Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tavaly Carter-ről se tudtuk, hogy kicsoda, ehhez képest tényleg jó volt, de Bolden-re meg rátettünk egy 4. körös pick-et, ha a FO-nak választani kell közte és Carter között, szerintem gondolkodás nélkül Bolden-t fogják választani, mert nagyon sok elemző szerint nagyon magas az upside-ja, ha egészséges tud maradni...StormST
Fox már a szezon előtt is hypeolta Cartert, h ő játszik a legjboban coverage-ben, sőt még annó dawk is modnott róla szép szavakat. Nem véletlen, h idén Florence repült nem pedig ő. Bolden és Carter között pedig nem kell dönteni, Boldennek van szerződése jövőre, Carterrel kell hozzsabbítani, ha pénzszűke lesz akkor valaki nem CB-vel kerül ilyen párharcba. És ha megy egy CB, akkor az Porter lesz.

Azon kívül Cartert már láttuk jól játszani, mégha a végére kicsit vissza is esett, de láttuk több meccsen nagyon jól játszani. Boldent még nem láttuk játszani. Csak ezért nem fogják elküldeni Cartert, mert van mögötte egy cB nagy upside-dal. Majd a TC-n bizonyít Bolden, majd szerepet kap jövőre CB-ként is és akkor kiderül. Jelenleg a Harris-Carter-Bolden hármasé a jövő, ők egyelőre akkor is maradnak, ha első körben CB jön. Legalábbis így kéne.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Tavaly Carter-ről se tudtuk, hogy kicsoda, ehhez képest tényleg jó volt, de Bolden-re meg rátettünk egy 4. körös pick-et, ha a FO-nak választani kell közte és Carter között, szerintem gondolkodás nélkül Bolden-t fogják választani, mert nagyon sok elemző szerint nagyon magas az upside-ja, ha egészséges tud maradni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Én a futók dolgát úgy közelíteném meg, hogy (feltéve, hogy mindenki azt a formát mutatta volna, amit idén láttunk tőle, ami azért persze erős feltételezés, de talán átvehető) olyan PÁROSA, mint a McGahee-Moreno, kevés csapatnak van, olyan HÁRMASA pedig, mint a McGahee-Moreno-Hillman meg pláne... 😊StormST
Néhánynak azért van, de azok nem optiont játszanak. És az optionben talán többet ér az 1 kiváló, mint a 2 jó, vagy 1 nagyon jó + 1 jó. Szerintem ha mondjuk Alfred Morris helyett MCG és Moreno van, akkor kevésbé ment volna a szekér. De ez már nagyon elrugaszkodott a valóságtól, és amúgy is ott lesz jövőre Helu is, ő se rossz, meg Shanny bármikor varázsol jó közepes futót a semmiből, aki arra jó, h tehermentesítse a sztárt. 3db 1000+ yardos QB-t húzni a 6. körben... Na de ezt itt már off, mégha abból a 3ból 2 a miénk is volt (Mike Anderson + TD)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
-Szerintem Clady nem kap annyit, és valamit bűvészkednek majd a bónuszokkal is. Muszáj megtartani, ez nem kérdés, de szerintem 5-6 millióval terheli a cap-et majd.
-Stokley marad aprópénzért.
-Carter, Vickerson: Igazából nem nagyon láttam olyasmit, ami miatt létfontosságú lenne a megtartásuk. Én inkább spórolnék rajtuk, és hoznék egy tapasztalt safetyt FA-ról (Ed Reed, vagy Woodson).
De ha meg is tartjuk ezt a 3 játékost, akkor is 10-12-nél többe nem kerülhet szerintem.
-MLB mindenképpen kell majd, ha Brooking nem marad. Drága lesz. Szerintem ezt nem Draftról kéne megoldani, rövid távon biztosan nem.
-DT,CB Draft esélyesnek tűnik.
- Szóval ha jól számoltam, marad kb 10 millió, és abból kéne még megoldani a punter/kicker és cserék pótlását, + a rookie fizetések
Hát kell majd bűvészkedni rendesenflzoli
- Clady drága lesz, én 7-8 misit tippelek, de lehetséges simán, hogy eléri a 10-et, idén jó volt, kevesebb holding-al, kevés sack-el...
- Vickerson-t mindenképpen meg kell tartani, nem lehet minden évben DT párost cserélni és Bannan már öregszik nagyon, de ő szerintem nem is lesz drága...
- Carter véleményes nálam, ha olcsón marad, akkor jó lesz, de sokat érte nem adnék, 2 misit max, mert akkor inkább jöjjön egy rookie vagy még inkább Bolden...
- Reed és Woodson nem lesz FA, előbbi lehet, hogy abbahagyja, utóbbit meg nem fogják hagyni kimenni a piacra. Jó veterán S-t ritkán találsz a piacon (ezért volt Dawkins nagy és ritka kincs akkoriban), 35 év alatt főleg...

Az MLB poszt véleményes, ha be tudjuk vinni DJ-t középre, akkor nem kell MLB, ha nem, akkor úgyis menni fog és akkor lehetne pénzünk szerezni, csak ember nem lesz a piacon, akit behozhatunk. MLB = 1/28/DJ/Trevathan, ez a képlet jelenleg nálam...

Én azt látom valószínűnek, hogy DJ-vel leülünk tárgyalni, ha Fox-ék úgy gondolják, hogy jó lesz MLB-nek, 6 misit szerintem ő is tudja, hogy nem fog kapni, se nálunk, se máshol, így viszont benne lehet egy csökkentésben hosszabbítással együtt, így 2-3 misit nyerhetünk rajta 2013-ra...StormST
Cladynek csak a franchise tag, több mint amennyit írtok. Az 9 fölött lesz. Ha meg hosszú távú, akkor még több lesz. joe Thomas szerződése lesz az irányadó. Tavaly annyit akart, pedig akkor nem is játszott jól, idén viszont de.

DTnek ott van Unrein, egyre több lehetőséget kapott a szezon közben, ezért nem létkérdés Vick, persze jó lenne ha maradna, kérdés mennyit akar. Annyiért mint most nagy kincs lenne, sokkal többet viszont nem biztos h rá tudunk szánni, ellenben esetleg más csapatokkal akik felfigyeltek rá.

Carter fiatal tehetséges CB, nem szabad elengedni, főleg h Bailey öregszik. voltak hibái a szezon végén. Igen. de még fiatal, és ez volt az első olyan éve, ahol a tűz közelébe került. Harris is sokat fejlődött első évéhez képest. Szerintem carter az egyik legfontosabb megtartandó a nyáron. Hozol egy újabb Bodlen helyette, de ő jobb mint Bolden. sajnáljátok tőle a pénzt, rendben van, de nem is fog olyan soakt kapni. szvsz kb azt a 2 misit adjuk neki, amit storm írt. Hosszú szerződésben 4 milliót adni neki mint mondjuk Porternek az azért őrültésg lenne, annyit még nem játszott a pályán, ahhoz azért még meg is kéne bizonyosodni, h töretlenül fejlődik. Nálam a 2M az irányár, el lehet térni tőle egy kicsit esetleg felfelé is, de sokat nem. Viszont nem is hinném, h kéne, nálunk jobban más se bízik benne, ez egészen biztos.

Az MLB= 1/28/DJ/Trevathan képletet adom. Esetleg DJ/1/28/Trevathan, de csak akkor ha van is bent olyan MLB aki megéri az 1/28-at. Ha nincs nyugodtan húzhatunk CB-t vagy DT-t. Ja persze mindezt DJ paycuttal. mondjuk igazából nem szeretném ha nagyon csökkenne Trevathan snap száma, de ez talán inkább érzelmi, mint szakmai megállapítás. bár szakmailag is bíztató amit mutatott, de a kezdő MLB posztot nem bíznám rá, az meg h DJ mit tud MLB-ben az csak a draft után derül ki.

Mi volt még? Ja igen MLB a piacról. Ha van hát legyen, akár DJ árán is, de nem hinném h lesz.
punter kicker marad, csak a kicker overrated és overpayed, ahogy az idén kiderült

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én nagyon kedvelem McGahee-t, de szerintem Gore, és Morris is más kategória, Lynch-ről nem is beszélve. De igen, abban igazatok van, hogy ha a hármast nézzük, abban jók vagyunk. Ilyen csereemberei nincs a fentebb említett futóknak.

