NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Levéve a rózsaszín szemüveget, 8 idegenbeli meccsünkből jelen állás szerint 4-en nem lenne országos 2-es a Broncos (meg más se), ez a realitás. Se a Giants, se a Texans, se a Pats, se a Colts nem vesztett 2-nél több meccset hazai pályán idén. Nem mennék abba bele, hogy melyiknél mennyivel vagyunk jobbak vagy gyengébbek, mert ez csak felesleges vitákat szülhet, jó csapatok ezek és hazai pályán főleg erősek, ez a lényeg...
StormST
Hidd el nekik is van okuk félni tőlünk. Nem érdekel mennyire erős a Giants, a Texans a Pats vagy a Colts. Az érdekel mennyire erősek vagyunk mi. Ha azért kapunk ki mert ők erősebbek nálunk, hát legyen. Csak ne azért kapjunk ki mert mi gyengébbek vagyunk.

Össze kellett szokniuk? Tavaly Tebow és a csapat le lett hurrogva a Lions meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk, pedig csak a második meccse volt kezdőként Tebow-nak és ő nem is edzett kezdő QB-ként a csapattal az egész offseason-ben. Ha akkor neki nem lehetett az összeszokási időt elnézni, akkor én PM-nek és az idei csapatnak pláne nem tudom az első 5 meccset külön kezelni. Persze ebben lehet velem nem egyetérteni, de én így látom. Én nem tudom úgy kezelni, hogy profik, de mégse profik, de mégis profik, de mégse profik, ahogy épp nézni akarom. (ezt most nincs kedvem átfogalmazni, de talán így is érthető lesz, hogy mit akartam ezzel a bekezdéssel mondani)
Tebownak is elemeztünk összeszokási szakszt. sőt a legtöbben úgy tűnik azt is elfelejtették, h az utolsó három meccsen, ami már messze nem összeszokási szakasz, nagyon kikaptunk, és nagyon rosszul játszottunk. A 3. meccsen vetettük be az optiont, és akkor voltunk a legjobbak, utána egyre gyengébbek, ahogy kezdték kiismerni.
Most az első 5 meccsen semmivel se voltunk rosszabbak, mint tavaly az összeszokás fázis után. Tebow kétszer is kikapott a patstől, naggggyon. Most mondhatni meglepően szoros meccsen kaptunk ki. Texans meccset se hinném, h nagyobb eséllyel vívtuk volna meg TT-vel.
Nem azt modnom, h hú de király volt az első 5 meccs, de azt hinni, h TT-vel viszont minden rózsaszín volt az se helyes.

[szerk] igen én is szívesen vártam volna legalább még egy évet, h mi sül ki ebből, de ez nem jelenti azt, h ne lett volna nagy előrelépés,
[/szerk]

Abból, h , hmmm fejlődött a srác, bizakodva várjuk a jövőt, hirtelen néhány embernél máris az lett, h Manning mekkora visszalépés hozzá képest, aztán megy a csodálkozás, h miért utálják annyian, a "külsősök". Hát ezért.

A tavalyi és az idei csapatot össze lehet hasonlítani. Ugyanaddig jutott mindkettő, de nem észrevenni, h az idei, mennyivel erősebb/jobb mint a tavalyi, az ugyanakkora hiba, mint 16-0-ról álmodni.

A jövő évi sorsolás erejének tárgyalásáról pedig ugyanazon a véleményen vagyok, mint tavaly: Még draft sem volt! Senki se tudhatja hogyan változnak az erőviszonyok, lehet könnyű, lehet nehéz. Mi erősek vagyunk, és ezt kell megtartani a jövőre nézve is....Black_Adder
Persze, nekik is van okuk félni tőlünk, rohadtul nem azt mondtam, hogy nincs. Én azt mondtam, hogy nem lehet simán lenyomható ellenfélnek tekinteni őket. Engem az érdekel, hogy fejlődjünk, hogy menjünk előre, ne az legyen, hogy most milyen faszák vagyunk, jó lesz ez így is.

NEM! Nem vagyunk elég jók, nem vagyunk elég erősek, mert ha azok lennénk, akkor most nem kívülállóként figyelnénk a vasárnapi meccset. Ebből kell kiindulni, nem a 13-3-ból, vagy a 11-0-ból, vagy a csilliom yard-ból, mert így lehet fejlődni...

Én nem mondom, hogy TT-vel minden rózsaszín volt. Én azt mondom, hogy nem lehet a mostani első 5 meccset külön kezelni a többitől, ugyanúgy része a szezonnak. Összeszokási fázis volt előtte épp elég. Tebow is szét lett szedve az első meccseiért (meg a többiért is) jogosan, PM-nek is ugyanez jár minimum, ezt próbáltam átvinni...

Volt fejlődés, ez biztos, szereztünk sok szép győzelmet, de szintugrás nem történt igazán az én szememben, csak egy szinten belüli nagyobb ugrás. Ugyanúgy nem vertük meg a komolyabb csapatokat és ugyanúgy nem vertük meg a belőlünk jól felkészülőt...

17 meccsből (PO-al együtt) 6-ot játszottunk pozitív alapszakasz mérlegű csapatok ellen (Falcons, Texans, Pats, 2xRavens, Bengals), ebből 4-et elvesztettünk, csak a Bengals-t és elsőre a Ravens-t tudtuk legyőzni...

2011-ben 18 meccset játszottunk, 7-et pozitív mérlegű csapatok ellen (2xPats, Steelers, Bengals, Titans, Lions, Packers), szintén 2 győzelemmel, szintén a Bengals volt az egyik, a Steelers a másik...

Ha bevesszük a 8-8-as csapatokat is, akkor idén 7/3 (bejön a Steelers), tavaly 13/6 (1-1 a Chargers és a Raiders ellen, 1-0 a Bears és a Jets ellen) volt a mérleg a nem-negatív mérlegű csapatok ellen...

Persze tudom, hogy egy sarkítás, meg almát hasonlítok körtével, de azért eléggé látszik, hogy ebben a két szezonban azok ellen a csapatok ellen, akik jó/nem rossz évet zártak, nem teljesítettünk túl fényesen és fejlődés se nagyon volt ezen a téren. Ezen kell fejleszteni és akkor lesz meg a minőségi ugrás, nem csak a mennyiségi. Igen, lehet, hogy ez most meg fog történni és én remélem is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Levéve a rózsaszín szemüveget, 8 idegenbeli meccsünkből jelen állás szerint 4-en nem lenne országos 2-es a Broncos (meg más se), ez a realitás. Se a Giants, se a Texans, se a Pats, se a Colts nem vesztett 2-nél több meccset hazai pályán idén. Nem mennék abba bele, hogy melyiknél mennyivel vagyunk jobbak vagy gyengébbek, mert ez csak felesleges vitákat szülhet, jó csapatok ezek és hazai pályán főleg erősek, ez a lényeg...
StormST
Hidd el nekik is van okuk félni tőlünk. Nem érdekel mennyire erős a Giants, a Texans a Pats vagy a Colts. Az érdekel mennyire erősek vagyunk mi. Ha azért kapunk ki mert ők erősebbek nálunk, hát legyen. Csak ne azért kapjunk ki mert mi gyengébbek vagyunk.

Össze kellett szokniuk? Tavaly Tebow és a csapat le lett hurrogva a Lions meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk, pedig csak a második meccse volt kezdőként Tebow-nak és ő nem is edzett kezdő QB-ként a csapattal az egész offseason-ben. Ha akkor neki nem lehetett az összeszokási időt elnézni, akkor én PM-nek és az idei csapatnak pláne nem tudom az első 5 meccset külön kezelni. Persze ebben lehet velem nem egyetérteni, de én így látom. Én nem tudom úgy kezelni, hogy profik, de mégse profik, de mégis profik, de mégse profik, ahogy épp nézni akarom. (ezt most nincs kedvem átfogalmazni, de talán így is érthető lesz, hogy mit akartam ezzel a bekezdéssel mondani)
Tebownak is elemeztünk összeszokási szakszt. sőt a legtöbben úgy tűnik azt is elfelejtették, h az utolsó három meccsen, ami már messze nem összeszokási szakasz, nagyon kikaptunk, és nagyon rosszul játszottunk. A 3. meccsen vetettük be az optiont, és akkor voltunk a legjobbak, utána egyre gyengébbek, ahogy kezdték kiismerni.
Most az első 5 meccsen semmivel se voltunk rosszabbak, mint tavaly az összeszokás fázis után. Tebow kétszer is kikapott a patstől, naggggyon. Most mondhatni meglepően szoros meccsen kaptunk ki. Texans meccset se hinném, h nagyobb eséllyel vívtuk volna meg TT-vel.
Nem azt modnom, h hú de király volt az első 5 meccs, de azt hinni, h TT-vel viszont minden rózsaszín volt az se helyes.

[szerk] igen én is szívesen vártam volna legalább még egy évet, h mi sül ki ebből, de ez nem jelenti azt, h ne lett volna nagy előrelépés,
[/szerk]

Abból, h , hmmm fejlődött a srác, bizakodva várjuk a jövőt, hirtelen néhány embernél máris az lett, h Manning mekkora visszalépés hozzá képest, aztán megy a csodálkozás, h miért utálják annyian, a "külsősök". Hát ezért.

A tavalyi és az idei csapatot össze lehet hasonlítani. Ugyanaddig jutott mindkettő, de nem észrevenni, h az idei, mennyivel erősebb/jobb mint a tavalyi, az ugyanakkora hiba, mint 16-0-ról álmodni.

A jövő évi sorsolás erejének tárgyalásáról pedig ugyanazon a véleményen vagyok, mint tavaly: Még draft sem volt! Senki se tudhatja hogyan változnak az erőviszonyok, lehet könnyű, lehet nehéz. Mi erősek vagyunk, és ezt kell megtartani a jövőre nézve is....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem ez lenne az első eset a Broncos-nál, hogy egy HC-t kirúgnak, miután pár év alatt felépített egy jó csapatot, aztán jött a csapat legjobb addigi eredménye az új HC első évében. Igaz akkor még nem Bowlen volt a tulaj... 😊 (lásd: John Ralston '72-'76, első SB '77)
StormST
Ralston menesztését a játékosok kérték, Fox ettől nagyon messze van.
Mellesleg utólagos visszaemlékezésekben azt mondták hiba volt, és Red Miller 4 év után repült, hiába volt a '77-es SB...Black_Adder
Tudom én ezeket, csupán arra volt példa, hogy akkor sincs feltétlen biztonságban egy edző egy csapatnál, ha jó eredményeket ér el... 😊

Miller talán annyiban volt jó akkor, hogy más szemléletet hozott meg Morton-t leszerződtette, de nem volt ő annyira nagy kaliber, igaz Ralston se ragadt meg az NFL-ben...

Akkor a játékosok úgy érezték, hogy Ralston-al nem tudják, soha nem derül ki, hogy mennyiben volt igazuk, Miller-el meglett a következő szint, de hogy ehhez neki mennyi köze volt az véleményes...

Kiderül, hogy Fox-al meg tudjuk-e tenni a következő lépést, el tudjuk-e érni vele elég gyorsan a következő szintet, én nem tartom kizártnak, hogy ha jövőre se jutunk feljebb a PO-ban, akkor Bowlen kirakja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem ez lenne az első eset a Broncos-nál, hogy egy HC-t kirúgnak, miután pár év alatt felépített egy jó csapatot, aztán jött a csapat legjobb addigi eredménye az új HC első évében. Igaz akkor még nem Bowlen volt a tulaj... 😊 (lásd: John Ralston '72-'76, első SB '77)
StormST
Ralston menesztését a játékosok kérték, Fox ettől nagyon messze van.
Mellesleg utólagos visszaemlékezésekben azt mondták hiba volt, és Red Miller 4 év után repült, hiába volt a '77-es SB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A Pats-nek van egy olyan HC-a, aki nem hagyja őket lazítani, ők szerintem minden meccsre úgy készülnek, mintha PO meccs lenne, mi még egy PO meccsre se tudunk úgy készülni...

El kéne már felejteni, hogy mi volt a Colts-ban PM-el, elvileg ez most már a Broncos, más edzővel, más kerettel, más körülményekkel, meg akkor még PM is pár évvel fiatalabb volt...

Meg kell tanulni esélyesként viselkedni? Nem ez a feladat, hanem az, hogy azokat a meccseket is meg kéne tanulni megnyerni, ahol nem gyengébb az ellenfél. Azokat a meccseinket ebben a szezonban is megnyertük, amelyikbe esélyesként mentünk bele (kivétel a PO Ravens meccset, de egy PO meccsben nincsenek is soha igazán esélyesek, max esélyesebbek), pont azokat buktuk el, amelyikben nem mi voltunk esélyesek és (normális esetben) se Boston-ba, se Houston-ba, seNew York-ba nem esélyesként mennek a csapatok mostanság, meg éppen a Colts-hoz se...StormST
Akkor megint ott vagyunk, hogy Fox nem elég ehez a csapathoz. Köszönjük, jól összerakta a csapatot az ifjakból az előző szezonban, de jöjjön valaki bevállalósabb. Jó nem lehet évente váltani, szóval ez csak kis túlzás volt.

Ez a Broncos O hasonlít az akkori Colts-hoz, ezért mondtam a párhuzamot. Ebben a keretben több potenciál lehet, mint abban a csapatban, főleg a védelmet tekintve. Nekem nem úgy tűnt, hogy PM idén annyit romlott volna. A gyengébb fogás a karjában a műtét következménye, nem a koráé. Futkároznia nem kell, legyalulni se szokták túl gyakran, vígan elvan ő így 36 évesen is.

Nem értem mért hasonlítod össze a szezon elejét a többivel. Egyértelműen látszott, hogy akkor még össze kellett szokjon a csapat, és el kellett higgyék, hogy igen is jók lehetnek. Ez fordult meg a Chargers meccsen a második félidőben.
A tavalyi menetrend is erős volt, bárki bármit mond. Hiába kóklerezzük le. Játszottunk 4 AFC-s PO csapattal, és a Falcons-al. És még mellé a Steelers,Saint duó. Ez minden, csak nem gyenge. Még ha nem is volt mindegyik csapat a toppon idén.
A csoport most tényleg a leggyengébb a mezőnyben, de ez van. Tavaly sem volt jobb. Majd talán idén magára talál a Chargers és a Kansas.

Abban igazad van, hogy meg kell tanulni ki-ki meccseket nyerni. Főleg a PO miatt fontos. Kell a rutin az ilyen helyzetekre, főleg a fiataloknál. De azzal nagyon nem értek egyet, hogy itt majd jövőre cidrizni fogunk a meccsek miatt jövőre. Miért kéne félni, hogy majd úgyis elrontja valaki a csapatból, és elhasalunk a meccsen? Egészséges magabiztosság és önbizalom nagyon fontos a sportban. Hiába vannak lyukak a védelemben, és csiszolni való dolgok az offseasonban, ez a csapat idén is jobban teljesített az elvártnál, és jövőre csak tovább fejlődhet

Majd ha megtáltosodik az egész csoport, és egyből halálcsoport lesz. Senkit sem szabad lebecsülni az NFL-ben, de vannak annyira profik az edzők, játékosok, hogy megoldják ezt. Ki lehet kapni véletlenül bárkitől, alakulhat úgy, de attól még szerintem jobb csapatunk van, mint a Texans, Giants, Colts trió. Csak hogy a példáidra reagáljak. Aztán lehet 0-3-al tudjuk le ezeket a meccset, és így jártunk.
flzoli
Nem ez lenne az első eset a Broncos-nál, hogy egy HC-t kirúgnak, miután pár év alatt felépített egy jó csapatot, aztán jött a csapat legjobb addigi eredménye az új HC első évében. Igaz akkor még nem Bowlen volt a tulaj... 😊 (lásd: John Ralston '72-'76, első SB '77)

Nagyon vékony a határ az egészséges és a túlzott magabiztosság között, ezen sikerült átesni már sok csapatnak, ahogy nekünk is a Ravens ellen (vagy épp a Pats-nek a 16-0-s szezon után a Giants ellen). Nem cidrizni kell, de inkább féljünk mindenkitől egy kicsit és úgy készüljünk ellenük, mint a "sok-0" lesz hozzáállást kövessük, kevésbé káros...

Levéve a rózsaszín szemüveget, 8 idegenbeli meccsünkből jelen állás szerint 4-en nem lenne országos 2-es a Broncos (meg más se), ez a realitás. Se a Giants, se a Texans, se a Pats, se a Colts nem vesztett 2-nél több meccset hazai pályán idén. Nem mennék abba bele, hogy melyiknél mennyivel vagyunk jobbak vagy gyengébbek, mert ez csak felesleges vitákat szülhet, jó csapatok ezek és hazai pályán főleg erősek, ez a lényeg...

A másik meg, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy jön hozzánk a Redskins és igazán jó futó irányító ellen évek óta nem játszottunk, fingunk nincs, hogy tudunk-e majd kezdeni vele valamit, szerintem igen, de azért ez se totál papírforma nálam...

Össze kellett szokniuk? Tavaly Tebow és a csapat le lett hurrogva a Lions meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk, pedig csak a második meccse volt kezdőként Tebow-nak és ő nem is edzett kezdő QB-ként a csapattal az egész offseason-ben. Ha akkor neki nem lehetett az összeszokási időt elnézni, akkor én PM-nek és az idei csapatnak pláne nem tudom az első 5 meccset külön kezelni. Persze ebben lehet velem nem egyetérteni, de én így látom. Én nem tudom úgy kezelni, hogy profik, de mégse profik, de mégis profik, de mégse profik, ahogy épp nézni akarom. (ezt most nincs kedvem átfogalmazni, de talán így is érthető lesz, hogy mit akartam ezzel a bekezdéssel mondani)

Ez a 2012-es szezon nálam örök talány marad több szempontból, mert pl. a sorsolás miatt sose fogjuk megtudni, hogy valóban erősebbek voltunk-e idén, mint a Pats, a Falcons vagy a Texans és csak az "összeszokás hiányzott", vagy az az eredmény volt a reális...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 298 — The Mathematician
most olvasom h Von sérülten (?) tolt le 2 teljes szezont?

“It was an injury I had lingering from my first professional game against the Raiders last year,” Miller said. “It’s an injury that I’ve had. It hasn’t been a problem – obviously I haven’t missed any games from it and I wouldn’t have missed any other games from it if it was a game that we needed. But, it was the Pro Bowl. I went and got another opinion on my shoulder so I can be ready to go for next year.”

Miller elected to pass on the Pro Bowl in favor of beginning the healing process so he can focus on the team’s 2013 campaign.

“It’s just rest,” Miller said of the treatment plan. “I’m going to rest it and rehab it and get big and strong. I think I’ll be alright. The Broncos’ training staff kept me in great health throughout my first two years.”
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Miller-Missed-Pro-Bowl-with-Shoulder-Injury/0c1498d9-bce7-4dc9-a256-cc66a08f8d8b

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Pats-nek van egy olyan HC-a, aki nem hagyja őket lazítani, ők szerintem minden meccsre úgy készülnek, mintha PO meccs lenne, mi még egy PO meccsre se tudunk úgy készülni...

El kéne már felejteni, hogy mi volt a Colts-ban PM-el, elvileg ez most már a Broncos, más edzővel, más kerettel, más körülményekkel, meg akkor még PM is pár évvel fiatalabb volt...

Meg kell tanulni esélyesként viselkedni? Nem ez a feladat, hanem az, hogy azokat a meccseket is meg kéne tanulni megnyerni, ahol nem gyengébb az ellenfél. Azokat a meccseinket ebben a szezonban is megnyertük, amelyikbe esélyesként mentünk bele (kivétel a PO Ravens meccset, de egy PO meccsben nincsenek is soha igazán esélyesek, max esélyesebbek), pont azokat buktuk el, amelyikben nem mi voltunk esélyesek és (normális esetben) se Boston-ba, se Houston-ba, seNew York-ba nem esélyesként mennek a csapatok mostanság, meg éppen a Colts-hoz se...StormST
Akkor megint ott vagyunk, hogy Fox nem elég ehez a csapathoz. Köszönjük, jól összerakta a csapatot az ifjakból az előző szezonban, de jöjjön valaki bevállalósabb. Jó nem lehet évente váltani, szóval ez csak kis túlzás volt.

Ez a Broncos O hasonlít az akkori Colts-hoz, ezért mondtam a párhuzamot. Ebben a keretben több potenciál lehet, mint abban a csapatban, főleg a védelmet tekintve. Nekem nem úgy tűnt, hogy PM idén annyit romlott volna. A gyengébb fogás a karjában a műtét következménye, nem a koráé. Futkároznia nem kell, legyalulni se szokták túl gyakran, vígan elvan ő így 36 évesen is.

Nem értem mért hasonlítod össze a szezon elejét a többivel. Egyértelműen látszott, hogy akkor még össze kellett szokjon a csapat, és el kellett higgyék, hogy igen is jók lehetnek. Ez fordult meg a Chargers meccsen a második félidőben.
A tavalyi menetrend is erős volt, bárki bármit mond. Hiába kóklerezzük le. Játszottunk 4 AFC-s PO csapattal, és a Falcons-al. És még mellé a Steelers,Saint duó. Ez minden, csak nem gyenge. Még ha nem is volt mindegyik csapat a toppon idén.
A csoport most tényleg a leggyengébb a mezőnyben, de ez van. Tavaly sem volt jobb. Majd talán idén magára talál a Chargers és a Kansas.

Abban igazad van, hogy meg kell tanulni ki-ki meccseket nyerni. Főleg a PO miatt fontos. Kell a rutin az ilyen helyzetekre, főleg a fiataloknál. De azzal nagyon nem értek egyet, hogy itt majd jövőre cidrizni fogunk a meccsek miatt jövőre. Miért kéne félni, hogy majd úgyis elrontja valaki a csapatból, és elhasalunk a meccsen? Egészséges magabiztosság és önbizalom nagyon fontos a sportban. Hiába vannak lyukak a védelemben, és csiszolni való dolgok az offseasonban, ez a csapat idén is jobban teljesített az elvártnál, és jövőre csak tovább fejlődhet

Majd ha megtáltosodik az egész csoport, és egyből halálcsoport lesz. Senkit sem szabad lebecsülni az NFL-ben, de vannak annyira profik az edzők, játékosok, hogy megoldják ezt. Ki lehet kapni véletlenül bárkitől, alakulhat úgy, de attól még szerintem jobb csapatunk van, mint a Texans, Giants, Colts trió. Csak hogy a példáidra reagáljak. Aztán lehet 0-3-al tudjuk le ezeket a meccset, és így jártunk.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
@storm
nem azt mondtam hogy ne kéne tudni levédekezni sőt, de nem akkora need hogy mindenképp hozni kelljen egy FAt az MLB posztra
az OL depth nagyon vékony, sőt de az első sor teljesen jó
elég sok csapat bevállalná ezt a falat

rengeteg munka kell még ebbe a csapatba hogy ne legyen nagy 'lyuk', de olyanok vagyunk mint az Ózonréteg, vannak vékony szituk, de sehol se szakadt még átNegritis
Nem FA MLB kell, igazán jó úgyse lesz FA, meg olyanra pénzünk se lenne, de ha az 1-2. körben nem húzunk egyet se, akkor én félni fogok a szezontól ebből a szempontból, bár lehet, hogy Trevathan vagy Irving beválik, de erre max Fox-ék alapozhatnak, mert ők ismerik, én még nem... 😊

A kezdő OL jó, szerintem Walton is jó volt, de OT cserénk nincs, Ramirez meg még annál is rosszabb, mintha nem lenne G cserénk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 298 — The Mathematician
@storm
nem azt mondtam hogy ne kéne tudni levédekezni sőt, de nem akkora need hogy mindenképp hozni kelljen egy FAt az MLB posztra
az OL depth nagyon vékony, sőt de az első sor teljesen jó
elég sok csapat bevállalná ezt a falat

rengeteg munka kell még ebbe a csapatba hogy ne legyen nagy 'lyuk', de olyanok vagyunk mint az Ózonréteg, vannak vékony szituk, de sehol se szakadt még át

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...StormST
Nem becsültem le senkit, csak azt mondom, hogy a következő idény nagy eséllyel a megszokott PM féle lesz, sok-0-ás kezdés, majd utána rápihenés a PO-ra. Ez a csapat már van olyan szinten, hogy ne kell féljen senkitől. Persze kell egy kis vérfrissítés a csapatba, de azért nehogy már úgy álljunk neki a szezonnak, hogy jó lenne bejutni a PO-ba, vagy legalább is 9-7-el megnyerni a csoportot....flzoli
Pont ezzel becsülsz le mindenkit, hogy felteszed a "sok-0-ás" kezdést. Az offseason elején vagyunk, még senki nem mozdult semmit, vagyis de, mi elvesztettük az OC-nkat...

Nagy eséllyel "sok-0"? Mi alapján? Még a schedule-t se tudjuk...

Megyünk a Giants-hez (9-7), a Patriots-hoz (12-4), a Cowboys-hoz (8-8), a Colts-hoz (11-5), a Texans-hoz (12-4) és fogadjuk a Ravens-t (10-6 + egyebek) meg a Redskins-t (10-6). 2012 alapján nekem ez kemény névsornak tűnik és erősen kétlem, hogy két évben egymás után lesz olyan szerencsénk, hogy összeborul előttünk a keménynek tartott ellenfelek nagy része...

Igenis félni kell mindenkitől, ha mást nem, pont ezt kellett volna 3 hete megtanulni mindenkinek nagyon keményen...StormST
Nem becsülök le senkit, még mindig. Csak most már esélyesként kell odaállni minden meccshez. Ahogy a Pats teszi, mert jelenleg hozzájuk kell mérjük magunkat, nem az újjáalakuló Chargershez. Mindegy, hogy ki jön szembe, PM miatt, a tavalyi eredmények miatt, a védelem miatt, minket tartanak majd az esélyesnek. Néhány kivételtől eltekintve (pl. Bostonban).

Egyébként meg amire gondoltam az az, hogy PM a Colts-al (egy gyengébb kerettel) folyamatosan csinálta az ilyen szezonokat, egy szerintem erősebb csoportban mint az AFC West. Persze nem lehet tudni, mit hoz a jövő a csoportban, a csapatnál, de ha komolyan akarunk valamit, akkor meg kell tanulni nagy csapatként viselkedni, elviselni az esélyesség terhét.

flzoli
A Pats-nek van egy olyan HC-a, aki nem hagyja őket lazítani, ők szerintem minden meccsre úgy készülnek, mintha PO meccs lenne, mi még egy PO meccsre se tudunk úgy készülni...

El kéne már felejteni, hogy mi volt a Colts-ban PM-el, elvileg ez most már a Broncos, más edzővel, más kerettel, más körülményekkel, meg akkor még PM is pár évvel fiatalabb volt...

Meg kell tanulni esélyesként viselkedni? Nem ez a feladat, hanem az, hogy azokat a meccseket is meg kéne tanulni megnyerni, ahol nem gyengébb az ellenfél. Azokat a meccseinket ebben a szezonban is megnyertük, amelyikbe esélyesként mentünk bele (kivétel a PO Ravens meccset, de egy PO meccsben nincsenek is soha igazán esélyesek, max esélyesebbek), pont azokat buktuk el, amelyikben nem mi voltunk esélyesek és (normális esetben) se Boston-ba, se Houston-ba, seNew York-ba nem esélyesként mennek a csapatok mostanság, meg éppen a Colts-hoz se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.TheMileHighCity
sztem igenis komoly előrelépés történt és az pont abban valósul meg h unalmasan csinált a csapat egy 13-3at (2-3ról ami azért komoly szó, és az SD meccs első félideje után)
valós hiányposztok? a liga 70%a nem tud jól védekezni TE ellen coverage LB-vel, mer szinte lehetetlen megoldani jelenleg
OL depth? igen hiányos, de mikor ránézek egy Chicago,Arizona OLre akkor majdnem magamhoz nyúlok a mi helyzetünk miatt
CB1 jövője nincs megoldva? jah igen az tényleg valós hiányposzt idén mikor Champ még 1-2 évig tuti h vállalja a dolgot, addig meg idehozni/draftolni egy másik -azonnali- CB1et nem hiszem h ideális megoldás
a csapat magja fiatal, a legnagyobb veszteség h 1 évvel közelebb került a nagy szerződéshez más nem, van egy jó (majdnem contender) csapatunk, ami 2x OTbe kapott ki egy FGvel, nem hiszem hogy szégyenkezni kellene vagy időpocsékolásról beszélni

én se örülök neki hogy nem kapta meg TT az évét, mert szerettem volna látni mi sül ki a dologból, de ettől még az idei évet pocsékolásnak hívni barokkos túlzásNegritis
Attól még, hogy a liga 70%-a nem tud TE ellen védekezni, az még nem jelenti azt, hogy nekünk ne kéne tudni. SB-t akarunk nyerni, meg kell tudni oldani, főleg amíg abban a konferenciában vagyunk, amelyikben a legjobb QB-TE páros van, talán az NFL történetében a legjobbak (bár ebben talán az Elway-Sharpe páros se volt rossz 😊 ), mert így a SB-ba vágyni is túlzott álom...

OL depth: Ramirez, C.J. Davis, Chris Clark, ez volt a szezon végén az OL depth, ennél rosszabb és vékonyabb szerintem nincs a ligában senkinek. Ehhez jön még a sokak által utált Walton és a még semmit se mutató, de elvileg jó Blake. Ezen legalább 3 helyen kell erősíteni, ha nem akarunk minden alkalommal gyomorgörcsöt kapni, amikor valamelyik kezdő lent marad egy play után...

Szerintem nem időpocsékolás volt ez a szezon, de én annyira optimistán se tudom nézni, hogy "ok, mindenkinek vállveregetés, majd jövőre meglesz", persze ne legyen igazam, de én nem látom papírformának a PO-ba jutást se őszre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...StormST
Nem becsültem le senkit, csak azt mondom, hogy a következő idény nagy eséllyel a megszokott PM féle lesz, sok-0-ás kezdés, majd utána rápihenés a PO-ra. Ez a csapat már van olyan szinten, hogy ne kell féljen senkitől. Persze kell egy kis vérfrissítés a csapatba, de azért nehogy már úgy álljunk neki a szezonnak, hogy jó lenne bejutni a PO-ba, vagy legalább is 9-7-el megnyerni a csoportot....flzoli
Pont ezzel becsülsz le mindenkit, hogy felteszed a "sok-0-ás" kezdést. Az offseason elején vagyunk, még senki nem mozdult semmit, vagyis de, mi elvesztettük az OC-nkat...

Nagy eséllyel "sok-0"? Mi alapján? Még a schedule-t se tudjuk...

Megyünk a Giants-hez (9-7), a Patriots-hoz (12-4), a Cowboys-hoz (8-8), a Colts-hoz (11-5), a Texans-hoz (12-4) és fogadjuk a Ravens-t (10-6 + egyebek) meg a Redskins-t (10-6). 2012 alapján nekem ez kemény névsornak tűnik és erősen kétlem, hogy két évben egymás után lesz olyan szerencsénk, hogy összeborul előttünk a keménynek tartott ellenfelek nagy része...

Igenis félni kell mindenkitől, ha mást nem, pont ezt kellett volna 3 hete megtanulni mindenkinek nagyon keményen...StormST
Nem becsülök le senkit, még mindig. Csak most már esélyesként kell odaállni minden meccshez. Ahogy a Pats teszi, mert jelenleg hozzájuk kell mérjük magunkat, nem az újjáalakuló Chargershez. Mindegy, hogy ki jön szembe, PM miatt, a tavalyi eredmények miatt, a védelem miatt, minket tartanak majd az esélyesnek. Néhány kivételtől eltekintve (pl. Bostonban).

Egyébként meg amire gondoltam az az, hogy PM a Colts-al (egy gyengébb kerettel) folyamatosan csinálta az ilyen szezonokat, egy szerintem erősebb csoportban mint az AFC West. Persze nem lehet tudni, mit hoz a jövő a csoportban, a csapatnál, de ha komolyan akarunk valamit, akkor meg kell tanulni nagy csapatként viselkedni, elviselni az esélyesség terhét.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...StormST
Nem becsültem le senkit, csak azt mondom, hogy a következő idény nagy eséllyel a megszokott PM féle lesz, sok-0-ás kezdés, majd utána rápihenés a PO-ra. Ez a csapat már van olyan szinten, hogy ne kell féljen senkitől. Persze kell egy kis vérfrissítés a csapatba, de azért nehogy már úgy álljunk neki a szezonnak, hogy jó lenne bejutni a PO-ba, vagy legalább is 9-7-el megnyerni a csoportot....flzoli
Pont ezzel becsülsz le mindenkit, hogy felteszed a "sok-0-ás" kezdést. Az offseason elején vagyunk, még senki nem mozdult semmit, vagyis de, mi elvesztettük az OC-nkat...

Nagy eséllyel "sok-0"? Mi alapján? Még a schedule-t se tudjuk...

Megyünk a Giants-hez (9-7), a Patriots-hoz (12-4), a Cowboys-hoz (8-8), a Colts-hoz (11-5), a Texans-hoz (12-4) és fogadjuk a Ravens-t (10-6 + egyebek) meg a Redskins-t (10-6). 2012 alapján nekem ez kemény névsornak tűnik és erősen kétlem, hogy két évben egymás után lesz olyan szerencsénk, hogy összeborul előttünk a keménynek tartott ellenfelek nagy része...

Igenis félni kell mindenkitől, ha mást nem, pont ezt kellett volna 3 hete megtanulni mindenkinek nagyon keményen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...StormST
Nem becsültem le senkit, csak azt mondom, hogy a következő idény nagy eséllyel a megszokott PM féle lesz, sok-0-ás kezdés, majd utána rápihenés a PO-ra. Ez a csapat már van olyan szinten, hogy ne kell féljen senkitől. Persze kell egy kis vérfrissítés a csapatba, de azért nehogy már úgy álljunk neki a szezonnak, hogy jó lenne bejutni a PO-ba, vagy legalább is 9-7-el megnyerni a csoportot....

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 298 — The Mathematician
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.TheMileHighCity
sztem igenis komoly előrelépés történt és az pont abban valósul meg h unalmasan csinált a csapat egy 13-3at (2-3ról ami azért komoly szó, és az SD meccs első félideje után)
valós hiányposztok? a liga 70%a nem tud jól védekezni TE ellen coverage LB-vel, mer szinte lehetetlen megoldani jelenleg
OL depth? igen hiányos, de mikor ránézek egy Chicago,Arizona OLre akkor majdnem magamhoz nyúlok a mi helyzetünk miatt
CB1 jövője nincs megoldva? jah igen az tényleg valós hiányposzt idén mikor Champ még 1-2 évig tuti h vállalja a dolgot, addig meg idehozni/draftolni egy másik -azonnali- CB1et nem hiszem h ideális megoldás
a csapat magja fiatal, a legnagyobb veszteség h 1 évvel közelebb került a nagy szerződéshez más nem, van egy jó (majdnem contender) csapatunk, ami 2x OTbe kapott ki egy FGvel, nem hiszem hogy szégyenkezni kellene vagy időpocsékolásról beszélni

én se örülök neki hogy nem kapta meg TT az évét, mert szerettem volna látni mi sül ki a dologból, de ettől még az idei évet pocsékolásnak hívni barokkos túlzás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.TheMileHighCity
Írták itt páran, hogy miben léptünk előre. Tavaly annyira nem követtem a csapatot, de azért nekem is feltűnt, hogy ez a Broncos most már elit csapat lett. Nem csak egy sötét ló, akinek összejött minden. Komoly hiányposzt továbbra sincs, de mindig lehet finomítani a dolgon valahol. Igen jól jönne egy CB, Safety, DT, MLB, és Oline emberek. Akkor sem történik tragédia, ha jövőre ugyan ezzel a kerettel indulunk a szezonnak neki, mert úgyis meglesz a #2 seed legalább.

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.
TheMileHighCity
😊
A pofáraesésről nem tudok vitatkozni, de azért kipucolásról nem beszélhetünk. A csikókat most nem veszem ide, mert nekik már az is öröm, hogy idáig jutottak, ellenben a patriótákat könnyedén mosták le a pályáról. (Akiktől nagyon tartottam.) Nem azt állítom, hogy mi is megvertük volna őket, ha összekerülünk, de az övék inkább volt pucolás. Bár a sebek még fájnak, de most is azt mondom, hogy a mi meccsünkön 2 nagyon erős csapat találkozott és kikaptunk egy FG-vel. És??? Volt sanszunk, nem éltünk vele. Ennyi. Tudom ez PM hibája. 😊roniadi
Igen, én is így gondolom. Egy ki-ki meccsen alulmaradtunk, vagy ilyen. Higgyétek el, jobb érzés úgy kiesni a PO-ból, hogy a Pats is kiesett már, ezt tapasztalatból mondom 😀
Amúgy meg jövőre ez a Ravens nem lesz ilyen erős, utolsó puskaporukkal lőttek egy nagyot, és kihasználták az utolsó esélyük. Nem sajnálom tőlük.

Szerintem senki sem számított rá, hogy egy éven belül így összeáll ez a Broncos. Mert alakul a dolog, ezt mindenki láthatja. TT már a múlt, így felesleges a mi lett volna ha mondatokkal kezdeni a monológokat.

TheMileHighCity, megértem, hogy nincs ínyedre ez a helyzet, de azért ilyen homályos szemüvegen keresztül ne nézd a dolgokat. A tavalyi Broncos 13-3-at soha az életben nem csinált volna, még akkor sem, ha ugyan olyan százalékban nyeri a véghajrákat, mint az előző idényben. A Falcons, Pats, Saint simán vert volna a pass heavy O-val. A Texans, Bengals pedig a kiegyensúlyozottságával. Ez helyből 5 vereség, és akkor még ott vannak a csoportmeccsek, plussz a hasonló stílusú Panther, a veszélyes Tampa, és persze a Ravens.....

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannakNegritis
Ezek a "kevésbé megoldott needek" viszont akkorák, hogy miattuk simán kiszórnak minket a rájátszásból az első adandó alkalommal. A Ravens ellen eléggé felszínre jött a CB-kérdés, Champ-nek nem igazán van pótlása és sajnos már ő is egyre többet hibázik. (Aláírom, hogy tehetséges Harris és Carter, de nem Champ-szint egyik sem egyelőre. Pedig át kéne már tenni S-be az öreget, de a CB1 kérdés nem megoldott.). És mi lett volna, ha a hontalanokkal játszunk? Akkor emellett láthattuk volna legalább ilyen mértékben a - szvsz égető, nálad kevésbé megoldott - MLB-hiányt is, csúnyán nyeltünk volna ismét 2-300 yardot csak a TE-passzokból. És persze, OL depth továbbra sincs, sérülések esetén komoly problémát okozott idén is.

Mindezek tavaly ilyenkor ugyanígy megvoltak, gyakorlatilag elvesztegettünk egy évet arra, hogy a Tebow-style-ból átálltunk a Manning-style-ra, run heavy-ből pass heavy offense lett. Ahelyett, hogy befoltoztuk volna a lyukakat és akár a SB-ért mentünk volna. Összeredményben semmi változás. Oké, utolsópillanatos, békanyálas győzelmek helyett sima diadalmenetek (amik szerintem sokkal unalmasabbak voltak). Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.

Kíváncsi vagyok, hogy az idei offseason-ban igazolunk-e olyan posztokra, amelyek tényleg erősítésre szorulnak, vagy inkább esetleg ha kivágnak valahol egy sztárt, akkor idehozzuk-e poszttól független csak a neve miatt, hogy felforgathassunk újra mindent. Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Csak hogy jövőre más stílusban kihozzuk globálisan dettó ugyanezt. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
😀 Már meg ne haragudj, de csak mosolyogni tudok ezen

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow 2 évig volt a játékosunkNegritis
Persze, tudom, de első évben csak padozott az utolsó két meccs kivételével. A 2011-es volt az első igazi szezonja, ahol szintén menet közben vette át stafétát. Tehát gyakorlatilag fél szezon alatt ért elég komoly szintre, még hatásosabbak az érveim. 😀 (Rengeteget fejlődhetett volna, ha 2012-ben már a TC-től ő lett volna az első számú QB, de ebbe nem akarok belemenni, lerágott csont.)


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.
TheMileHighCity
😊
A pofáraesésről nem tudok vitatkozni, de azért kipucolásról nem beszélhetünk. A csikókat most nem veszem ide, mert nekik már az is öröm, hogy idáig jutottak, ellenben a patriótákat könnyedén mosták le a pályáról. (Akiktől nagyon tartottam.) Nem azt állítom, hogy mi is megvertük volna őket, ha összekerülünk, de az övék inkább volt pucolás. Bár a sebek még fájnak, de most is azt mondom, hogy a mi meccsünkön 2 nagyon erős csapat találkozott és kikaptunk egy FG-vel. És??? Volt sanszunk, nem éltünk vele. Ennyi. Tudom ez PM hibája. 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.TheMileHighCity
Ha nagyon geci akarnék lenni, azt mondanám, hogy idén azért estetek ki a PO első meccsén, ami miatt tavaly továbbmentetek a Steelers ellen --> a vesztesnél az 1. számú CB élete legszarabb meccsét játszotta.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 298 — The Mathematician
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.TheMileHighCity
Tebow 2 évig volt a játékosunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring