NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó MLB nincs, Champ utódja sincs meg, S se ártott volna, esetleg RB, ha Doom-ot kivágjuk akkor DE is kell, Clady-vel se hosszabbítottunk...

Én Vasquez-nek örülök, Knighton is bejöhet, Welker meg jó, csak jövőre gond lehet...

Kicsit az az érzésem, hogy nincs plan B, 2013, aztán ami lesz, az erősen kérdéses... 😛StormST
Türelem, türelem 😊
CB tuti jön a draftról (Xavier Rhodes-t írják majd mindenhol első körben), még akár S is érkezhet, de szerintem inkább FA-ról hozunk még valakit.
Irving lesz az MLB, ezt sok helyen hangoztatták már, nem mondom, hogy nem kockázatos, de egy Woody és Von között csak nem fog bénázni nagyon 😊
DE Freeney 😛
RB meg Bradshaw, és finitó, elhagyjuk a piacot 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Jó MLB nincs, Champ utódja sincs meg, S se ártott volna, esetleg RB, ha Doom-ot kivágjuk akkor DE is kell, Clady-vel se hosszabbítottunk...

Én Vasquez-nek örülök, Knighton is bejöhet, Welker meg jó, csak jövőre gond lehet...

Kicsit az az érzésem, hogy nincs plan B, 2013, aztán ami lesz, az erősen kérdéses... 😛StormST
Azért lesz még draft is, pl. S, LB vagy RB simán jöhet normális.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
PM már garantáltan megkapja a 2014-e fizuját...

Decker jövőre új szerződést fog kérni, ha megkapja és jó pénzt kap, akkor tuti a DT holdout, aztán akkor legyen okos Domokos...

Én nem tudok 2 évre tervezni, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...StormST
Ja, mert nem lehet olyan szerződést adni, ahol mondjuk nem az első évre van berakva a nagy lóvé. 😊

Szerintem ez nem a jövő feláldozása, hanem egy olyan lehetőség, amivel a következő 2 évben reális esély van SB-t nyerni. Mondhatnám azt is, hogy best chance, de az nem jó ómen errefelé. 😊somoskovig
Melyik szerződésre célzol?StormST
Mondjuk Decker és/vagy DT új szerződésére.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
PM már garantáltan megkapja a 2014-e fizuját...

Decker jövőre új szerződést fog kérni, ha megkapja és jó pénzt kap, akkor tuti a DT holdout, aztán akkor legyen okos Domokos...

Én nem tudok 2 évre tervezni, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...StormST
Ja, mert nem lehet olyan szerződést adni, ahol mondjuk nem az első évre van berakva a nagy lóvé. 😊

Szerintem ez nem a jövő feláldozása, hanem egy olyan lehetőség, amivel a következő 2 évben reális esély van SB-t nyerni. Mondhatnám azt is, hogy best chance, de az nem jó ómen errefelé. 😊somoskovig
Melyik szerződésre célzol?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jó MLB nincs, Champ utódja sincs meg, S se ártott volna, esetleg RB, ha Doom-ot kivágjuk akkor DE is kell, Clady-vel se hosszabbítottunk...

Én Vasquez-nek örülök, Knighton is bejöhet, Welker meg jó, csak jövőre gond lehet...

Kicsit az az érzésem, hogy nincs plan B, 2013, aztán ami lesz, az erősen kérdéses... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
PM már garantáltan megkapja a 2014-e fizuját...

Decker jövőre új szerződést fog kérni, ha megkapja és jó pénzt kap, akkor tuti a DT holdout, aztán akkor legyen okos Domokos...

Én nem tudok 2 évre tervezni, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...StormST
Ja, mert nem lehet olyan szerződést adni, ahol mondjuk nem az első évre van berakva a nagy lóvé. 😊

Szerintem ez nem a jövő feláldozása, hanem egy olyan lehetőség, amivel a következő 2 évben reális esély van SB-t nyerni. Mondhatnám azt is, hogy best chance, de az nem jó ómen errefelé. 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Knighton is aláírt hozzátok, odabasztok rendesen...gabokocka
Nem láttam még sehol, esetleg láttad mennyiért és hány évre?flzoli
2 év pénz nem voltgabokocka
Köszi. Gondolom annyit kap majd nagyjából, mint Bannan kapott tavaly.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PM már garantáltan megkapja a 2014-e fizuját...

Decker jövőre új szerződést fog kérni, ha megkapja és jó pénzt kap, akkor tuti a DT holdout, aztán akkor legyen okos Domokos...

Én nem tudok 2 évre tervezni, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...StormST
Értelek. PM-ről ezt nem tudtam, azt hittem át lehet struktúrálni, ha beleegyezik. Bocsánat a tévedésért.

Nos akkor a következőkben ugye lesz PM 20, Clady 10, Decker 10, DT 10 és Von 10 milliója, ami elég brutál, és a másik oldalon meg lesz ugye Bailey lejárója. Tény, hogy ez nem fest túl rózsásan, de eddig szerintem nagyon jól kalkulálnak fönt, és szépen rakosgatják a puzzle darabkákat

Ha még lehet kívánni, akkor Elway bácsi, egy Woodson/Reed nevű safety elférne itt 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Knighton is aláírt hozzátok, odabasztok rendesen...gabokocka
Nem láttam még sehol, esetleg láttad mennyiért és hány évre?flzoli
2 év pénz nem volt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Knighton is aláírt hozzátok, odabasztok rendesen...gabokocka
Nem láttam még sehol, esetleg láttad mennyiért és hány évre?

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
PM már garantáltan megkapja a 2014-e fizuját...

Decker jövőre új szerződést fog kérni, ha megkapja és jó pénzt kap, akkor tuti a DT holdout, aztán akkor legyen okos Domokos...

Én nem tudok 2 évre tervezni, ez egy franchise, nem egy fantasy csapat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én annyira nem tudok felhőtlenül örülni, idehoztuk slot/WR3-nak és ő keresi a legtöbbet a WR-jeink közül idén és jövőre is...

Decker szerződése lejár jövőre, Thomas-é meg Welker-el együtt, 2015-re elfogyhat ez a bomba WR trió, pedig akkor még PM is itt lesz, Oswi-nak meg még faszább a jövőkép...

Idén jók leszünk a támadó oldalon, jövőre is talán, utána csak nagyon drágán, most így néz ki a kép, a védelemről meg inkább nem beszélnék... 😛StormST
Ha máskép nem lehet, abban biztos vagyok, hogy PM belemegy jövőre fizetéscsökkentésbe, ha azzal lehetne mondjuk Deckert itt tartani. Sok függ azért a játékostól is, nyilván 10+ milliót nem fog kapni itt, de vannak olyan őrült csapatok, akik adnának Deckernek annyit.

2 évre bőven jó lesz Welker, nehogy már itt 2020-ra tervezzünk 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Knighton is aláírt hozzátok, odabasztok rendesen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én annyira nem tudok felhőtlenül örülni, idehoztuk slot/WR3-nak és ő keresi a legtöbbet a WR-jeink közül idén és jövőre is...

Decker szerződése lejár jövőre, Thomas-é meg Welker-el együtt, 2015-re elfogyhat ez a bomba WR trió, pedig akkor még PM is itt lesz, Oswi-nak meg még faszább a jövőkép...

Idén jók leszünk a támadó oldalon, jövőre is talán, utána csak nagyon drágán, most így néz ki a kép, a védelemről meg inkább nem beszélnék... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha azt nézzük Doom 12 pénzéből hoztunk egy Welker, Vasquez duót. Bármennyire is ősbronkó Doom, ez biza jó csere volt szerintem.flzoli
És melyikük fog pass rush-ra menni? 😛StormST
Hagyd Storm, ezt nem fogják soha megérteni... Egyébként Doom még itt van! Nem raktuk még ki... Ha le tudjuk nyomni a fizuját mondjuk 10-re és kirakjuk Mayst+(sajna)Kupert, akkor már elég jól állunk...akike
Képzeld felfogtam a dolgot, de had örüljek már neki, hogy a liga legjobb slot receiverét sikerült idehozni nagyon olcsón. És ahelyett, hogy örülnétek, még fanyalogtok....
Ezek után egy Freeney-t simán kinézek még a FA piacból, és akkor meglesz a a passrush is. De tudom ő féllábú nyomorék, és Doom az alfa all-round DE, aki simán megér bármennyi pénzt 😊

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gyerekek, megnyertétek a lottó 5ost. Ennyi pénzért idehozni az elmúlt hat év legeredményesebb elkapóját PMnek, a tökéletes húzás. Sok sikert neki, es nektek is. Személyemben negyedrészt Broncos fan lettem. Csak a Pats-Broncosnal mit csináljak.
Hajrá Wes Welker, kösz a sok emléket, meg a halakat!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát ha azt nézzük Doom 12 pénzéből hoztunk egy Welker, Vasquez duót. Bármennyire is ősbronkó Doom, ez biza jó csere volt szerintem.flzoli
És melyikük fog pass rush-ra menni? 😛StormST
Hagyd Storm, ezt nem fogják soha megérteni... Egyébként Doom még itt van! Nem raktuk még ki... Ha le tudjuk nyomni a fizuját mondjuk 10-re és kirakjuk Mayst+(sajna)Kupert, akkor már elég jól állunk...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ha azt nézzük Doom 12 pénzéből hoztunk egy Welker, Vasquez duót. Bármennyire is ősbronkó Doom, ez biza jó csere volt szerintem.flzoli
És melyikük fog pass rush-ra menni? 😛StormST
Bebújnak egy $12.000.000.- feliratú tábla mögé és egyszerre mindketten. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha azt nézzük Doom 12 pénzéből hoztunk egy Welker, Vasquez duót. Bármennyire is ősbronkó Doom, ez biza jó csere volt szerintem.flzoli
És melyikük fog pass rush-ra menni? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha azt nézzük Doom 12 pénzéből hoztunk egy Welker, Vasquez duót. Bármennyire is ősbronkó Doom, ez biza jó csere volt szerintem.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként meg 14M az, nem 12...Akkor az 7 évente. Hm? még így is jó?akike
34 millióig minden jó! 😀

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez *** jó egy egy ilyen szintű spílerért 😊
Azt hittem egy 10 misit elkér majd, de 6-7 milliót bőven megér. Főleg 2 évre. Zseniális üzlet szerintem

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként meg 14M az, nem 12...Akkor az 7 évente. Hm? még így is jó?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
2 év? Ki lesz itt 3 év múlva WR? 😛StormST
ha addig SB-t nyertek akkor kit érdekel?ThundersNFL
Engem, mert 3-4-5-10 év múlva is jó csapatnak akarok drukkolni....StormST
Egy szurkolónak mindig a csapata legjobb nem? Még ha a béka segge alatt van akkor is.ThundersNFL
Ha nem reálisan áll hozzá...

Én a 4-12 idején egy pillanatra se gondoltam, hogy a miénk a legjobb csapat, meg 2 éve se...

Én a Broncos-nak drukkolok tűzön-vízen át, de ettől még igyekszem nem felvenni a narancs-kék szemüveget...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostantól minden Pats fan Broncos fan is lesz. 😀