NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannak
2. miért volt kidobott pénz?
kiderült h DT-ED nem dropkirály hanem képesek elkapni a labdát ha jól van megdobva, Clady elite tackle, és a D# képes folyamatosan elit szinten teljesíteni -még ha csak az alapszakaszban is- ha nem 50 percig vannak a pályánNegritis
Azt azért kétlem, hogy Clady-nek tavaly Tebow miatt volt szar éve, pont a gyengébb DE került szembe a meccseken, mégis gyatrább volt, mint korábban. Szar éve volt, van ilyen, de ezt speciel szerintem nem lehet Tebow-ra kenni. Ha áttettük volna RT-be és akkor jött volna a szar forma, akkor lehetne rá fogni, de így szerintem minimum véleményes... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 271 — The Mathematician
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Az opció nem ilyen, ha átmegy az orvosin, akkor egyből él, én így emlékszem... 😊StormST
olcsóbb fizetni egy új orvost mint 20 misit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Akkor egyértelmű, hogy ki kell vágni. Kár, hogy nincs mögötte egy potenciális franchise QB. Ennyivel hátrébb vagyunk tavalyhoz képest.

Egy szempontból nem volt kidobott pénz, hogy láthattam minden idők legnagyobb clutch OT pick-jét. Ez megért 18 millát. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Az opció nem ilyen, ha átmegy az orvosin, akkor egyből él, én így emlékszem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 271 — The Mathematician
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannak
2. miért volt kidobott pénz?
kiderült h DT-ED nem dropkirály hanem képesek elkapni a labdát ha jól van megdobva, Clady elite tackle, és a D# képes folyamatosan elit szinten teljesíteni -még ha csak az alapszakaszban is- ha nem 50 percig vannak a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyszerűen ki kell vásárolni PM-et, hogy legyen végre mozgásterünk azon hiányposztok betöltésére, amelyek egy évvel ezelőtt ugyanígy fennálltak.

Ja bocs, azt nem lehet, mert azzal belátnák, hogy csak ablakon kidobott pénz volt idecsődíteni ezt a bohócot.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Doom megér ennyit, nem csak maga, hanem Von miatt is és még csak 29, DE-ben elmozoghat 34-35-ig, főleg mert ő nem 130-140 kilókat mozgat egész meccsen. 11 sack-et csinált idén és jól elvonja a kettőzést még mindig Von-ról sokszor, ha ő nem lenne ott, akkor Von számai is rosszabbak lennének, ez biztos. Doom nem fog átstruktúrálni soha, hacsak nem esik vissza. Ő mindig megkapná a pénzét a piacon szerintem...

DJ-t ugyanennyiért nem fogjuk megtartani, ez már biztos, vagy paycut vagy trade, még van értéke a piacon, 4. kör környékét megérhet valakinek, aki meg tud vele egyezni egy kicsit alacsonyabb fizus hosszabb szerződésről...

Prater nehezebb kérdés, őt szerintem egy rosszabb szezon miatt nem fogjuk kivágni, azt a pár misit benyeljük, kivágni se lenne olcsó szerintem. Ő tavaly bizonyította, hogy clutch-ban lehet rá számítani, erre idén nem nagyon volt szükség, a Ravens meccses hiba meg benne van, azért nem fogják bántani és arról is csak utólag tudjuk, hogy számított, de nem azon ment el a meccs...

Mays-t amennyire szerették a csapatnál eddig, szerintem megtartjuk, nagyon remélem, hogy paycut-al...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remek, nem ment el amit készítettem az előbb 😊
Szóval összeszedegettem a lejárókat, és összesen 17,5 millióra jött ki Ezt eddig szépen kifelejtettük a számolásból, így jövőre elviekben 35,5 millióból lehet gazdálkodni jövőre.
 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/yearly/

És ezek csak a lejárók és a Cap Space együtt. Plussz a Dead Money-al is jól állunk majd, mert
Ty Warren 1,250,000
Drayton Florence 1,500,000
Darcel McBath 386,000
Jabar Gaffney 375,000
Richard Quinn 232,500
-ja felszabadul biztosan.
(Hallkan hozzátenném, hogy Revis jövőre 3 milliót keres majd csak, ami egy vicc 😀 )

Clady, Von, Decker, DT együtt egy hosszú távú szerződéssel hát mondjuk 50 millió lenne. Na az nem kevés, és ha a Cap fel is emelkedik 130 millióra, akkor is maradna 80 millió a maradék 48 játékosra 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Idén beleférünk, de ha jól tudom, akkor lehet a cap kihasználatlan részét tovább görgetni, ami nem lenne utolsó...
Doomal pont a contractyear-jében csinált 17 sackket, s lett AllPro, ezért keres ennyi pénzt. Azóta valóban nem ér ennyit, de egy nehezen pótolható stabil kezdő, neki nagyon nehéz vagdosni a fizetéséből.
Most ha Mayst elveszítjük, tán még örömünnep is lenne. És senki más nem adna neki 4M-t.
Ha DJ-t elveszítjük a fizetéscsökkentési szándék miatt, na bumm. Nem jó, de nem tragédia. És senki más nem adna neki 7M-t. Egyrészt nem fiatal, és rendszeresek nála az offseason "ügyek"
Pratert ha elveszítjük nem biztos, h rosszul járunk. Olyan kickert aki 80%-os pontossággal lő, nem lehetetlen találni a semmiből se. Annak idjeén, amikor IR-ren volt Hauschka rúgott helyette, idén vele, még lehet h jobban is jártunk volna. Más kérdés, h tavaly nagyon kellett egy Prater, és ezért is kapta meg a pénzt, de az idei év alapján, majdnem lényegtelen, h mekkorát rúg a kicker. Inkább legyen pontosabb...

Ezzel szemben Dumervil ha nem is ér 12,5M-t (valóban nem ér), attól még stabil kezdő, aki nagyon hiányozna a csapatból. Tavaly is kulcs fontosságú szerepe volt a sikerekben, vélhetően jövőre se hárul majd rá kisebb szerep. És egy kétségbe esett csapat, ahonnan mondjuk csak egy passrusher hiányzik, de az nagyon, az még akár adhat is neki ennyit. Azért neki is több sackje lehetne, ha nem kéne Von Millerrel is versenyeznie.
Amúgy 2015-ig van szerződése, és a rotoworld szerint minden évben egyre kevesebbet fog keresni, szóval nem annyira nagy tragédia a fizetése, de ha egyszer lejár neki, akkor biztos, nem kap majd ennyit. 2014-ben 10M-t keres majd, 2015-ben 8M-t. Ugyanakkor emiatt átstrukturálni is nehezebb a szerződését, bár az is egy opció, h ami idén megmaradna hely, azt nem átgörgetjük jövőre, hanem pl Doom szerződését átalakítjuk, h idén kapjon többet később kevesebbet.

De alapvetően a paycut az nem egy olyan egyszerű dolog. Akiknél írtam, náluk meg van az esély, h ha nem kevesebbért, akkor sehol. Persze próbára tehetik a szerencséjüket, és még ha nekem is van igazam, akkor is lehet, h azt a kevesebbet már mástól kapják, de a csapat szempontjából ez se lenne tragédia, ellenben Doom már kényesebb kérdés... Ahhoz h Suepr Bowl aspriánsok legyünk, ahhoz azért rá is szükség van.

Hogy az Indi hogy tartotta együtt azt az offense-t olyan sokáig, arra azt tippelném, h a védelem kárára. Nem akarom a szót a 2000-es évek Coltsára fordítani, de az első ami eszembe jut, az a vállalhatatlan futás elleni védekezés, még ha a szélső pass rush jó is volt. a másik pedig ami még eszembe ötlik, az a colts fanok csillapíthatatlan panaszkodása az OL miatt. Na ilyen áron, mi is meg tudjuk tartani Deckert is és Thomast is. de én ennél többet akarok. aztán lehet h marad mindkét WR és a védelemből távozik majd inkább valaki, ha elkerülhetetlen lesz, de az messzebb van, egyelőre megelőzni próbáljuk a problémát, nem megoldani, s mire szembesülünk vele, addigra lehet h az a kép is tisztább lesz, h ki a legkevésbé nélkülözhetetlen a szerződés hosszabbítás előtt álló nagy nevek közül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó kis összefoglaló lett Black_Adder.
Pár megjegyzést fűznék hozzá csak.

Dumervil szerintem már rég nem ér annyit, főleg, hogy már kifele megy ő is. Von pénzét majd az Doom szerződésének leépítéséből szerzik majd, ebben majdnem biztos vagyok.
Clady jó drága lesz, ezt tudjuk, bár ez a sérülés kicsit bekavarhat. Így nőtt az esélye, hogy idén csak egy TAG-et kap, és megnézik, hogy muzsikál a sérülés után a következő szezonban.
Ha DJ, Pratert és Mays szélnek eresztjük, akkor lesz kb. 28 millió pénz. Ebbe simán bele kell férjen az összes játékos, akit felsoroltál.

Indyben nem tudom, hogy oldották meg, hogy Harrison és Wayne is ilyen sokáig ott maradt, PM giga szerződése mellett. Remélhetőleg itt is sikerül majd ügyeskedni valamit DT és Decker ügyében. Nagy veszteség lenne bármelyik menne is, de olyan szempontból "nem lényeg", hogy PM bárkinek tud dobálni jószerével.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Miért NEM szabad rá mennünk Derrel Revisre

Elway filozófiája (2 év távlatából)
Alapvetően két féle célt különböztetek meg: Hosszú távú és rövid távú célokat.
Rövdi távú cél, mondjuk, h Super Bowlt nyerjünk egy-két éven belül.
Hosszú táú cél. h utána se jöjjön a katasztrófa, ne kerüljünk hosszabb időintervallumra ki a PO picture-ből. 5 év PO nélkül méltatlan a csapat történelméhez.

Rövid távú célért lehet úgy küzdeni, h minden nagy nevet összevásárlunk a piacról, mindent egy lapra feltéve ütjük a forró vasat, de utána nagy összeomlás következhet. És egyáltalán nem garantált a siker, lásd >>dream team<<.
Viszont lehet úgy is hajtani azért, h egy-két éven belül összejöhessen a Super Bowl, h nem taposod el a hosszú távú reményeket.

És eddig számomra minden jel arra utal, h Elway pontosan ezt teszi. Sőt azzal h tavaly a draft második napját a jövőnek szentelte, pont a rövid távú célokat hátráltatta, viszont olyan játékosokat hozott, akik reménye szerint a Manning utáni időben lehetnek meghatározók. A Redskins büntetése miatt járó extra capspace-t se használtuk fel tavaly, hanem átgörgettük a következő szezonra. Az egy dolog, h Manningnek megadta a nagy pénzt, de ő meg is éri azt. All Pro szezont futott irányítóként, vélhetően ott lesz az év 3 legjobb játékosa között, szóval nem mondanám kidobott pénznek azt a 18 milliót.

A másik oldalon viszont hosszú távú célért lehet úgy küzdeni, h rövid távon nem sok reménnyel kecsegtet a jövő, de pár ha türelmesen kivárjuk, beérhet a gyümölcs. Tavalyelőtt ebben bíztunk a legtöbben. Nem olvasok vissza, de szerintem azon az állásponton voltam, h TT egyelőre egy évvel hosszabbította meg az esélyét Denverben, és bíztam benne, h a következő szezonban ezt majd tovább tolja, akár nem is csak úajbb egy évvel, hanem többel is. Mindenesetre a folyamatos sikerre nem volt garancia jelenléte. Lehet találgatni, h a divíziót ezúttal is megnyertük volna vele, de ez elsősorban annak lett volna köszönhető, h az összes többi csapat negatív mérleggel zárt. Ez nem egy olyan dolog, amire alapozni lehet a csapatépítést. Szóval történt ami történt, Elway lecsapott a rövid távú nagy impactre, Manningre.

Ergó nem csak rövid távon gondolkozik, de nem is csak hosszú távon. Tettei abba az irányba mutatnak, hogy képes áldozatokat hozni azért hogy pár éven belül a Super Bowlért szálljunk harcba, de nem áldoz fel ezért mindent.

Hogy illik ebbe a képbe egy újabb nagy igazolás
Egyrészt, ami a rövid távú célokat illeti, szeirntem nagyjából teljesültek, annak ellenére, h a siker elmaradt. Egy meccsen bármi megtörténhet, de a "csili-vili" statok igenis sokat jelentenek. Statisztikailag az esetek többségében az a csapat nyer, amelyiknek csillogóbbak a statjai. Ezek után újabb kockázatot vállalni mondhatni fölösleges.

Emellett tavaly bőven volt hely a sapka alatt, hogy hozzunk drága FA-kat. Bunkley és Marcus Thomas elengedése nem hátráltatta a csapatot, az igazolások és szerződések nagy része pedig bejött.
Idén az nfl.com szerint 121 millió környékén lesz a cap mérete. Nekünk pedig 18,5 millió kihasználatlan helyünk van alatta.
Ami a Broncos játékos filozófiáját illeti, hogy nagy nevű meccset eldöntő képességű játékosok és fiatal csiszolatlan gyémántok egységére alapoz, az a fizetéseknél is meglátszik. Azaz vannak játékosok, akik 2 tábla csokiért végeznek nagyszerű munkát, mint pl Chris Harris vagy Tony Carter, ugyanakkor vannak játékosok, akik nagyon nagy pénzeket akasztanak le:
- Peyton Manning: $20M
- Elvis Dumervil: $12,5M
- Champ Bailey: $10,5M
- DJ Williams: $6,9M
- Von Miller: $5,3M

Ők öten elfoglalják a teljes sapka majdnem felét.
És akkor jön Ryan Clady, aki nagy szerződést akar. A legolcsóbb megoldás rá a franchise tag, ami $9,7M lenne 2013-ra. Ennél olcsóbban semmi esetre se oldjuk meg.

Emellett rövid távon a következő emberek új szerződésével kell megküzdenie az FO-nak:
Demaryius Thomas, Eric Decker, Von Miller /*igen most is fenn van a listán, de ennek ellenére alul van fizetve, és ezen várhatóan a szerződése lejárta előtt változtatni fogunk. Nem kockáztathatjuk meg, h akár közelébe kerüljön annak, h FA legyen*/, Wesley Woodyard, Chris Harris, Zane Beadles.

Az új TV-s szerződés miatt váhatóan emelkedni fog a cap mérete, de akkor se engedhetünk meg 7 nagy fizetésű játékost. Egyszerűen nem férnek el. Nem hogy Revis, vagy akár Welker igazolásán kell gondolkoznunk, hanem h a meglévő jó játékosaink közül kinek az elvesztése fájna a legkevésbé.

Kapásból spórolhatunk DJ fizetésén. Szerencsére az offfield balhéi miatt más se fizetne neki annyi pénzt mint amit keresne, úgyhogy választhat paycut és cut között. Joe Mays az FO legrosszabb szerződése, azt hiszem most már számukra is világosabb mint a Nap, hogy meg kell tőle szabadulni. Prater se ér annyit amennyit keres, amióta nem kell meccseken eldöntenie clutch szituációkban. Sőt a jelenlegi csapat sokkal jobban járna egy gyengébb lábú, de pontosabb kickkerrel, ez így van. De ez mind csak apró pénz.
Ha Clady megkapja a nagy pénzt, utána nem sok más játékos kaphatja azt meg. Ha megkapja Revis is, utána kb senki.

Vajon megéri-e Revis, hogy a fent kiemelt játékosok közül eggyel vagy kettővel többet kelljen elveszteni? HELL NOT. Megéri-e, h Cladyt elengedjük miatta? Nézzünk szét, kik vannak Clady mögött akik átvehetik a helyét? SENKI. Kik vannak CB poszton, akik játszatnának Revis helyett? Akik eddig is tették egy meccset leszámítva nagyon jól. Sőt Chris Harris a Ravens ellen is jól játszott, Carternek voltak ugyan hibái a szezon vége felé, de ő ERFA lesz, szóval annyit kell rá áldozni, h két tábla csoki helyett hármat kapjon és megvan. Árérték arányban Revis-szel szemben? És akkor ott van még Bolden, ha valaki megsérülne, s a nagyfizetésű veterán is jelen van Bailey személyében. 1 gyenge meccs figyelmezető jel, de azért nem kell miatta romba dönteni mindent ami 3 évnél messzibb távlatra esik.

Lehet fokozni is: Kell-e nekünk Clady nagy pénzért?
Az LT az egyik legfontosabb poszt, úgyhogy igen. Egy játékost se akarok elveszteni, akiknek a közeljövőben új szerződést kell adni, de Cladyről se szívesen mondanék le. Egyik megoldás, h tag-eljük, majd újra tag-eljük, majd meglátjuk. A rövid távú célhoz mindenképp kell, a hosszú távúhoz is, de oda nem bármi áron. a 10M környéki fizetést talán pont kitudnánk spórolni DJ-ből, Maysből és Praterből, meg még esetleg egy-két játékosból. S idén még csak a felhők gyülekeznek, vihar még nem lesz, akár valamennyi capspace-t át is görgethetünk egy évvel későbbre, amikor DT és Decker lesz soron.

Mi várható 2013-ban (Cladyn kívül)
UFA: Justin Bannan, Keith Brooking, David Bruton, Dan Koppen, Jim Leonhard, Tracy Porter, Brandon Stokley, Kevin Vickerson, Matt Willis
RFA: Lance Ball, Chris Clark, Britton Colquitt, Chris Gronkowski
ERFA: Tony Carter, Mitch Unrein

Ennek a névsornak egy részét kell bepréselni a 18,5M-Clady-draftpickkekbe. Aláhúzva azokat akiket én megtartanék, megfelelő összegért. Rajtuk kívül más is szóba jöhet. Brooking pl hasznosabb és értékesebb lenne mint pl Clark, utóbbi viszont a veterán minimumnál aligha kérhet sokkal többet, Brooking viszont ha annál valamivel kevesebbet is kér, mint amennyit megér, akkor se biztos, h ragaszkodnunk kéne hozzá. De ez majd a TC-n dől el, addig szvsz mindenképp marad, aztán majd kiderül mit tud DJ MLB-ben, hogyan játszik Trevathan, esetleg magára talál-e Irving, úgy ahogy tavaly Rahim Morre...
Egy másik megközelítés, h nem neveket húzok alá, hanem azt modnom meg, h hány misit költök rájuk, s oda kezdem begyömöszölni őket. Kezdve Tony Carterrel és Mitch Unreinnel, nem ők lesznek a legdrágábbak, sőt... Ellenben számomra ők a legfontosabbak. Aztán jön Stokley, a két DT és colquitt. Aztán meglátom mennyi marad és ki fér még be oda...
Ezt még nem gondoltam végig, de ez már nem a Revis téma...

Akárhogy is ez alapján Revis, nem hogy 2 éven belül, hanem azonnal súlyos károkat okozna. A semminél is kevesebb értelem van benne. Nem vagyunk abban a helyzetben h megengedhessük magunknak, és nem is vagyunk rászorulva, h ide jöjjön. Akkor se lenne jó ötlet, ha ő is FA lenne, nem hogy még pickkeket adjunk érte. Felületesen ránézve az idei cap helyzetre, valóban úgy tűnhet, h ááá oda befér Clady meg Revis, de jövőre és 2 év múlvára megoldhatatlan problémákat okozna. Elvesztenénk DT-t, Deckert és Woodyardot, vagy Von Millert és egy másik nagy nevet, vagy sok variációja van még ennek, de egyik rosszabb mint a másik. És mindezt miért? Hogy egy egyébként is erős alakulatba hozzunk valakit nagy pénzért, aki sérülés után jön vissza, s nem tudjuk hogy fér el Bailey mellett, esetleg merőben átrendezve a tavaly bevált 5-öst.

Amiről még nem volt szó, az az, h mi trade-eljünk el egy nagy nevet.
Amíg Manning MVP közeli formában játszik, addig azt hiszem ettől nem kell tartani. Azzal a rövid távú tervet adnánk fel, úgy nem sok értelme lenne Manning idehozatalának ha mellette leépítjük a csapatot. Viszont nem lehetetlen, h DT és Decker közül csak az egyiket tudjuk megtartani, s ahelyett h kiengednénk valamelyiket az FA-ra, még addig pénzzé tennénk, amíg kapunk érte valamit...

Összegezve:
Revis: NEM

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 271 — The Mathematician
viszont talán egy kicsit lejjebb viheti az árát, vagy csak én gondolom így?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Cladynek meg kell műtenie a vállát.
Nem volt nagy szerencséje idén a falunknak, Walton kapásból IR, Kuper a szezon nagy részét ki kényszerült hagyni, és most Clady. Most nem tudom, h ezt a sérülést a bye weeken szedte-e össze, mert akkor volt a nagy találgatás, h mi miatt nem tud edzenni, de a Ravens ellen vállalta a játékot. Most viszont arról ír a DP, ami amikor híreket kell közölni, azért megbízható, csak elemzéseket nem szabad tőlük olvasni, szóval azt mondják, h az offseason felkészülés nagy részét is ki kell hagynia.

Mindez egy újabb éles emlékeztető, h nem elég 5 használható ember az OL-be. Én akár a draft teljes 3. napját arra áldoznám, h OL embereket húzok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi, ennyire nem olvastam vissza.
Ezek szerint mint scout akár be is válhat.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
OFF
The Lions made the move to expand the front office on Monday, announcing the hiring of former Denver Broncos general manager Brian Xanders as a senior personnel executive.

Játékosmegfigyelő lesz nálunk. Örüljünk?
Válasz jöhet a Lions topikba. Köszi.
ONBazzani
Vipera már megírta:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
The Lions made the move to expand the front office on Monday, announcing the hiring of former Denver Broncos general manager Brian Xanders as a senior personnel executive.

Játékosmegfigyelő lesz nálunk. Örüljünk?
Válasz jöhet a Lions topikba. Köszi.
ON

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem lenne ilyen kockázatos Revis személye/viselkedése maga, én simán belemennék. 1+2 cetliért. Idén csak Clady lesz FA a kulcsjátékosok közül, így beleférne.flzoli
Ne essünk abba a hibába, hogy csak 1 szezonra tervezünk, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...

2014-ben FA lesz: Adams, Ayers, Beadles, Decker, Hanie (érte nem kár), Hester, Ramirez (érte se kár), Walton, DJ, Woody...

Viszont akkor ott lesz PM, Clady, Doom és Champ szerződése, érne Von-nak is egy hosszabbítás, erre meg még tedd rá Revis szerződését... 😛

Talán érdemes lenne a következő offseason-re is tervezni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem lenne ilyen kockázatos Revis személye/viselkedése maga, én simán belemennék. 1+2 cetliért. Idén csak Clady lesz FA a kulcsjátékosok közül, így beleférne.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
1+2 Revis-ért? Max kemény orvosi vizsgálatok és előre letárgyalt normális (értsd sérülés ellen jól bebiztosított, rendes számokkal kihozott) szerződéssel, de még akkor is nagyon soknak tartom ezt az árat...

Érdekes, hogy Peter King-en kívül más még nem írta, hogy Elway ennyire rá lenne kattanva Revis-re... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Majd ha Elway nyilatkozza, akkor lesz értelme foglalkozni vele. Addig csak találgatás. Még ha maga Peter King találgat, akkor is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
1+2-t egy ACL szakadásból épülő játékosért odaadni, akinek utána azonnal adhatsz egy 15-16 millió/éves szerződést, na annyit szerintem nem ér meg. Ráadásul Revis azt mondta, hogy 60 millió garantált pénzt akar kapni. Na most ha ezt megkapja marad, ha nem, akkor pedig ugye a szerződése szerint nem lehet tagelni, így egy év után kimenne a piacra.
Szerinted?
És akkor hol és hogyan maradna pénz mondjuk Cladyt megtartani? Elvégre top5 LT.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
SI's Peter King gets the sense executive VP John Elway will try hard to convince Broncos owner Pat Bowlen that Darrelle Revis is the missing piece in Denver.
The Broncos currently have plenty of cap room, but with LT Ryan Clady still needing a new deal some of that will obviously evaporate. Still, it's not hard for teams to work around this issue. As we saw in the Divisional Round loss to the Ravens, Champ Bailey just can't hang with the deep speed threats at receiver anymore. Adding Revis to handle the opposing team's No. 1 receiver and taking some pressure off Bailey would be a nice upgrade. What Elway wants, Elway usually gets. A first- and second-round pick is said to be the Jets' asking price. King mentions the Chiefs and 49ers as other possible Revis suitors. This is pure speculation at this point.

Elway szerintem hülye, de hát ő tudja.Stez
Olyan szempontból értem Elwayt, hogy a mára kell csapatot építeni, nem 2016-ra. Addig kell a vasat tartani a tűzbe, amíg PM itt van. 2 picket nem ér, az tény

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 271 — The Mathematician
ugye ha jó a secondary akkor a passrush is javul elvégre nem tudnak elég hamar elszakadni a WRek így tovább kell a labdát magánál tartania a QB-nak és több idő van odaérni
ebben a részben is van ráció
sérülés miatt az első 2 kört nálam tuti nem éri, esetleg a 2.at áldoznám be rá azért meg nem tudnánk megkapni

aztán ki tudja mi lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
SI's Peter King gets the sense executive VP John Elway will try hard to convince Broncos owner Pat Bowlen that Darrelle Revis is the missing piece in Denver.
The Broncos currently have plenty of cap room, but with LT Ryan Clady still needing a new deal some of that will obviously evaporate. Still, it's not hard for teams to work around this issue. As we saw in the Divisional Round loss to the Ravens, Champ Bailey just can't hang with the deep speed threats at receiver anymore. Adding Revis to handle the opposing team's No. 1 receiver and taking some pressure off Bailey would be a nice upgrade. What Elway wants, Elway usually gets. A first- and second-round pick is said to be the Jets' asking price. King mentions the Chiefs and 49ers as other possible Revis suitors. This is pure speculation at this point.

Elway szerintem hülye, de hát ő tudja.