NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
sajnos a vizsga viszont jövő kedden megint, mondjuk nem azon múlott 😀Negritis
[offtopic]
Sok sikert hozzá. 😊

Milyen szakon tanulsz egyébként, hogy diffegyenletekkel küzdesz? Nekem annak idején "elég sok" matek tárgyam volt, ami nem csoda, tekintve, hogy matematikusnak készültem. 😀 Négy év analízis, több féle is, számelmélet, algabra több típusa és a többi gyönyör. Körülbelül a differenciálszámítás környékén döntöttem el, hogy szép a matek szép, de inkább "számítástechnikus" leszek. 😊 (Akkor még így hívták azt amit ma informatikusnak.)[/offtopic]


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
az NBAbe az új CBA szerint több lépcsős luxusadó van
az elején 1$ túllépés -> 1 $ adó
aztán van egy szint ahonnan 2 majd talán 3
de igen a Lakers, Knicks , Nets marketingű csapatoknak ez nem kihívás

azért is írtam hogy nem értek teljesen hozzá (az nba-t picit jobban vágom ilyen téren) és majd valaki pontosít, de nekem se ártott hogy jobban megismertem keresés közbe
sajnos a vizsga viszont jövő kedden megint, mondjuk nem azon múlott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap. azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá, de lehet hogy pontosan le van írvaNegritis
2010-ben azért nem volt cap, mert lejárt az előző szerződés, és nem volt még új. De a "nem volt cap" nem teljesen igaz, mert egyrészt valóban nem volt, másrészt viszont azokat a csapatokat, akik ezzel visszaélve manipuláltak a szerződésekkel (erre az évre időzítve nagy kifizetéseket például), azokat a liga alaposan megbüntette. A Redskinsnek pl. ha jól tudom valami 30 milliós cap büntije van idén, és még valamennyi jövőre is lesz.

A hard cap egyébként nem annyira hard, hogy egyáltalán nem lehet túllépni, de nem is olyan soft, mint az NBA-ben, ahol ha túlléped, akkor fizetsz valamennyi büntit és el van rendezve. A bünti egyébként ott elég kemény, a túllépés 3x-osa ha jól tudom. De a Lakershez hasonló csapatok megengedhetik maguknak, hogy kifizessék, mert a franchise még ezzel együtt is nyereséges.

Visszatérve az NFL-re, a hard cap nem teljesen hard, van valamennyi mozgástér, ami valahogy úgy működik, hogy bizonyos összeget a csapatok mozgathatnak az évek között. De a kb. 120 millás caphez képest ez relatíve nem sok, néhány milliós tételt jelent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem Broncos téma, de válaszolok, abban a reményben, h nem kerekedik belőle flame, noha cikket nem olvastam róla, se angolul, se más nyelven.Black_Adder
Szerintem nem lesz ebből flame, főleg, ha ennyire kerek és korrekt összefoglalók születnek egy kérdésre. Megint csak elismerésemet tudom kifejezni. 😊

Egyébként, Tebow legnagyobb problémája szerintem is az, amit említettél: a hype. Én, mint fullextrás Colts és Manning fan, akit e kettőn kívül amúgy pár éve totál hidegen hagyott minden más, a Patset Brady-vel és a Steelers-t BifBen-el kivéve (ők voltak lényegében az egyetlen "akadályok"), szóvel még én is megnéztem annak idején 1-2 college meccsét, pedig a college fociról se tudtam akkor még semmit. (Ma se sokat. 😊). Sőt, a draftjáról is tudtam, és a Denveri meccsei közül is jópárat megnéztem, pedig azelőtt utoljára Elway-el néztem Broncos meccset. 😀 Szóval a hype lehet TT legnagyobb gondja, mert, ahogy írod is, annyira nem jó, hogy egyértelműen leverjen egy konkurrenst a TC-ben, a hype viszont megzavarhatja az öltözőt, ha nem ő kezd.

Az egész Tebow történetben engem az zavar/bosszant a leginkább, hogy miután kiderült, hogy Elwaynek nem kell, akkor ha volt csapat amelyikben tényleg el tudtam képzelni, az pont egy Jetshez hasonló csapat. Ahol van egy nagyon jó futó játék (2 éve még ligaelsők is voltak), és van egy (akkor még) korrekt, de nem elit kategóriájú QB, aki egy game manager QB szintet tud hozni. Egy ilyen csapatot fel tudna dobni egy a konvencióktól eltérő felállásra épülő playbook. Például egyfajta 2 QB-s felállás, ahol Szancsópanza a "passzer", és mellette Tim FB/HB pozícióban. A snap mehet a "passzernek", aki vagy passzol, vagy a futónak, vagy Timnek adja a lasztit, aki futhat, de akár passzolhat is. Időnként meg TT kapná a direkt snapet, és olvasva a védelmet, vagy futna, vagy passzolna, vagy a "passzert" is játékba hozhatná, aki oldalról passzolna. Egyfajta wildcat, és a futkározós "klasszikus" spread read option játék (amit pl. RGIII játszik) keveréke lehetne ez. Nagyon szeretem a nem konvencionális csapatok játékát nézni, egy ilyen Jets-nek szerintem megnéztem volna az összes meccsét idén. 😊 (Idén a Redskins, Seahawks és Kapernick óta a Ninersis rengeteg meccsét megnéztem emiatt.)

Az idei nyár valószínűleg hosszabb távra eldönti, hogy mi lesz vele. Ha valaki megpróbálkozik vele, akkor szvsz az lesz a live or díe esélye. Negyed éves profi, nem hiszem, hogy adnának neki éveket, kb. azonnal elfogadhatóan kéne teljesítenie. Ha sikerül, akkor éljen, ha nem, akkor kb. vége a pályafutásának is. Csere QB-ként - ahogy nagyon sok nem kezdő szintű QB még évekig ellébecol egyébként az NFL-ben - sehol nem fogják merni alkalmazni a hype miatt.

Ha pedig nem kel el QB-ként (pillanatnyilag erre látok több esélyt), akkor talán önmagával is akkor tenne a legjobbat, ha ő maga hárítaná el a személyével kapcsolatos legnagyobb akadályt (hype). Mondjuk kéne adnia egy interjút, amiben elmondja, hogy nem csak QB-ként, de más poszton is szívesen játszana az NFL-ben. Ezzel az akadályból még előnyt is kovácsolhatna, mert akkor a fanbase elfogadná őt más poszton. Így az öltözőről lekerülne a "QB kérdés" nyomása, könnyebben hívnák a csapatok valami akár teljesen más, akár valami QB-hibrid posztra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap
azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá
de lehet hogy pontosan le van írvaNegritis
Köszi szépen a választ 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap
azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá
de lehet hogy pontosan le van írva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap vanNegritis
Tudom, csak Maddenben 08ban legalábbis van ilyen, szépen kifizetem a büntit és egyben is marad a legjobb csapat 😀dande
tudtommal előző CBA-ban úgy volt
aztán volt 1 v 2 év kb no cap
viszont az új CBA már elvileg hard cap

de tuti h vannak okosabbak akik megmondják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 991 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap vanNegritis
Tudom, csak Maddenben 08ban legalábbis van ilyen, szépen kifizetem a büntit és egyben is marad a legjobb csapat 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 991 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ugyan már! Rutin?

PM, Champ, Brooking, Koppen...

Mind megjártak már pár nagy csatát, alapszakaszban és PO-ban is...

Nem volt felkészült a csapat, se a játékosok, se az edzők, ennyi. Ennek az okait kell megkeresni, méghozzá nagyon gyorsan, mert így meg annak nő az esélye, hogy a következő PO meccset túlstresszeljük...

Én féltem a Ravens meccstől már előtte is és minden fórum hsz-al, bizakodó cikkel és nyilatkozattal tovább nőtt a félelmem. Egy olyan csapatnál ez különösen nagy hiba volt, amelyik már egyszer rálépett erre az útra és elbukott. Tudom, akkor jól folytatódott, de erre nem lehet alapozni, ez a csapat teljesen más, mint az volt és főleg az edző más (azért a 97-es Shanny még igencsak offense mastermind-nak számított), ráadásul akkor nem cseréltünk OC-t a két szezon között...

Reed nem fog eljönni a Ravens-ből, ott kevésbé hülyék a vezetők, mint anno az Eagles-nél voltak Dawkins esetében, ha játszani akar még, kapni fog szerződést Baltimore-ban. Mellesleg ő csak 1, max 2 éves megoldás lenne, ami nem biztos, hogy jó ötlet...

LB: nem hiszem, hogy top LB-re rámegyünk, amíg DJ és Mays is fogja a cap-et, addig biztos nem, ha DJ megy, akkor lehet, hogy valakinél bepróbálkozunk, de abból a listából szerintem egyébként is kevesen mennek majd ki a FA piacra...StormST
A védelemről volt szó csak. És CB poszton nem nagyon lehet playeket bemondani, és irányítgatni a többieket, hogy esetleg hova helyezkedjenek, kire/mire figyeljenek. Egyszerűen túl távol van a tűzvonaltól.

Brooking jó lehetne, bár idén már egyre kevesebb szerepet kap szerintem. Ha Champ-ből tényleg safety lesz idén, akkor nem téma, de ha marad még CB, akkor szerintem mindenképpen fontos lenne hozni valakit arra a posztra. Draftolni lehet mondjuk DT-t, OL embereket (sőt kell is idén), de a safety poziciót mindenképpen FA-ról kéne megoldani valahogy. Akár DJ árán is.
Fiatalok vannak, egyesek szerint Moore jó lehet, így 1-2 éves megoldás működhet. Ameddig PM regnál, konkrétan, utána úgyis rebuild lesz.

Lehet hogy rosszul gondolom, de simán rámehetünk nyáron a SB contenderség, és akár PM személye miatt is néhány gyűrű éhes kiöregedő félben lévő játékosra, akik olcsón aláírnának.
És mellettük fejlődhetnének az ifjak is. Kicsit már itt egy Lakers vízíonálnék, amikor összeállt Malone, Payton, Kobe, Shaq csapat 😀 A jövő alapkövei már megvannak (Von, Decker, DT, Woody.....), most a jelenre kellene koncentrálni, így fiatalok helyett inkább a biztosabbra kéne menni szerintem.

Kicsit Off: Itt is van luxusadó, hogyha túllépi egy csapat a salary cap-et?

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tudom hogy már nem igazán Broncos téma de talán mégis.
Angolban jártasabb több információval rendelkező kollégáktól kérdem hogy mi lesz Tebow sorsa? Addig vágom hogy megy a Jetstől. De hova? Van már valami információ?

Köszi!beresrobi
Nem Broncos téma, de válaszolok, abban a reményben, h nem kerekedik belőle flame, noha cikket nem olvastam róla, se angolul, se más nyelven.

A Jets vélhetően cutolni fogja, ha ugyan még nem tette meg. Más választásuk nincs, trade-elni senki se fog érte, mert egyrészt nyilvánvaló, h repül, másrészt elég magas a fizetése. 1/25-nek megfelelő pénzt kap, viszont tavaly gyakorlatilag semmit nem csinált. Abból a szempontból most mindegy, h a Jets volt-e ekkora balfasz, vagy a bal nélkül vagy Tebow volt ennyire pancser, a lényeg hogy míg tavaly úgy ért egy 4. kört, h PO győzelemre vezetett, most viszont semmi.

Viszont abban a pillanatban, h kirúgják őt, szabadon felszedhető waiverről. A QB adottságai iránt a bizalmat most liga szinten 0-nak érzem, viszont meglepődnék ha nem látna benne valaki egy goalline HB-t és esetleg egy szituációs passert. A baj az a mérhetetlen hype-pal van, ami körül veszi őt, és ami jó eséllyel megosztja az öltözőt is. A mi öltözőnk se állt egy emberként mögé, a Jets meg kb egy emberként ellene. Igazából nem is csoda, amikor a punt protektor kapja a legnagyobb figyelmet ott valami baj van.

Korábban már írtam róla, hogy edzéseken kb semmit nem fejlődött. És jelenleg annyira maga alatt van, hogy kevés QB-val szemben nyerne meg egy TC battle-t, ezek után jelenleg nagyon valószínűtlen, hogy a közeljövőben kezdő QB lenne. Amikor nálunk elkezdett folyamatosan játszani, 1 év alatt visszajutott arra a szintre mint ahol draftoltuk. Talán egy kicsit jobbra, és bizakodhattunk volna, h idén majd jobb lesz. Most ez érezhető, h nem a legvonzóbb egy edző számára se, h nagy eséllyel egy évig próbálja megtalálni önmagát majd a következőben talán már jó lesz passzban is. Pontosabban a drafton egy zsákbamacska vonzóbb lesz. Aztán lehet abból nagy bust, de private workouton általában bízni szoktak abban az irányítóban akit utána húznak. És minden évben vannak 1. körös prospectek, akik egyrészt fiatalabbak, másrészt azt se lehet feltétlen mondani, h kevésbé érettek az NFLl-re.

Egyre népszerűbb viszont az option, meg a "futkározós" QB, csak Tebownak más a stílusa, mint a legtöbbnek. Ő inkább erőfutó, rövid yardos szituációkra, semmint gyors vagy eluzív, ezért nem biztos, h olyan perfekt backup lenne akárhol, másrészt megint ott a nagy baj, a hype. Amikor egy backup QB több figyelmet kap mint a kezdő, az konfliktushoz vezethet. Az is más amikor Orton a kezdő és úgy játszik, h akárki lenne a csere, őt követelnék, de az a rajongás ami őt körül veszi, az mentálisan nagyon megviselhető lehet egykét játékosnak, ami egy warning sok edző számára.

Azt hiszem New Yorkban nagyon kisiklott a pályafutása, az se elképzelhetetlen, h nem is talál magának csapatot, de ha igen, akkor is sokkal messzebb áll attól, h még valaha kezdő QB legyen, mint amikor tőlünk távozott, a karrierje viszont egyre közelebb a "mi lett volna ha"-hoz, és mostanában Elwayt se lehet hibáztatni, mert az ő feladata, h a Broncos-t erősebbé, Super Bowl győztessé tegye, és míg sokan kárörvendenek a vereségnek a csapat ennek ellenére nagyot lépett előre tavalyhoz képest, s így nincs hely a találgatásnak, h Tebow-val mekkorát léptünk volna előre. Tebow előtt is volt Broncos, ami szintén számtalan szép pillanatot, örömöt szerzett a szrukolóinak, és Tebow után is lesz, s az is sok szép meccsel fog még megajándékozni. Ennek az egyetlen vesztese Tebow. "Vesztesek" viszont mindig vannak, mindig lesznek. Valakinek egy sérülés vet véget a karrierjének, valaki helyére jön egy jobb játékos és utána rosszul választ új csapatot.

Ott lehet maradni a varázslat alatt, amíg tart, de nem fog örökké tartani, semmi sem tart örökké. Viszont emiatt nem kell elfordulni az újabbaktól.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Közben Bay-Bay és Beadles is bekerült, a kimaradók miatt, a Pro Bowl keretbe, előbbi Welker, utóbbi Mankins helyére...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Ugyan már! Rutin?

PM, Champ, Brooking, Koppen...

Mind megjártak már pár nagy csatát, alapszakaszban és PO-ban is...

