NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Brutonnal megegyeztünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ez csak az én okoskodásom.

Amikor Doom sack király lett, még annyira se értettem hozzá, mint most, nem tudom h valójában mennyire volt széles a passrush repertoárja, de általában úgy beszéltek róla, mint akinek széles lett volna.
Na most az biztos, h idén, pontosabban tavaly legtöbbet speedrusht csinált. és ha jól emlékszem, sokat volt 9 technicben.
Hogy most a képességei fogytak-e el, vagy JDR sémájába kifejezetten egy speedrusher kellett, nem tudom.
Valamikor láttam egy statot, h ki hány százalékban bull rush, speed rush, stb, de most nem találom. Pedig az megerősíthetne vagy megcáfolhatna. Az előző hsz írásakor azzal a feltételezéssel írtam, h Doomot szimplán speedrusherként használtuk, de ezúttal nem néztem ennek utána.

Egyébként én elégedett voltam Doom teljesítményével, szóval ezt az egész ügyet nehezen emésztem, de más magyarázatot meg nem nagyon találok rá. Egy tisztán speedrusher nem ér 12 misit, és abból nem is biztos, h Doom a legjobb. 4 évvel ezelőtt Freeney ebben egészen biztosan jobb volt /*azért 4 év, mert fejből kb ennyi van köztük korban Freeney javára*/ Ha Elway-ké vevők arra amit itt a coltsosok írnak, h Freeney király lesz, mint régen, akkor még akár upgrade is lehet olcsóbban.

Egy biztos, ha Doom távozik, akkor a DE draft is egyre valószínűbb 1/28-ra. igaz ott van Ayers, de ő akkor már idén is több lehetőséget kapott volna szvsz...

Persze ez mind csak az én elméletem, koránt sem szentírás, sőt nagyon szívesen várok más elméletet is erre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Valószínűleg egy speedrushert akarunk. Doommal az most a "baj", h neki ennél jóbal gazdagabb passrush repertoárja van, emiatt jóval többet is keres. Mióta tisztán speedrushre korlátoztuk őt, azóta ez a pénz sok neki.
A Paycutba meg pont azért nem fog belemenni, mert máshol ha nem is a 12 millát, de annál amit mi szánnánk rá, annál azért jóval többet megkaphat, és lehet az SB aspiráns csapat is.
Attól tartok, h el fog menni, mi meg megszívjuk, duplán. De ha így lesz, meg is érdemeljük.Black_Adder
Ezt egyébként ki mondta? Vagy ezt honnan jött?
Sztem ilyen nincs. Fordítva igen. Ha valakinek nincsenek fegyverei (nincs más technikája, csak a speed rush) nem lesz eredményes, csak mikor körbe kell futni az OT-t puszta sebességből. Ekkor lehet esetleg több izolációs playt adni neki, legyen sikerélménye is. Azonban amit mondani akarok, ekkor is kérik, hogy csináljon mást, legalább nehezebb kiismerni és kivédekezni, még ha nem is megy jól.
Ellenben megkérni egy blitzert, hogy csak kívül próbálkozzon, és csak speed rush legyen, ha nem is megy, értelmetlen. Főleg akkor, ha ráadásul kimondottan jól megy a többi is. Egyszerűen nem értem, mi ebben a jó? Nincs előny semmi, de legalább hátrány van sok. Valóban, ekkor a pénzt is kár lenne kifizetni. Csak fel nem fogom ennek mi értelme lenne?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Valószínűleg egy speedrushert akarunk. Doommal az most a "baj", h neki ennél jóbal gazdagabb passrush repertoárja van, emiatt jóval többet is keres. Mióta tisztán speedrushre korlátoztuk őt, azóta ez a pénz sok neki.
A Paycutba meg pont azért nem fog belemenni, mert máshol ha nem is a 12 millát, de annál amit mi szánnánk rá, annál azért jóval többet megkaphat, és lehet az SB aspiráns csapat is.
Attól tartok, h el fog menni, mi meg megszívjuk, duplán. De ha így lesz, meg is érdemeljük.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Black_Adder, PM.

Nagyon meglepődnék azon, ha Harrison itt kötne ki.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A hírek szerint érdeklődünk Mendenhall iránt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Harrison-t azért elfogadnám, még mielőtt túl jófiús csapat lennénk itt a végén 😀
DJ kieső bírságait valaki át kéne vállalja, különben miből lesz pénze Godell-nek utazgatni és bratyizni a jónéppel?flzoli

😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Harrison-t azért elfogadnám, még mielőtt túl jófiús csapat lennénk itt a végén 😀
DJ kieső bírságait valaki át kéne vállalja, különben miből lesz pénze Godell-nek utazgatni és bratyizni a jónéppel?

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
gondolom a PM O# miatt van az hogy nincs olyan fontossága egy jó punternek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Dunta Robinson járt nálunk tegnap állítólag, mielőtt aláírt a Chiefs-hez...

Közben kisebb meglepetésként Colquitt is csak az olcsóbb RFA tendert kapta, a right-of-first-refusal fajtát, azaz ha valaki el akarja vinni, akkor 1 hetünk lesz eldönteni, hogy megadjuk-e neki ugyanazt a pénzt, vagy hagyjuk ingyen elmenni...

Volt még két RFA-nk, ők az Exclusive fajtához tartoznak, így őket nem viheti el a többi csapat, ők Unrein és Tony Carter...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nézegetve a neveket, hát nem sok mindenki iránt érdeklődünk 😊
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/hgvp5og8jtsljci7yqa0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Csak tudnám akkor mire fel a nagy spórolás

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Explicite le lett írva, h a Freeney-wolfe-Vickerson-Doom DL-lel esetleg jobban menne. Ez hatalmas sémamódosítással járna, csak h Freeneynek helyet szorítsunk. Márpedig Freeney a jelenlegi rendszerben Doom helyére se illene annyira, mert főleg speedrush kéne tőle, amihez már túl lassú.

Ez nem azt jelenti, h azzal a változással amivel Freeney beépítjük nem lennénk jobbak, de én most félek minden változástól, mert többet veszthetünk vele mint nyerhetünk. Azt meg h kinek jutna hely a csere következtében, hát olyan bazi nagy választékot nem látok, h azt mondjam Doom -> Freeney + XY na erre rábólintok. Ez az én bajom.

A '05-ös Colts és '12-es broncos védelem összehasonlításába most nem megyek be, pedig érdekes téma lenne. Szerintem természetesen a '12-es Broncosé a jobb 😛, de a valóságban pontosan ugyanannyit ért, a div roundban kikapott a későbbi győztestől 😕 A '05ös Broncos védelemnél mindenesetre szvsz jobbak voltunk, nekem ez is elég.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félreértesz VIpera, annak én sem látom semmi értelmét, hogy Doom-ot lecseréljék Freeney-re. Ennek a cserének akkor lenne csak értelme, ha ezzel együtt egy viszonylag minőségi plusz játékos is idekerülhetne. Mondjuk egy korrekt MLB. Azzal meg nem lenne a Colts védelem leutánozva, hogy egyetlen Colts játékos idejön. Ahogy Vilma érkezése se jelentené, hogy Saints védelmet utánoznánk. 😊

(Az egyébként így nem igaz, hogy ez a Broncos védelem jobb lenne, mint a Colt-é PM érában bármikor. A 2004-2006-os Colts védelem például volt olyan - sőt, szvsz a 2005-ös jobb is -, mint ez a mostani Broncos D. De még utána is, passz ellen több évig liga top5 védelem volt Indy-ben. Azért Dungy mégiscsak egy védő guru, az általa (is) kitalált tampa 2 annak idején nagyon hatékony volt. Csak a séma felett is eljárt kicsit az idő - legalábbis a vanilla tampa 2 felett -, a kulcsjátékosok pedig kiöregedtek, vagy lesérültek, akiket túl is fizettünk. Doom eset 😊 Csak Indyben nem egy, hanem 4-5 ilyen játékos volt. És Polian képtelen volt megfelelő utánpótlást találni helyettük.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Doom ügynöke jelezte, hogy Elvis benne van az átstruktúrálásban (ő nem a paycut kifejezést használta), ami biztató jel... 😊StormST
Engem nem biztat, az FO-tól egyértelműen és kifejezetten a paycut szót használta, Doomék meg restructure-t. A kettő nem ugyanaz, és ebből nekem nem az jön le, hogy egyetértés van a két fél között. Ha elmegy Doom, akkor persze h nem úgy fog elmenni, h becsapja maga mögött az ajtót, hanem úgy h "én mindent megpróbáltam"...
Nagy öngól lenne, ha valamelyik riválisnál kötne ki.
____________________________________________________________________________________

Freeney gyenge két évének meg valóban oka van, ezt jól írjátok. Ahogy azt is h nem a 33 év számít hanem a fizikai adottságok. És bizony Feeneynek meg kopott a sebessége, ami az ő posztján komoly teljesítménybeli romlással jár. Ez egyébként összefüggésben van a 30 fölött eltöltött évek számával, de nem az a gond önmagában, h 33, ha gyorsabban futna mind Sandcastle, akkor nem lenne ezzel baj, csak nincs így.
És ahogy biztosan írtam a szezon közben is többször, Doom, akinek a helyére jönne, egy kész és kidolgozott sémába, ami a liga egyik legjobb védelme volt, szóval Doom folyamatosan wild9-ban volt, és a széles passrush repertoárjából az esetek elnyomó többségében csak a speedrusht kellett használnia. Azért mert Freeney milyen jó volt 25-30 éves koráig, még nem kell ide hozni. Mellesleg h visszakerülne a régi helyére Freeney, már itt sántít, mert nem rémlik, h ő 9-technicben játszott volna valaha, de nem nagyon követtem a pályafutását, szóval még akár így is lehet.
A Colts védelem leutánzásának meg még a gondolatától is borzongok, mert a miénk sokkal jobb, mint az a Manning érában a Coltsnak bármikor volt. És ezt axióma ként kezelem. Pont.

Azért nem túl fizetni Doomot, mert van Decker Miller vagy Thomas? Melyikük játszsna az ő helyén???????? Majd akkor küldjük el vagy csökkentsük a pénzét ha van mögötte valaki fiatal, amit pont írtam is. Draftoljunk 1/28-ban egy szituációs pass rushert tőlem. Aztán majd más lenne a leányzó fekvése egy-két év múlva...

Egyébként Manning is túl van fizetve, de megéri túl fizetni, mert megszerezhetnénk mondjuk Casselt veterán minimumért, de az miért is lenne jobb???? Pont a napokban idéztem egy PFF cikket, h ki mennyit keres, a teljesítményekhez képest /*ahol mellesleg Doom nagyon negatívban van, de többször kifejtettem a hiányosságokat a PFF grade-ek terén néhány játékos esetében*/, ugyanakkor mivel séma van, az valakinek kedvez PFF grade-ek terén valakinek meg nem. Miller jobb számokat kap köszönhetően Doomnak, ott visszajön amit Doom elveszt mert a séma nem kedvez neki. Csapat szinten viszont használható stat, és KURVA jól álltunk benne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Doom ügynöke jelezte, hogy Elvis benne van az átstruktúrálásban (ő nem a paycut kifejezést használta), ami biztató jel... 😊

Doom szerződése esetében egyébként nem csak az idei 12 millió miatt lehet a mozgolódás, hanem amiatt is, hogy 31 misit kap a következő 3 évben. Én azt remélem, hogy az átlagot lejjebb víve kihúzzuk még 1-2 évvel a szerződést és akkor mindkét fél elégedett lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit a KC-től kezdek fázni, de ne legyen igazam... 😛StormST
Hát a KC idén nagy kérdőjel lesz. Ebből minden kijohet nekik, az is, hogy továbbra is ígéret marad a csapat, de az is, hogy dobbantanak egy nagyot.

De szerintem nem lesz az baj, ha netán lesz egy (vagy akár kettő) komolyabb rivális a csoportban. A PO évről évre azt bizonyítja, hogy sokkal fontosabb a PO pár meccsére kihegyezett forma, mint az, hogy milyen helyen jut be valaki. A Steelers, Giants, most a Baltimore is azt a tételt erősítik, hogy akár jobb is lehet erős csoportból érkezve, szenvedve PO-ba jutva érkezni a döntő pár meccsre, mint végigsétálni az alapszakaszon. Ez a mostani Denver PO contender csapat, teljesen függetlenül attól, hogy milyen erős a csoportja. Ha nagyon, akkor max megkínlódik a bejutással, ha nagyon nem, akkor csinál egy 12:4 ill. 14:2 közötti szezont. A végső győzelmi esélyek szempontjából lehet, hogy az előbbi még jobb is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mennyire tipikus az NFL-ben, de mondjuk én Manningből simán kinézném, hogy ha nagyon muszáj akkor aláír veterán minimumért 😀, és akkor lehet majd alkotni a piacon 😊 Elindulna egy ki játszik olcsóbban verseny Brady és közte.... 😊flzoli
A veterán minimum az erős, de egy komolyabb paycutba (mondjuk 5-6 millávval kevesebbe) szvsz simán belemenne, ha szükség van rá. És a szerződése is olyan, hogy megvan rá a lehetőség. (Legalábbis most, illetve 2 év múlva, amikor esetleg kellhet is majd Von-ék, Deckerék miatt.)

Amúgy szerintem ezek a húsz millás QB fizetések hisszabb távon csak akkor lesznek tarthatóak, ha vagy a cap space emelkedik érdemben - értsd, legalább 10-15 millával - nagyon hamarost, vagy pedig a mostanában érkező fiatal QB-król derül ki jövőre, hogy mégse olyan jók, mint amilyennek látszanak. Ellenkező esetben egyszerűen egy top fizetést kapó veteran QB-val felálló csapat nem lesz versenyképes azzal a 4-5 csapattal, amelyikben 3-5 milláért az elitet megközelítő (és 1-2 éven belül eséllyel elérő) teljesítményt nyújtó fiatal játszik. Edig ez nem volt jellemző, még a HOF kaliber QB-knak is kellett 3-5 év, mire a szintjükre kerültek játékban, addigra meg fizetésben is oda kerültek. De az új rookie contract szabályok miatt, meg amiatt, hogy egyre készebb, NFL ready QB-k jönnek a draftról, meg fogja változtatni a status quo-t. Szvsz nem véletlen Brady szerződése, a Pats-nél igen jól érzi a management, hogy mit igényel a szükség. Szerintem PM+Elway is meg fog lépni valami hasonlót. Brees és a Saint helyzete lesz majd érdekes. No, meg Flacco és a Baltimore. Nem sokat tudtak tenni most, mint megfizetni, és bár az utolsó 3 év tuti komolytalan, de lesz 2 év, amit megkínlódhatnak. (Még akkor is, ha Flacco az árának a szintjén játszik - amivel kapcsolatban azért vannak bennem kérdőjelek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem is az a scenario tetszene leginkább, ha Doom belemenne vagy egy paycutba, vagy egy rövidebb új contractba, értékén. Mert azért az a 12 misi sok ahhoz képest amit jelenleg nyújtani tud. Egy ésszerű paycut pedig megnyitná az utat, hogy bepróbálkozzunk egy MLB idehozatalával.
McG más tészta. Én nagyon drukkolok, hogy legyen egészséges és maradjon, mert bár Moreno egész jól mozgott az utolsó fordulókban, bizonyos szempontból mégis ég és föld a kettő. McG 1st down futás átlaga ha jól emlékszem - december környékén csináltam róla statot is - a sérüléséig 5.92 volt, ugyanez Moreno-nál 3.7 yard. Ez komoly különbség, egy ilyen elkapókkal és PM-el bíró támadóegység, ha 1st down futásonként majdnem 6 yardot tud menni, akkor lényegében garantált a következő 1st down.

Ezzel együtt, ha Elway kitrükközne valami olyan több emberes csere konstrukciót, amit Zoli leírt, az is tetszene. Úgy értem, egy olyan konstrukció, amiben az eltávozott 2-3 ember helyére hasonló kaliber érkezne, és pluszban nyernénk mondjuk egy korrekt MLB-t, az miért is ne lehetne jó megoldás? Csak ha lehet, McG ne legyen benne a deal-ben 😊

U.i.: Személyes vélemény, hogy Freeney-től én nem tartok. Hiába 33 éves, nem csak a kor számít, hanem a fizikai adottságok is. Freeney nem sérülékeny és rendkívül gyorsan regenerálódó szervezettel bír. (Mondom ezt azzal együtt, hogy idén jópár meccset kihagyott kisebb-nagyobb sérülések miatt, ami akár figyelmeztető jel is lehetne, de szvsz ez csak egy ilyen év volt.) És szerintem nagyon jó ő még. Az elmúlt 2 éve nem sikerült jóra, de annak oka volt. Én láttam lényegében minden meccsét a karrierje kezdete óta, beleértve az utolsó két évét is, és ez az érzésem vele kapcsolatban. Szóval az utolsó két év inkább "jól jön", mert most alul értékelt, jó áron kapnánk meg, ha egy Zoli által leírt sokszereplős dealt összeboronálna Elway. (Az más kérdés, hogy Doom "ős bronco", és teljesít is, így megértem, ha már csak ezért nem tetszik bárkinek is az elküldése. Nekem meg - más okból - McG a "liblingem", őt szeretném, ha maradna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én amikor DA ment akkor is azt mondtam, h nem nagyon kéne hozzá nyúlni a védelemhez, aztán nagyon hozzá nyúltunk, és még sokkal jobb lett, szóval ennyit jelent az én megérzésem véleményem, de a Freeney - Doom páros nem tudná a szélen megtörni a futásokat. azonkívül Vickerson is és Wolfe is UT, szóval NT se lenne. És végül, ha most h 150 év után először marad a DC, ha valamikor, akkor most nem lesz séma váltás.

Freeney.t egyedül mint Doom alternatíváját látom, akár helyette, akár előtt mögötte cserekként. De a két edge rusher közül az egyik az Von Miller, harmadik edge meg nincs.

Millert meg nem nagyon tudják duplázni, mert ő koránt sem biztos h passrushra megy. Ha konstans dupláznák, konstans visszalépne emberfogni, és két embert kidobna a kukába az ellen. ÁLtalában azért passrushra megy, és van h duplázzák, de a duplázás az inkább Doomra jött ki, sőt talán még Wolfe is gyakrabban ütközött 2 emberbe, bár abban az is benne van, amikor azt kapta el, akié Miller lett volna.

Ligaelsők voltunk sackben, és noha koránt sem bizots h igazam van, ami nem romlott el azt én nem nagyon szerelném. A passrusht békén hagynám, esetleg a középső nyomáson segítenék, de csak ha nem megy a runstop kárára. Attól, h több egyéni hiba miatt egy élete formájában játszó Ravenstől sok pontot kaptunk, a védelmünk még top5 volt tavaly a legfontosabb mutatókban.

Revis meg azért nem lenne a legnagyobb upgrade, mert a CB az egyik legerősebb és legmélyebb pozíció. Az utolsó meccs megmutatta, h Baileynek nincs sok hátra, de előtte a szezon során nagyon jól nyomta. Vissza lehet nézni akár statokat és akár meccseket. Chris Harrisnél meg nem sok jobb CB2 volt. Persze mindenki szerint a saját kedvence a legjobb, de a meccsek képe, és a statisztikák alapján, mindenképp az elitben vannak mint páros, és külön-külön is. Mellesleg Harris azon a bizonyos PO meccsen se okozott csalódást. Ha Revis jönne akkor szvsz Champ fizetését nyirbálnánk, és küldözgetnénk el. Egy Doom-Revis cserének az ég világon semmi értelme nem lenne.

Lehet én vagyok finnyás, de nekem valahogy nem tetszik most a komolyabb csere gondolata. Jöjjön Woodson és esetleg Seymour racionális áron. és tartsuk meg a tavalyi alapszakasz első csapatot. Nem 13-3 után szokott ekkora átalakítás, rebuilding lenni.

Sajnálom, h elmegy DJ, de elfogadom, nem sok választási lehetőseg hagyott, esetleg h paycut után MLB, úgytűnik a csapatnak ez az opció nem kell, sajnálom, de elfogadom. Ha Doom nem megy bele a paycutba, és távozik, azt nagyon nehezen tudnám megemészteni. Ha belemegy a paycutba és marad, akkor jól járunk, de akkor is azt mondom, h a tűzzel játszunk. Szerinted nem ér 12 misit, és az FO szerint se úgy tűnik. de vannak játékosok akiket túl kell fizetni, h megtarts, és viszont szükség van rájuk a sikerek eléréséért. Ilyenkor a helyes lépés, egy fiatal nagy potenciállal rendelkező játékost húzni mögé, h a következő szerződéskötéskor teljesen nélkülözhető legyen. Ha egy fiatal játékos szorítaná ki és azért kéne mennie, akkor nem sok kesergő szó esne, egy 33 éves játékosért elengedni, az viszont számomra hatalmas hülyeségnek tűnik. Ha lecseréljük Freeneyt az 1 max, MAX 2 év, és utána mi lenne.

De nem akarok messze menő következtetéseket levonni. Egyelőre még nálunk van Doom, és azt se tudjuk mennyit akarnak levágni abból a 12-ből...Black_Adder
Túl lehet fizetni játékosokat, csak nem érdemes. Főleg ha olyan kaliberű fiatalok vannak a csapatban még újonc szerződéssel, mint Von, DT vagy Decker. Nem kellene elküldeni Doom-ot, de valamiért most nagyon mozgolódik a vezetés, és helyezkedik pénzügyileg. Ez mondjuk jelenthet akár egy új szerződést is valamelyik ifjoncnak, vagy akár Cladynek, nem tudom.

Nem tudom mennyire tipikus az NFL-ben, de mondjuk én Manningből simán kinézném, hogy ha nagyon muszáj akkor aláír veterán minimumért 😀, és akkor lehet majd alkotni a piacon 😊
Elindulna egy ki játszik olcsóbban verseny Brady és közte.... 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Én amikor DA ment akkor is azt mondtam, h nem nagyon kéne hozzá nyúlni a védelemhez, aztán nagyon hozzá nyúltunk, és még sokkal jobb lett, szóval ennyit jelent az én megérzésem véleményem, de a Freeney - Doom páros nem tudná a szélen megtörni a futásokat. azonkívül Vickerson is és Wolfe is UT, szóval NT se lenne. És végül, ha most h 150 év után először marad a DC, ha valamikor, akkor most nem lesz séma váltás.

Freeney.t egyedül mint Doom alternatíváját látom, akár helyette, akár előtt mögötte cserekként. De a két edge rusher közül az egyik az Von Miller, harmadik edge meg nincs.

Millert meg nem nagyon tudják duplázni, mert ő koránt sem biztos h passrushra megy. Ha konstans dupláznák, konstans visszalépne emberfogni, és két embert kidobna a kukába az ellen. ÁLtalában azért passrushra megy, és van h duplázzák, de a duplázás az inkább Doomra jött ki, sőt talán még Wolfe is gyakrabban ütközött 2 emberbe, bár abban az is benne van, amikor azt kapta el, akié Miller lett volna.

Ligaelsők voltunk sackben, és noha koránt sem bizots h igazam van, ami nem romlott el azt én nem nagyon szerelném. A passrusht békén hagynám, esetleg a középső nyomáson segítenék, de csak ha nem megy a runstop kárára. Attól, h több egyéni hiba miatt egy élete formájában játszó Ravenstől sok pontot kaptunk, a védelmünk még top5 volt tavaly a legfontosabb mutatókban.

Revis meg azért nem lenne a legnagyobb upgrade, mert a CB az egyik legerősebb és legmélyebb pozíció. Az utolsó meccs megmutatta, h Baileynek nincs sok hátra, de előtte a szezon során nagyon jól nyomta. Vissza lehet nézni akár statokat és akár meccseket. Chris Harrisnél meg nem sok jobb CB2 volt. Persze mindenki szerint a saját kedvence a legjobb, de a meccsek képe, és a statisztikák alapján, mindenképp az elitben vannak mint páros, és külön-külön is. Mellesleg Harris azon a bizonyos PO meccsen se okozott csalódást. Ha Revis jönne akkor szvsz Champ fizetését nyirbálnánk, és küldözgetnénk el. Egy Doom-Revis cserének az ég világon semmi értelme nem lenne.

Lehet én vagyok finnyás, de nekem valahogy nem tetszik most a komolyabb csere gondolata. Jöjjön Woodson és esetleg Seymour racionális áron. és tartsuk meg a tavalyi alapszakasz első csapatot. Nem 13-3 után szokott ekkora átalakítás, rebuilding lenni.

Sajnálom, h elmegy DJ, de elfogadom, nem sok választási lehetőseg hagyott, esetleg h paycut után MLB, úgytűnik a csapatnak ez az opció nem kell, sajnálom, de elfogadom. Ha Doom nem megy bele a paycutba, és távozik, azt nagyon nehezen tudnám megemészteni. Ha belemegy a paycutba és marad, akkor jól járunk, de akkor is azt mondom, h a tűzzel játszunk. Szerinted nem ér 12 misit, és az FO szerint se úgy tűnik. de vannak játékosok akiket túl kell fizetni, h megtarts, és viszont szükség van rájuk a sikerek eléréséért. Ilyenkor a helyes lépés, egy fiatal nagy potenciállal rendelkező játékost húzni mögé, h a következő szerződéskötéskor teljesen nélkülözhető legyen. Ha egy fiatal játékos szorítaná ki és azért kéne mennie, akkor nem sok kesergő szó esne, egy 33 éves játékosért elengedni, az viszont számomra hatalmas hülyeségnek tűnik. Ha lecseréljük Freeneyt az 1 max, MAX 2 év, és utána mi lenne.

De nem akarok messze menő következtetéseket levonni. Egyelőre még nálunk van Doom, és azt se tudjuk mennyit akarnak levágni abból a 12-ből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk a mi védelmünk papíron 4-3, csak annyi a különbség h lent van-e Doom keze vagy nincs. Mellesleg az esetek jelentős százalékában tisztán 3-4 volt, és egyébként is az egész sémához akkor vagyunk a legközelebb ha azt mondjuk, h Vick-Bannan-Wolfe a 3-4 DL, Von és Doom a 3-4 OLB-k.
Szóval ez a Freeney visszakerülne 4-3-ba rögtön milyen király lenne, gyenge lábakon áll, mert semmi esetre se lenne ugyanaz a séma, mint volt a Coltsban.

És akkor nézzük, Doommal szemben a kivetni való, h átlagos, vagy azon aluli futás ellen, nos Freeney meg kifejezetten szar. Emellett passrushban teljesen inefektív volt tavaly. Most nem nézek utána, majd kijavít valaki, ha rosszat írok, de ~700 snapből 5db sack. És total pressure is passrush% is alacsony.

Ráadásul 33 éves, ez az a kor, amikor minden évben egyre gyengébb lesz már.
+ Doom benne van a sémában, Freeneynek bele kéne tanulnia, akár jobb neki, akár nem a mi sémánk, mint a coltsé.
+ Doomtól tudjuk mire számíthatunk. Freeney egy nagy zsákbamacska. Egy 8-8-cas csapat meglépheti a cserét, h elmozduljon valahova. Nem jön össze rebuilding. Össze jön, akkor meg király minden. De mi most többet veszthetünk vele mint nyerhetünk.

DJ viszont valóban nem lesz MLB. Nagyon fel se merült, s neki nem is azt mondtuk, h paycut, hanem h cut. Bár még nem hivatalos. Most amellett lehet érvelni h jobb mint Vilma, meg ellene is. De Vilma biztos MLB, DJ-vel meg nem úgy számolunk. Egyébként h DJ volt MLB és ott is jó volt, az azért nem nagy kunszt, mert kb minden poszton játszott, és mindenhol elég jó volt. Leszámítva azt, h coverage-ben viszont szar, akár 3-4 akár 4-3, akár szélen akár középen... Persze ugyanazért a 6 misiért ő is sok, amit DJ is keres, még ha a poszt nem is teljesen ugyanaz. Óccsóért meg nem hinném, h ide tudnánk hozni.

Most amúgy ez olyan, h nem vagy(tok) elájulva minden játékostól aki Broncos mezben van, mi meg nem vagyunk elájulva minden játékostól aki Colts mezben van. Mellesleg én arra törekszem minden esetben, h ha valaki tudja és akarja az megcáfolhassa a véleményemet. Általában nem annyit írok, h szerintem xy>zw, hanem korlátaimhoz mérten megpróbálom alátámasztani.

Most nem fogom előkapni a statbookot, de Freeneynek egészen biztosan gyengébb teljesítményt nyújtott tavaly mint Doom, és várhatóan idén is így lesz. Nem is ennek kéne a vita tárgyát képeznie, hanem h ha Freeney jönne 4 misiért, az jobb árérték lenne-e mint Doom. Na ez egy sokkal nehezebb kérdés. Csak az a bajom ezzel, h nem látom azt az FA-t akiért kéne az a 8 misi. Ha meg csapaterőt illetően kb szinten maradunk, akkor már inkább a veterán Bronko-kat tartsuk meg szerintem, ők valahogy jobban a szívemhez nőttek, s biztos vagyok benne, h azok is így vannak, akik Denverben veszik a bérleteket.

Majd meglátjuk, de hosszú 10 nap lesz még ez. Kíváncsi vagyok h Champ és Manning fizetését béként hagyják-e...Black_Adder
Nem volt személyes támadás senki ellen sem, amit mondtam. Köszönöm, hogy ilyen alaposan megindokoltad az álláspontod. Én sem tartom a jelenlegi Freeney-t extra klasszisnak, de annyit megérne, hogy az egyoldalas falunkat kétoldalassá tegyük esetleg. Örülnék, ha maradna Doom, de 12 milliót biztosan nem ér szerintem, közel sem. Vannak olyan posztok (pl. MLB, Safetyk), ahol aranyat érhet a rutin, így szerintem ide akarunk valakit halászni. De ennek mondjuk nagy ára lesz, és egyfajta rizikó is van benne., mert már idősebb korban jobban benne van a sérülés.

Arra gondoltam, hogy adott esetben egy Freeney-Wolfe-Vickerson- Doom 4-es hatékonyabb lehetne, mint az eddigi hibrid 4-3/3-4 védelmünk. Millert is nehezebb lenne így duplázni, ha mind a két oldalról érkezik a folyamatos nyomás. Mert egy Brady ellen például ez kell.

Azok közül, akiket felsoroltál, végül is mindegyiknek tudnék örülni, és mindegyikben lehet ráció adott esetben. A legnagyobb upgrade egyértelműen Revis lehetne, csak ő is a legkockázatosabb közülük. Én valahogy mégis azt érzem, hogy egy WR-re gyűjtögetünk. De ez csak szimplán megérzés, és abból indul ki, hogy Elway is QB volt, és jó célpontokból sosem elég. Bár ne lenne igazam.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Clark más kérdés, amíg nincs más a depth-be, addig nem baj, ha a keretben van, legalább ismeri a csapatot és a rendszert...StormST
Amikor legelőször néztem az RFA-kat én si azt modntam, maradjon. De 1 misi fölött... ....feleennyiért hozunk vlakit aki ugyanazt tudja mint ő....Black_Adder
Szerintem olcsóbban RFA-n nem tudtuk volna megtartani, talán nem ezen a pár 100 ezer dolcsin fog múlni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Clark más kérdés, amíg nincs más a depth-be, addig nem baj, ha a keretben van, legalább ismeri a csapatot és a rendszert...StormST
Amikor legelőször néztem az RFA-kat én si azt modntam, maradjon. De 1 misi fölött... ....feleennyiért hozunk vlakit aki ugyanazt tudja mint ő....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hát igen, engem főleg Ball tendere lepett meg, év végén már alig került a pályára, most pedig jön vissza McGahee, így igazából ennyiért nem tartottam volna meg...

Clark más kérdés, amíg nincs más a depth-be, addig nem baj, ha a keretben van, legalább ismeri a csapatot és a rendszert...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Nem biztos, h mind elérhető lesz, és akkor még kérdés, h mennyiért, de ha helyet akarunk csinálni, első körbe ők ötlenek az eszembe.
Amendola
Freeney
Jackson
Reed
Revis
Seymour
Vilma
Welker
Woodson

Doomot március 17-ig kell kirúgni, ha erre a sorsra jut, utána garangált neki a 12 milla, és semmit nem nyerünk az elbocsájtásával. Addig meg is kell egyezni azzal akit akarunk, mert aztán két szék között a földre esünk...

szerk.: amúgy én meg Ball és Clark tenderén előbb spóroltam volna mint doomon. 1 misi fölött két olyan játékos aki csak az ST-ben kap lehetőséget. Na ez a luxus.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear