Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Látom ez volt a legfontosabb amit kivettél az írásomból. Ha a Pats szerezte volna meg természetesen idegbeteg lennék, de azért az egy teljesen más eset lenne. De, ha neked jobb pontosítok ha a Pats,Packers,Saints,Giants 4esen kívül szerzi meg valaki az jó húzás.FViktor93
Igen, azt a részt vettem ki az írásodból, ami a világ legnagyobb hibáját hordozza magában, az általánosítást...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Látom ez volt a legfontosabb amit kivettél az írásomból. Ha a Pats szerezte volna meg természetesen idegbeteg lennék, de azért az egy teljesen más eset lenne. De, ha neked jobb pontosítok ha a Pats,Packers,Saints,Giants 4esen kívül szerzi meg valaki az jó húzás.FViktor93
steelers? bengals? 😀, a csapatok bő felénél upgrade lett volna ez tény
csak épp nálunk a QB upgrade nem hoz akkora team upgradet amit a szerződéséből lehetett volna hozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Azért remélem, hogy még kötözködés szintjén sem gondolod komolyan, hogy Brady-t, Manninget és Tebow-t egyszintű QB-ként kezeled!Tallu
Én nem kezelek senkit semmilyen szinten...

Van egy szituáció, amit egyesek kívülről tök könnyen bírálnak, de érdekelne, hogy ha belülről kéne nézniük, akkor mennyire lennének magabiztosak...

Jelen pillanatban 31 olyan csapat van a ligában, akik nem SB címvédők, így mindnek van oka a javításra. Ha pl. BB mondta volna azt, hogy szerinte úgy lesz a Pats-nek a legnagyobb esélye a SB megnyerésére, hogy odaviszi PM-et, akkor mi lett volna? Vagy ha Stafford-ot cseréli le a Lions? Esetleg Brees-t a Saints? Stb. "Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte."

Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert a 2011-es szezonban, közte egyet a PO-ban, ahol a Broncos nem járt 6 éve. Ezek után lehet, hogy kívülről könnyűnek tűnhet a döntés, de szerintem meg gecire nem az és egyáltalán nem annyira automatikusan jó, mint azt sokan gondolják...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Látom ez volt a legfontosabb amit kivettél az írásomból. Ha a Pats szerezte volna meg természetesen idegbeteg lennék, de azért az egy teljesen más eset lenne. De, ha neked jobb pontosítok ha a Pats,Packers,Saints,Giants 4esen kívül szerzi meg valaki az jó húzás.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Azért remélem, hogy még kötözködés szintjén sem gondolod komolyan, hogy Brady-t, Manninget és Tebow-t egyszintű QB-ként kezeled!Tallu
Mivel az írták, hogy lényegtelen ki van mögötte, ezért lényegtelen, hogy mit gondol Bradyről és Tebowról...mert lényegtelen. Meg lett mondva. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Zseniális húzás. Az egyetlen eszköz, amivel Elway anélkül eltávolíthatja Tebowt hogy felkoncolnák. A többi másodlagos.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...StormST
Azért remélem, hogy még kötözködés szintjén sem gondolod komolyan, hogy Brady-t, Manninget és Tebow-t egyszintű QB-ként kezeled!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Tebow is oversaturated and overhyped, sure, but I defy you to name another former 1st-round pick who could have posted a winning record, led his team to a division title and sparked a playoff win as a first-year starter and subsequently found himself on the trading block.jjncaa
Capello - Real Madrid eset
a bajnokság (értd PO) kevés mer nem volt szép játék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.FViktor93
Kötözködő visszakérdés: ha a Pats szerezte volna meg, mit mondanál? Tényleg érdekelne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mike Klis: Broncos will not comment until they agree to terms. It will be 5-year, $90 million range. Key will be first 3 years.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem jó húzás volt PM megszerzése. Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Tebow is oversaturated and overhyped, sure, but I defy you to name another former 1st-round pick who could have posted a winning record, led his team to a division title and sparked a playoff win as a first-year starter and subsequently found himself on the trading block.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
azért az kemény, hogy ki sem hült még a PM hír, már mindenki azon gondolkodik, hogy hová megy Tebow. 😀 😀 😀 (usákok odaát)Amadeus91
Egyértelmű, Welcome to Miami!tenorx
leglogikusabb lenne. (persze egy Tebow-->Browns move-t is megnéznék, főleg McCoy arcát mikor bejelentik.)Amadeus91
Szerintem anyagilag vagy Miami vagy Jacksonville a logikus. Utóbbi esetében az a kérdés, hogy mennyire akarják feladni érte a Gabbert-projektet?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
azért az kemény, hogy ki sem hült még a PM hír, már mindenki azon gondolkodik, hogy hová megy Tebow. 😀 😀 😀 (usákok odaát)Amadeus91
Egyértelmű, Welcome to Miami!tenorx
leglogikusabb lenne. (persze egy Tebow-->Browns move-t is megnéznék, főleg McCoy arcát mikor bejelentik.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.Boston
Igen, PM jó irányító, már ha tényleg egészséges és az is tud maradni...

Az én gondom az, hogy öreg és hogy lett volna QB-nk...StormST
Én nem azt mondom, hogy nincs igazatok ( nem tudom, kinek van igaza ). Csak, hogy olyan fura, hogy máshol a fél karjukat odaadták volna érte, mégis itt kötött ki.Boston
Hát nem tudom a Titans-nél mennyire kapartak a drukkerek, gondolom jobban, mint nálunk, a Dolphins és a Cards esetében meg érthető, mert nem nagyon van QB, főleg Miami-ban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
azért az kemény, hogy ki sem hült még a PM hír, már mindenki azon gondolkodik, hogy hová megy Tebow. 😀 😀 😀 (usákok odaát)Amadeus91
Egyértelmű, Welcome to Miami!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag 3 csapat már korábban érdeklődött Tebow-ért (saját tippjeim: Jax, Dolphins, talán Seahawks, bár ők már kiestek akkor)...StormST
tuti Colts az egyik, az 1/1-el meg jön RGIII futónak 😛Stez
Wildcat ultimate? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
azért az kemény, hogy ki sem hült még a PM hír, már mindenki azon gondolkodik, hogy hová megy Tebow. 😀 😀 😀 (usákok odaát)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.Boston
Igen, PM jó irányító, már ha tényleg egészséges és az is tud maradni...

Az én gondom az, hogy öreg és hogy lett volna QB-nk...StormST
Én nem azt mondom, hogy nincs igazatok ( nem tudom, kinek van igaza ). Csak, hogy olyan fura, hogy máshol a fél karjukat odaadták volna érte, mégis itt kötött ki.

Do your job
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.Boston
Igen, PM jó irányító, már ha tényleg egészséges és az is tud maradni...

Az én gondom az, hogy öreg és hogy lett volna QB-nk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag 3 csapat már korábban érdeklődött Tebow-ért (saját tippjeim: Jax, Dolphins, talán Seahawks, bár ők már kiestek akkor)...StormST
tuti Colts az egyik, az 1/1-el meg jön RGIII futónak 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Több gondolatot fogalmaznék meg mielőtt ismét kifejezi szeretetét felém a Broncos topic😊
Elsősorban szerintem igen nagy húzás volt elhozni PM-et, szerintem ez jót fog tenni a csapatnak...Elway zseni, ha PM valóban tud dobni...
Tim Tebow oda kerül ahová megérdemli...a kispadra....
Szerintem Miami vagy másik qb need-es csapat secperc alatt elviszi 2-3 körért Tibort és akkor még nem is lesz akkora bukó mint JMD korábbi húzásai...érdekes kérdés, mit fognak tenni a DenverTEbow hívő-fanatikusok, ha kispadra ültetik vagy eladják félistenüket...
Azzal, hogy Tim Tebow és Kyle Orton is kikerült a csapatból így már nem kell tovább "örülnötök" nekem...

További sok sikert a csapatnak!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Sajnálom Timet, sok mindent lehet mondani róla de mint ellentáborba tartozó is elismerem hogy nem kapta meg azt a támogatást és bizalmat felülről, amit az eredményessége alapján megérdemelt volna


több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.

Do your job
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Legalább nem lesz több Tebowozás.tenorx
Óóóó, dehogynem, főleg ha szarok leszünk, vagy ha PM 2-3 év múlva elmegy és nem lesz helyette senki....... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!