TT-ről azt gondolom, hogy ilyen szinten sose tanult volna meg passzolni. Pedig ugye itt lett volna a legjobb WR sor a fenti csapatok közül.
Ahogy Fekete Vipera is mondta, TT elsősorban rövid szituációkban lett volna jó. És persze a helyenként megeresztett hosszú passzok. Ezzel a taktikával hosszú távon nem lehet érvényesülni szerintem, főleg nem komolyabb csapatok ellen, amikor futni kellene az eredmény után.

Bár erős védelemmel párosulva el lehet jutni valameddig. Csak ott látom a bajt, hogy ennél a Wild Card körnél feljebb nem nagyon lehetne ezzel lépni. Egyszerűen ebben a ligában már muszáj valamennyire elfogadható szinten passzolni. Vagy esetleg egy liga szinten TOP3-as egységet növeszteni a védelembe.
Egy Seattle szintű secondaryt szerintem itt megkönnyeznék páran 😊. A 49ers font7 a legjobb a ligában. Nálunk szerintem nincs olyan egység, amiben lenne ilyen potenciál.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én a futók dolgát úgy közelíteném meg, hogy (feltéve, hogy mindenki azt a formát mutatta volna, amit idén láttunk tőle, ami azért persze erős feltételezés, de talán átvehető) olyan PÁROSA, mint a McGahee-Moreno, kevés csapatnak van, olyan HÁRMASA pedig, mint a McGahee-Moreno-Hillman meg pláne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nagyon félve írom csak ide, de muszáj megkérdezzem.
Szerintetek mennyire tudtuk volna játszani ezt az option playt idén TT-vel mondjuk olyan szinten, mint a 49ers, Seattle vagy a Redskins csinálja? flzoli
TT nem pont ugyanabban a stílusban játszik. Ő nem olyan gyors, inkább erős. Ha futók lennének mind, TT lenne az erőfutó, a többiek nem. És általában a pálya közepén nem az erőfutó szerzi a több yardot, hanem a gyors vagy elusive. A fontos rövid yardokat viszont az erőfutó oldja inkább meg.
Tudom h nem tökéletes a párhuzam, ha valaki tud jobbat elfogadom

Azonkívül szerintem jobban passzolnak, mint Tebow tavaly és igazából én nem reméltem volna, h idén végére olyan szintre kerül mint RG3 vagy Wilson vagy Kaepernick. Ők úgy tűnnek mint akik pocketból is tudnak játszani.
Azt hiszem ők most mind jobb irányítók, mint Tebow, és így jobb velük az option is. Arról nem is beszélve, h Lynch és Alfred Morris és Gore is jobb futó, mint nálunk bárki.

Nálunk se volt az rossz, mégha ezektől azért el is maradt. Ahol felvette volna a versenyt az a RZ és goalline szituációk. Ott szerintem még akár jobb is lehetett volna.

Sosem tudjuk meg. Az mindenesetre most látszott, h megfelelő irányítóval az option nem gimmick, van keresni valója az NFL-ben, szóval nem volt elvetélt próbálkozás, akár sikerült volna akár nem. Én magam meg a tavalyi, azaz a 2011-es évet sikernek éltem meg, de ez csak személyes vélemény, nem akarok róla pro és kontrát

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon félve írom csak ide, de muszáj megkérdezzem.
Szerintetek mennyire tudtuk volna játszani ezt az option playt idén TT-vel mondjuk olyan szinten, mint a 49ers, Seattle vagy a Redskins csinálja? flzoli
Soha nem fogjuk megtudni...

Túl sok az ismeretlen, szerintem jó lehetett volna az option, ha mindenki egészséges marad és az egész offseason-ben együtt készülnek. A nagyoktól kikaptunk volna úgy is, de a gyengébbeket verhettük volna, bár kevesebb győzelem lett volna, de a csoportgyőzelem meglett volna szerintem, a PO meg, mint láttuk, más sportág, így oda már nehéz megmondani, hogy elég lett volna-e bármire...

Ha meg nagyanyámnak kereke lett VOLNA........ 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
...Black_Adder
-Szerintem Clady nem kap annyit, és valamit bűvészkednek majd a bónuszokkal is. Muszáj megtartani, ez nem kérdés, de szerintem 5-6 millióval terheli a cap-et majd.
-Stokley marad aprópénzért.
-Carter, Vickerson: Igazából nem nagyon láttam olyasmit, ami miatt létfontosságú lenne a megtartásuk. Én inkább spórolnék rajtuk, és hoznék egy tapasztalt safetyt FA-ról (Ed Reed, vagy Woodson).
De ha meg is tartjuk ezt a 3 játékost, akkor is 10-12-nél többe nem kerülhet szerintem.
-MLB mindenképpen kell majd, ha Brooking nem marad. Drága lesz. Szerintem ezt nem Draftról kéne megoldani, rövid távon biztosan nem.
-DT,CB Draft esélyesnek tűnik.
- Szóval ha jól számoltam, marad kb 10 millió, és abból kéne még megoldani a punter/kicker és cserék pótlását, + a rookie fizetések
Hát kell majd bűvészkedni rendesenflzoli
- Clady drága lesz, én 7-8 misit tippelek, de lehetséges simán, hogy eléri a 10-et, idén jó volt, kevesebb holding-al, kevés sack-el...
- Vickerson-t mindenképpen meg kell tartani, nem lehet minden évben DT párost cserélni és Bannan már öregszik nagyon, de ő szerintem nem is lesz drága...
- Carter véleményes nálam, ha olcsón marad, akkor jó lesz, de sokat érte nem adnék, 2 misit max, mert akkor inkább jöjjön egy rookie vagy még inkább Bolden...
- Reed és Woodson nem lesz FA, előbbi lehet, hogy abbahagyja, utóbbit meg nem fogják hagyni kimenni a piacra. Jó veterán S-t ritkán találsz a piacon (ezért volt Dawkins nagy és ritka kincs akkoriban), 35 év alatt főleg...

Az MLB poszt véleményes, ha be tudjuk vinni DJ-t középre, akkor nem kell MLB, ha nem, akkor úgyis menni fog és akkor lehetne pénzünk szerezni, csak ember nem lesz a piacon, akit behozhatunk. MLB = 1/28/DJ/Trevathan, ez a képlet jelenleg nálam...

Prater-t szerintem nem bántjuk, valszeg be fogunk hozni valakit TC-re, hogy ne legyen annyira túlzottan biztos magában, de kétlem, hogy kirakjuk. Colquitt meg RFA lesz, ő mindenképpen marad, max a tender aláírása után lehet vele tárgyalni valami hosszabb távúról...

Én azt látom valószínűnek, hogy DJ-vel leülünk tárgyalni, ha Fox-ék úgy gondolják, hogy jó lesz MLB-nek, 6 misit szerintem ő is tudja, hogy nem fog kapni, se nálunk, se máshol, így viszont benne lehet egy csökkentésben hosszabbítással együtt, így 2-3 misit nyerhetünk rajta 2013-ra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 253 — The Mathematician
Nagyon félve írom csak ide, de muszáj megkérdezzem.
Szerintetek mennyire tudtuk volna játszani ezt az option playt idén TT-vel mondjuk olyan szinten, mint a 49ers, Seattle vagy a Redskins csinálja? flzoli
a falat erősíteni kellett volna hozzá + ZBS se árt
kell egy elit (vagy elit közeli) , all down, egészséges futó - ez sincs
valamint TT passzain sokat kellett volna fejleszteni h a rövid yardokat meg tudja oldani

tehát lutri lett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
...
- Justin Bannan: szívesen maradna //ki nem?
- Jim Leonhard: ő is.
...
Black_Adder
Ők egyébként hogy muzsikáltak szerintetek a szezonban nálatok? (B'more kötődés ugye)
Collapo
Bannan nagyon jó. Nem elit DT, de elég jó. Viszont már vagy 36 éves.
Leonhard a 3. számú safety. Nickelben általában inkább CB-t hozunk fel, úgyh annyit nem volt pályán. volt néhány látványos jelenléte, amikor mondjuk INTet kapott el, vagy egy egyszerű fumble-t nem tudott felszedni a földről, de többnyire elég észrevehetetlen amikor fent van. Tehát se nagy hibák nem jellemzik, se nagy playek. Ő se fiatal már.
Adamsnek van még 1 év a szerződéséből, visszajön IR-ről Quinton Carter, esetleg Bailey is fokozatosan átszokik FS-nek, akkor olyan nagy szükség nem lesz rá.
Összességében inkább jó, mint nem, de nem játszott kulcsszerepet a védelemben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon félve írom csak ide, de muszáj megkérdezzem.
Szerintetek mennyire tudtuk volna játszani ezt az option playt idén TT-vel mondjuk olyan szinten, mint a 49ers, Seattle vagy a Redskins csinálja?

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na hát akkor offseason.

18,5 millió capspace.
UFA-k:
- Ryan Clady: Minimum ~10 millió
- Tony Carter: jelentős emelés jár neki. Nagyon fontos lenne megtartani
- Kevin Vickerson: itt is benne van az emelés. Csere pénzért játszik, van csapat, ahol kezdő lenne, ha meg akarjuk tartani azt a pénzt kell matchcselni. Szimpatikus jó játékos, de nem nélkülözhetetlen
- Brandon Stokley: Azt mondta még legalább egy szezonra visszajön. Az is elvesz a capből, de mindenképp meg kell tartani, egyrészt mert csak, másrészt mert jó, harmadrészt mert így el lehet odázni az SR draftot...
- Justin Bannan: szívesen maradna //ki nem?
- Jim Leonhard: ő is.
- Keith Brooking: még nem gondolkodott a jövőjén
- David Bruton: Az ST miatt jó lenne megtartani, és nem is lenne drága. Nem hinném h más csapatnak olyan kívánós lenne, hacsak nem valamelyik ex-Broncos assistant HC-nak nem jut eszébe
- Tracy Porter: 4M-ért biztos nem marad. Tweetjei alapján nem viselte jól, h kikerült a kezdőből, egyelőre nem zárta ki, h itt lesz jövőre, de szeirntem csak nem akarja maga mögött fölégetni a hidat, amíg nincs biztos helye máshol
- Ty Warren: ő vissza fog vonulni
- Matt Willis
- Dan Koppen
- Jason Hunter

RFA-k:
- Britton Colquitt
- Mitch Unrein: Őt külön is kiemelem, mert a fiatal játékosuk közül az egyik kedvencem. Egyébként is oda vagyok az ilyen semmiből érkező, mégis nagyszerű játékosokért, mint Woody, Chris Harris, Tony Carter vagy ő, hogy az UDFA-knál maradjak, de talán még Trevathant is ide sorolhatom
- Chris Clark
- Lance Ball
- Chris Gronkowski

Akiken spórolni lehet, legalábbis többet keresnek, mint amennyit érnek:
Joe Mays: Ő úgy gondolja jövőre is nálunk lesz MLB, én nem. legalábbis nem szeretném. 4M fizetés, 0,5M garantált. Asszem paycut nélkül semmi esetre se marad
Matt Prater
DJ Williams

Most a csapat egyben tartását illetőleg is kicsit pesszimistább vagyok mint 1 hónapja
Clady, Carter, Stokely, Unrein + draft mindenképp bele kell h férjen. De meg tartunk még néhányat, ha nem is túl drágán, olyan túl nagy nevű FA-ra nem igazán lesz pénzünk, DT-t, MLB-t és CB-t meg mindhármat nem találunk a drafton olyat, aki be is válik...Black_Adder
-Szerintem Clady nem kap annyit, és valamit bűvészkednek majd a bónuszokkal is. Muszáj megtartani, ez nem kérdés, de szerintem 5-6 millióval terheli a cap-et majd.
-Stokley marad aprópénzért.
-Carter, Vickerson: Igazából nem nagyon láttam olyasmit, ami miatt létfontosságú lenne a megtartásuk. Én inkább spórolnék rajtuk, és hoznék egy tapasztalt safetyt FA-ról (Ed Reed, vagy Woodson).
De ha meg is tartjuk ezt a 3 játékost, akkor is 10-12-nél többe nem kerülhet szerintem.
-MLB mindenképpen kell majd, ha Brooking nem marad. Drága lesz. Szerintem ezt nem Draftról kéne megoldani, rövid távon biztosan nem.
-DT,CB Draft esélyesnek tűnik.
- Szóval ha jól számoltam, marad kb 10 millió, és abból kéne még megoldani a punter/kicker és cserék pótlását, + a rookie fizetések
Hát kell majd bűvészkedni rendesen

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Storm, tényleg nem piszkálásból, csak a topikot olvasgatva észrevettem az aláírásodban a Tebow-os részt.

Ugye az kijelenthjető, hogy Tim Tebow nem lett TOP10 QB a 2012-es szezon végére? 😊

(nem akarok flame-t indítani, csak észrevettem a sig-ben és nem bírtam szó nélkül hagyni, ah vkit bánt, elnézést)Soldados
Majd ha vége lesz a szezonnak, akkor átírom/leveszem/véleményezem/valami lesz, előtte nem gyávulok... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
@black
mennyi cap kell elvileg a rookie-kra?Negritis
Ha nem kezdtek eszeveszett feltrade-ekbe, akkor 28. helye(ke)n kb. 5 millából megoldható.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 253 — The Mathematician
@black
mennyi cap kell elvileg a rookie-kra?
valamint ha 10M körül tartjuk Cladyt az mennyivel több mint amit most keres?

Portert ugye nem kell cutolni mer lejáró (?)
Mayst én cutolnám, valamint Pratert vagy cserélném (nem biztos h az idei szezon után lehetne) vagy cutolnám ha jelentős cap felszabadul (nyílván számít h van-e tehetséges rookie a drafton)

így a hosszabítások és a rookie-k fizuja meglenne
valamint lenne kis mozgástér
de lehet nem jól látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 253 — The Mathematician
már mind2 felvetésen túl vagyunk egyébként 😀
de mind2 jogos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Tisztába vagyok vele, hogy mások voltak a körülmények és az állás, de azért a denveri edzőstáb figyelmébe ajánlanám a tegnapi Falcons-Seahawks meccset, hogy mire elég 00:31sec és 2 time out.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Storm, tényleg nem piszkálásból, csak a topikot olvasgatva észrevettem az aláírásodban a Tebow-os részt.

Ugye az kijelenthjető, hogy Tim Tebow nem lett TOP10 QB a 2012-es szezon végére? 😊

(nem akarok flame-t indítani, csak észrevettem a sig-ben és nem bírtam szó nélkül hagyni, ah vkit bánt, elnézést)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Manning a LOS-on sokat rendezkedik, joga/lehetősége is van rendezkedni. Akár áthívni azt a 3&7-et is
PM a sajtótájékoztatón mintha azt mondta volna a 3&7-re, hogy ő hívta azt a játékot... De majd visszakeresem.
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
végre - a rúgónk nem ingott meg.
A miénk megingott... 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...
- Justin Bannan: szívesen maradna //ki nem?
- Jim Leonhard: ő is.
...
Black_Adder
Ők egyébként hogy muzsikáltak szerintetek a szezonban nálatok? (B'more kötődés ugye)

BTW:
Grat a meccshez, nagyon kemény volt, most nekünk jött ki jobban, de aligha hiszem, h azért lett volna, mert valaki jobb volt... egyszerűen nyernie kellett valakinek és most - végre - a rúgónk nem ingott meg.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezelőtt lemaradt, ezt még bepótolom 3 nagyon jó cikk a meccsről, mind foglalkozik Foxszal és a konzervatizmusával:
 www.footballperspective.com/reviewing-the-divisional-round-of-the-playoffs/
 deadspin.com/5975644/fox-gets-conservative-did-the-denver-coachs-risk+averse-strategy-cost-the-broncos-a-playoff-victory
 www.advancednflstats.com/2013/01/broncos-botch-final-drives.htmlBlack_Adder
Ha beidézted az advanced-et. A meccs közbeni esélymérésük szerint a 3rd&7 előtt 0,95 volt a Broncos győzelem valószínűsége. A (jól végrehajtott) punt után ez lecsökkent 0,94-re. Szerintem nem sokan kockáztatták volna a labdaeladást, bármi hibát ilyen esélyek mellett. El lehetne kezdenünk számolgatni pontosan kockázat/haszon ügyben, de már így is nagyon jól látszik ilyen számoknál, hogy 5%-os esélynövelésért cserébe nagyjából 50%-os esélyromlást kockáztatott volna.
BB 4th&2 döntésével kapcsolatosan egyetértünk, szerintem Fox ebben az esetben szintén jól döntött.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Na hát akkor offseason.

18,5 millió capspace.
UFA-k:
- Ryan Clady: Minimum ~10 millió
- Tony Carter: jelentős emelés jár neki. Nagyon fontos lenne megtartani
- Kevin Vickerson: itt is benne van az emelés. Csere pénzért játszik, van csapat, ahol kezdő lenne, ha meg akarjuk tartani azt a pénzt kell matchcselni. Szimpatikus jó játékos, de nem nélkülözhetetlen
- Brandon Stokley: Azt mondta még legalább egy szezonra visszajön. Az is elvesz a capből, de mindenképp meg kell tartani, egyrészt mert csak, másrészt mert jó, harmadrészt mert így el lehet odázni az SR draftot...
- Justin Bannan: szívesen maradna //ki nem?
- Jim Leonhard: ő is.
- Keith Brooking: még nem gondolkodott a jövőjén
- David Bruton: Az ST miatt jó lenne megtartani, és nem is lenne drága. Nem hinném h más csapatnak olyan kívánós lenne, hacsak nem valamelyik ex-Broncos assistant HC-nak nem jut eszébe
- Tracy Porter: 4M-ért biztos nem marad. Tweetjei alapján nem viselte jól, h kikerült a kezdőből, egyelőre nem zárta ki, h itt lesz jövőre, de szeirntem csak nem akarja maga mögött fölégetni a hidat, amíg nincs biztos helye máshol
- Ty Warren: ő vissza fog vonulni
- Matt Willis
- Dan Koppen
- Jason Hunter

RFA-k:
- Britton Colquitt
- Mitch Unrein: Őt külön is kiemelem, mert a fiatal játékosuk közül az egyik kedvencem. Egyébként is oda vagyok az ilyen semmiből érkező, mégis nagyszerű játékosokért, mint Woody, Chris Harris, Tony Carter vagy ő, hogy az UDFA-knál maradjak, de talán még Trevathant is ide sorolhatom
- Chris Clark
- Lance Ball
- Chris Gronkowski

Akiken spórolni lehet, legalábbis többet keresnek, mint amennyit érnek:
Joe Mays: Ő úgy gondolja jövőre is nálunk lesz MLB, én nem. legalábbis nem szeretném. 4M fizetés, 0,5M garantált. Asszem paycut nélkül semmi esetre se marad
Matt Prater
DJ Williams

Most a csapat egyben tartását illetőleg is kicsit pesszimistább vagyok mint 1 hónapja
Clady, Carter, Stokely, Unrein + draft mindenképp bele kell h férjen. De meg tartunk még néhányat, ha nem is túl drágán, olyan túl nagy nevű FA-ra nem igazán lesz pénzünk, DT-t, MLB-t és CB-t meg mindhármat nem találunk a drafton olyat, aki be is válik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ezelőtt lemaradt, ezt még bepótolom 3 nagyon jó cikk a meccsről, mind foglalkozik Foxszal és a konzervatizmusával:
 www.footballperspective.com/reviewing-the-divisional-round-of-the-playoffs/
 deadspin.com/5975644/fox-gets-conservative-did-the-denver-coachs-risk+averse-strategy-cost-the-broncos-a-playoff-victory
 www.advancednflstats.com/2013/01/broncos-botch-final-drives.html
szerk.: meg még 1
 www.850koa.com/pages/krieger.html?article=10694593

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear