NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vilmát gondolom mint MLB hoznád.
Őszintén bevallva, most ügy helyből nem vágom az elérhetőségét, hogy ingyen jöhetne vagy trade-elni kell érte, hogy mennyit keresne, és mennyit akarna keresni. Mennyi van jelenlegi szerződéséből. véglegesen elkerülte-e a további eltiltást bountygate ügyben, stb,.. //az elmúlt néhány hétben sajnos AFCW-re szűkült az információ bázisom, majd még draftig bepótlom a hiányosságokat.

Mindenesetre elég határozottan visszhangozzák, h jövőre, vagyis idén kinek hogy tetszik, Irving és Steven Johnson versenyzik a kezdő MLB posztért. btw Klis legutóbb már csak Irvinget írta, biztos nagyon meggyőző volt az elmúlt két hétben 😉. Én nem tudom. Ha Irving felé ekkora a bizalom, akkor tavaly miért nem kapta meg. Persze Mays-szel mellényúltak, aztán Brooking biztonságosabb megoldás volt, szóval még akár lehet is valami ebben az Irving kezdő témában, de ha másra nem is, arra mindenképp jó, h elhitessük nem akarunk MLB-t húzni 1/28-ban, és akkor nem trade-elnek be elénk mondjuk Te'o ért, ha őt akarjuk. Egy dolgot nem alapoz meg ez a vélemény, nagy nevű FA hozatalát. Ez azonban egyik pillanatról a másikra megváltozhat, ha mondjuk egy Vilma hirtelen elérhetővé válik.

Nehéz őt beárazni, ha szabadügynök lesz, könnyen lehet h áron felül kel el, 30 éves, úgy tűnik leszálló ágba került a pályafutása, mégis még egy két évig ez a Woody-Vilma-Von névsor ugyancsak jól csengene. Az a baj, h nem láttam Irvinget játszani, én meg csak az alapján tudom megítélni, h kell-e MLB vagy nem. Mindenesetre én Vilmának jobban örülnék most mint Te'onak vagy Ogletree-nek. Lesz draft jövőre is.Black_Adder
Már korábban leírtam 1x valamikor, hogy Vilma kb ua. lehetett a Saintsnek idén, mint nekünk DJ. Csak náluk úgy megy a történet, hogy MLB-be jött Lofton, aki szerintem, az am. trágya NO védelemben egész jól muzsikált és kitolta Vilmát szélre WLB-nek, aki ezt rohadtul nem szereti játszani. Ő inkább irányítja a védelmet és innen kiesni, és emészteni ezt egy olyan játékosnak, aki tényleg jó volt ebben...hát... DJ a maga posztján top 10 játékos lehetne, ha nem lenne tufa. (ezért nem MLB ő egyébként és nem is lesz nálunk se, bármennyire is szerintünk jó lenne rá).Itt a matekkal vagy egy kis gond csere esetén. Pénzügyileg egyik csapat sem állna jobban/rosszabbul egy traddel. Kb. 6-6 milla még egy évre mindkettejük szerződése. Höhöhő! Ha jól vágom a Saints át fog állni 3-4-re, ez egy picit mássá teszi a leányzó fekvését, leginkább a Saintsnek. Viszont, ha nem pickre cseréljük DJ-t, akkor én Vilmát látnám a legszívesebben helyette.

Az Irving kérdés: pre-seasonben jól tolta a srác(nekem bizonyította, hogy jó), csak, akkor nem tudom miért lett ez a fasz Mays a kezdő. Aztán valahogy Brooking megkavarta itt az állóvizet azzal, hogy jó volt nagyon. Így Irving megint kiesett egy évre. (főleg úgy S.J. is szépen muzsikált)

Rohadt nehéz a kérdés itt. Baszott jó ez a LB sor, és minőségik lennének a cserék is (- Mays), de valahogy mégsem az igazi. Ezt érezhetik Elway-ék is.

Más: Bowe 5 évre írt alá KC-hez. (mindenki döntse el, hogy kell-e nekünk egy jó corner, mondjuk a drafton 😀)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Vilmát én tutira nem hoznám, ráadásul szerintem sokat is kérne azért.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Vilmát gondolom mint MLB hoznád.
Őszintén bevallva, most ügy helyből nem vágom az elérhetőségét, hogy ingyen jöhetne vagy trade-elni kell érte, hogy mennyit keresne, és mennyit akarna keresni. Mennyi van jelenlegi szerződéséből. véglegesen elkerülte-e a további eltiltást bountygate ügyben, stb,.. //az elmúlt néhány hétben sajnos AFCW-re szűkült az információ bázisom, majd még draftig bepótlom a hiányosságokat.

Mindenesetre elég határozottan visszhangozzák, h jövőre, vagyis idén kinek hogy tetszik, Irving és Steven Johnson versenyzik a kezdő MLB posztért. btw Klis legutóbb már csak Irvinget írta, biztos nagyon meggyőző volt az elmúlt két hétben 😉. Én nem tudom. Ha Irving felé ekkora a bizalom, akkor tavaly miért nem kapta meg. Persze Mays-szel mellényúltak, aztán Brooking biztonságosabb megoldás volt, szóval még akár lehet is valami ebben az Irving kezdő témában, de ha másra nem is, arra mindenképp jó, h elhitessük nem akarunk MLB-t húzni 1/28-ban, és akkor nem trade-elnek be elénk mondjuk Te'o ért, ha őt akarjuk. Egy dolgot nem alapoz meg ez a vélemény, nagy nevű FA hozatalát. Ez azonban egyik pillanatról a másikra megváltozhat, ha mondjuk egy Vilma hirtelen elérhetővé válik.

Nehéz őt beárazni, ha szabadügynök lesz, könnyen lehet h áron felül kel el, 30 éves, úgy tűnik leszálló ágba került a pályafutása, mégis még egy két évig ez a Woody-Vilma-Von névsor ugyancsak jól csengene. Az a baj, h nem láttam Irvinget játszani, én meg csak az alapján tudom megítélni, h kell-e MLB vagy nem. Mindenesetre én Vilmának jobban örülnék most mint Te'onak vagy Ogletree-nek. Lesz draft jövőre is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
1 év a szerződéséből, 6misi fizetés, nem túl vonzó. Ha cutoljuk, akkor ingyen mehet, és új szerződést köthetnek vele, hosszabbat és olcsóbbat. Persze akkor nagyobb lesz a verekedés is érte, úgyhogy reménykedni lehet egy late round pickben, de én nem nagyon hiszek benne, h elkelne.Black_Adder
Nem tudom mennyire van lehetőség a trade előtt a játékossal felvenni a kontaktot, mert ha van és meg tudnak egyezni kb. egy új szerződésben, akkor megérheti nem megvárni, hogy FA legyen...
StormST
DJ meg megteheti, h nem egyezik meg előre azzal a csapattal, hanem kimegy FA-nak és otthonról nézi, hogyan megy az árverés érte, s ahhoz ír alá, aki a legtöbbet kínálja neki. Persze kínálhatnak neki olyan szerződést amit helyből aláír és akkor mehet a trade. Erre látok én kis esélyt. Persze jó lenne az extra pick, a 9ersnek is milyen jól bejött Alex-szel, elcserélték őt egy másik konferenciába, és még kifejezetten magas ellenértéket is kaptak egy játékosért, aki mindenképp távozott volna, valamilyen eséllyel cut útján ellenérték nélkül. Nekünk is jó lenne, valahova az NFC-be jó drágán eltradeelni, egy olyan igazi win-win cserében, de nekünk legalábbis mindenképp win lenne. Nem is lehetetlen, de számomra elég valószínűtlen. Majd kiderül.Black_Adder
Csak én szeretném, ha Vilma jönne helyette??? Tudom, hogy nem lenne, hosszútávú megoldás, de ha azt nézzük, hogy ő is ua. a helyzetbe van, mint DJ, nem mellesleg ő is annak U-nak volt a tagja. Oké a matek az kb. megegyezik, de azt át lehetne konstruálni esetleg...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
1 év a szerződéséből, 6misi fizetés, nem túl vonzó. Ha cutoljuk, akkor ingyen mehet, és új szerződést köthetnek vele, hosszabbat és olcsóbbat. Persze akkor nagyobb lesz a verekedés is érte, úgyhogy reménykedni lehet egy late round pickben, de én nem nagyon hiszek benne, h elkelne.Black_Adder
Nem tudom mennyire van lehetőség a trade előtt a játékossal felvenni a kontaktot, mert ha van és meg tudnak egyezni kb. egy új szerződésben, akkor megérheti nem megvárni, hogy FA legyen...
StormST
DJ meg megteheti, h nem egyezik meg előre azzal a csapattal, hanem kimegy FA-nak és otthonról nézi, hogyan megy az árverés érte, s ahhoz ír alá, aki a legtöbbet kínálja neki. Persze kínálhatnak neki olyan szerződést amit helyből aláír és akkor mehet a trade. Erre látok én kis esélyt. Persze jó lenne az extra pick, a 9ersnek is milyen jól bejött Alex-szel, elcserélték őt egy másik konferenciába, és még kifejezetten magas ellenértéket is kaptak egy játékosért, aki mindenképp távozott volna, valamilyen eséllyel cut útján ellenérték nélkül. Nekünk is jó lenne, valahova az NFC-be jó drágán eltradeelni, egy olyan igazi win-win cserében, de nekünk legalábbis mindenképp win lenne. Nem is lehetetlen, de számomra elég valószínűtlen. Majd kiderül.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Sajnálom, hogy elmegy D.J.. Szerintem hasznos tagja lett volna a csapatunknak, ha más nem, mint sok szerepet kapó csere. Nyugodtabbak lehettünk volna a LB sor tekintetében, nem dőlt volna össze a világ egy WLB vagy esetleg MLB sérülés miatt.

Külön nem tetszik, hogy az én szememben nem sokat nyerünk a cap space-szel, hiszen jövőre még jók lennénk (legalábbis eddig ezt számoltuk), utána pedig, amikor kezd necces lenni a helyzet, lejár a szerződése, lehetne újratárgyalni, vagy szintén ingyen elengedni. Vagy lehetne most hosszabbítani vele, és akkor már talán jövőre sem vinne el 6M-t. A lényeg, hogy a 2013 utáni cap helyzetünkök semmit nem segít ez a trade / cut.burzum
6 milliós csere LB, az luxus kategória, mellesleg abba h idén nem lesz még cap gond, abba erősen belekalkuláltam azt, h van nem lesz komolyabb FA idagzolás, vagy jelentőset spórolunk DJ és Mays fizetésén. Sőt én még Prater fizetését se feltétlenül hagynám békén, de az már nehezebb kérdés.
Ez most mondhatni tervezett lépés, valaki nagyon jól fog járni DJ-vel de részünkről ez volt a racionális lépés, mert pótolhatóvá vált, egy hasonlóan jó, de fiatalabb és pályán kívül megbízhatóbb játékossal.
Ami pedig DJ-t illeti, ő kezdő pénzért kezdőben hivatott játszani, szóval nem is hinném, h csere szerepkörre csere fizetésért itt tudtuk volna tartani. It's business.

Egyébként ha váll fölött is gyúrt volna egy kicsit, akkor most valszeg ő maradna és Woodyt vesztenénk el, akiért jóval kevesebb könny hullana, csak h aztán meglepődjünk, h abban a másik csapatban milyen jól tolja, mi meg fognánk a fejünket.

Lesz majd más szívünkhöz nőtt játékos is, aki kiszorul egy fiatalabb tehetség miatt, ez hozzá tartozik a játékhoz. Aki 9 éve nálunk játszik annak a távozására érthető h nem tudunk csak úgy legyinteni, de ha minden ilyen veteránt megtartanánk, nem jutna hely a fiatalabbaknak. Én most úgy állok hozzá, h DJ olyan játékos,, akinek más csapatban is tudok szurkolni, és akkor legalább csak arra koncentrálok, amit a pályán csinál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
1 év a szerződéséből, 6misi fizetés, nem túl vonzó. Ha cutoljuk, akkor ingyen mehet, és új szerződést köthetnek vele, hosszabbat és olcsóbbat. Persze akkor nagyobb lesz a verekedés is érte, úgyhogy reménykedni lehet egy late round pickben, de én nem nagyon hiszek benne, h elkelne.Black_Adder
Nem tudom mennyire van lehetőség a trade előtt a játékossal felvenni a kontaktot, mert ha van és meg tudnak egyezni kb. egy új szerződésben, akkor megérheti nem megvárni, hogy FA legyen...

Szerintem lesz érte verekedés a piacon, ha kimegy, nem is kicsi, ha valakinek tényleg need a LB poszt, akkor egy late-roundot simán megérhet és én kétlem, hogy DJ nem menne bele egy olcsóbb, de hosszabb szerződésbe...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 153
Sajnálom, hogy elmegy D.J.. Szerintem hasznos tagja lett volna a csapatunknak, ha más nem, mint sok szerepet kapó csere. Nyugodtabbak lehettünk volna a LB sor tekintetében, nem dőlt volna össze a világ egy WLB vagy esetleg MLB sérülés miatt.

Külön nem tetszik, hogy az én szememben nem sokat nyerünk a cap space-szel, hiszen jövőre még jók lennénk (legalábbis eddig ezt számoltuk), utána pedig, amikor kezd necces lenni a helyzet, lejár a szerződése, lehetne újratárgyalni, vagy szintén ingyen elengedni. Vagy lehetne most hosszabbítani vele, és akkor már talán jövőre sem vinne el 6M-t. A lényeg, hogy a 2013 utáni cap helyzetünkök semmit nem segít ez a trade / cut.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
1 év a szerződéséből, 6misi fizetés, nem túl vonzó. Ha cutoljuk, akkor ingyen mehet, és új szerződést köthetnek vele, hosszabbat és olcsóbbat. Persze akkor nagyobb lesz a verekedés is érte, úgyhogy reménykedni lehet egy late round pickben, de én nem nagyon hiszek benne, h elkelne.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ha nem kérünk sokat DJ-ért (4-5. kör környékét pl.), akkor lesz rá vevő, mert, ahogy azt a DP is felhozta, sok DC és OC van a ligában, akiknél játszott és akiknek jó emlékei lehetnek róla és megfelelő áron és egy esetleges átstruktúrálás reményével elvinnék...

Én sajnálom, hogy elmegy, de ezt hozta az élet és ő saját magára. Én is úgy gondolom, hogy azt minimum megérdemli, hogy a teljesítménye alapján emlékezzünk rá, több éven át ő jelentette egy személyben a Broncos LB sorát és ez nem egy gyenge teljesítmény. Szerintem lesz ő még kezdő és jó kezdő a ligában... 😊

A falunk miatt meg én nem aggódom, állítólag TC-re mindenki egészséges lesz és az elég lehet, főleg mivel elvileg az összeszokás már megvan, még ha Walton esetében kicsit talán meg is kopott... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
A DP szerint (is) DJ Williams napjai Broncoként a végéhez közelednek.
Megpróbáljuk eltrade-elni, és ha nem sikerül, akkor cutoljuk, hogy megszabaduljunk $6M fizetésétől.

Szomorú vége egy kiváló játékos denveri karrierjének, azonban ha őszinték akarunk lenni, csak magának köszönheti ezt a sorsot, és nélküle se lesz gyengébb a csapat. Az itt töltött 9 éve alapján azt hiszem megérdemli, hogy elsősorban a pályán nyújtott teljesítménye alapján emlékezzünk majd rá, s ne arra a bizonyos 3, gyakran előkerülő betűre a nevével kapcsolatban.

Ami az esélyeket illeti, nem hinném, h bárki vevő lenne egy trade-re, hisz nyílt titok, h akár ingyen megszerezhetik, de azt hiszem jövőre is kezdő LB valahol, csak nem nálunk. Az első tippem a Redskins lenne, Shannynek úgy is hiányoznak a balhék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 312 — The Mathematician
kiváncsi vagyok mi lesz a falunkból a draft után, jelenleg nem túl rózsás a helyzet ahoy én látom, főleg a sérülések és műtétek miatt
de talán tudjuk hozni majd a tavalyi szintet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Kopen és Franklin is? 😕akike
Koppent nem számoltam kezdő C-nek, mert Walton az (ahogy Ramirezt se kezdő G-nak). Mellesleg nem számolok azzal, h jövőre is visszahoznánk

Clady: A vállát műtötték.
 www.denverpost.com/broncos/ci_22467959/broncos-left-tackle-ryan-clady-undergo-shoulder-surgery
Beadles: Egészséges
Walton:fractured/dislocated ankle. Ismert történet, IR-ren végezte.
Kuper: A 2011-es borzalmas sérülésére sérült rá újfent. Őszintén megmondom, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy szabadna-e még kezdőként számítani rá.
 milehighsports.com/2013/01/22/broncos-kuper-needs-more-surgery-skips-pro-bowl/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/22/chris-kuper-needs-another-surgery-on-his-leg/
Franklin: Neki is a vállát kellett műteni:
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/broncos/2013/03/01/orlando-franklin-denver-broncos-shoulder-scope/1958113/

És akkor ehhez jön hozzá, hogy nincs használható cserénk úgy kb sehol se. C-nek draftoltuk Blake-et, aki idén IR-ren volt, de inkább csak azért h ne foglalja a helyet a rosteren, nem azért mert súlyos sérült. Én viszont akkor szoktam elkezdeni hinni játékosokban, ha láttam őket játszani. Nem feltétlen tökéletesen, de ebbe most nem megyek bele, nem vagyok scout és nem is véletlenül nem vagyok az...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Broncos officially placed franchise tag on OT Ryan Clady.Beki
NON-exclusive.
Bárki viheti 2 első körös pickkért, ha aláírja a tendert és marad, 9,828 garantált lesz a fizetése.
btw: Zane Beadles az egyetlen kezdő OL emberünk, akit nem műtöttek október óta...Black_Adder
Kopen és Franklin is? 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Broncos officially placed franchise tag on OT Ryan Clady.Beki
NON-exclusive.
Bárki viheti 2 első körös pickkért, ha aláírja a tendert és marad, 9,828 garantált lesz a fizetése.
btw: Zane Beadles az egyetlen kezdő OL emberünk, akit nem műtöttek október óta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Broncos officially placed franchise tag on OT Ryan Clady.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
PFF grade fizetéshez viszonyítva:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/28/performance-based-value-denver-broncos/
Érdekes olvasmány. Mondjuk Doom teljesen félre van grade-elve, mert az zéró szinten számítják bele, hogy részéről akkor is sikeres lehet egy play, ha ő nem sackkel, de Von igen. Az ilyen dolgok megítélélse közel lehetetlen, és Wolfe-nál és Doomnál feltűnt (vagy épp Wilforknál, h ne vádoljanak azzal, h csak a Bronco playákat védem), h a PFF inkább meg se próbálja, ha a fal felé mozog és nem csinál pressuret az fekete pont. Ettől maguk a gradeek még lehetnek jók, de az esetek többségében azért tükrözik azt, amit szemmel is látunk, akiknek a séma miatt olyan szerep jut, amit a PFF nem díjaz, azok így jártak, de szerencséjükre nem a pff véleménye számít, hanem az edzőké, akik ezzel tisztában vannak.
//Bárki kételkedik újra el fogom mondani, h mi a szerepe a védelemben, miért nélkülözhetetlen, és talán azt is, h a PFF grade-ekben | (amiket én az esetek nagy részében elfogadok, legalábbis az estek nagy részében tükrözi azt amit látok. Amikor nem, azt olykor megtudom magyarázni magamnak, a többi esetben azért hajlok arra, h na jó akkor XY mégis jobb vagy épp rosszabb mint gondoltam. És mielőtt bárki, bárki... nem egyedül a PFF gradekre alapozom, h ki jó és ki nem és nem csak a kedvenceket kivételezem alóla, a korábbi hszemiet vissza nézve, asszem igazolható, h a szakértői oldalak elég széles palettájáról szoktam idézni, kiegészítve a saját véleményemmel, akkor is ha megegyezik, és akkor is ha nem. Ramélem ekkora kitérő elég ahhoz, h ne azon menejen a vita, h csak azért nem fogadom el Doom grade-jét, mert rossz, és ne is arról, h a pff grade tök értelmetlen, és mekkora hülye vagyok h EZ alapján döntöm el, h ki jó és ki nem.) | az ő esetében miért nem mutatkozik meg.

Ami meglepő az PFF és Manning túlértékeltése. Ők a PFF által készített statisztikákban is rendre a jobbak között voltak saját posztjukon, ennek ellenére ítélttettek túlfizetettnek, mondjuk ez nem jelenti azt, h ne játsztottak volna jól, csak a pénzt is meg kapták érte. Legalább az Istendata nép örvendhet, h lám tényleg mekkora baromság volt ide hozna Peytont 😛

A másik oldalról, akik kevesebbet keresnek mint amennyit érnek, nehéz nyilatkozni, mert erősen elfogult vagyok valamennyi ott kiemelt játékossal kapcsolatban, de azért azt hiszem az legalább igaz, h jobban teljesített, mint amennyit azért a fizetésért várhattunk volna tőlük, a mennyivelbe meg inkább nem megyek bele.

Ami ebben az egészben a többet mondó statisztika, az a csapat szinten +30,4M. Úgy gondolom 53 embernél elég jól kiegyenlíti magát az, h valakinek nem kedvez a PFF grade rendszere valakinek meg igen, amennyivel Doomot alulértékelik szerintem, másokat emiatt túl értékelhetnek, (akik Doom nélkül nem teljesítettek volna olyan jól), szóval ez a +30,4 nagyjából használható adat.
Márcsak azért is, mert alátámasztja azt ami miatt kongatjuk a vészharangot (én legalábbis kongatom) az offseason kezdete óta, h ha új szerződéseket kell kötni nagy bajban leszünk. Egyrészt nem egy alkalommal, ahhoz h megtartsunk valakit, azt túl kell fizetni, mert akad más csapat, aki hajlandó bukni rajta egy ilyen rendszerben pár millát, csak végre legyen megoldva az adott poszt, de még ha sikerül is mindenkit áron megtartani, az akkor is +30 millió fizetéssel kéne számolni. És a játékosok ügynökei meg is fogják kérni azt a pénzt, amennyivel jobban játszanak a jelenlegi fieztéshez képest. Másrészt van több olyan ezen statisztika szerint túlfizetett játékos, aki egészen biztosan marad, méghozzá jelenlegi szerződéssében. Ezekkel a minuszokkal nem számolhatunk, ami így tovább növeli azt h valójában mennyivel kéne többet fizetni a többi játékosnak.
Harmadrészt jönnek azok a játékosok akik azért teljesítették alul a fizetésüket, mert sérülés hátráltatta őket, mint pl McGahee és Kuper. Bár szerintem az ő helyettesítésükről hamar gondoskodni fogunk, mire jön a szerződéshosszabbítási hulám, lehet h egyikük se lesz itt, vagy ha elvesztik a kezdő helyüket, akkor kevesebbet fognak keresni.

Ez a +30,4 azt hiszem elég sok, és az FO-t dicséri. Egyrészt minden évben találnak olyan UDFA-t aki rostert csinál, ha nem is első évében, őket jó szerződéssel itt tartják, hogy aztán két tábla csokiért csinálják ugyanazt ugyanolyan jól, mint a nagyok nagy pénzért. A gond akkor van, amikor ezek a szerződések lejárnak, és meg kell őket tartani, de az eddigiek alapján akár kiindulhatunk abból is, h addigra lesz más, aki ugyanazért a két csokiért csinálja ugyanazt, ő meg mehet máshova több pénzért. | Ez így leírva nem annyira szimpi, de erről szól a sport, és ha nem így lenne az ilyen alulértékelt játékosok lehetőséget se kapnának esetleg az NFL-ben. Chris Harris vagy Tony Carter meg se volt hívva a combine-ra, ha esetleg más alulfizetett játékoshoz ragaszkodtunk volna a posztjukon, megadva nekik azt a pénzt amit megérdemelnek, akkor ők nem kaptak volna lehetőséget az NFL-ben. Fiktív példa volt, nem is tudom Harris előtt mikor volt utoljára használható CB2, bár Goodman az első évében igazából nem volt olyan szar, csak utóbb feledtette azt a teljesítményt. |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
a combine eredményét továbbra se magyarázza, és én se ez alapján az egy meccs alapján írom le, ami igencsak beletartozik a portfóliójába, és valahogy a legtöbb szakinál is kicsúszott utána a top10-ből nem pedig feltört a top5-be...
Akárhogy is, a legfontosabb meccsen a legjobb ellenfél ellen égette magát a pályán. Azóta égeti magát a combine-on. Csúsztak már többet kevesebbért is...
Majd eljön private workoutra és az ottani teljesítménye alapján beárazzuk, ennyi. Ogeltree még kevésbé szimpatikus, nem is vagyok meggyőződve róla, h az eső pickkel MLB-t kéne húzni, de ezt már elég sokat hajtogattam itt... Bármelyik falba lehet, secondarybe ugyanúgy szükség van első körös prospectre, nem lenne hülyeség WR-t vagy akár RB-t húzni se ugyanitt. Miért ne lenne ezekre a posztokra egy jó játékos a drafton, akivel szemben nincs annyi kérdőjel mint "Kekua's boyfriend"-del szemben. És a kérdőjelek számomra akkor is kérdőjelek maradnak, ha az egész ND beégett az egyértelműen esélyesebb Bama ellen, akkor is ha volt egy-kettő értékelhető ellenfél az útjuk során, ezek nem faragna le értékes tizedeket a 40 yard dash eredményéből, nem változtatnak azon, hogy vagy fizikális képességeiben vagy fejben valami nincs rendben, ami 1/28ban igazából mindegy is hogy mi miatt. A private workoutnak lesz szerintem a legnagyobb súlya, ott minden megváltozhat, de meg is kell változnia, ahhoz hogy elégedett legyek, ha idejön.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Illetve a bajnoki Bowl meccsen inkább igaz volt, hogy a ND játékoskerete sehol nem vette fel a versenyt az NCAA talán legerősebb keretével. És ezen már az sem segített, hogy volt egy Te'o a védelem központjában, aki élete legrosszabb napját fogta ki. De gyakorlatilag mindegy volt a Bama mit tesz, minden poszton verték őket. Elég kiábrándító volt látni. A passzok vagy a DL-OL párharc oda-vissza ugyanúgy el volt veszve. Nehéz így szupernek tűnni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
(Azért játszott idén az ND komoly csapatokkal nem rossz OL-lel pl. Oklahoma)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 312 — The Mathematician
@black
tényleg szükség van az :irony: tagre 😀
kicsit trollkodtam, vannak reményeim Teo-val kapcsolat

a combine eredménye már nálam is cinkes, a fake girlfriend ügyével annyira nem foglalkozok, mer az bármi lehet

az ncaa meccset pedig most már tudom

nyílván nem mind1 h mi lesz belőle, de pl ha a 2. körben bent van még
vagy letradelünk a 2. közepére és be tudjuk húzni akkor nem fogok hülyézni senkit

ha a combine-n továbbra se mutat semmi értelmeset akkor tuti nem érdemel első kört

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
ez most olyan h Champ is csúnyán megégett az első komolyabb PO meccsen idén 😀Negritis
Egyáltalán nem, ez teljesen más, mert itt nem a meccs tétéről van szó, hanem az ellenfél erősségéről. Champ az idei alapszakaszban is több jó WR-t vont ki szinte teljesen a játékból, aztán jött egy gyenge meccs. Teonak viszont az "alapszakaszban" a csapata sorsolása miatt nem volt alkalma igazi erőpróbára. Aztán jött a Bama, ilyen szempontból mindegy, h a nagydöntőben-e, vagy a 9 héten egy hétköznapi összecsapáson, de future NFL OL és RB ellen már koránt sem muzsikált olyan jól mint előtte.
Ez lehet nála is gyenge nap, és lehet az is, hogy erős ellen felek ellen már koránt sem olyan jó. Kockázatnak hívják. Mennyit ér olyan MLB-t akiről nem tudod, h gyenge napja volt-e csak vagy egy bizonyos szint fölött nem ér semmit? Megéri-e az 1. kört? Persze szerencséjére, ha már újabb lehetősége nem volt bizonyítani erős ellenfelek ellen, még mindig ott a combine a pro day és a private workoutok, ahol megmutathatja, hogy tényleg olyan jó. Na igen, csak most a combine-on futott egy olyan 40 yard dasht amivel nem sok keresnivalója van egy csapat kezdő LB sorában.
Ezek önmagukban elegek, hogy valaki kicsússzon az első körből, és akkor még nem beszéltünk Kekua-ról, aki miatt egyes GM-eknél tovább csúszik, mások mondjuk leszarják. Shanny pl képességek alapján nagyon jó value pickeket húzott, mert szart a character issue-kra. Aztán lapátolhatta a szart azok után a játékosok után.
Ha jól emlékszem annó Houston is azért csúszott a 3. körig, mert nem sokkal a combine füvezett. Most én azt mondom, h ha egy játékos Ennnnnyire hülye (vagy kábítószer függő), abban a pályában se bízok. Aztán Pioli fogta őt a 3. körben, és az egyik legjobb passrusher. De nem is az első körben húzta ő se.

Most itt van Teo. 3 red flag vele kapcsolatban: kekua, a bama meccs és a 40 yard dash.
Persze simán ott van, h csak rossz passzban van, és h a jövőben csak létező csajokkal barátkozik, és akkor még 1/28-ban is sztíííl lehetne, ha szignifikáns esély mutatkozik arra, hogy valójában koránt sem olyan jó, mert az NCAA "alapszakaszban", és esetleg pályán kívüli magatartásával aláássa a csapat becsületét, hírnevét stb. Ha valamikor akkor most nem vagyunk abban a helyzetben, hogy felesleges kockázatot vállaljunk.

Ellenben Champ 2nd team All Pro volt és nem a semmire, a Ravens ellen is jó volt az első meccsen, szóval nála elég nagy biztonsággal lehet bízni abban, h csak rossz meccse volt, mellesleg évek óta keressük az utódját, készülve arra, hogy lassan de biztosan valóban kopik a sebessége. Nehéz definiálni egy relációt a között, h Bailey kezdő, de keressük az utódját készülve arra, h meg vannak számlálva meccsei, és a között, h Teo vajon megéri-e az 1/28-cat. Ráadásul mindezek csak az én gondolataim, nem ez fog számítani. Míg Bailey iránt úgy érzem töretlen a bizalom az egy rossz meccs ellenére, addig Teoval kapcsolatban a draftig semmi konkrétat nem fogunk mondani. Ha mondunk is valamit, az csak ködösítés lesz.
Jelenleg nálam elvesztette a class legjobb MLB-je címet, s kicsúszott az 1. körből. Azt nem is próbálom megtippelni, h mennyit fog csúszni, a 2/28 az találn még mindig nagy meglepetés lenne, de még messze van árpilis. Szvsz ha úgy ítélik meg, h a fent felsorolt redflag-ek ellenére kell, akkor már 1/28-ban visszük, ha ott nem, akkor nem próbálunk érte feltrade-elni a 2. körben.

A másik dolog meg amit nem tudunk, hogy Irving hogyan játszana kezdő MLB-ként. Szerintem nem véletlen, hogy tavaly nem derült ki, számomra ebből pont az jön le, h nem lenne túl jó, de ez a Irving vagy Steven Johnson lesz a kezdő MLB azért koránt sem bizots, h 100%ban ködösítés. És ha nem az, akkor inkább valószínű, h visszahozzuk egy évre Brookingot vész esetére és bedobjuk a mélybe az Irving Johnson párost.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 312 — The Mathematician
a döntőben amúgy mi volt? mer nem követem az NCAA-t csak ugye szezon közben nagyon dicsőítették Teo-tNegritis
Alapszakaszban jó volt, de a nagydöntőn égett, mint a Reichstag.empty taxi
Tegyük hozzá, hogy az 1. igazán komoly ellenfél ellen...Black_Adder
ez most olyan h Champ is csúnyán megégett az első komolyabb PO meccsen idén 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
a döntőben amúgy mi volt? mer nem követem az NCAA-t csak ugye szezon közben nagyon dicsőítették Teo-tNegritis
Alapszakaszban jó volt, de a nagydöntőn égett, mint a Reichstag.empty taxi
Tegyük hozzá, hogy az 1. igazán komoly ellenfél ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Harbaugh reakciója a 40 yardján mindent elmond róla. 😀
Feltehetően őt figyelték Lewis utódjaként, de a jó öreg John rájött, hogy ezt a picket sem éri meg.