NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A FO 10000 szimulációja alapján, mi voltunk a favoritok 2012-ben, az esetek 22,2%ban nyerve. Mondjuk szerintem se a csapat erősségével volt a baj, bár ezt a véleményt a hasonló oldalak is formálták benne. Tehát ha az FO-n mi vagyunk a legjobbak, és ez alapján gondolom legjobbnak a Broncost /*NEM ez alapján tartottam erősnek a csapatot, az egész év során változatos forrásokra, s a saját két szememre hivatkozva bizonygattam az erősségét, nem egyetlen forrásra alapozva*/, akkor nem egy nagy meglepetés, h az FO szimulációja ezt alátámasztja.
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2013/10000-seasons-revisited
Az offseasonben ez is érdekes. Semmire nem megyünk vele, utólag főleg nem, de azért szerintem több, mint parasztvakítás...Black_Adder
Valamit elnézhettél.
A FO behivatkozott egy PFR által végzett tízezres idény szimulációra. Ebben jött ki az, hogy a SB-t 24 %-ban nyeri az alapszakasz legerősebb (ráadásul a szerző kiemeli, hogy ez nem feltétlenül jelenti a legjobb mérleget!) csapata. (Nem ezt az idényt szimulálták le tízezerszer!) Ha elkövetjük azt a hibát, hogy egy konkrét idényre fordítjuk le ezt az eredményt, még akkor is csak (24+14)/2=19 %-os favorit volt a Broncos, lévén holtversenyes első volt a mérlegetek a Falcons-szal. (Megengedve, hogy idén a legjobb mérlegű két csapat volt a legjobb is.?)  www.pro-football-reference.com/blog/?p=57
A FO DVOA mérőszáma alapján btw a Seahawks volt az alapszakasz legerősebb csapata egy kicsit megelőzve a Broncos-t.  www.footballoutsiders.com/stats/teameff

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 football.realgm.com/src_wiretap_archives/30265/20130205/culliver_was_easily_worst_cb_of_playoffs/
pedig asszittem champ volt a legrosszabb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A FO 10000 szimulációja alapján, mi voltunk a favoritok 2012-ben, az esetek 22,2%ban nyerve. Mondjuk szerintem se a csapat erősségével volt a baj, bár ezt a véleményt a hasonló oldalak is formálták benne. Tehát ha az FO-n mi vagyunk a legjobbak, és ez alapján gondolom legjobbnak a Broncost /*NEM ez alapján tartottam erősnek a csapatot, az egész év során változatos forrásokra, s a saját két szememre hivatkozva bizonygattam az erősségét, nem egyetlen forrásra alapozva*/, akkor nem egy nagy meglepetés, h az FO szimulációja ezt alátámasztja.
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2013/10000-seasons-revisited
Az offseasonben ez is érdekes. Semmire nem megyünk vele, utólag főleg nem, de azért szerintem több, mint parasztvakítás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
egy hete még annyira szar volt a secondarynk, h kellett Revis 60 misiért, most meg már Bailey se kell, LOL.Black_Adder
De, Bailey kell, csak legyen olcsóbb, mert persze 7 év kiváló szolgálat után egy rossz meccsért ezt érdemli. Vannak emberek, akiknek sokkal gyorsabban jár a keze a billentyűzeten, mint az agyuk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
egy hete még annyira szar volt a secondarynk, h kellett Revis 60 misiért, most meg már Bailey se kell, LOL.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
 www.cbssports.com/nfl/story/21651629/cap-casualty-season-here-are-some-likely-bigname-victims

Én eddig azt hittem, hogy La Canfora jó hírforrás, de így, hogy ekkora hülyeséget képes leírni Champ ügyében, erősen megrengett benne a bizalmam... 😛

Egy rossz meccsért egy All-Pro szezon után nem rajta fogunk spórolni, max ha ő mondaná, hogy marad kevesebbért csak hozzák érte XY-t, de a csapat nem fogja bántani a szerződését, főleg mert ezt már Elway-ék kötötték és Bowlen se arról híres, hogy így bánna a sztárjaival. Azt meg szintén kétlem, hogy Bowlen "szoros költségvetést" kényszerítene a csapatra, nagy pálfordulás lenne ez nála, aki mindig mindent megadott a csapatnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
végülis lehet (?) takarózni azzal h a bajnok vert meg minket 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
annyi h én az OPY-t Megatronnak adtam volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
nem sajnálom APtól egy pillanatra se, úgyis túlsokszor kapják meg a QBkNegritis
😊 Van már négy neki. Menjen csak rá a gyűrűkre! 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
nem sajnálom APtól egy pillanatra se, úgyis túlsokszor kapják meg a QBk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kiosztották az egyéni díjakat...

PM lett a FedEx Air Player of the Year és a Comeback Player of the Year, az MVP-t 30,5-19,5 arányban bukta AP ellen...

Von kapott még szavazatot a Defensive Player of the Year szavazáson, 1-et Watt 49-vel szemben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
hmm, úgy tűnik a 18,5 milliós capspace számításban volt néhány hiba. Nem vette figyelembe néhány játékosnál a teljesítmény függő számokat, vagy hogy is mondjam.
Woodyt pl úgy számolta, h tavaly 1,5M idén majd 2M. Viszont mivel ekkora szerepe volt idén a védelemben, az a 2M máris 3M:
 www.kffl.com/gnews.php?id=836868-broncos-wesley-woodyard-will-make-more-in-2013

Hasonlóan járhatunk DT-vel is, Beadles-szel is és Harris-szel is, még pár milliót lefaragva a megmaradó 17,5-ből...

Arra számítok, h ezt azok az RFA-k fogják megszívni, akik eddig nem igazán bizonyítottak. Chris Clark, Lance Ball, Chris Gronkowski, őket nagyon könnyen lehet helyettesíteni olcsóbb játékosokkal, mondhatni fájdalom nélkül. Közülük én chris Clarkot húztam alá pár napja, mint potenciális maradót, az OL depth hiánya miatt, ezt az aláhúzást most törlöm is eggyel több embert hozunk 400K-s kategóriából, s őt szélnek eresztjük, mert >1M-t nem fizethetünk neki semmi kép se. Aztán legfeljebb majd nem kell senkinek, s ő maga jön vissza 400K-ért...
___________________________________________________________________________________________________________________________________

Más, Chris Harris lett a 2. legjobb cserejátékos a PFFnél:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/01/next-man-up-2012a-biggest-losses-and-best-subs/2/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Srácok, nálatok pontosan milyen rendszerben játszott Bunkley 2 éve NT-t?
Nekem inkább rémlik 43-nak, de segítsetek már ki pls.

(Ha nem 43 volt, akkor milyen 34, 1gap vagy 2gap?)

Köszi. atapapa
4-3 1 gap
szerk: futás ellen nagyon jó volt, passrushban súlytalan.Black_Adder
Jól rémlett, köszi a gyors választ.
Mi éppen 34-re váltunk, kéne egy NT, ahová már Bunkley valszeg kevés lesz.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Srácok, nálatok pontosan milyen rendszerben játszott Bunkley 2 éve NT-t?
Nekem inkább rémlik 43-nak, de segítsetek már ki pls.

(Ha nem 43 volt, akkor milyen 34, 1gap vagy 2gap?)

Köszi. atapapa
4-3 1 gap
szerk: futás ellen nagyon jó volt, passrushban súlytalan.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Srácok, nálatok pontosan milyen rendszerben játszott Bunkley 2 éve NT-t?
Nekem inkább rémlik 43-nak, de segítsetek már ki pls.

(Ha nem 43 volt, akkor milyen 34, 1gap vagy 2gap?)

Köszi.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Azt a középutat lenne egészséges megtalálni szerintem mindenkinek, ami "a tavaly minden szar volt" és "idén minden istencsászár volt" vagy ezek fordított verziói között van, mert egyik se igaz, nagyon nem, semelyik verzióban. Tavaly is voltak jó és rossz dolgok és idén is, de amíg sokan csak fekete-fehér alapon nézik a dolgot, addig gond van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Minden képet lehet árnyalni, minden irányban... 😊 (pl. Harrison nem játszott ellenünk a Steelers-ben idén, csak hogy egy példát mondjak)

Tavaly valóban voltak reménytelen meccseink, ezt nem is lehetne tagadni. Idén is volt nálam 1-1,5, mert szerintem a Falcons ellen egy pillanatig se voltunk meccsben, a Pats ellen is csak kicsit több, mint egy negyedig, ahogy tavaly is az első meccsen, amikor beindították a hengert, utána csak asszisztálni tudtunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
csapatról beszélünk, nem QB-ról. A csapat 8-8 volt tavaly 13-3 idén. //nem mintha a 7-4, és szintén negatív pontkülönség alapján nem ugyanazt a véleményt alkottam volna a 13-3 +192-vel összevetve

A csapatok mérlegéből kapásból le kell venni, amit ellenünk játszottak, és még úgy is pontatlan. Naggyon. A Bears ellen ugyanis úgy játszottunk, h nem crybaby irányított, hanem Hanie. Úgy hány meccset is nyertek? Nullát? Nullát. A Raiders-szel amikor megvertük az Campbell sérülése után volt Palmer második meccsén, aki akkor jóval gyengébb volt, mint Campbell.
Csak a példának okáért ezek is árnyalják azt az árnyalt képet.

Nem azt modnom, h idén nem volt könnyebb a SoS, de azért nem teljesen úgy volt, ahogy írtad. S tavaly nem egy meccsen teljesen kilátástalanul reménytelenül játszottunk. Packers, Lions, Pats, Bills, Pats, egy másodpercig nem volt esélyünk. Idén ilyen nem volt, pedig játszottunk hasonlóan erős csapatokkal.

Arról szerintem alapvetően fölösleges, vitatkozni, h melyikünk szerint mennyit lépett elő a csapat, nem fogunk külön nevezőre jutni, mert mindkettőnknek igaza van a saját nézőpontja szerint. Nálam ez "szintlépés". Mindenki eldönti magának... Alapvetően a gyűrű kell, ami továbbra is elérhető, de továbbra sincs meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
igazából az h 10 év múlva hogy nézünk az elmúlt 2 évre sztem nem csak PMtől függ, hanem pl Oswitól is (vagy akit draftolunk PM helyére), hogy marad-e a folytonosság az O#ban
valamint h ligaszerte sikerül-e levédeni az optiont, ha igen akkor kevesebben fogják TT-t siratni, mert egy halálra ítélt rendszerben lehetett volna jó
ha viszont beválik az Option akkor bármi lesz a mi lett volna ha megmarad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Tavaly 18 meccsből 13-at játszottunk nem-negatív mérlegű csapatok ellen, idén 17-ből 7-et, így én a -82 és a + 192 közti különbséget kissé tompítottabban fogom fel. A tavalyi ellenfeleink összmérlege 158-130 volt, az ideieké 127-145...

Mellesleg én a tavalyi évet összevontan kezeltem, nem csak Tebow időszakát, mert szerintem így fair, a csapatról beszéltünk, hogy volt-e előrelépés, nem a QB posztról vagy a támadókról...

Ismétlem, szerintem is volt előrelépés, csak én máshogy húzom meg a szinteket, mint mások, de ezzel szerintem nincs is gond alapvetően...

Attól meg isten mentsen, hogy Tebow miatt elfelejtsem az elmúlt 50 évet, kis porszem lett ő ahhoz (sajnos) Denver-ben. De még PM is az egyelőre, még Jake Plummer szintjén sincs mindent egybevéve a Broncos, mint franchise története szempontjából, legalábbis az én szememben...

Az, hogy 2-5-10 év múlva az emberek hogy fognak emlékezni Tebow-ra, az főleg PM-en és a csapat elkövetkező 2 évén fog múlni, mert ha meglesz a SB részvétel, esetleg a gyűrű is, akkor porszemként fogunk rá emlékezni, ha nem, akkor mindig ott lesznek a "mi lett volna, ha" hangok, szerintem valamennyire jogosan, de ez már tényleg a jövő zenéje...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
pedig 1 pont simán átfordulhat a másik oldalra, de 20 nem.
-82 és +192 pontkülönbség között pedig ég és föld van, nem csupán egy szint. Lehet h ezért lett 13-3 és nem 8-8?

Egyébként most nem veled akarok kötözködni, mert ez a szubjektív, és amúgy is sokat adok a te véleményedre, normál esetben válasz nélkül hagynám, de úgy látszik akadnak, akiknél Tebow itt töltött 2 éve kitörölte az addigi 50 év dicső történelmét, s nélküle már csapatot el se tud képzelni, ezért most amíg bele nem fáradok megpróbálok ellenpólus lenni.

Amíg itt volt Tebow akkor is zavart, amikor ő kapott minden kreditet néhány embertől a győzelmekért, meg az is, amikor 0 kreditet kapott néhány embertől a győzelmekért. Hol egyik, hol másik volt erősebb, a mostani helyzet az előbbihez kezd hasonlítani /*nem nálad, de ebből kerekedett ez az egész*/, nyilván más a kontextus, más az alapszitu, de szerintem 50IQ fölött érthető amit írni akarok. Ha ez így megy tovább, 2 év múlva Tebowra mint minden idők legjobb sportolójára és a Broncos valaha volt egyetlen játékosára fognak visszaemlékezni, még akkor is, ha addigra már a ligában se lesz... Sarkítás, de félek nem akkora mint elsőre látszik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem annyiból áll, h győzelem és vereség, van margin of victory is. Nem mindegy h egy gyenge csapatot az utolsó utáni pillanatban győzöl le, egy sikeres onside kikcnek köszönhetően, vagy magabiztosan több mint 7 pont köztével...

mind a mérleget tekintve, mind a mutatott játékot tekintve szintugrás történt. Úgy is mondhatnám, h most 60 percen át játszunk úgy, mint tavaly az utolsó 5 percbn...

melyikkel van több esély nyerni? Szerintem ez vitán felül áll.Black_Adder
Egyet értek ezzel. Nagy különbség van a meccsek képei között a két szezon alatt. A szoros meccseket rossz szériában sorjában el lehet bukni. Tavaly nagyjából az utolsó negyedig a védelem tartotta a csapatot meccsben (és akkor még volt egy Dawkins a secondaryben mellesleg), és aztán jött a Tebow Time. Míg idén ez az időszak már nagyrészt érdektelenségbe fulladt, és az órát kellett ölni, ennyiből állt.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Persze, nekik is van okuk félni tőlünk, rohadtul nem azt mondtam, hogy nincs. Én azt mondtam, hogy nem lehet simán lenyomható ellenfélnek tekinteni őket. Engem az érdekel, hogy fejlődjünk, hogy menjünk előre, ne az legyen, hogy most milyen faszák vagyunk, jó lesz ez így is.

NEM! Nem vagyunk elég jók, nem vagyunk elég erősek, mert ha azok lennénk, akkor most nem kívülállóként figyelnénk a vasárnapi meccset. Ebből kell kiindulni, nem a 13-3-ból, vagy a 11-0-ból, vagy a csilliom yard-ból, mert így lehet fejlődni...

Én nem mondom, hogy TT-vel minden rózsaszín volt. Én azt mondom, hogy nem lehet a mostani első 5 meccset külön kezelni a többitől, ugyanúgy része a szezonnak. Összeszokási fázis volt előtte épp elég. Tebow is szét lett szedve az első meccseiért (meg a többiért is) jogosan, PM-nek is ugyanez jár minimum, ezt próbáltam átvinni...

Volt fejlődés, ez biztos, szereztünk sok szép győzelmet, de szintugrás nem történt igazán az én szememben, csak egy szinten belüli nagyobb ugrás. Ugyanúgy nem vertük meg a komolyabb csapatokat és ugyanúgy nem vertük meg a belőlünk jól felkészülőt...

17 meccsből (PO-al együtt) 6-ot játszottunk pozitív alapszakasz mérlegű csapatok ellen (Falcons, Texans, Pats, 2xRavens, Bengals), ebből 4-et elvesztettünk, csak a Bengals-t és elsőre a Ravens-t tudtuk legyőzni...

2011-ben 18 meccset játszottunk, 7-et pozitív mérlegű csapatok ellen (2xPats, Steelers, Bengals, Titans, Lions, Packers), szintén 2 győzelemmel, szintén a Bengals volt az egyik, a Steelers a másik...

Ha bevesszük a 8-8-as csapatokat is, akkor idén 7/3 (bejön a Steelers), tavaly 13/6 (1-1 a Chargers és a Raiders ellen, 1-0 a Bears és a Jets ellen) volt a mérleg a nem-negatív mérlegű csapatok ellen...

Persze tudom, hogy egy sarkítás, meg almát hasonlítok körtével, de azért eléggé látszik, hogy ebben a két szezonban azok ellen a csapatok ellen, akik jó/nem rossz évet zártak, nem teljesítettünk túl fényesen és fejlődés se nagyon volt ezen a téren. Ezen kell fejleszteni és akkor lesz meg a minőségi ugrás, nem csak a mennyiségi. Igen, lehet, hogy ez most meg fog történni és én remélem is...StormST
Olyan szempontból sarkítás, hogy tavaly egy erős passz szekcióval rendelkező csapat ellen esélyünk sem volt. Bármekkora ócska szezont is futottak, idén bucira vert volna egy Brees vezette Saints, ebben biztos vagyok. És ez csak egy példa volt a sok közül. Azért javulhatott fel a secondary tavalyról, mert az ellenfelek többször voltak hátrányban, és jobban lehetett fókuszálni a várható passzokra.

A tavalyi évet nem követtem teljes egészében, sőt talán csak pár Broncos meccset láttam a szezonból, így nem tudok tiszta szívvel véleményt alkotni arról az időről. Azon a pár meccsen viszont teljesen véletlenszerűnek láttam az egész csapatot. Zseniálisan legyalulják a Pats-et az első negyedben, aztán meg mégis nagy zakó a vége. Kicsit akkor minden összejött abban az idényben. És a szerencse forgandó, így ki tudja, lehet a sors visszakérte volna idén azt, amit akkor leosztott szerencsében. Idén sokkal tudatosabbnak látom az egész csapatot. És ez PM-nek köszönhető, a maximalizmusának.

Még amikor kikaptunk, akkor is úgy éreztem, hogy ezt a szerencsétlen droppok, fumble-ok, és INT-ek miatt néztük be. Kilátástalanságot egyik meccsen sem láttam.(mint amilyet tavaly a Pats ellen például). Lehet csak belemagyarázom, de ez nálam igen is szintlépés.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem annyiból áll, h győzelem és vereség, van margin of victory is. Nem mindegy h egy gyenge csapatot az utolsó utáni pillanatban győzöl le, egy sikeres onside kikcnek köszönhetően, vagy magabiztosan több mint 7 pont köztével...

mind a mérleget tekintve, mind a mutatott játékot tekintve szintugrás történt. Úgy is mondhatnám, h most 60 percen át játszunk úgy, mint tavaly az utolsó 5 percbn...

melyikkel van több esély nyerni? Szerintem ez vitán felül áll.Black_Adder
Ebben nem vagyunk egy véleményen, de mindegy, mindenki úgy látja, ahogy ő akarja...

Ezzel több esély van, valóban. Kérdés, hogy kihasználjuk-e? Ez választja el a jó csapatot a nagyon jótól...

Nálam ha 1-el verjük a gyengét és 20-al kikapunk az erőstől, az nincs annyira sokkal a 20-al verjük a gyengét, 1-el kikapunk az erőstől szintje alatt. Mindenki máshova rakja a szinteket, ennyi...

Szerintem tavaly volt egy jó csapatunk, idén meg egy jobb csapatunk, de a nagyon jó szintet nálam még nem ugrotta meg a csapat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem annyiból áll, h győzelem és vereség, van margin of victory is. Nem mindegy h egy gyenge csapatot az utolsó utáni pillanatban győzöl le, egy sikeres onside kikcnek köszönhetően, vagy magabiztosan több mint 7 pont köztével...

mind a mérleget tekintve, mind a mutatott játékot tekintve szintugrás történt. Úgy is mondhatnám, h most 60 percen át játszunk úgy, mint tavaly az utolsó 5 percbn...

melyikkel van több esély nyerni? Szerintem ez vitán felül áll.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear