NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Itt szerintem nem az a téma, hogy hasra kéne esni Doom-tól, hanem az, hogy Freeney-t kéne jobban a helyén kezelni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
33 éves játékosnál az utolsó két évet nem figyelembe venni... No comment.empty taxi
Sémaváltás volt a Colts-nál, arra értettem. Jóhogy már nem mai csike, de még segíthetne a csapaton szerintem. De azért még nem kell lekezelőnek lenni, mert nem vagyok elájulva minden játékostól, aki Broncos mezben van

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
3 RFA, Colquitt, Ball és Clark ügynökének szólt a csapat, hogy kapnak tendert, az útóbbi 2 ún. "first right of refusal" tendert kap, ami 1,3 milliót ér, Colquitt-nél még nem tudni. Gronkowski nem kap tendert...

Az UFA-k közül Bruton-al és Vickerson-al akarunk a FA előtt megegyezni, a többiek, Bannan, Stokley, Porter, Brooking, Koppen, Leonhard és Willis mehet a piacra, bár Porter kivételével mindet vissza akarjuk hozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
33 éves játékosnál az utolsó két évet nem figyelembe venni... No comment.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vilma ilyen volt, anno szvsz a Saints SB-győzelmének egyik legfőbb oka h kitűnő audible-ekkel reagált PM hívásaira, a probléma nála az egészség kontra fizu kockázat, SJax meg amennyivel komolyabb karriert futott be McGaheenél annyival drágább és annyival jobban lestrapált. A Freeney jobb, mint Doom pedig erőteljesen a röhej kategória.empty taxi
Nem az utolsó 2 évéből kéne kiindulni. Pont emiatt a 2 év miatt lehetne akár olcsóbban elhozni. Én mindenképp megpróbálnám. és Von előtt simán játszhatna akár. Egy Miller-Vilma-Woody LB sor pedig pusztítana a fal mögött.

Szerintem hiba lenne hátradőlni, és mindent rábízni a "fiatalok majd fejlődnek" gondolatra. Így egy nagyobb nevet(esetleg neveket) mindenképpen várnék FA-ról.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vilma ilyen volt, anno szvsz a Saints SB-győzelmének egyik legfőbb oka h kitűnő audible-ekkel reagált PM hívásaira, a probléma nála az egészség kontra fizu kockázat, SJax meg amennyivel komolyabb karriert futott be McGaheenél annyival drágább és annyival jobban lestrapált. A Freeney jobb, mint Doom pedig erőteljesen a röhej kategória.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Doom 29, Freeney 33 és az a "ha" elég nagy "ha", hogy jó lesz, "ha" visszakerül 4-3-ba, erre azért nem dobnék ki 5-6-7-8 milliót... 😛

SJax, ahogy írtam, szerintem jobb, mint McGahee, bár nála bármikor kijöhet az extra terhelés böjtje szerintem, 2005 óta csak egy szezonban volt 250 carry alatt...

DJ pedig MLB-ben is nagyon jó volt, ha nem lenne a 6 misis szerződése, akkor én úgy gondolom simán megtartanánk, még a balhéi ellenére is. Amikor MLB volt, akkor 2007-ben 2. helyen zárt a ligában tackle-ben, kb. egyedül képviselve a LB sort nálunk és utána 3-4 ILB-ként is elég jól termelt, emlékeim szerint elég kevés hibával. Irányítani nem tudja a védelmet, max bemondani a play-eket, de olyan MLB-t a piacon nem is nagyon fogsz találni (ha jól tudom Vilma se ilyen)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Megoldhatónak megoldható, de McG SJ között jelenleg semmi különbség, DJ>Vilma, Doom>Freeney, ezért egy plusz Woodson sztem f@szság.empty taxi
Szerintem Doom nem jobb Freeney-nél, de ez csak magánvélemény. Ha visszakerül a 4-3-ba, újra olyan lesz. mint a Colts-os időkben hajdanán szerintem. S. Jackson több a potenciál, mint az állandóan lesérülő szegény McGahe-ban.
DJ nem MLB, Vilma pedig az, így ha ezen a poszton gondolkodunk, akkor nem értek veled egyet

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Megoldhatónak megoldható, de McG SJ között jelenleg semmi különbség, DJ>Vilma, Doom>Freeney, ezért egy plusz Woodson sztem f@szság.empty taxi
😀

Kb. ugyanezt akartam írni én is...

McGahee 2,5 misi idén, őt szerintem csak akkor rakjuk ki, ha nem egészséges, egyébként nem...

Egyébként SJax talán egy kicsivel jobb nála szerintem, de ő 6 misi alatt nem fog menni szerintem sehová, annyival meg tényleg nem jobb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Megoldhatónak megoldható, de McG SJ között jelenleg semmi különbség, DJ>Vilma, Doom>Freeney, ezért egy plusz Woodson sztem f@szság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit most elszabadultam 😀
Mit szólnátok egy olyan offseason-höz, hogy esetleg elengedjük DJ-t, Doom-ot, és mondjuk McGahe-t
Helyettük meg hozzuk Steven Jacksont, Freeneyt, Woodsont és mondjuk Vilmát. Nem vagyok teljesen tisztában a fenti játékosok fizetési igényeivel, de szerintem megoldható a dolog

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag nem is (csak) átstruktúrálásról lenne szó, hanem paycut-ról, ami azért már karcosabb történet...StormST
Érdekes a dolog. Bármekkora segítség is Millerner, hogy a másik oldalról is van nyomás. 12 millió az baromi sok. Mondjuk ha egy Freeney+Woodson(esetleg Reed) csomagot ki lehet hozni Doom fizetéséből, én elgondolkodnék rajta....

Kicsit nézegetve a FA neveket, szerintem rájuk lehetne esély, ha tényleg valami nagyobb halra mozdulunk rá:
DE-k közül: Freeney, esetleg Kruger,Avril (ha a fiatalítás a szempont) vagy még talán Osi Umenyiora
RB: Steven Jackson-t nagyon el tudnám itt képzelni
Safetyk: Én itt csak az öregeket tudnám mondani, Byrd féle embert nem igazán.
WR-ek: Innen is csak a legnagyobb nevek jöhetnek szóba, bár nem igazán érteném, hogy miért lenne olyan fontos pont ezt a részleget erősíteni egy Wallace, Jennings vagy Walker kaliberrel.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Ki lehetne az a nagy FA aki kell nektek? Welker?empty taxi
Én is ezen gondolkodom, de lövésem nincs. Én Welker-t nem hoznám, erről már beszéltünk korábban is, két jó WR mellé még egy harmadik most felesleges lenne...

Ha nem tettünk volna tag-et Clady-re, akkor Long-ot tartanám valószínűnek, de így ő is kiesik...

Reed-et állítólag nem akarjuk hozni, ha egyáltalán eljön a Ravens-től...

SJax-et megint nem hinném, bár ő még mondjuk szerintem nem lenne hülyeség, de én elfogult vagyok vele kapcsolatban... 😀

Lehetne még sorolni, van még pár nagyobb név, de egyik se ér nálam annyit, hogy Doom-ot kivágjuk érte...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ki lehetne az a nagy FA aki kell nektek? Welker?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk annyira én se értem a dolgot. Ha Doom nem megy bele és kivágjuk, akkor azt csak úgy szabad, ha már megegyezünk előtte Freeney-vel, mert nagyot koppanhatunk...

Remélem tényleg valami nagy FA-re spórolunk, mert ha most nekiállunk sóherkedni, akkor tényleg felesleges volt PM leszerződtetése...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Freeney adott esetben olcsóbbért tudhatna hasonlót, de én nagyon nem örülnék egy Doom-Freeney cserének.

Ami főleg nem tetszik, h DJ cut és Doom (pay)cut előbb szökött ki a médiába, mint Mays elküldése. Nem tudom, mire fel ez a nagytakarítás, vagy valami nagyon nagy FA lehet célkeresztben az FO-nál vagy fogytán van Bowlen pénze. Nem tudom. De szerintem idén inkább egy csendes offseason kellett volna. Nagy variálásokkal most többet bukhatunk, mint nyerhetünk.

Növekvő aggályokkal várom, h mit h mit hoz a jövő...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag nem is (csak) átstruktúrálásról lenne szó, hanem paycut-ról, ami azért már karcosabb történet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Freeney lesz a target, ha Doom szerződését nem tudják strukturálni.

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Állítólag tárgyalunk Doom-al, mert sokalljuk a 12 misit, amivel a cap-ben fáj idén. Remélem meg tudnak egyezni és nem vágjuk ki...StormST
Hát kivágni elég nagy butaság lenne. Ahogy Black egy párszor leírta már, Miller mellé kell ő. Von számai lehet, hogy visszaesnének, ha Doom oldaláról nem jönne a nyomás. Viszont az is igaz, hogy jelenleg nem ér annyit, mint amennyit keres. Reméljük ezt ő is belátja, és belemegy paycut-ba.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag tárgyalunk Doom-al, mert sokalljuk a 12 misit, amivel a cap-ben fáj idén. Remélem meg tudnak egyezni és nem vágjuk ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Von Miller testvére visszajött a kómából egy autóbalesetet követően. A hír örömére gyorsan meg is ígérte, h mi nyerjük a következő Super Bowlt.
Úgy legyen! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem is azt mondtam, hogy éhezni fog... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Colquittra 2. körös tendert raktunk, nem fog éhezni otthon a család... // >$2M

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit a KC-től kezdek fázni, de ne legyen igazam... 😛

Ráadásul idősebbik Colquitt lett a legjobban fizetett P, ha nem akarjuk, hogy a kínos családi ünnepek miatt Britton rosszul érezze magát, lassan nekünk is meg kéne fizetnünk... 😀

Irving egy érdekes kérdés, most Elway nagyon bizakodóan beszélt róla, de mi még igazából keveset tudunk róla. Én mondjuk látok arra is esélyt, hogy altatásnak szánta az öreg #7 és MLB-t akarunk hozni FA-ben vagy a draft-on, majd kiderül... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vilmát gondolom mint MLB hoznád.
Őszintén bevallva, most ügy helyből nem vágom az elérhetőségét, hogy ingyen jöhetne vagy trade-elni kell érte, hogy mennyit keresne, és mennyit akarna keresni. Mennyi van jelenlegi szerződéséből. véglegesen elkerülte-e a további eltiltást bountygate ügyben, stb,.. //az elmúlt néhány hétben sajnos AFCW-re szűkült az információ bázisom, majd még draftig bepótlom a hiányosságokat.

Mindenesetre elég határozottan visszhangozzák, h jövőre, vagyis idén kinek hogy tetszik, Irving és Steven Johnson versenyzik a kezdő MLB posztért. btw Klis legutóbb már csak Irvinget írta, biztos nagyon meggyőző volt az elmúlt két hétben 😉. Én nem tudom. Ha Irving felé ekkora a bizalom, akkor tavaly miért nem kapta meg. Persze Mays-szel mellényúltak, aztán Brooking biztonságosabb megoldás volt, szóval még akár lehet is valami ebben az Irving kezdő témában, de ha másra nem is, arra mindenképp jó, h elhitessük nem akarunk MLB-t húzni 1/28-ban, és akkor nem trade-elnek be elénk mondjuk Te'o ért, ha őt akarjuk. Egy dolgot nem alapoz meg ez a vélemény, nagy nevű FA hozatalát. Ez azonban egyik pillanatról a másikra megváltozhat, ha mondjuk egy Vilma hirtelen elérhetővé válik.

Nehéz őt beárazni, ha szabadügynök lesz, könnyen lehet h áron felül kel el, 30 éves, úgy tűnik leszálló ágba került a pályafutása, mégis még egy két évig ez a Woody-Vilma-Von névsor ugyancsak jól csengene. Az a baj, h nem láttam Irvinget játszani, én meg csak az alapján tudom megítélni, h kell-e MLB vagy nem. Mindenesetre én Vilmának jobban örülnék most mint Te'onak vagy Ogletree-nek. Lesz draft jövőre is.Black_Adder
Már korábban leírtam 1x valamikor, hogy Vilma kb ua. lehetett a Saintsnek idén, mint nekünk DJ. Csak náluk úgy megy a történet, hogy MLB-be jött Lofton, aki szerintem, az am. trágya NO védelemben egész jól muzsikált és kitolta Vilmát szélre WLB-nek, aki ezt rohadtul nem szereti játszani. Ő inkább irányítja a védelmet és innen kiesni, és emészteni ezt egy olyan játékosnak, aki tényleg jó volt ebben...hát... DJ a maga posztján top 10 játékos lehetne, ha nem lenne tufa. (ezért nem MLB ő egyébként és nem is lesz nálunk se, bármennyire is szerintünk jó lenne rá).Itt a matekkal vagy egy kis gond csere esetén. Pénzügyileg egyik csapat sem állna jobban/rosszabbul egy traddel. Kb. 6-6 milla még egy évre mindkettejük szerződése. Höhöhő! Ha jól vágom a Saints át fog állni 3-4-re, ez egy picit mássá teszi a leányzó fekvését, leginkább a Saintsnek. Viszont, ha nem pickre cseréljük DJ-t, akkor én Vilmát látnám a legszívesebben helyette.

Az Irving kérdés: pre-seasonben jól tolta a srác(nekem bizonyította, hogy jó), csak, akkor nem tudom miért lett ez a fasz Mays a kezdő. Aztán valahogy Brooking megkavarta itt az állóvizet azzal, hogy jó volt nagyon. Így Irving megint kiesett egy évre. (főleg úgy S.J. is szépen muzsikált)

Rohadt nehéz a kérdés itt. Baszott jó ez a LB sor, és minőségik lennének a cserék is (- Mays), de valahogy mégsem az igazi. Ezt érezhetik Elway-ék is.

Más: Bowe 5 évre írt alá KC-hez. (mindenki döntse el, hogy kell-e nekünk egy jó corner, mondjuk a drafton 😀)




There is only one person that carries the ball right here!