NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 153
Yahoo-s TPS report:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-offseason-tps-report-denver-broncos-203144417--nfl.htmlBlack_Adder
"The Broncos have shifted to a "pay as you go approach" to player contracts, avoiding large signing bonuses that could potentially create cap issues in future seasons. The commitment to that approach could be tested this offseason."

Egy ilyen váltás kapcsán azért könnyebb erősíteni a csapatot, ami azért árnyaltabbá teszi a képet Elwayék csapatépítése terén.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Yahoo-s TPS report:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-offseason-tps-report-denver-broncos-203144417--nfl.htmlBlack_Adder
Bill Williamson, az ESPN AFC West bloggere írt egy cikket h miben fejlődhet a csapatotok 2013-ban:  espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/54785/how-denver-can-improve-in-2013empty taxi
Jó kis összefoglalók. Nem tudom mennyire lehet reális, hogy ilyen nagy nevekben gondolkodunk Slot Receiverben. Stokley jó volt, de egy egész meccset már nem bír ki, ez egyértelmű. Egy Wes Welker óriásit hozhatna, csak kérdéses érdemes-e azt a jópár milliót rááldozni. Továbbra is azt gondolom, hogy 1-2 éven belül kell most gondolkozni, és addig ütni a vasat, amíg meleg. Felesleges a jövőre spórolni és mindenáron a fiatalokat istápolni. Ha van elérhető sztár, rá kell mozdulni. Gondolok itt mondjuk Ellerbere, Woodsonra, Reedre vagy még régebben Revis. A legfontosabb, legtehetségesebb fiatal ékköveket ide kell láncolni (Von, Woody, Clady, Harris, DT VAGY Decker (egyik tuti megy majd szerintem a szerződés lejárta után)). A többiek felőlem beáldozhatóak, ha lehet cserélni egy 1-2-3 éves last chance ELIT rutinos játékosra.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Yahoo-s TPS report:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-offseason-tps-report-denver-broncos-203144417--nfl.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 292 — Lájkold a zsűrit!
Bill Williamson, az ESPN AFC West bloggere írt egy cikket h miben fejlődhet a csapatotok 2013-ban:  espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/54785/how-denver-can-improve-in-2013


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Black_Adder
Köszi a választ Porterrel kapcsolatban, egyébként annyi, hogy a nickelünk megvan, mert Hanson ott nagyon jól tud játszani és szerintem kár lenne őt fentebb emelni, mert a vonal mellett ő nem túl jó. Ha egy normális áron mi szereznénk meg, akkor tehát 2nd CB-ként akár még be is jöhetne. Akkor meglátjuk, hogy mit tesznek nagyjaink a témában 😊

Köszi még egyszer
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
VP of football operations John Elway says the Broncos will use the franchise tag on free agent LT Ryan Clady.

"We're going to tag him," Elway told the Denver Post. Elway says the sides would like to work out a long-term deal, but admits "things have changed a little bit because he's coming off a shoulder surgery."
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Oaklandban szvsz simán beférne a kezdőbe jelen állás szerint, s nem is lenne vele semmi baj ott. Nem lenne kiemelkedő, de egy megfelelő rendszerben azt mondjuk tudná, amit routt tudott ott.

Valami rejtélyes betegség miatt vesztette el a kezdő szerepét, Chris Harris-szel szemben, de Harris a PFF statisztikái /*nem csak a sokat vitatott grade, hanem a coverage yards, run support, stb szerint is*/ top 10 CB volt idén, szóval ez még nem jelentene feltétlen rosszat Porterre nézve.
3rd CB Carter lett, ő amikor bekerült, akkor nagyon jól játszott az első néhány meccsen, aztán a vége felé jött tőle néhány látványos hiba, s akkor kapott még egy esélyt Porter, csak hogy a 2. snapnél lesérüljön.

Nálunk 4M-t keresett, annyit nem ér. Ha CB2 akkor esetleg, de szvsz annyit most nem sírhat ki neki az ügynöke, olcsóbban meg még akár nagy fogás is lehet.
A rejtélyes betegség, meg nem akkora kockázat faktor, legalábbis szerintem ha nem játszott volna olyan jól Harris ésvagy Carter, már sokkal hamarabb visszatérhetett volna.