Nem volt felkészült a csapat, se a játékosok, se az edzők, ennyi. Ennek az okait kell megkeresni, méghozzá nagyon gyorsan, mert így meg annak nő az esélye, hogy a következő PO meccset túlstresszeljük...

Én féltem a Ravens meccstől már előtte is és minden fórum hsz-al, bizakodó cikkel és nyilatkozattal tovább nőtt a félelmem. Egy olyan csapatnál ez különösen nagy hiba volt, amelyik már egyszer rálépett erre az útra és elbukott. Tudom, akkor jól folytatódott, de erre nem lehet alapozni, ez a csapat teljesen más, mint az volt és főleg az edző más (azért a 97-es Shanny még igencsak offense mastermind-nak számított), ráadásul akkor nem cseréltünk OC-t a két szezon között...

Reed nem fog eljönni a Ravens-ből, ott kevésbé hülyék a vezetők, mint anno az Eagles-nél voltak Dawkins esetében, ha játszani akar még, kapni fog szerződést Baltimore-ban. Mellesleg ő csak 1, max 2 éves megoldás lenne, ami nem biztos, hogy jó ötlet...

LB: nem hiszem, hogy top LB-re rámegyünk, amíg DJ és Mays is fogja a cap-et, addig biztos nem, ha DJ megy, akkor lehet, hogy valakinél bepróbálkozunk, de abból a listából szerintem egyébként is kevesen mennek majd ki a FA piacra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na látván, hogy a Pats-et mennyire oktatta ez a Ravens, nem is tűnik olyan nagy tragédiának, hogy végül kétszeri hosszabbításban alulmaradtunk 😊 Persze tudom minden meccs más, de azért ez akkor is biztató a jövőre nézveflzoli
Azzal, h Ray Lewis bejelentette a visszavonulását, valami olyan történt, amire nem lehetett felkészülni...
...én csúcsán alábecsültem azt a csapatot, bár ez aligha zavarja most őket...Black_Adder
Amúgy az a vicces, hogy valamiért rossz érzésem volt a Ravens-el kapcsolatban előre, így nagyon szurkoltam a Bengalsnak, hogy üssék valahogy a Texans-t, és velük játszunk inkább. Míg a másik ágon gyilkolja le egymást a Pats-Ravens. A Bengals ellen simán nyertünk volna szerintem. És a főcsoportdöntő pedig már lutri lett volna, de egy győzelemmel a tarsolyban esélyesek lettünk volna. Csakhát a sportban nincsenek volnák....

Remekül kijött a Ravensnél, hogy a rutin mennyit is számít egy PO menetelésben, és ebben látom a csapatunk gyengeségét jelenleg. Egy rutinos safety és LB nagyon elkéne még ebbe a védelembe.

Reed apó esetleg, aki a Ravens SB gyűrű után új kihívásra vágyik 😊 És akkor merjünk nagyot álmodni, LB-nek meg mondjuk Brian Urlacher, aki végre szeretne egy gyűrűt, és már nem férne bele az HC elképzeléseibe 😀

 www.silverandblackpride.com/2013/1/2/3828096/possible-lb-free-agents-for-2013

 www.footballsfuture.com/2013/fa/lb.html

Van bármi esély is bárkire innen szerintetek?

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Na látván, hogy a Pats-et mennyire oktatta ez a Ravens, nem is tűnik olyan nagy tragédiának, hogy végül kétszeri hosszabbításban alulmaradtunk 😊 Persze tudom minden meccs más, de azért ez akkor is biztató a jövőre nézveflzoli
Azzal, h Ray Lewis bejelentette a visszavonulását, valami olyan történt, amire nem lehetett felkészülni...
...én csúcsán alábecsültem azt a csapatot, bár ez aligha zavarja most őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na látván, hogy a Pats-et mennyire oktatta ez a Ravens, nem is tűnik olyan nagy tragédiának, hogy végül kétszeri hosszabbításban alulmaradtunk 😊 Persze tudom minden meccs más, de azért ez akkor is biztató a jövőre nézve

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
Elvileg a Jags-be nem megy
Eagles új edzőjével elvileg nincs jóban

Ez a cikk Dallasba rakná
 bleacherreport.com/articles/1490019-dallas-cowboys-should-the-cowboys-sign-tim-tebow

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Tudom hogy már nem igazán Broncos téma de talán mégis.
Angolban jártasabb több információval rendelkező kollégáktól kérdem hogy mi lesz Tebow sorsa? Addig vágom hogy megy a Jetstől. De hova? Van már valami információ?

Köszi!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
OC-nak nagyon nem vált be, de a QB coach szakértelmét senki se vitatja...
Kicsit olyan mint 1 szinttel följebb. VAn sok koordinátor, aki HC-ként megbukik, de attól még jó koordinátor. Nem is kell Del Rio-nál messzebb menni, h példát találjak ilyenre.
Manningnek egyébként majdnem mindegy, h ki a QB coach, Oswinak meg legnkább állandóság kell, márpedig Knappel, ahogy Bruce is írta, nem sokan akarnak mostanság próbálkozni, mint OC...
Egyébként eddig Fox legnagyobb erőssége, az, h nagyon jó beosztottakkal vette körül magát. És a jó beosztottakat jókkal pótolta, amikor távoztak. szóval semmi okunk nincs bizalmatlanoknak lenni Knappel szemben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Inkább Texans szurkoló legyen az aki ír, mert én mint Raiders szurkoló nagyon rossz véleménnyel vagyok róla. De mivel itt nem lesz playcalling feladata, így annyira nem lesz látványos. Egyébként én úgy tudom, hogy jó tanár és jó pozíciós edző, tehát biztos hasznos lesz, valamint tartósan is nálatok maradhat, mert hogy senki nem viszi el OC-nek az is biztos. Én úgy gondolom nem jártatok vele rosszul.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 273 — The Mathematician
amúgy ha egy Raiders szurkoló vagy vki írna Knappről egy 'insider' véleményt annak örülnék 😀
nyílván nem PM fejlődésében lesz szerepe, de Oswiban én bízok szal miatta nem lényegtelen
jó lenne ha nem egy Schaub féle QB lenne belőle (aki nem rossz, sőt teljesen jó, de hiányzik az extra ami miatt lehet csettinteni)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi srácok a kimerítő választ 😊
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Xanders-nél kiemelném, amiben viszont elvileg fontos része volt, a hosszabbításokat. Elvileg ő tárgyalta le Doom, Kuper, és Champ hosszabbításait (utóbbiban talán már Elway is benne volt), akik azért elég kapósak lettek volna a piacon, mégis a csapat szempontjából egész jó szerződéseket kötöttünk velük szerintem...

Egyébként őt még Shanny hozta a csapathoz 2008-ban, csak akkor még a Jim Goodman mellett volt assistant GM (Goodman fiával, Jeff-el együtt)...

Szerintem egyébként leginkább azért ment el, mert most minden FO döntés mellé Elway neve kerül, ha ő csinálta, ha nem és ez egy GM karrierje szempontjából nem sok pozitív hatást hozhat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Srácok mit lehet tudni róla--->Brian Xanders ?

Elvileg nálatok volt GM, most pedig hozzánk mondják VP of administration szerepbe.undisputedly
2009-ben a Gonosz mellé neveztük ki GM-nek, elvileg azzal a szándékkal, h majd megosztják egymást közt a hatalmat. Ez nem így történt és 1,5-éven belül hatalmas bukás végén ez a korszak véget is ért.

Ekkor Xanders azt mondta az addigi játékospolitikához nem volt köze, főleg nem a draftokhoz, így aztán maradhatott.

2011-ben Elway, Fox és Xanders közösen döntöttek a játékos igazolásokban, és egy romok alatt heverő csapatot 1 év alatt vissza juttattak a PO-ba. A legfontosabb kérdés természetessen az 1/2-es draft pick megfelelő kihasználása volt, nem hinném, h tudtunk volna jobban dönteni.
De az egész 2011-es draftclassunkból most 3 All Sophomore játékos van:
Von Miller, Rahim Moore és Orlando Franklin (az első három pickkünk)

Emellett UDFA-n is talált csiszolatlan gyémántot. Chris Harris UDFAként volt a csapat egyik nagyon hasznos tagja. Rajtam kívül nagyon kevés Bronco drukker ismeri el a képességeit, de minden statisztika, minden playemelezés, minden szakértő oldal az én álláspontomat erősíti.
Nem tett többet Xanders, a kötelező pickekből hozta az elvártat, és után csiszolatlan gyémántokra bukkant ott, ahol más nem is kutatott.

Az idei draft után közös megegyezéssel távozott. A rossznyelvek szerint az állt a dolog mögött, h ellenezte Oswi draftolását, Elway viszont ragaszkodott hozzá. Köpködés nélkül távozott abban a reményben, h majd nagyon kapós lett, de nem így történt.

Draft history:
2011:
1/2 Von Miller LB
2/45 Rahim Moore S
2/46 Orlando Franklin OT
3/67 Nate Irving LB //ő eddig bust. Szinte semmi szerepet nem kap
4/108 Quinton Carter S //ő is úgy tűnt, h beválik, idén IR-en volt
4/129 Julius Thomas TE //egyelőre ez a projekt is úgy tűnik, h megbukott
6/189 Mike Mohamed LB //1-2 meccs erejéig szerpeelt csak rosteren
7/204 Virgil Green TE //Ő a jobban bevált TE. Dressen és Tamme mellett nem sok szerepet kap, mert nincs is rá szükség. 7. köröstől elfogadható
7/247 Jeremy Beal //sosem volt rosteren

2012:
2/36 Derek Wolfe: JDR rendszerébe tökéletesen illő DL ember. Mindig leírom róla, h 3-4-5 technicet egyaránt játszott, ahogy felbukkant szélen is és középen is. Valójában kicsit el van mosódva nálunk a 3-4 és a 4-3, szóval ő leginkább olyasmit játszik ami egy 3-4 DE szerepe.
2/57 Brock Osweiler: Ha emaitt a pick miatt kellett mennie, szerintem neki volt igaza. Elway elakarta kerülni a colts sorsát, én viszont Manning kiesése esetén oda adnék egy újabb 1/2-es szezont ha kell, és akkor majd olyan QB jön akiből tényleg lehet franchise QB.
3/67 Ronnie Hillman: Everydown backnek nem vált be, túl sok szerepet se kapott, ellenben, ahogy az előző pickkel is fontosabb needet pótolhattunk volna.
4/101: Omar Bolden: Csak STben játszott. Nagy upside-ja van, ezért valaki annyira bízik benne, h a már bizonyított Tony Cartert szélnek eresztené, merth Bolden majd milyen jó lesz. Nos én megvárom amíg játszik. Én amíg nem játszik nem ülök fel ennek. Tavaly Chris Harrisről végig mondtam, h mennyire jó lesz, de őt láttam játszani, volt mire alapozni. boldent egyelőre nem lehet értékelni se jóra se rosszra. az előzetes értékéhez képest steal volt.
4/108: Philip Blake: Megfelelő helyre érkezett, de értelem szerűen nem idén elávrás tőle h mutasson valamit. Amúgy IR-ren volt
5/137: Malik Jackson: Őt is legkorábban jövőre tudjuk értékelni.
6/188: Danny Trevathan: Talán a legjobb pickkünk. Wolfe jobb volt nála, de árérték arányban Trevathannel nyertük a legtöbbet.

Nevesebb FA igazolások:
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/afc_west_csevego/695023

2 év alatt 4-12-ből 13-3 mindenképpen jó ajánló levél, akkor is ha ez csak ~1/3-ban részben az ő érdeme.

Szerintem bárki jól járna vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear