, mert a mi 4+ misink mellé kap 8,5-et a Ravenstől. Nem ért 12-t, 13 fölött zsebel be... 😛

Doom akkor sack király volt és ahogy korábban leírtam, nem is a legdrágább DE szerződést kötötte akkor, a csapat se bánta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem igenis nagy lesz a baj, ha se Freeney, se Abraham nem jön (szövegértés 😛), mert még ez is benne van a pakliban, ráadásul mivel mindenki tudja, hogy mekkora need lett a DE és a piac se épp vastag, így sanszos, hogy lehúzzuk magunkat...

Ez nagy hiba volt, csak jöjjön be a blöff, mert baj lesz...

Most tárgyalhatunk Doom új ügynökével Freeney-ért, PM biztos örül, adhatna is rá egy kis lóvét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
3 év 18 milliót ajánlottunk neki, a Ravens 5 év 35 milliót. Érdekesség, h az a Martindale most ott az LB coach, aki nálunk volt '09-ben, amikor a 17 sacket jegyezte. Jön majd valaki, remélhetőleg Abraham, aki Doomhoz képest lesz valamilyen. Vagy jobb vagy ugyanolyan, vagy rosszabb. Az egész egy nagy zsákbamacska, pont akkor csináltunk magunknak egy hatalmas needet amikor Super Bowl runt akarunk.

Érdekesség, h a 2006-os álomdraftunkból már csak Kuper maradt, de valószínűleg ő se sokáig. Vasquez érkeztével, vagy komoly paycut, vagy cut vár rá. Brandon Marshall, Tony Scheffler, Chris Kuper, Elvis Dumervil. Na jó idevehetjük crybabyt is, nem mintha megérdemelné, de el kell ismernem, vele mégszebben mutat ez a névsor.

Dumervil:
91 meccs, 75 kezdés, 63,5 sack, 1 INT, 16 FF, 9 FR, 1 safety, 3 Pro Bowl, 1 All Pro.

A 63,5 sack egyébként 4. a franchise történetében
1.) Simon Fletcher 97,5
2.) Karl Mecklenburg 79
3.) Trevor Pryce 64,5
4.) Elvis Dumervil 63,5
5.) Rulon Jones 52,5
Erős névsor, de neki se kell szégyenkeznie.

A játékosok tweetjeit olvasva az elmúlt hetekben Von Miller, Ryan Clady, Zane Beadles és Duke Ihenacho most nagyon csalódott. Ahogy én is. 4 millió deadmoney. Ez alatt nem jön se Freeney, se Abraham, se Osi, szóval pénzügyileg legjobb esetben ugyanott vagyunk mintha időben érkezik a Fax, a poszt erejét tekintve inkább bizonytalanság lesz nagyobb, mint a visszaesés, de ez nem is erről szól, mellesleg most a bizonytalanság is épp elég baj. mellesleg még meg is kell szerezni valakit a fenti névsorból, jelenleg csak Ayers van itt, aki mellesleg egyetlen évvel fiatalabb mint Dumervil... Ideális forgatókönyv, aláír Abraham vagy Freeney vagy Osi (ez az én sorrendem közöttük), Ayers van fent base downoknál, passing downoknál valamelyik fent említett uriember, a drafton pedig 1/28-ban edge rusher. Akár fel is trade-elhetünk, edge rusheröket eddig nem nézegettem. De hátha tovább csökkent az esélyünk Ogletreere és Kekuára, legyen egy kis öröm is az ürömben.... Szubjektív álláspont, eddig Elway remek munkát végzett. Nem jött be minden húzása, lásd Porter, de mindenben volt értelem. Akik áldozatul estek a csapatépítésnek azok helyére jobb játékosok érkeztek (legfeljebb öregebbek), ez viszont most kilóg a sorból, most először úgy érzem, valami értelmetlen volt, valamivel tisztán rosszul jártunk. /*Szubjektív vélemény, de statisztikákra alapozva, és látottakra alapozva.*/ És azt se mondanám, hogy elkerülhetetlen lett volna. Megszívtuk, ennyi. Ezen nem nyerünk semmit, a deadmoney miatt pénzügyileg se, és máshogy se. Persze nem a világ vége, de ettől függetlenül egy fölösleges és értelmetlen veszteség. A legjobban működő gépezetben próbáltunk spórolni egy csavaron, jövőre kiderül továbbra is a legjobban működő gépezet lesz-e....

Visszatérve Doomra, csak a legjobbakat tudom kívánni neki, megérdemelnénk, hogy az ő játéka miatt kapjunk ki a Ravenstől.Black_Adder
Egyetértek nagyrészt azzal, amit írsz. Bár 12 milliót biztosan nem ért volna meg. A fiz. csökkentés jogos igény volt a vezetőség irányából. Főleg, hogy azóta megtalálták a védelembe az igazi vezért Von személyében. Gondolom ez is belejátszott Doom gigászi szerződésébe, hogy annak idején Baileyvel ők voltak a D sztárjai, és egyértelműen TOP5 volt a saját posztján. Most már ezt nem állítanám azért

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
3 év 18 milliót ajánlottunk neki, a Ravens 5 év 35 milliót. Érdekesség, h az a Martindale most ott az LB coach, aki nálunk volt '09-ben, amikor a 17 sacket jegyezte. Jön majd valaki, remélhetőleg Abraham, aki Doomhoz képest lesz valamilyen. Vagy jobb vagy ugyanolyan, vagy rosszabb. Az egész egy nagy zsákbamacska, pont akkor csináltunk magunknak egy hatalmas needet amikor Super Bowl runt akarunk.

Érdekesség, h a 2006-os álomdraftunkból már csak Kuper maradt, de valószínűleg ő se sokáig. Vasquez érkeztével, vagy komoly paycut, vagy cut vár rá. Brandon Marshall, Tony Scheffler, Chris Kuper, Elvis Dumervil. Na jó idevehetjük crybabyt is, nem mintha megérdemelné, de el kell ismernem, vele mégszebben mutat ez a névsor.

Dumervil:
91 meccs, 75 kezdés, 63,5 sack, 1 INT, 16 FF, 9 FR, 1 safety, 3 Pro Bowl, 1 All Pro.

A 63,5 sack egyébként 4. a franchise történetében
1.) Simon Fletcher 97,5
2.) Karl Mecklenburg 79
3.) Trevor Pryce 64,5
4.) Elvis Dumervil 63,5
5.) Rulon Jones 52,5
Erős névsor, de neki se kell szégyenkeznie.

A játékosok tweetjeit olvasva az elmúlt hetekben Von Miller, Ryan Clady, Zane Beadles és Duke Ihenacho most nagyon csalódott. Ahogy én is. 4 millió deadmoney. Ez alatt nem jön se Freeney, se Abraham, se Osi, szóval pénzügyileg legjobb esetben ugyanott vagyunk mintha időben érkezik a Fax, a poszt erejét tekintve inkább bizonytalanság lesz nagyobb, mint a visszaesés, de ez nem is erről szól, mellesleg most a bizonytalanság is épp elég baj. mellesleg még meg is kell szerezni valakit a fenti névsorból, jelenleg csak Ayers van itt, aki mellesleg egyetlen évvel fiatalabb mint Dumervil... Ideális forgatókönyv, aláír Abraham vagy Freeney vagy Osi (ez az én sorrendem közöttük), Ayers van fent base downoknál, passing downoknál valamelyik fent említett uriember, a drafton pedig 1/28-ban edge rusher. Akár fel is trade-elhetünk, edge rusheröket eddig nem nézegettem. De hátha tovább csökkent az esélyünk Ogletreere és Kekuára, legyen egy kis öröm is az ürömben.... Szubjektív álláspont, eddig Elway remek munkát végzett. Nem jött be minden húzása, lásd Porter, de mindenben volt értelem. Akik áldozatul estek a csapatépítésnek azok helyére jobb játékosok érkeztek (legfeljebb öregebbek), ez viszont most kilóg a sorból, most először úgy érzem, valami értelmetlen volt, valamivel tisztán rosszul jártunk. /*Szubjektív vélemény, de statisztikákra alapozva, és látottakra alapozva.*/ És azt se mondanám, hogy elkerülhetetlen lett volna. Megszívtuk, ennyi. Ezen nem nyerünk semmit, a deadmoney miatt pénzügyileg se, és máshogy se. Persze nem a világ vége, de ettől függetlenül egy fölösleges és értelmetlen veszteség. A legjobban működő gépezetben próbáltunk spórolni egy csavaron, jövőre kiderül továbbra is a legjobban működő gépezet lesz-e....

Visszatérve Doomra, csak a legjobbakat tudom kívánni neki, megérdemelnénk, hogy az ő játéka miatt kapjunk ki a Ravenstől.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
az öreg woodson idehozásának annyi értelmét látnám mint h hozzuk Brian apót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A hírek arról szólnak, hogy mi több garantáltat ajánlottunk, Doom mégis a Ravens-t választotta...

Jöhet Freeney és vele az újabb kivárás, hogy egy ex-Colt feltámad-e nálunk, kicsit kezd ez vicces lenni így másodszor két év alatt...

Már ha jön, vagy Abraham. Vagy a szakadék alja...StormST
azért ekkora gond nincs. Illene mindenképp berántani a csoportot nektek.Amadeus91
Szakadék alja? 😊
Azért szerencsére nagyon távol vagyunk attól, hogy egy Doom-n álljon vagy bukjon az egész D# teljesítménye. Freeney vagy Abraham érkezik majd vészmegoldásnak előreláthatólag. És ha már felszabadult egy kis pénz, küldeném is át Woodson bácsinak, hogy tegye tiszteletét a secondarynkben a következő 19 meccsen 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érezhető volt, hogy valami folyt a háttérben. Mondjuk az mindenképpen furcsa, hogy kevesebb pénzért ment el. Bár miután megkapta az itteni pénzét, a többi már csak bónusz neki.

5/35-öt kapott a Ravenstől. 5 évet semmiképpen sem maradt volna itt szerintem. Von új szerződésekor cut-olta volna a vezetőség 1-2 éven belül. Főleg a gigászi fizetését látva.

Szép volt, jó volt, de ez a korszak akkor lezárult.