NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön visszaNegritis
Peyton azért jött h SB-t nyerjetek.
mikor? a következő 2 max 3évben minimum 1t nyerni kell. és akkor miért ne lehetne tulfizetni?
Stokley 😀 komolyan. nagyon jó wr, de Welker az Welker...
draftolni CB-t, S-t lehet. LBt középső körökben is lehet találni jót.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön visszaNegritis
Bármennyire is szeretem Stokley apót, Welkerrel jelenleg nem egy kategória.
DT és Decker szerződései jövőre, vagy azután járnak le, ráér még a dolog. Tavaly ki mondta volna meg, hogy Doom-ot nagy eséllyel szélnek eresztik?flzoli
néhány hete elemezte asszem black hogy úgy akarunk rövid távú sikereket elérni hogy a hosszú távú sikeresség sem veszik el
ha jön Welker az brutálisan jó lenne a csapatnak és tényleg upgrade a pályán, de az öltözőben azért az öreg Brandon sztem komolyabb tekintély a fiatal mag mellé

nameg emocionális is a dolog, mer Welker nem szimpi, míg Stokley-t nem lehet nem szeretniNegritis
4. Számú WR-nek simán maradhat Stokley, Willis meg a többi töltelék helyett.flzoli
azért tavaly kb úgy nézett ki az elkapó sorunk h DT-Decker - Stok/2xTE
Willis nem sok lasztit/snappet kapott nyílván nem is volt jó
meg Hálidéjnek volt 1-2 WR snappje

nem tudom h visszajönne-e ilyen korlátozott szerepbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön visszaNegritis
Bármennyire is szeretem Stokley apót, Welkerrel jelenleg nem egy kategória.
DT és Decker szerződései jövőre, vagy azután járnak le, ráér még a dolog. Tavaly ki mondta volna meg, hogy Doom-ot nagy eséllyel szélnek eresztik?flzoli
néhány hete elemezte asszem black hogy úgy akarunk rövid távú sikereket elérni hogy a hosszú távú sikeresség sem veszik el
ha jön Welker az brutálisan jó lenne a csapatnak és tényleg upgrade a pályán, de az öltözőben azért az öreg Brandon sztem komolyabb tekintély a fiatal mag mellé

nameg emocionális is a dolog, mer Welker nem szimpi, míg Stokley-t nem lehet nem szeretniNegritis
4. Számú WR-nek simán maradhat Stokley, Willis meg a többi töltelék helyett.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön visszaNegritis
Bármennyire is szeretem Stokley apót, Welkerrel jelenleg nem egy kategória.
DT és Decker szerződései jövőre, vagy azután járnak le, ráér még a dolog. Tavaly ki mondta volna meg, hogy Doom-ot nagy eséllyel szélnek eresztik?flzoli
néhány hete elemezte asszem black hogy úgy akarunk rövid távú sikereket elérni hogy a hosszú távú sikeresség sem veszik el
ha jön Welker az brutálisan jó lenne a csapatnak és tényleg upgrade a pályán, de az öltözőben azért az öreg Brandon sztem komolyabb tekintély a fiatal mag mellé

nameg emocionális is a dolog, mer Welker nem szimpi, míg Stokley-t nem lehet nem szeretni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk az vicces lenne, ha csak direkt strófolnánk fel Welker árát, hogy a jóbarát patrióták pár millával többért írassák alá 😀 Csak nem erősíthetik a közvetlen riválist.... 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön visszaNegritis
Bármennyire is szeretem Stokley apót, Welkerrel jelenleg nem egy kategória.
DT és Decker szerződései jövőre, vagy azután járnak le, ráér még a dolog. Tavaly ki mondta volna meg, hogy Doom-ot nagy eséllyel szélnek eresztik?

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetniflzoli
1. túl fogjuk fizetni
2. ha ő jön akkor a Decker-DT páros megtartására még kisebb az esély
3. Stokley tuti h nem jön vissza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha sikerülne Welker mellé egy jó futót is hozni (mondjuk Bradshaw-t), onnantól majdnem mindegy milyen a védelem, mert az ellen jobbára csak futni fog az eredmény után

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közel a megegyezés Welkerrel.Beki
Durva lenne, de nagyon nem kéne túlfizetni

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 516 — !SuPeR6BoWL!
pedig nekem nem kéne Welker 😕Negritis
na és miért?braxa88
biztos öreg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
pedig nekem nem kéne Welker 😕Negritis
na és miért?
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
pedig nekem nem kéne Welker 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Közel a megegyezés Welkerrel.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Mendelhall-ról lecsúsztunk (Cards)...

Állítólag Welkerre nyomulunk ezerrel...

Jah, Doom-ot nem a cap miatt baszogatjuk állítólag, csak a FO szerint simán nem éri meg a pénzét... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben érdeklődünk Louis Delmas FS, Rashard Mendenhall (ő volt is viziten ma, jó lenne, ha ide tudnánk hozni), Stewart Bradley LB (na ő nem tudom minek, vagy ki helyére)

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Még egy dolog történt közben, lehet h valaki írta csak elkerülte a figyelmem, de Peyton Manning átment a fizikai teszteken. Szóval életbe lépett a 2013-ra és 2014-re a 40 milliós szerződése.
A rosszmájúak figyelmébe ajánlom, h a 2014-es pénze csak akkor garantált ha nem újul ki a nyaksérülése

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Doom ügynöke azt mondja, akkor lehet szó fizetéscsökkentésről idén, ha 2014-re és 2015-re több lesz a garantált. A két álláspont továbbra is nagyon távol van egymástól, és egyre közelebb március 17. Ha addig nem állapodnak meg, akkor elveszítjük egyik kedvencünket. De míg a többiek mondhatni szükséges velejárói, áldozatai voltak a fiatalok beépítésének, vagy a kihagyhatatlan veteránok idehozataának, ez számomra minden szempontból elfogadhatatlan döntés lenne. Most ha 2013-ra csak speedrusher kell a helyére -más magyarázat nem érkezett ezért kitartok emellett- akkor is mi van, h JDR elmegy a következő szezon után, és hirtelen kéne valaki Doom képességeivel? Azon kívül ha pénz kell, Mays mi a faszt keres még a csapatnál...

Vick Hozhattunk volna valakit hasonló képességekkel, ahogy tettük tavaly is, de én jobban szeretem ha akor már inkább a régi arcokat tartjuk meg. Idén igaz az is, h nem kell sémát tanulni, meg mégiscsak Bronco volt már pár éve, én meg ilyen régi módi vagyok.... A szerződés részleteit még nem ismerem, így nehéz bővebben értékelni

Kinghton: Még nincs nálunk, de nagyon közel a megállapodás. Illik a rendszerünkbe, igazi jó nagy darab test a front3-be. És ami a jó az egészben, h Kinghton JDR-rel akar együtt dolgozni, nyilván pénzt is kér érte, de még is jobb, mintha várná az árverést, h ki ad neki többet

Bannant is visszahozhatjuk ettől függetlenül, másnem a rotációban mindenképp hasznos lenne. És továbbra is várok egy DT picket áprilisban. Nem feltétlen az első körben, nincs olyan poszt, ahova minden áron 1. körös pick kell, igaz lehet h hamarosan csinálunk magunknak....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Knighton is megjött ide Schefter szerint. HA a súlya kordában lesz tartva és a szeme nem zavarja, nagy fogás lehet.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Vickerson marad, aláírt 2 évet! 😊

Mendenhall jön holnap, állítólag erős esélyesek vagyunk, majd kiderül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Seymour helyett Terrance Knighton van úton Denverbe Pete Prisco szerint. 'Pot Roast' 2 és fél évig dolgozott együtt Del Rioval nálunk.iktriad
4-3 NT és 4-3 UT is kell... Szvsz Knighton az előbbi Seymour pedig inkább az utóbbi...akike
Igazad van, Knighton inkább NT. De a mi beat writerünk szerint a Jags sem tett le még arról, hogy hosszabbítson vele.

Tavaly volt egy szemsérülése (egy klubban üveg ment a szemébe - nem balhés gyerek amúgy, súlyprobléma az egyedüli gondja) és elvesztette a kezdőhelyét is. De 3 évig nagyon jónak mondható DT volt. A tavalyi éve volt kicsit WTF-os, hiszen semmi súlyfelesleg nem volt rajta, és mégis csak a szezon második felében mutatott biztató jeleket, de a helyét nem szerezte vissza.
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Seymour helyett Terrance Knighton van úton Denverbe Pete Prisco szerint. 'Pot Roast' 2 és fél évig dolgozott együtt Del Rioval nálunk.iktriad
4-3 NT és 4-3 UT is kell... Szvsz Knighton az előbbi Seymour pedig inkább az utóbbi...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Seymour helyett Terrance Knighton van úton Denverbe Pete Prisco szerint. 'Pot Roast' 2 és fél évig dolgozott együtt Del Rioval nálunk.
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
CB3 😛 😉
Seymour viszont jöhet <=4M-ért/évBlack_Adder
Na de Black! Még megsértesz valakit ezzel a CB3-mal 😀

Egyébként már az NFL.com-on is megjelent, hogy Doom belemegy a paycutba... -3 esetleg 4 mikulás már jól jönne a csapatnak. És máris ki lehetne fizetni Seymournak az általad megajánlott 4-et 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Asomugha lapátra került az Eagelsben. El bírnám viselni azért Champ párjaként 😊flzoli
Champnek sajna utódot kellene találni, nem pedig egy lassan szintén öregedő/mostanában pedig leszálló ágban lévő CB2-t...
Állítólag Seymour-ért is versenyben vagyunk. (na ő pont nem az az ember, aki egy zacskó szotyiért eljátszadozna)akike
CB3 😛 😉
Seymour viszont jöhet <=4M-ért/évBlack_Adder
Annyiért a repülőről se száll le... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Asomugha lapátra került az Eagelsben. El bírnám viselni azért Champ párjaként 😊flzoli
Champnek sajna utódot kellene találni, nem pedig egy lassan szintén öregedő/mostanában pedig leszálló ágban lévő CB2-t...
Állítólag Seymour-ért is versenyben vagyunk. (na ő pont nem az az ember, aki egy zacskó szotyiért eljátszadozna)akike
CB3 😛 😉
Seymour viszont jöhet <=4M-ért/év

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear