Filmek

39 feliratkozó

9 órája
no Baltimore Ravens 8 864
Omaha, 2025-os, de en lemaradtam rola.
Szivszorito a temaja. A kislany fantasztikus volt benne.
10 órája
NB2 New England Patriots 28 741 — nabege2@yahoo.com
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
Fontos_Vidra
április 13-án már fent volt

mondjuk nem magon

Szerkesztette: NB2
12 órája
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 645
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
Fontos_Vidra
kb 2 hete írtam hogy netflixen fent van mikor újranéztem
Negritis, a vajda
jó, de nekem olyanom nincs, inkább támogatom a virágboltot
Fontos_Vidra
amint felkerül streamingre onnantól elérhető wirágboltban is 😊
és én inkább megnéztem netflixen hogy az alkotók is kapjanak valamit a mozi után
Negritis, a vajda
általában igen, de azért is szóltam külön, mert most volt egy nagyobb csúszás és csak tegnapelőtt került fel
12 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
Fontos_Vidra
kb 2 hete írtam hogy netflixen fent van mikor újranéztem
Negritis, a vajda
jó, de nekem olyanom nincs, inkább támogatom a virágboltot
Fontos_Vidra
amint felkerül streamingre onnantól elérhető wirágboltban is 😊
és én inkább megnéztem netflixen hogy az alkotók is kapjanak valamit a mozi után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 órája
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 645
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
Fontos_Vidra
kb 2 hete írtam hogy netflixen fent van mikor újranéztem
Negritis, a vajda
jó, de nekem olyanom nincs, inkább támogatom a virágboltot
12 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
Fontos_Vidra
kb 2 hete írtam hogy netflixen fent van mikor újranéztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 órája
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 645
az itt érzem magam otthon fent van a tékában
12 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Gengszterfilm

huhh, ez érdekes egy alkotás és nemtom teljesen mérlegelni hogy hova kéne tenni
van benne néhány szatirikus elem, néha Mucsi hozza a "szokásost", de mégis kinda egyedi
Scherer kurvajó, néztem hogy legjobb színészi alakítás díjat vagy mit is kapott érte ami sztem érthető, nem is nagyon láttuk ilyen szerepben ami sajnálatos mert jól állt neki
a többi színész ott van, nem rontanak az összképen
technikailag "nagyon budget" sajnos, viszont a monochrome váltogatás ad hozzá ízt és valszeg lehetne spekulálni azon hogy mikor miért milyen megoldást választottak de a forgatókönyv nem ad elég muníciót arra hogy ezt a filmet sokszor megnézzem mert egyszerűen nem elég jó hozzá
mint filmérdekesség sztem bőven nézhető 1x és én gond nélkül adtam neki 6 pontot, de nemtom hogy bárki másnak tetszene ez ennyire itt

amúgy egy csomó elem ami később sokkal jobban van megcsinálva a Papírkutyákban előkerül itt is

valamint nem tudom hogy mennyire pontos akár ez, akár a könyv arról az esetről amit alapnak vesz

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541
Pokolba taszítva ( 2009 )

Megölte a macskát, megérdemelte a sorsát

10/7

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Pulse (Kairo) - 2001

érdekes ez a koncepció hogy a szellemvilág az interneten keresztül próbál meg kapcsolatot teremteni, hogy kire milyen hatással van a dolog és hogy már ekkor téma volt a szociális elidegenülés és a teljes atomizáció
nem horror, de vannak benen creepy/uncanny jelenetek
nekem tetszett, mert lehet rajta agyalni és semmi olyan nincs benne ami ne állná meg ma is a helyét

7/10 alapvetően

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
no Baltimore Ravens 8 864
Maga az osztalyzatod meg egyszeruen szamomra is fontos mert iranyvonalat ad, szoval azt ne hagyjatok abba, please.
no
ide nem mindig írom be, meg nem minden filmről írok ide (bár elég sokról)
de a pontozásaim itt elérhetőek
 www.imdb.com/user/p.giqu3e362p7f36mqkl5r5s4ekm/ratings/?ref_=ext_shr_lnk

meg van egy ilyenem is
 docs.google.com/spreadsheets/d/16oHQS7QzUQAoLraJR7nFxNZUIQK87ctkK1-lbk8dmnc/edit?usp=sharing
Negritis, a vajda
Hat ez is jo, de a legjobb ha ide is beirod. Egy szam mar Mindegy ha ugy is irsz valamirol.

Peldaul az In the grey erdekelt volna. Sot meg igy utolag is hiaba lattam.
no
2 het mire itthon moziba kerül azt várom
Negritis, a vajda
Majd akkor then
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541
Philippou tesók új projectje a Talk 2 Me lesz. IMDB szerint pre-productionba van a film jelenleg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Maga az osztalyzatod meg egyszeruen szamomra is fontos mert iranyvonalat ad, szoval azt ne hagyjatok abba, please.
no
ide nem mindig írom be, meg nem minden filmről írok ide (bár elég sokról)
de a pontozásaim itt elérhetőek
 www.imdb.com/user/p.giqu3e362p7f36mqkl5r5s4ekm/ratings/?ref_=ext_shr_lnk

meg van egy ilyenem is
 docs.google.com/spreadsheets/d/16oHQS7QzUQAoLraJR7nFxNZUIQK87ctkK1-lbk8dmnc/edit?usp=sharing
Negritis, a vajda
Hat ez is jo, de a legjobb ha ide is beirod. Egy szam mar Mindegy ha ugy is irsz valamirol.

Peldaul az In the grey erdekelt volna. Sot meg igy utolag is hiaba lattam.
no
2 het mire itthon moziba kerül azt várom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
no Baltimore Ravens 8 864
Maga az osztalyzatod meg egyszeruen szamomra is fontos mert iranyvonalat ad, szoval azt ne hagyjatok abba, please.
no
ide nem mindig írom be, meg nem minden filmről írok ide (bár elég sokról)
de a pontozásaim itt elérhetőek
 www.imdb.com/user/p.giqu3e362p7f36mqkl5r5s4ekm/ratings/?ref_=ext_shr_lnk

meg van egy ilyenem is
 docs.google.com/spreadsheets/d/16oHQS7QzUQAoLraJR7nFxNZUIQK87ctkK1-lbk8dmnc/edit?usp=sharing
Negritis, a vajda
Hat ez is jo, de a legjobb ha ide is beirod. Egy szam mar Mindegy ha ugy is irsz valamirol.

Peldaul az In the grey erdekelt volna. Sot meg igy utolag is hiaba lattam.
1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Maga az osztalyzatod meg egyszeruen szamomra is fontos mert iranyvonalat ad, szoval azt ne hagyjatok abba, please.
no
ide nem mindig írom be, meg nem minden filmről írok ide (bár elég sokról)
de a pontozásaim itt elérhetőek
 www.imdb.com/user/p.giqu3e362p7f36mqkl5r5s4ekm/ratings/?ref_=ext_shr_lnk

meg van egy ilyenem is
 docs.google.com/spreadsheets/d/16oHQS7QzUQAoLraJR7nFxNZUIQK87ctkK1-lbk8dmnc/edit?usp=sharing

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Könyvben talán még jobb, de filmben is király.
Talán az alapötlet, a Zóna nyilvánvaló koppintása a Sztrugackij/Tarkovszkij-féle Sztalkerből gyengít rajta, illetve Natalie Portmanből nem hiteles kommandóst faragni, de ennyi.
Dzsokijuing
ahogy írtam a történet az kb vegyíti az Uzumakit és a Stalkert
ez nem feltétlen baj, csak érdemes elolvasni azt a mangát is valszeg ha érdekel a téma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 908 — Saturday Night Lights
Expedíció

A film eleje szerintem sokkal jobb mint a vége a világítótornyos rész nekem picit túl lett tolva és talán a metaforikus ábrázolás is sok volt a filmbe.
Érdekes film volt, jó szereplőkkel de vannak benne logikátlanságok.
Pl. Ha a világítorony a cél miért nem tengeren közelítik meg? Vagy levegőből?
A film jó témákat vet fel, mi marad belőlünk traumák vagy betegségek után, ugye minden csaj valamiért bement valaki gyászolt, valaki rákos.

Az entitánst agresszívnak nem lehet nevezni, inkább egy másoló de valószínű neki ez volt a normális életformája.

10/8 lett volna de nekem a világítótornyos résztől kezdve a kérdésekig át egy 10/7 lett.
Jó ajánlás volt.
KeyG
Könyvben talán még jobb, de filmben is király.
Talán az alapötlet, a Zóna nyilvánvaló koppintása a Sztrugackij/Tarkovszkij-féle Sztalkerből gyengít rajta, illetve Natalie Portmanből nem hiteles kommandóst faragni, de ennyi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541
Szputnyik

Szovjet katonai rendszer kritikájaként is jellemezhető a film, nem is értem hogy merték kiadni.
Komor volt nagyon érződött a szovjet nyom a filmen, ez nagyon tetszett.
A végét lehet happy endnek mondani.

10/6

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
no Baltimore Ravens 8 864
A War machine már top10-ben van a Netflixen a megtekintésekben 😄
warr_b
sztem teljesen érthető
hozza azt a feelinget mint a 80as, 90es évek B filmjei
Negritis, a vajda
Miert ertheto?
Az emberekrol van ilyen rossz velemenyed vagy a 80-90 Evek “B” filmekrol van ilyen jo.

Az en magyarazatom hogy ingyen es adott napon nincs jobb megneztek.

Nem tudom mikor szamit nekik sikeresnek, de egy penny-t nem fizettem volna erte, hogy megnezhessem. Persze nem igy mukodik, de borzasztoan elegedetlenul jottem volna ki a mozibol, az biztos.
no
továbbra se érted mit miért csinál az átlagember és mindennek az értékét a saját fingom sincs honnan jövő számokhoz kötöd

az átlagember akar egy agykikapcsolós filmet ami szórakoztató, van benne akció, nem túl hosszú
könnyű követni és elég jó ahhoz hogy elindítsd de nem annyira jó hogy zavarjon ha bealszol rajta
így simán benne van hogy akár 2-3x is elindítják ugyanazok
és nálam a War Machine tökéletes illik a Kommandó, Rambo 2, ... féle vonalba amit sizntén rongyosra néztek az emberek
Negritis, a vajda
Nem, nem ertettem. De igy most kaptam egy kepet es Maris jobban ertem azt is miert viszolygok a netflix filmektol.

Azert csodalkoznek, bar ezek szerint nem kellene hogy ma is rongyosra nezik/ neznek pl a Rambo 2-t.

Amugy en a filmeket abba helyezem hogy mit szolnek ha moziban lattam volna. Ott nem hiszem hogy ezt/rambo2 fele fost ma rongyosra neznek.

De tanultam ma is .
Sit meg valaszt is kaptam a kerdesemre. Ilyen hsz-kat 100like-al jutalmaznek de csak 1 tudok. 😊
no
5 hét alatt 118 millióan nézték meg mondjuk egy havi előfizetés 3 ezer Ft.
A legtöbb ember de még aki minőségi filmre is vágyik nem úgy ül le egy ilyen film elé haverral vagy nővel a kanapén, hogy a pénzéért számára egy megfelelő minőséget akar kapni és nem célirányosan erre a filmre fizet elő hanem a platformra aztán talál valamit és megnézi, lehet nem is tudja hogy a film jönni fog amíg nem látja ( én se tudtam ).
A mozi ezzel szemben akár a saját példád is ott célirányosan olyan filmre ülsz be ami érdekel amitől minőséget is vársz, vannak elvárásaid plusz az időd is ott van amíg el mész, hazamész végigszenveded a reklámokat.

A legtöbb ember ezekért fizeti meg, nincs kedve moziba menni, nincs ideje ha otthon unatkozik benyomja.

Szerintem egy sima 10/6-os egyszer nézhető film, de nem is akart több lenni, ha lesz folytatása megnézem, ha nem az se érdekel.
KeyG
Na ez mar az ingyen jo lesz, ha nincs MAs megoldas amit irtam. Itt meg az Jon be hogy miert ezt a vegtelen mennyisegbol. Nalam meg nem jott el hogy entire unatkozzak akar csak a tv-s ajanlatbol. Nalam ez elkezdem es kinyomom.

Maga az osztalyzatod meg egyszeruen szamomra is fontos mert iranyvonalat ad, szoval azt ne hagyjatok abba, please.
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541
A War machine már top10-ben van a Netflixen a megtekintésekben 😄
warr_b
sztem teljesen érthető
hozza azt a feelinget mint a 80as, 90es évek B filmjei
Negritis, a vajda
Miert ertheto?
Az emberekrol van ilyen rossz velemenyed vagy a 80-90 Evek “B” filmekrol van ilyen jo.

Az en magyarazatom hogy ingyen es adott napon nincs jobb megneztek.

Nem tudom mikor szamit nekik sikeresnek, de egy penny-t nem fizettem volna erte, hogy megnezhessem. Persze nem igy mukodik, de borzasztoan elegedetlenul jottem volna ki a mozibol, az biztos.
no
továbbra se érted mit miért csinál az átlagember és mindennek az értékét a saját fingom sincs honnan jövő számokhoz kötöd

az átlagember akar egy agykikapcsolós filmet ami szórakoztató, van benne akció, nem túl hosszú
könnyű követni és elég jó ahhoz hogy elindítsd de nem annyira jó hogy zavarjon ha bealszol rajta
így simán benne van hogy akár 2-3x is elindítják ugyanazok
és nálam a War Machine tökéletes illik a Kommandó, Rambo 2, ... féle vonalba amit sizntén rongyosra néztek az emberek
Negritis, a vajda
Nem, nem ertettem. De igy most kaptam egy kepet es Maris jobban ertem azt is miert viszolygok a netflix filmektol.

Azert csodalkoznek, bar ezek szerint nem kellene hogy ma is rongyosra nezik/ neznek pl a Rambo 2-t.

Amugy en a filmeket abba helyezem hogy mit szolnek ha moziban lattam volna. Ott nem hiszem hogy ezt/rambo2 fele fost ma rongyosra neznek.

De tanultam ma is .
Sit meg valaszt is kaptam a kerdesemre. Ilyen hsz-kat 100like-al jutalmaznek de csak 1 tudok. 😊
no
5 hét alatt 118 millióan nézték meg mondjuk egy havi előfizetés 3 ezer Ft.
A legtöbb ember de még aki minőségi filmre is vágyik nem úgy ül le egy ilyen film elé haverral vagy nővel a kanapén, hogy a pénzéért számára egy megfelelő minőséget akar kapni és nem célirányosan erre a filmre fizet elő hanem a platformra aztán talál valamit és megnézi, lehet nem is tudja hogy a film jönni fog amíg nem látja ( én se tudtam ).
A mozi ezzel szemben akár a saját példád is ott célirányosan olyan filmre ülsz be ami érdekel amitől minőséget is vársz, vannak elvárásaid plusz az időd is ott van amíg el mész, hazamész végigszenveded a reklámokat.

A legtöbb ember ezekért fizeti meg, nincs kedve moziba menni, nincs ideje ha otthon unatkozik benyomja.

Szerintem egy sima 10/6-os egyszer nézhető film, de nem is akart több lenni, ha lesz folytatása megnézem, ha nem az se érdekel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Igen, láttam már korábban a filmet, de ez csak a végén a film csavarjánál az A B kabinjelenetnél ugrott be.
Tökéletes egy estés scifi/horror ami a vége miatt hagy egy nyomot.
KeyG
ütős a vége is, de a reynolds vs alien jelenet az egyik legbrutálisabb amit valaha láttam. az kiidegelt teljesen annó .



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 napja
no Baltimore Ravens 8 864
A War machine már top10-ben van a Netflixen a megtekintésekben 😄
warr_b
sztem teljesen érthető
hozza azt a feelinget mint a 80as, 90es évek B filmjei
Negritis, a vajda
Miert ertheto?
Az emberekrol van ilyen rossz velemenyed vagy a 80-90 Evek “B” filmekrol van ilyen jo.

Az en magyarazatom hogy ingyen es adott napon nincs jobb megneztek.

Nem tudom mikor szamit nekik sikeresnek, de egy penny-t nem fizettem volna erte, hogy megnezhessem. Persze nem igy mukodik, de borzasztoan elegedetlenul jottem volna ki a mozibol, az biztos.
no
továbbra se érted mit miért csinál az átlagember és mindennek az értékét a saját fingom sincs honnan jövő számokhoz kötöd

az átlagember akar egy agykikapcsolós filmet ami szórakoztató, van benne akció, nem túl hosszú
könnyű követni és elég jó ahhoz hogy elindítsd de nem annyira jó hogy zavarjon ha bealszol rajta
így simán benne van hogy akár 2-3x is elindítják ugyanazok
és nálam a War Machine tökéletes illik a Kommandó, Rambo 2, ... féle vonalba amit sizntén rongyosra néztek az emberek
Negritis, a vajda
Nem, nem ertettem. De igy most kaptam egy kepet es Maris jobban ertem azt is miert viszolygok a netflix filmektol.

Azert csodalkoznek, bar ezek szerint nem kellene hogy ma is rongyosra nezik/ neznek pl a Rambo 2-t.

Amugy en a filmeket abba helyezem hogy mit szolnek ha moziban lattam volna. Ott nem hiszem hogy ezt/rambo2 fele fost ma rongyosra neznek.

De tanultam ma is .
Sit meg valaszt is kaptam a kerdesemre. Ilyen hsz-kat 100like-al jutalmaznek de csak 1 tudok. 😊
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 577 — The Mathematician
Expedíció

A film eleje szerintem sokkal jobb mint a vége a világítótornyos rész nekem picit túl lett tolva és talán a metaforikus ábrázolás is sok volt a filmbe.
Érdekes film volt, jó szereplőkkel de vannak benne logikátlanságok.
Pl. Ha a világítorony a cél miért nem tengeren közelítik meg? Vagy levegőből?
A film jó témákat vet fel, mi marad belőlünk traumák vagy betegségek után, ugye minden csaj valamiért bement valaki gyászolt, valaki rákos.

Az entitánst agresszívnak nem lehet nevezni, inkább egy másoló de valószínű neki ez volt a normális életformája.

10/8 lett volna de nekem a világítótornyos résztől kezdve a kérdésekig át egy 10/7 lett.
Jó ajánlás volt.
KeyG
ha jól rémlik elhangzik hogy nem tudják megközelíteni onnan mert valami nem engedi
nem tudom hogy "dead zone" vagy csak navigálni nem tudnak, de van vmi gebasz ha jól emlékszem

újrakéne majd nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 541
Expedíció

A film eleje szerintem sokkal jobb mint a vége a világítótornyos rész nekem picit túl lett tolva és talán a metaforikus ábrázolás is sok volt a filmbe.
Érdekes film volt, jó szereplőkkel de vannak benne logikátlanságok.
Pl. Ha a világítorony a cél miért nem tengeren közelítik meg? Vagy levegőből?
A film jó témákat vet fel, mi marad belőlünk traumák vagy betegségek után, ugye minden csaj valamiért bement valaki gyászolt, valaki rákos.

Az entitánst agresszívnak nem lehet nevezni, inkább egy másoló de valószínű neki ez volt a normális életformája.

10/8 lett volna de nekem a világítótornyos résztől kezdve a kérdésekig át egy 10/7 lett.
Jó ajánlás volt.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!