Egyébként elég rosszul viselte a mellőzést, volt a részéről néhány nagyon unszimpatikus tweet. A twitter egyébként buta emberek kezében nagyon rosszul tud néha elsülni.

Most nem tudom, h jövőre mi lesz a terv a DB részéről nálatok, Emberfogás vagy zónázás, az se mindegy. De egy CB needes csapat 1 éves szerződéssel simán bepróbálkozhat nála, nincs sok veszteni való, de akár be is jöhet.

Ami pedig azt illeti, h CB2-e vagy csak jobb csere, hát a jobb csere általában nickelCB, és sokat van pályán, mondhatni félig kezdő. Most kérdés, h a divízióriválisok ellen mennyire van szükségetek olyan CB corps-ra, ahol Porter a 3. legjobb, vagy mennyire lenne gáz, ha ő a CB2. Ellenünk biztos, a Chiefs és Chargers most elég nagy kérdőjel.

Egyelőre mindenképp upgrade-nek érezném nálatok, kérdés csupán, az ár, mert olcsóért esetleg másnak is kellhetne, drágáé meg nem biztos, h kellő mód teljesít. A másik meg, h akár nála jobb opció is lehet a piacon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
Olvastam valahol, hogy egy rövidtávú szerződéssel meg kellene kínálnunk Tracy Portert, mondanátok róla valamit? Mert én sajnos nem igazán tudok róla semmit.Bruce
Champ másik oldalaként nem volt könnyű dolga, és nem is nagyon ugrotta meg a lécet, a sérülés/betegség után pedig elvesztette a snapjaitNegritis
Köszi, akkor max nr2 CBként lehetne rá számítani, de úgy sem nagyon 😀Bruce
lehet hogy Black és Storm más véleményen van, de sztem egy jobb cserénél többre nem alkalmas
ha egészségesen lenyomta volna a szezont akkor jól járhatott volna az 1 éves szerződéssel, de így a maradék renoméját is eljátszotta nálam
pedig bíztam benne nagyon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Olvastam valahol, hogy egy rövidtávú szerződéssel meg kellene kínálnunk Tracy Portert, mondanátok róla valamit? Mert én sajnos nem igazán tudok róla semmit.Bruce
Champ másik oldalaként nem volt könnyű dolga, és nem is nagyon ugrotta meg a lécet, a sérülés/betegség után pedig elvesztette a snapjaitNegritis
Köszi, akkor max nr2 CBként lehetne rá számítani, de úgy sem nagyon 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
Olvastam valahol, hogy egy rövidtávú szerződéssel meg kellene kínálnunk Tracy Portert, mondanátok róla valamit? Mert én sajnos nem igazán tudok róla semmit.Bruce
Champ másik oldalaként nem volt könnyű dolga, és nem is nagyon ugrotta meg a lécet, a sérülés/betegség után pedig elvesztette a snapjait

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Olvastam valahol, hogy egy rövidtávú szerződéssel meg kellene kínálnunk Tracy Portert, mondanátok róla valamit? Mert én sajnos nem igazán tudok róla semmit.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
amúgy lehet én bízok benne túlságosan, de én bizony behúznám Te'o-t ha elérhető lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
17 év után elhagyta a csapatot Keith Burns, Shanny vitte el ST coordinator-nak. Sok sikert kívánok neki, ha jól gondolom személyében az utolsó bajnok távozott a csapattól, persze Elway-t leszámítva, de Burns végig itt volt azóta...

Egyből be is töltöttük a helyét Derius Swinton-al, aki a Chiefs-nél volt tavaly quality control coach, előtte meg a Rams-nél 2 évet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ennél fogva Freeney a jelenlegi rendszerbe mondhatni nem férne be. A névsor szépen mutatna, de a jelenlegi séma nem csak sackgyártásra jó, hanem futás ellen is, szóval nem alakítanám át, úgy h mindkét DE pure passrusher legyen.
Black_Adder
Sőt futás ellen nem sokat ér Freeney. Bennem is pár percig élt csak a gondolat. Hamar elvetettem. 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ha a 4-3mas alapfelállást tekintjük, csak az egyik DE kifejezetten passrusher. Wolfe-t egészen máshogy használjuk, mint Dumervilt. Ezért is volt, hogy Ayers oly hamar elvesztette a kezdő szerepét JDR érkeztével. Mert ő csak Doom alternatívája lehetett, az viszont egyértelmű volt, h kettejük közül ki a jobb.
Ennél fogva Freeney a jelenlegi rendszerbe mondhatni nem férne be. A névsor szépen mutatna, de a jelenlegi séma nem csak sackgyártásra jó, hanem futás ellen is, szóval nem alakítanám át, úgy h mindkét DE pure passrusher legyen.

szerk:: és akkor még caphelyzet + lejáró szerződések + needekről nem is beszéltünk. Felvetés szinten se látok benne sok fantáziát. Ha már hozunk egy ekkora nevet az FA-ról, az ne DE legyen, arra van a legkisebb szükség.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Mindig álmodozik az ember...
Doom,Miller, Wolfe,Freeney
 milehighsports.com/2013/02/12/mohrmann-free-agents-the-broncos-should-target/
Bár nem tudom elképzelni, hogy olcsón jönne, úgyhogy már fel is ébredtem... 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Alakul a schedule:
 milehighsports.com/2013/02/11/16036/
Az első héten vasárnap estére a fő favoritok:
Giants, Pats, Colts, Redskins
Mindegyik pikáns összecsapás lenne a maga módján

És játszunk hálaadáskor is, Dallasban méghozzá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem azt mondom, hogy Holliday legyen elsősorban WR, csupán azt, hogy jobb lenne szerintem, ha bevethető lenne a támadó oldalon. Szinte minden meccsen 5 WR-t tettünk a 45-be rajta kívül, ez szerintem nagy luxus, főleg mivel az egyik WR rendszerint nem játszott vagy csak 1-2 play-t, erre viszont jó lehetne Holliday is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
bent lévő ember függvényében kell választani. Nem kell valakit csak azért kihúzni, mert MLB, ha egy 3× jobb DT van még bent.

WR picknek nem örülnék, de egyáltalán nem hülyeség. A realitás az, h DT és Decker közül csak az egyiknek tudunk új szerződést adni, a másik pótlásáról most lehetne olcsón gondoskodni. De én se Deckert se Thomas nem akarom elengedni, úgyh nem örülnék neki, de ettől függetlenül nem lehet ilyen egyszerűen kizárni a WR pciket.

Holliday meg maradjon csak PR/KR. VÉGRE van valaki aki csak visszahordó. 45 ember nagyon sok, simán elfér egy visszahordó. S az sincs mint Royalnál vagy Deckernél, h azért kell izgulni le ne sérüljön, mert akkor az offense-nek is lőttek. Azon kívül minél több feladatkört teszünk a vállára annál jobban megoszlik a figyelme. Annál jobban fárad meccs közben stb. Ha egyszerre lenne SR és KR/PR akkor rosszabb lenne KR/PR-nek mint most.

A draft viszont még nagyon messze van, ha valamelyik posztra szerzünk egy FA-t az máris mindent átír. Áprilisig még nagyon sokat fog változni maga a draftboard is, sokan feltörnek, mások visszaesnek, 1/28-ra nem könnyű jósolni ki lesz bent és ki nem, s aki bent lesz arról is megoszlanak majd a vélemények, h mennyire is jó, mennyire is lehet jó stb...

Nálam egyébként a CB poszt veszít a jelentőségéből a drafton, egyrészt Harris-szel kapcsolatban szerintem maximálisan igazam volt, és most hasonló fejlődést várok Tony Cartertől is, Omar Bolden meg ott van 4. körös CB-ként. Minek húzzunk még egy 4. körös CB-t mellé? Vagy az első körben valakit, akitől Bailey-hez hasonló karrierben reménykedünk, vagy senkit.
Másrészt 4. körtől már abszolút nem nézném a posztot, hanem azt húznám, akinek a legtöbb esélye van rosterre jutnia. Felőlem akár még QB is lehet, sőt ellent mondva a fent írtaknak, CB is, de nem azért mert CB, hanem mert BPA, ha az.

Ja igen DT pozíció, Mitch Unreintől is komoly előrelépést remélek, nagyon jól helyt állt tavaly, s Ben Garlandról se feledkeztem meg. Idén azért nem került rosterre, mert a szolgálat után még nem tudta visszanyerni versenysúlyát, de nagyon nagy véleményen voltak róla.

Magát a draftot befojásolhatja az is, h az eddig az ismeretlenség félhomályában rejtőzködő játékosainktól mire számít a vezetés.
Én a részemről 3 kategóriába sorolom őket:

Akiktől már jövőre komoly szerepet remélek, mint ahogy Harristől vártam az áttörést erre a szezonra.
Tony Carter, Trevathan, Mitch Unrein
Mind kaptak már idén is annyi szerepet h lássuk nem félnek őket használni, s amikor játszottak, akkor legtöbbször elégedettek lehettünk velük. Fiatal játékosok még hibáznak, de ezek tapasztalattal könnyen kijavítható hibák
//Korábbi tévedésem ugyanitt: Matt Willis

Akikben még bízok, de nem jövőre várom azt h elérjék a kritikus tömeget, deckerről vélekedtem így rookie évében, aki mostan teljesedett be igazán:
Garland, Bolden, Malik Jackson
Még a kezdő közelében sosem játszottak, hiba lenne bízni bennük akik semmit nem tettek le az asztalra, csak azért mert jókat mondanak róluk. Viszont mellőzésük annak köszönhető, h nem is nagyon volt rájuk szükség egyelőre, s továbbra is veszik a fáradtságot ott fönn, h mondjanak róluk pár jó szót
//Korábbi tévedésem ugyanitt, Rahim Moore, szerencsére alá lőttem nem fölé

S akiktől már nem sokat várok. Akár nagyon hamar is repülhetnek, vagy mé pár évig húzhatják a kispadon és az ST-ben, de sok emlékezeteset úgy se nagyon alkotnak majd, mint ahogy pár éve Phonsoról vélekedtem:
Nate Irving, Julius Thomas
Ők se váltották még meg a világot, viszont nagy különbség az előző kategóriához, hogy már igenis szükség lett volna játékukra, ha tényleg lenne bennünk annyi, mint amennyit az előző kategóriától remélünk. Esetleg már szerephez is jutottak, de annyira leszerepeltek, h inkább hoztak eléjük egy FA-t. Rájuk is igaz lehet, h fiatal játékosok, persze, h hibáznak, még se mutatnak a hibákon kívül semmi biztatót, vagy épp nem mutatnak semmit, s vélhetően nem azért mert amúgy annyira jók. Ha mégis játszanak akkor is úgy érzem, h kényszerből. Az idei kettő jelöltem, nem hibázott, mert nem is játszott. Julius Thomas a 45-be se fért be, Nate Irvingre pedig már igenis lett volna szükség MLB poszton, ha bármilyen bizalom is lenne felé.
//korábbi tévedésem ugyanitt, Beadles, vagy Moreno

Szóval egy CB-től egy MLB-től és egy DT-től várom, hogy már jövőre nevet szerezhetnek magunknak, s van a tarsolyomban még egy CB, még 2 DT.
Ezért én kicsit máshogy nézem a needeket, mint pozíció a WR-t se látom rosszabbnak, csak érzelmi alapon kevésbé szimpatikusnak mint mást, de a DT, MLB, CB hármast se kötelezőnek. Sőt kicsit talán sajnálnám is, h akiktől sokat remélek, most ez visszább veti fejlődésüket. Persze mindenki úgyse fog bejönni, akiktől azt remélem, úgyh ezekre a posztokra is jöhet, sőt pont most nem kéne kockáztatni, s kivárni mire mennek a reménységeim, ha immediate impactet húzhatunk a helyükre.

Első körökben gondolkodva tovább, QB luxus pick lenne, hisz úgy se játszik, s én 1db tragédia szezont még el is fogadnék, ha Manninggel történne valami, utána lenne egy jó draftpickkünk, amiből hozhatnánk egy újabb jó QB-t, olyan top5-öset. Nem ilyen egyszerű, de top5-ben általában jobb QB-kat szoktak húzni, mint a 2-3 körben ez tény.
K, P alapból kihúzva nálam, nem azért mert nem Janika lenne az egyik legjobb kicker, de nekem ő se érne 1. kört.

Maradt, RB, OL, FS, SS.
FSnek ott van Moore, s QCarter kifejezetten minőségi csere.
RB szerintem most nem aktuális, bár Hillman számomra egyenlőre messze nem alldownRB, s McGahee se fog már sérülés nélkül végig játszani egy szezont a statisztikák szerint, azonban Morenoban most kifejezetten bízok, tehermentesítésre jó Hillman, egyelőre még azért csak van egy McGahee-nk is, és arra Hester is jó, h ne feltétlen Moreno vagy MCG törje össze magát 2 yardért.
SR se az a tipikus 1. körös pick. Stokley amúgy is vissza jön még egy évet, s egyelőre Caldwellt se dobtuk ki a kukába. Willis-szel kapcsolatban nagy reményeim voltak, mert keményen dolgozott, s látszott rajta a fejlődés, csak elérte amit tud, ami nem nagyon kevés, de semmi esetre se sok, viszont már 1M fölött keresett tavaly, na ahhoz nagyon kevés.

Így maradt az OL és a SS a két kedvenc posztom az első körökre. Nem azért mert MLB-nek CB-nek DT-nek, SRnek vagy akár WR-nek nem lenne értelme, s ellenezném, ha azt húznánk. Ennek a két posztnak részben érzelmi, részben szakmai alapon örülnék jobban.

SS: 4 safety van a keretben akivel jövőre számolhatunk. Rahim Moore, quinton Carter, Mike Adams, Leonhard. Moore FS. Annak ráadásul nagyon jó is. Carter meg 2011-ben volt meggyőző, főleg a szezon végére. Kérdés mennyit hátráltatta őt a sérülés, én bízom benne, h nem nagyon, de ő is akkor volt igazán jó, amikor Dawkins volt az SS és a FS. Ennél fogva Moore cseréje, esetleg ellenfele a kezdőért. Nem kizárt h együtt játsszon Moore és Carter, de az zsákbamacska, egyikük számára posztváltás, még ha nem is feltétlen nagy. Mike Adams az egyik legjobb igazolás volt tavaly, s 1 év még maradt a szerződéséből. Ráadásul SS, szóval ez jövőre meg is oldott poszt, de mi lesz utána. 1/28-ban nem lesz olyan SS aki azonnal kezdhet, s jövőre se tervezünk előbb választani. Szóval kifejezetten sürgető lenne hozni valakit, aki 2014-ben kezdő SS lenne.

OL: Egyrészt nincs depth. Annyira, hogy most úgy tűnik akár csere OL-re is nagyobb szükség van, mint más posztra, s ezért akár csere OL is jöhet az első körben. Persze ha jövőre más posztokon jönnek sérülések, akkor már nem tűnne túl bölcsnek, azonban akár kezdőt is húzhatunk, s akkor valamelyik idei kezdőnkből lenne minőségi csere.
C: jött tavaly. Jövőre Blake akár minőségi csere is lehet, vagy legaábbis annál mindenképp jobb, mint Ramirez volt idén.
OG: Kupernek brutális 1 éve volt a tavalyi sérülése után, idén is több sérülés érte, attól tartok ő már nem lesz a régi. Csere OG meg mondhatni nincs, én legalábbis nem szívesen számolok Ramirezzel.
OT: Clarkra nem rég még azt mondtam maradjon. RFA. Azóta megnéztem, nem túl olcsó rá a tender, szóval inkább menejen, olyat aki azt tudja mint ő, hozhatunk olcsóbban. S rajta kívül OT-nek sincs sok csere. Clady és OF mondjuk annyira stabil játékos a posztján, h fölösleges lenne első körös csere, azonban most Clady-t megint műtik, és egyáltalán nem biztos, h meg tudjuk tartani. Egy lehetőség a hosszú távú cspaatépítésre, h idén tageljük Clady-t, s jön 1/28-ban egy OT, jövőre ha kell még egyszer tudjuk tag-elni Cladyt utána meg már készen állhat Mr. 1/28OT, bárki is legyen az.

Figyelembe kell venni az úgymond ismeretlen fiatalokat is, akikről az edzők többet tudnak mint mi, jobban meg tudják ítélni, h feltűnnek vagy letűnnek. S figyelembe kell venni a szerződés hosszabbításokat is. Clady, Thomas, Decker, Von, Woody 5-ösből legalább egyet el fogunk veszteni, nagyon úgy néz ki. Az utódját pedig most kéne megtalálni, nem akkor amikor már nem lesz. Kicsit hasonló ez mint Champ utódlása, csak ő nem el fog menni, hanem vissza fog vonulni, s mögötte reményteljesebb emberek vannak, mint mondjuk Clady mögött...

Kevés poszt van, ahova nem tudok elképzelni korai picket a drafton, viszont olyanból sincs sok, amit semmi esetre se hagynék ki az első két nap...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kellene MLB, DT, OL, CB, S, kb. ebben a sorrendben nálam... 😊

WR-t az első 3 körben nem húznék, később talán, egy fiatal slot WR jó lenne, Stokley 2014-ben szerintem már nem lesz a pályán. Mondjuk a már itt tartunk, én Holliday-t is kipróbálnám az offseason-ben a slot-ban, úgy emlékszem, hogy amikor felé dobott PM, abból általában elkapás lett, így most, hogy egész offseason-ben itt lesz (már ha... 😛), talán be tudjuk építeni, én mindig luxusnak tekintettem valakit csak visszahordásra tartani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
én első körben MLB v DT picknek örülnék, ha 'csúszik' le megfelelő prospect
ha nem akkor akár egy falember kupi mögé
de ne WR,RB

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na lassan itt a draft, ki mit, és esetleg kit vár a börzéről? 😊
DT,2 db OL, CB és talán egy safety, én ezt várom. Bár igazából én húznám a legjobb bentlévő spílert, bármi is legyen a posztja (kivéve talán a QB,WR,TE triót)

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A PFT szerint 14,1M szabadhelyünk van a cap alatt:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/06/team-by-team-available-cap-adjustments-for-2013/
Ez még mindig az egyik legtöbb, csak hát ebben ugye még nincs benne Clady...

A közvetlen riválisok:
Chiefs 14M //mondjuk ők emberemlékezet óta nem használják ki a teljes capspace-t, nem tudom miért pont idén változna ez...
Raiders 4,5M
Bolts 995K

Maga a helyzet változatlan:
Cladynek egyre valószínűbb, h csak franchise tag lesz, DJ és Mays paycut nagyon kéne

Ettől függetlenül a PFF olyan "olcsó" FA-kat javasol, mint Wes Welker, Dannell Ellerbe vagy Brandon Moore:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/07/2013-team-needs-denver-broncos/
Nem mintha nem látnám őket szívesen, mind pozíció mind név ügyileg, csak nincs miből...
_______________________________________________________________________

Chris Harris készen áll a következő ugrásra:
 prod.www.broncos.clubs.nfl.com/news-and-blogs/article-1/Harris-Readies-For-Another-Jump/3887ab20-46ee-4ba6-897d-c6cec08c3f72

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Tamme feleségének pajzsmirigy rákja van, holnap műtik, bízom benne, hogy sikeres lesz a műtét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Valamit elnézhettél.
A FO behivatkozott egy PFR által végzett tízezres idény szimulációra. Ebben jött ki az, hogy a SB-t 24 %-ban nyeri az alapszakasz legerősebb (ráadásul a szerző kiemeli, hogy ez nem feltétlenül jelenti a legjobb mérleget!) csapata. (Nem ezt az idényt szimulálták le tízezerszer!) Ha elkövetjük azt a hibát, hogy egy konkrét idényre fordítjuk le ezt az eredményt, még akkor is csak (24+14)/2=19 %-os favorit volt a Broncos, lévén holtversenyes első volt a mérlegetek a Falcons-szal. (Megengedve, hogy idén a legjobb mérlegű két csapat volt a legjobb is.?)  www.pro-football-reference.com/blog/?p=57
A FO DVOA mérőszáma alapján btw a Seahawks volt az alapszakasz legerősebb csapata egy kicsit megelőzve a Broncos-t.  www.footballoutsiders.com/stats/teamefftomi-tomi
köszi a pontosítást, valóban csak átfutottam munka közben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear