Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

9 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
.
Nomac
Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
r.baggio
farhát meg vályi is taszít erősen
Kelét szeretem de cska miatta tuti rá se nézek
Negritis, a vajda
Engem szórakoztatott.
És valóban Kele volt az egyetlen, aki jól riposztozott és érvelt egyszerre. Mindenki más csak a saját sérelmeit személyeskedte , de Kele miatt megérte megnézni. Ő mostanra valahogy megtalálta a hangját, és egyre jobb az ilyen vitaműsorokban.

9 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician

Nomac
Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
r.baggio
farhát meg vályi is taszít erősen
Kelét szeretem de cska miatta tuti rá se nézek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).

A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.
szaba
Nekem is nehéz, pedig nem vagyok transznemű.
resistance is futile
Az élet nem tehet arról, hogy Raiders fan lettél. 😀

*Mondja ezt egy Jags, Honvéd, Suns szurker. 😀
10 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.
Gyurma Pappa
Olyanok ők nyilván.
Kampman
Jelenleg az egyetlen világhatalom, ami legalább törekszik.
Gyurma Pappa
Kommunikációs szinten.
10 órája
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante

Nomac
Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.
Gyurma Pappa
Olyanok ők nyilván.
Kampman
Azért még mindig jobb a helyzet mint a jueszéjben.
Az EU-ban elég erős a különböző szervezetek lobbija és elég nagy kontrollt tudnak gyakorolni a különböző multicégek felett.

Vannak persze kisiklások, de csak rajtunk múlik, hogy mennyire tartjuk őket kordában az államokon és az EU-n keresztül.
10 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.
Gyurma Pappa
Olyanok ők nyilván.
Kampman
Jelenleg az egyetlen világhatalom, ami legalább törekszik.

10 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.
Gyurma Pappa
Olyanok ők nyilván.
10 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.
szaba
Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?
Őszentsége Sobri Jóska
Az, hogy nekik megfelel-e, annak az étrendi hatásait hosszútávon még nem ismerjük. Azt sem tudjuk, magában a növényben milyen változásokat indíthat be hosszútávon. Arról nem beszélve, hogy ezzel a magyar agrárium is kaphat egy óriási pofont, mert azok a nemzetközi élelmiszer-ipari és mezőgazdasági cégek kerülhetnek majd előnybe, akik ezen a téren rendelkeznek tőkével és technológiával. Alapvetően vérzik több sebből az egész.
szaba
Kiwi, görög dinnye, banán. A mai búza is GMO, ha láttál már alakort lábon, látható a különbség.

Holnap ide a Fishingre vizet a honvédség hoz. Ha választanom kell az éhhalál és a GMO között, én utóbbira szavazok. Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.

12 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.
szaba
Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?
Őszentsége Sobri Jóska
Az, hogy nekik megfelel-e, annak az étrendi hatásait hosszútávon még nem ismerjük. Azt sem tudjuk, magában a növényben milyen változásokat indíthat be hosszútávon. Arról nem beszélve, hogy ezzel a magyar agrárium is kaphat egy óriási pofont, mert azok a nemzetközi élelmiszer-ipari és mezőgazdasági cégek kerülhetnek majd előnybe, akik ezen a téren rendelkeznek tőkével és technológiával. Alapvetően vérzik több sebből az egész.
12 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.
szaba
Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?

12 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.
14 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
Gyurma Pappa
nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.
rva
Olvastam mint mondott, csak csekély értelmű, de nem rossz szándékú medvebocsról fordítottam magyarra, hogy mit is szeretett volna mondani a vezénylőtábornok elvtárs. Romulusz azért (a katonáskodáson kívül, azt én nem tudom megítélni) elég sok mindenhez csekély értelmű medvebocsként áll hozzá.

15 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
Gyurma Pappa
nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.
rva
Tudom cheesy meg rózsaszín szemüvegen keresztül nézi a világot, de egyik kedvenc sorozatomból egy ideillő rész:

16 órája
rva 4 708 — Me for President!
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
Gyurma Pappa
nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.

Szerkesztette: rva
16 órája
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).

A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.
szaba
Nekem is nehéz, pedig nem vagyok transznemű.
17 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).

A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.
18 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Ruszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).

A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.

19 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Én nem róvom fel neki, hogy nem képes ezen egy csettintésre túllendülni, szerintem itt igazán megmutatkozik, hogy ő is ember, neki is vannak érzései.
ervinator
Amiken az ő pozíciójában szerencsésebb/okosabb lenne továbblépnie.
Őszentsége Sobri Jóska
Majd fog, eddig az embereknek ez is tetszik.

Kell a showmusor.
Lúdas Solymi
Látványos posztmodern kommunikációs influenszerpolitizálás. Nyilván tetszik az embereknek. Ahogy Orbán hasonló megnyilvánulásai is tetszettek eleinte. Attól, hogy tetszik még nem evidens, hogy hasznos is. Hatalomtechnikailag az, az biztos, hosszútavon -láthattuk- kevéske. Szubjektíven engem is szórakoztat, egy rendszerváltáshoz lehet, hogy kevés.
Őszentsége Sobri Jóska
Én nem róvom fel neki, hogy nem képes ezen egy csettintésre túllendülni, szerintem itt igazán megmutatkozik, hogy ő is ember, neki is vannak érzései.
ervinator
Amiken az ő pozíciójában szerencsésebb/okosabb lenne továbblépnie.
Őszentsége Sobri Jóska
Majd fog, eddig az embereknek ez is tetszik.

Kell a showmusor.
Lúdas Solymi
Látványos posztmodern kommunikációs influenszerpolitizálás. Nyilván tetszik az embereknek. Ahogy Orbán hasonló megnyilvánulásai is tetszettek eleinte. Attól, hogy tetszik még nem evidens, hogy hasznos is. Hatalomtechnikailag az, az biztos, hosszútavon -láthattuk- kevéske. Szubjektíven engem is szórakoztat, egy rendszerváltáshoz lehet, hogy kevés.
Őszentsége Sobri Jóska
Egy rendszerváltáshoz kevés, de ahogy korábban te is mondtad, MP ezekkel a megmozdulásaival szépen elfedi azt, hogy sok helyen még nincs érdemi munka, mert még állnak fel a minisztériumok, plusz leveszi a figyelmet róluk, így nem őket kérdezgetik.

Biztos eljön az a pillanat amikor megunja ezeket a beszólogatásokat, de legalábbis kevesebb lesz belőle.
Meg várhatóan a sajtótájékoztatókat se ő fogja mindig tartani.
19 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
A Nemcsokos valóban meglepő, látva azt, hogy mennyien utalják, de utána MP tett olyan kijelentéseket, hogy látják a visszajelzéseket és h senkinek sincs garantálva a helye.

Lehet ez egy jelzés, hogy augusztusig vagy adott ideig kell kibírniuk a dolgozóknak amíg nincs lerendezve az EU-s pénz, aztán majd intézkednek az illetővel kapcsolatban.

Azért ne felejtsük el, hogy iszonyatos káderhiány van és vannak olyan területek, ahol nem tudnak válogatni.

Vitézy is elmondta, hogy ő is csak azért koordinálja az EU-s pénzekkel kapcsolatos dolgokat, mert tudja h mit hogyan kell intézni, kihez kell fordulni, mik a formai követelmények, stb.

Itt és most nincs lehetőség pepecselni meg hibázni.

Ha és amennyiben ezt az illetőt nem távolítják el az első adandó alkalommal vagy teszik át mondjuk egy olyan vezetői, tanácsadói pozícióba ahol nincs érdemi hatásköre a dolgozók felett, akkor az jelzésértékű lehet.
19 órája
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Mondjuk a Ruszinos interjú inkább a telex clickbait címje miatt lett hírértékű

Lesz ez még így se!
20 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Fruzsi lehet végre ért valamit? 😊

aztán gyorsan kiderül hogy nope


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
sztem ennek a "nép" örül, mert ez a patkány örüljön ha a börtönt megússza

 telex.hu/belfold/2026/06/25/vegkielegites-nelkul-maradhat-lanczi-tamas-es-a-szuverenitasvedelmi-hivatal-elnokhelyettesei

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
cracks

 telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio

 telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 órája
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vitézy szerint 4 év alatt 1024 millárd forintot kaptak Mészáros Lőrinc és Szíjj László cége autópálya-koncessziós díj ürügyén.
Az előző kormány 1000 milliárért alakította volna ki az új budai Várt és környékét.
Krauszék is valami 1000 milliárdot kaptak volna.

El kell ismerni, lopni azért tudtak a fiúk.
cartman023
Valamelyik podcastban hallottam a napokban éppen, hogy a 2010 óta lezárt és ki is fizetett teljes EU-s struktúrális/kohéziós támogatási pénzek több, mint 40%-át 12 ember nyerte el. Ez körülbelül 25 ezer milliárd forint.
peterk2005 udvari bolond
És ennek ellenére sem jutott szaros pár százmillió a Megafos megmentésére? 😀 Azért komoly véleménnyel lehet a saját tábor is a teljesítményükről, ha V.iktor sem érezte szükségét odaszólni valamelyik kincstárnoknak, hogy dobjon már egy kis alamizsnát az agitprop osztálynak... 😀
somoskovig
De miért kéne megmenteni? Bebizonyosodott, hogy hatékonytalan, drága, elhasználódott stb. Miért dobjanak ki rá évi több tíz milliárdot? Az a pár nagy név akinek lett több százezer követője, azokat életben tartják, a többi mehet. Teljesen logikus ami történik, még ha ez Huth Gergely szerint csúnya dolog is (anyja picsáját, több száz millió a személyes vagyona).

Sokkal egyszerűbb ezesetben valami teljesen újat felhúzni, és arra elkölteni a pénzt, mint egy borzalmas brandre kidobni.
MC12
amugy Kohan Matyi sem igazan erti ...
csebi
Biztos? Szerintem értik ők. Értik, hogy kik maradnak a csecsen. Ők. Ennyit kell érteni a NER-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)