NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?Negritis
Ő szerintem FA-n...StormST
Ha jól tudom attól függ, h waiv, h hány évet volt előtte a ligában és esetleg még h hány meccset játszott. Ha Waiv-ven lenne, akkor a csapatok benyújthatnának rá claim igényt, és ha valaki claimeli, akkor a szerződését is átveszi, tehát akkor caphit se lenne. Ha senki se claimelné, akkor FA lenne, és szabadon lehetne rá licitálni, új szerződés köttetne, számunkra meg ugyanolyan lenne, mintha rögtön FA lett volna.

Na most DJ már nagyon rég a ligában van, úgyhogy biztos, h FA és nem wavier. Másrészt nincs olyan csapat akinek megérné a 6millás fizetés, ezért senki nem claimelné szóval igazából mindegy is. Mellesleg szerintem már az is nevetséges volt, h megpróbáltuk cserélni, mármint meg lehetett próbálni, csak nagy összegben fogadtam volna rá, h nem fog sikerülni.

Kíváncsi vagyok h hol fog kikötni, melyik csapatban milyen poszton és hogy fog játszani. Ez vonatkozik Doomra is. btw aki a helyére jön azzal valószínűleg igazságtalanul szigorú leszek, de ezt nem is próbálom majd kompenzálni, mert ennek az egésznek semmi értelmét nem látom, főleg most nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
 www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncos
el vagyok keseredve...Black_Adder
Kemény, nem hittem volna, hogy tényleg idáig fajul a dolog. Most már igazán kíváncsi lennék, hogy kire gyűjt a vezetőség..... Doom-ot szerintem csak így lehet majd lenyomni a nép torkánflzoli
Teljesen egyértelmű volt. Ha egy kis paycutot akartak volna, az a színfalak mögött történt volna, és mi csak a végeredményt tudjuk. Itt nagyon komoly paycutról lehetett szó, amit egy Doom képességű játékos nem fog aláírni. ráadásul Dumervil oldaláról restructure, az FO oldaláról paycut hallatszott. Ezek nagyon messze vannak egymástól. több időm lenne, már egy hete a DE marketet nézném...

És a hírek igazából nem is arról szóltak, h helyet akarunk a cap alatt, hanem h nem akarunk neki annyit fizetni. Hogy miért pont most kell akár sóherkedni, akár ilyen mély változtatásokat végrehajtani, arra nem tudok racionális érvet mondani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?Negritis
Ő szerintem FA-n...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mernék fogadni,hogy Shanny fel is kapja a piacról DJ-t...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncos
el vagyok keseredve...Black_Adder
Kemény, nem hittem volna, hogy tényleg idáig fajul a dolog. Most már igazán kíváncsi lennék, hogy kire gyűjt a vezetőség..... Doom-ot szerintem csak így lehet majd lenyomni a nép torkán

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Doom-al megrekedtek a tárgyalások, állítólag azt kérte, hogy ha nincs megegyezés addig, akkor a FA kezdetéig rakjuk ki, gondolom korán akar menni a piacra, ha már mennie kell, de remélem nem jutunk el idáig, bár egyre inkább félek tőle... 😕

Szerk.: Hopp, látom közben Black linkelt erről cikket, nem látom az új hsz-eket valamiért... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Bruton 3 évre 4,5 misit kap, de az eloszlás még nem ismert...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
 www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncos
el vagyok keseredve...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Iszonyatosan sajnálom DJ-t... Igaz tufa volt, de az egyik legjobban alulértékelt LB a ligában. Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕akike
Hát az utolsó tagját annak a sornak szívesen elfelejteném... 😛

DJ egyébként sokakban úgy fog megmaradni, mint az a LB, aki 3-4 éven keresztül megérdemelte volna, de sose került a PB-ba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hanie is repült...

DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
/tényleg nem vágomNegritis
ennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.Black_Adder
tehát akkor ez bármi lesz nálunk cap hit?Negritis


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕akike
hmmm 😊


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Hanie is repült...

DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
/tényleg nem vágomNegritis
ennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.Black_Adder
tehát akkor ez bármi lesz nálunk cap hit?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Iszonyatosan sajnálom DJ-t... Igaz tufa volt, de az egyik legjobban alulértékelt LB a ligában. Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Hanie is repült...

DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
/tényleg nem vágomNegritis
ennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Hanie is repült...

DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
/tényleg nem vágom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hanie is repült...

DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
DJ Williams CUT! 😕MarioAna
😕

Várható volt sajnos, sok szerencsét neki a továbbiakra! Magának köszönheti, de azért fáj, mert évekig alapköve volt a Broncos védelmének!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
DJ Williams CUT! 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Legjobb és legrosszabb FA igazolásaink
 sports.yahoo.com/news/reviewing-best-worst-denver-broncos-free-agent-signings-230300018--nfl.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nekem Ellerbe szimpi lenneNegritis
Szerintem ő esélytelen. Jó nagy pénzért marad majd a Ravensben, mint hivatásos Lewis utód.

Én inkább Kruger-re mennék, bár ő is nagy pénzt kérne....

Az öregekhez mit szólnátok, megérne bepróbálni egy Urlachert esetleg, vagy mondjuk nagy istenkáromlás lenne az ex-villámos Shaun Phillips? 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Andy Levitre (26 éves Guard, ex Bills játékos,2009-ben All-Rookie team csapattag, azóta nagyjából semmi) iránt érdeklődünk.

Örülök, hogy azért a védelmen túl az O falra is vetik vigyázó szemeik, mert nem túl hosszú a kispad....

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
nekem Ellerbe szimpi lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
LB választék:
 prod.www.broncos.clubs.nfl.com/news-and-blogs/article-1/Free-Agency-Outlook-Linebackers/e0656bcc-1e7d-45a2-8ffb-58d52383eef0

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Végre, legalább Bruton megvan! 3 év, persze szokás szerint a részletek még nem ismertek...

Az első McD érás pick, aki hosszabbít, de meg is érdemli, ST-ben jobbat nehéz találni (lehet, de nehéz 😊 ) és backup S-ként is megállja a helyét, ha kell... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!