NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként meg Vasquez tényleg jó játékos. Nem mondom, hogy ide vártam, de ettől még jó. Még a pénzt is megérheti. Nem is csak Peyton miatt, hanem a futások miatt.ulpianus
Egyetértek. Az idei FA top Guard-ja volt Levitre-vel együtt. Nem számított rá senki, és a rivális villámosokat sikerült gyengíteni 😊 Jó húzás volt. Bár 13 milliót az első két évben...

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Asomugha lapátra került az Eagelsben. El bírnám viselni azért Champ párjaként 😊flzoli
Champnek sajna utódot kellene találni, nem pedig egy lassan szintén öregedő/mostanában pedig leszálló ágban lévő CB2-t... Az Eaglesben nem sok mindenre emlékszem, hogy csinált volna, azért tuti drága lenne. Ja és nálunk a valaha volt "jobb" cornerekből mindig szarabb lesz... (lsd - Bly,Goodman).

Állítólag Seymour-ért is versenyben vagyunk. (na ő pont nem az az ember, aki egy zacskó szotyiért eljátszadozna)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Asomugha lapátra került az Eagelsben. El bírnám viselni azért Champ párjaként 😊flzoli
Te lehet h igen a salary cap viszont kevésbé 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asomugha lapátra került az Eagelsben. El bírnám viselni azért Champ párjaként 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Szerinted, de én inkább maradnék a biztosnál, mint hogy a hitre bízzam a dolgot... 😛
StormST
Ilyet egy Tebowista nem mondhat! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
Majd jön Freeney, aztán nem sírtok...szaba
Bárki bármit mond, szerintem be fog válni a jó öreg Freeney.flzoli
Szerinted, de én inkább maradnék a biztosnál, mint hogy a hitre bízzam a dolgot... 😛

BTW, állítólag most Doom is hajlik valamekkora paycut-ra, ki még raktuk, így a csapat részéről is lehet még hajlandóság...StormST
Tebow vonzáskörzetében ilyen mondatot nem lehet megejteni 😊

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
Majd jön Freeney, aztán nem sírtok...szaba
Bárki bármit mond, szerintem be fog válni a jó öreg Freeney.flzoli
Szerinted, de én inkább maradnék a biztosnál, mint hogy a hitre bízzam a dolgot... 😛

BTW, állítólag most Doom is hajlik valamekkora paycut-ra, ki még raktuk, így a csapat részéről is lehet még hajlandóság...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Egyébként meg Vasquez tényleg jó játékos. Nem mondom, hogy ide vártam, de ettől még jó. Még a pénzt is megérheti. Nem is csak Peyton miatt, hanem a futások miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
A Vasquez / Kuper (ha egyáltalán kirakjuk), azért jóval racionálisabb lenne, mint mondjuk a Doom-mal való baszakodás... 1 - 5 évvel fiatalabb mint Kuper 2. Kupernek is 15 millát fizetnénk a köv. 3 évben. Ha tényleg jó (mind az 54 meccsén kezdő volt), akkor ezért legalább megérné a cserét. 3. Kuper nem a régi a sérülések után. (ez sajnos tény)

szerk: Terrance Knighton DT jön vizitre. JDR vsz. ismeri eléggé, még a Jacksonville-es időkből...akike
Ez meglepett, de jó döntésnek tűnik. PM előtt nagyjából mindegy milyen a fal, a lényeg, hogy összeszokottan mozogjanak, és Cladyvel, Vasquez-el egy jó alapot lehet lerakni, akár sok évre előremenőleg

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
Majd jön Freeney, aztán nem sírtok...szaba
Bárki bármit mond, szerintem be fog válni a jó öreg Freeney.

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
A Vasquez / Kuper (ha egyáltalán kirakjuk), azért jóval racionálisabb lenne, mint mondjuk a Doom-mal való baszakodás... 1 - 5 évvel fiatalabb mint Kuper 2. Kupernek is 15 millát fizetnénk a köv. 3 évben. Ha tényleg jó (mind az 54 meccsén kezdő volt), akkor ezért legalább megérné a cserét. 3. Kuper nem a régi a sérülések után. (ez sajnos tény)

szerk: Terrance Knighton DT jön vizitre. JDR vsz. ismeri eléggé, még a Jacksonville-es időkből...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
Majd jön Freeney, aztán nem sírtok...szaba
Akkor fogok csak igazán sírni, ha rá cseréljük le Doom-ot, főleg ha nem fog jóóóóval kevesebbet keresni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Közben jön hozzánk Stewart Bradley LB, a Colts-nál volt visit-en, de szerződés nélkül távozott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...StormST
Majd jön Freeney, aztán nem sírtok...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Vasquez lehet, hogy jó játékos, de hogy én nem azzal kezdtem volna az offseason-t, hogy a 10. legjobban fizetett G-á teszek valakit, miközben a liga egyik legjobb pass rusher-ét próbálom paycut-ra kényszeríteni, az biztos...

Most gondolom jön ugyanaz a menet Kuper-el is, mint Doom-al, vagy paycut vagy mehet, lesz itt még szép kis rombolás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Manning 20+20 milla (2013+2014)... átment a fizikai vizsgálaton.

BTW: ha Vasquez jön, akkor Kupi szvsz. repül a maga kis 4,5 millájával...

Könyörgöm még Mays mindig a rosteren van???




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
egy csendesebb offseasonben bíztam, de sajnos ez nem jött össze
(még ha Mays-DJ cut nem is lett volna annyira 'csendes')

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Louis Vasquez OG 4 év 23,5 misi........

Ez mi ez????StormST
Ezt leginkább én kérdezném. 😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Louis Vasquez OG 4 év 23,5 misi........

Ez mi ez????StormST
Kuperben ezek szerint már nem bízik a vezetőség.
Btw rohadt jó játékos Vasquez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Louis Vasquez OG 4 év 23,5 misi........

Ez mi ez????



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
No, elkezdődött a cirkusz...

Eddig két visit került beírásra hozzánk, Mendenhall és Rodgers-Cromartie. Utóbbinak én örülnék, bár gondolom Black nem ért egyet... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Amúgy Vickkel próbálunk megegyezni, de neki is sokkal többet kéne adni mint tavaly. Mellesleg tavaly komoly paycutba ment bele, és annak ellenére lett egész szezonon keresztük kezdő. Kíváncsi vagyok mennyiből jön ki. Ha marad nem kell DT, de ha megy akkor kell.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Vonnal a szabályok szerint NEM hosszabbíthatunk most. Legkorábban jövőre.
Mellesleg nekünk nem éri meg hosszabbítani vele, de ha én az ügynöke lennénk, akkor holdoutot javasolnék neki jövőre 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Von-al nem érdemes most hosszabbítani, 2014-re is van szerződése és bár rookie deal, azért nem fizet rosszul (5,7 idén, 6,7 jövőre), csak azért badarság lenne Doom-ot szopatni idén, hogy vele hosszabbítsunk...

Clady-vel kéne megállapodni, de rá akkor is volt elvileg pénzünk, amikor még DJ is a cap-ben volt, szóval miatta se érdemes...

Állítólag PM erőlteti Freeney-t, amiért mondjuk egy "bekaphatja" jár neki a részemről, ha igaz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?Negritis
Ő szerintem FA-n...StormST
Ha jól tudom attól függ, h waiv, h hány évet volt előtte a ligában és esetleg még h hány meccset játszott. Ha Waiv-ven lenne, akkor a csapatok benyújthatnának rá claim igényt, és ha valaki claimeli, akkor a szerződését is átveszi, tehát akkor caphit se lenne. Ha senki se claimelné, akkor FA lenne, és szabadon lehetne rá licitálni, új szerződés köttetne, számunkra meg ugyanolyan lenne, mintha rögtön FA lett volna.

Na most DJ már nagyon rég a ligában van, úgyhogy biztos, h FA és nem wavier. Másrészt nincs olyan csapat akinek megérné a 6millás fizetés, ezért senki nem claimelné szóval igazából mindegy is. Mellesleg szerintem már az is nevetséges volt, h megpróbáltuk cserélni, mármint meg lehetett próbálni, csak nagy összegben fogadtam volna rá, h nem fog sikerülni.

Kíváncsi vagyok h hol fog kikötni, melyik csapatban milyen poszton és hogy fog játszani. Ez vonatkozik Doomra is. btw aki a helyére jön azzal valószínűleg igazságtalanul szigorú leszek, de ezt nem is próbálom majd kompenzálni, mert ennek az egésznek semmi értelmét nem látom, főleg most nem...Black_Adder
Ha tényleg FA lesz Doom, a Lions simán ráugrik majd, és megadja neki a nagy pénzt (12-t semmiképpen sem, de 8-9-10 meglehet). Könnyen lehet, hogy a felszabaduló pénzt 1az1-ben átadják Millernek, és kötnek vele egy olyan szerződést, amivel kvázi örökre ide láncolják.
Mindenesetre az LB sort nagy eséllyel a Woody-Irving-Von kezdővel képzelik el, nem is hiszem, hogy oda érkezhet bárki is FA-ról. Viszont a front7 többi embere (Wolfe-n kívűl) nagyjából bárki lehet. 2 DT és egy DE, hát remélem tudják mit csinálnak fönt....