Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Politika

68 feliratkozó

6 perce
ozibozi New York Giants 21 674
Konok
Nézegetem a képet (a képen a képet, nehézkes, elefántléptű pas de deuxt-t táncol önmagával a Spektákulum), ahogy Orbán Viktor dacosan felszögeli ostromlottnak hitt végvára falára csúf örömét, feliratos konyhai falvédőjét, a Nemzeti Hitvallást; szög, kalapács, ritmusra járnak a munkában megpufókodott kezek, aztán már ott is lóg, ápol s eltakar, jelenléte rikoltó hiány, ami még üresebbé teszi a csupasz falat. Hazugságok, csúsztatások, pépnemzeti giccslózungok – a mimagyarság ragacsos-szirupos szörp-esszenciája, szar az még szódával hígítva is, émelygősen cukros, vegyipari színekben tobzódik. Szinte látom benne a lassan alásüllyedő, fekete légydögöket.

– Na, kész is van! – lép hátra Orbán Viktor, sárga szemét összehúzva méricskéli. – Szép! Itt a helye!
Pilinszky egyik – talán legrövidebb – verse jut az eszembe. (Nem vagyok kifejezett Pilinszky-rajongó, de néha megdöbbentően tömör és pontos tud lenni, az embernek eláll tőle a lélegzete):

TRÓNFOSZTÁS
Táblára írva nyakadba akasztjuk
történeted.
41 perce
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 070
Azon kívül, hogy nagyon szívesen látnánk, hogy a Fideszes vezetők / kiszolgálók képesek önreflexióra és elszámolnának az elmúlt 16 évükkel, mégis mi céljuk lenne ezzel?

Új szavazókat nem nyernének, a Fidesz brand teljesen lejárt, aki elfordult tőlük, azok valószínűleg kiléptek már abból a buborékból, hogy "legalább kormányozni tudnak" és a beismeréssel nem tudnák visszaédesgetni őket.

A vezető politikusok nem cserélődtek, tehát megújulás sem lenne, a magbázist pedig úgy lehet megvédeni, hogy továbbra is folytatják a narratívát. Az más kérdés, hogy ez ugyanaz, amit a DK csinált és az tudjuk mire volt elég.

Szerintem elég nagy realitása van annak, hogy a Fideszből kiszakad majd egy réteg, aki valódi megújulást szeretne, ugyanakkor itt annyi bűnhöz való asszisztálás van az elmúlt 16 évben, hogy bárki is szeretne új pártot felépíteni a Fideszből, az csírájában lenne leverve részben MP által.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
45 perce
ozibozi New York Giants 21 674
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/724320759_757000594131281_941514860683472390_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Go_72TqtLpsQ7kNvwHOHi0x&_nc_oc=AdoGF6UYLGBhL_QQVbqL6Cu3dQW0tdljqGWgc45GagOJ-3iaU2Q0H_HuVHYs-XXbApM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=_OJhmybtKZnqKDUy6hO2SA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-RaQudTf0tuevZPncLGRfgNkJevnFA-tYlPyXpU6O3vg&oe=6A338A49
111.033 Aufrufe · 4.692 Reaktionen | Nem láttam jönni. Egészen a börtönig. | Domán Dániel
Nem láttam jönni. Egészen a börtönig.
1 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 85 744 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De meg lehet váltani akármennyi technikai segítségnyújtással. Csak ahhoz kelleni fog jó sok szakember. Márpedig a szakértői gárdát sikeresen leépítették az elmúlt 8-10 évben
csebi
A jószandékunk adott, ha a teljesítmény nem elégséges, az már az EU baja.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak aztán az EU forrás is jöhet vatikáni valutában …
csebi
Az meg a mi bajunk.
De a migránskérdés -bármennyire is utálod- politikai kérdés, abba meg nem hibázhat bele MP, az az elsődleges prioritás.

Egyébként meg nem tudom ki járt mostanában Budapest belvárosában, rendelt kaját a Wolton, ha jönne 30ezer menekült fel se tűnne. Egy párszáz fős kis faluban lehet feltűnne pár paki vagy filippínó, de Pesten észre se lehetne venni pártízezret pluszba.
Őszentsége Sobri Jóska
Pesten a kinaiakat/vietnâmiakat már konkrétan magyarként kezeled.
4 órája
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 923 — The only discipline that lasts, is self discipline
a migration pact szolidaritási hozzájárulás részét hogy fogjuk teljesíteni? átveszünk migránsokat más EU-s országoktól, vagy minden át nem vett személy után 20 ezer eurót fizetünk? pusztán a szerb határ védelme nem váltja ki a szolidaritást.
deyell
Elvileg ha jön egy újabb migrációs hullám, mondjuk Lengyelország felé, akkor katonát, rendőrt vagy egyéb segítség nyújtás szolgáltatunk.
KB23
azt most is kell, ha nem fogadunk be senkit. ezt még meg lehetne valósítani, mert most elvileg 500 főt kellene átvennünk, ami fejenként 20 ezer euróval felszorozva 10 millió euró lenne, amit ki lehetne váltani technikai segítségnyújtással, segítő személyzettel, drónokkal, hőkamerákkal, gondolom erre van elég személyzetünk és eszközünk. de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben. akkor több tízezret kellene befogadunk, vagy megváltani, utóbbi már igen nagy összegre/értékre rúgna, amit pusztán technikai segítségnyújtással szerintem nem tudnánk megváltani.
deyell
Én egyébként nem fizetnék egy fillért sem senkinek. Küldjék ide, befogadnám az összeset. Megcsinálnám a papírokat, aztán kinyitnám az ajtót és sok sikert kívánnék az összes befogadottnak. Egy hét múlva úgyis Berlinnél lesznek.

(Amúgy nem értem, hogy miért nem jutott még soha senkinek az eszébe, hogy ide figyeljetek emberek. Párizstól Berlinen át Brüsszelig ott van már most is több tízmillió migráns. Mind a schengeni határokon belül. Tőlük miért nem frászolunk? Csak felülnek az első buszra/vonatra és már itt is vannak nálunk. Ja, hogy nem akarnak jönni. Éérdekes... )
peterk2005 udvari bolond
És nyilván ez ilyen egyszerű …
csebi
Nekem igen. Sose leszek miniszterelnök. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
4 órája
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 882 — capitaine du château de Vienne 1487
Fidesz kongresszus helyett
 youtu.be/oF28yYn2OMc?is=1CxjzGk0qNN1NF1t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
5 órája
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 882 — capitaine du château de Vienne 1487
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül
Gyurma Pappa
Profi sportfogadó csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét.
Őszentsége Sobri Jóska
Én úgy emlékszem 2015-be is a Jobbik hozta fel ezt először és rá kb. 2 hétre vette át a Fidesz a menekültkérdést.
KeyG
Orbán a Bataclan elleni merénylet utáni interjúban beszélt erről, miután első sorban vonult az uniós vezetőkkel. Mindenki leghülyézte kb.
Gyurma Pappa
Még véletlenül se él, hogy ki van jobban becsatornazva a russzkikhoz
"In mid-October, ISIL captured four rebel-held villages northeast of Aleppo, while the Army seized the Syria-Turkey Free Trade Zone, al-Ahdath juvenile prison and cement plant.[221] Meanwhile, the SAA and Hezbollah launched an offensive south of Aleppo, reporting they had captured 408 square kilometres (158 square miles) of territory in one month.[222] By late December, reporting that they were in control of 3/4 of the southern Aleppo countryside.[223]"

By the end of 2015, only 80 doctors were left in eastern, rebel-held part of Aleppo, or only one for 7,000 residents, while only one bakery was left to serve 120,000 people.[224]


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
5 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 820 — Lucas Scott
a migration pact szolidaritási hozzájárulás részét hogy fogjuk teljesíteni? átveszünk migránsokat más EU-s országoktól, vagy minden át nem vett személy után 20 ezer eurót fizetünk? pusztán a szerb határ védelme nem váltja ki a szolidaritást.
deyell
Elvileg ha jön egy újabb migrációs hullám, mondjuk Lengyelország felé, akkor katonát, rendőrt vagy egyéb segítség nyújtás szolgáltatunk.
KB23
azt most is kell, ha nem fogadunk be senkit. ezt még meg lehetne valósítani, mert most elvileg 500 főt kellene átvennünk, ami fejenként 20 ezer euróval felszorozva 10 millió euró lenne, amit ki lehetne váltani technikai segítségnyújtással, segítő személyzettel, drónokkal, hőkamerákkal, gondolom erre van elég személyzetünk és eszközünk. de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben. akkor több tízezret kellene befogadunk, vagy megváltani, utóbbi már igen nagy összegre/értékre rúgna, amit pusztán technikai segítségnyújtással szerintem nem tudnánk megváltani.
deyell
Én egyébként nem fizetnék egy fillért sem senkinek. Küldjék ide, befogadnám az összeset. Megcsinálnám a papírokat, aztán kinyitnám az ajtót és sok sikert kívánnék az összes befogadottnak. Egy hét múlva úgyis Berlinnél lesznek.

(Amúgy nem értem, hogy miért nem jutott még soha senkinek az eszébe, hogy ide figyeljetek emberek. Párizstól Berlinen át Brüsszelig ott van már most is több tízmillió migráns. Mind a schengeni határokon belül. Tőlük miért nem frászolunk? Csak felülnek az első buszra/vonatra és már itt is vannak nálunk. Ja, hogy nem akarnak jönni. Éérdekes... )
peterk2005 udvari bolond
És nyilván ez ilyen egyszerű …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 órája
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 923 — The only discipline that lasts, is self discipline
a migration pact szolidaritási hozzájárulás részét hogy fogjuk teljesíteni? átveszünk migránsokat más EU-s országoktól, vagy minden át nem vett személy után 20 ezer eurót fizetünk? pusztán a szerb határ védelme nem váltja ki a szolidaritást.
deyell
Elvileg ha jön egy újabb migrációs hullám, mondjuk Lengyelország felé, akkor katonát, rendőrt vagy egyéb segítség nyújtás szolgáltatunk.
KB23
azt most is kell, ha nem fogadunk be senkit. ezt még meg lehetne valósítani, mert most elvileg 500 főt kellene átvennünk, ami fejenként 20 ezer euróval felszorozva 10 millió euró lenne, amit ki lehetne váltani technikai segítségnyújtással, segítő személyzettel, drónokkal, hőkamerákkal, gondolom erre van elég személyzetünk és eszközünk. de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben. akkor több tízezret kellene befogadunk, vagy megváltani, utóbbi már igen nagy összegre/értékre rúgna, amit pusztán technikai segítségnyújtással szerintem nem tudnánk megváltani.
deyell
Én egyébként nem fizetnék egy fillért sem senkinek. Küldjék ide, befogadnám az összeset. Megcsinálnám a papírokat, aztán kinyitnám az ajtót és sok sikert kívánnék az összes befogadottnak. Egy hét múlva úgyis Berlinnél lesznek.

(Amúgy nem értem, hogy miért nem jutott még soha senkinek az eszébe, hogy ide figyeljetek emberek. Párizstól Berlinen át Brüsszelig ott van már most is több tízmillió migráns. Mind a schengeni határokon belül. Tőlük miért nem frászolunk? Csak felülnek az első buszra/vonatra és már itt is vannak nálunk. Ja, hogy nem akarnak jönni. Éérdekes... )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
6 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
De egyebkent akkor en is vedtem a keritest, mert nem latszott h mit akar az EU tenni, a merkeli megoldas hulyeseg volt mar akkor is.
Lúdas Solymi
A megoldás teljesen logikus és szükségszerű volt, a kivitelezés, a kommunikáció volt hülyeség.

6 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
De meg lehet váltani akármennyi technikai segítségnyújtással. Csak ahhoz kelleni fog jó sok szakember. Márpedig a szakértői gárdát sikeresen leépítették az elmúlt 8-10 évben
csebi
A jószandékunk adott, ha a teljesítmény nem elégséges, az már az EU baja.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak aztán az EU forrás is jöhet vatikáni valutában …
csebi
Az meg a mi bajunk.
De a migránskérdés -bármennyire is utálod- politikai kérdés, abba meg nem hibázhat bele MP, az az elsődleges prioritás.

Egyébként meg nem tudom ki járt mostanában Budapest belvárosában, rendelt kaját a Wolton, ha jönne 30ezer menekült fel se tűnne. Egy párszáz fős kis faluban lehet feltűnne pár paki vagy filippínó, de Pesten észre se lehetne venni pártízezret pluszba.

6 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 453
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül
Gyurma Pappa
Profi sportfogadó csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét.
Őszentsége Sobri Jóska
Én úgy emlékszem 2015-be is a Jobbik hozta fel ezt először és rá kb. 2 hétre vette át a Fidesz a menekültkérdést.
KeyG
Orbán a Bataclan elleni merénylet utáni interjúban beszélt erről, miután első sorban vonult az uniós vezetőkkel. Mindenki leghülyézte kb.
Gyurma Pappa
Mert tudta azt h Putyin mit tervez.

De egyebkent akkor en is vedtem a keritest, mert nem latszott h mit akar az EU tenni, a merkeli megoldas hulyeseg volt mar akkor is.
6 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 820 — Lucas Scott
De meg lehet váltani akármennyi technikai segítségnyújtással. Csak ahhoz kelleni fog jó sok szakember. Márpedig a szakértői gárdát sikeresen leépítették az elmúlt 8-10 évben
csebi
A jószandékunk adott, ha a teljesítmény nem elégséges, az már az EU baja.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak aztán az EU forrás is jöhet vatikáni valutában …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
De meg lehet váltani akármennyi technikai segítségnyújtással. Csak ahhoz kelleni fog jó sok szakember. Márpedig a szakértői gárdát sikeresen leépítették az elmúlt 8-10 évben
csebi
A jószandékunk adott, ha a teljesítmény nem elégséges, az már az EU baja.

6 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 820 — Lucas Scott
Szóval majd ősszel lesz valami. Oks.
Gyurma Pappa
A dolgozószobámat rendeztem éppen A-ból B-be (hogy 1-2 év múlva B-ből A-ba rendezzem), és a kezembe akadt egy 2013-as nyári Mancs, Mesterházyval, aki magabiztosan, céltudatosan nyilatkozta le, hogy szeptemberben rendezik a sorokat Bajnaival, utána majd felszántják az országot és leváltják Orbán Viktort, mert csak az MSZP-nek van olyan szakértői gárdája és programja, amivel ez lehetséges.
MC12
abszolút mszp speedrun.
resistance is futile
Summer Games Done Quick hamarosan kezdődik, talán még pont beférnek.
Gyurma Pappa
Amúgy ez a leépülés még lehet gyorsabb is lesz mint az MSZP.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 15 998 — zászló zászló szív
Szóval majd ősszel lesz valami. Oks.
Gyurma Pappa
A dolgozószobámat rendeztem éppen A-ból B-be (hogy 1-2 év múlva B-ből A-ba rendezzem), és a kezembe akadt egy 2013-as nyári Mancs, Mesterházyval, aki magabiztosan, céltudatosan nyilatkozta le, hogy szeptemberben rendezik a sorokat Bajnaival, utána majd felszántják az országot és leváltják Orbán Viktort, mert csak az MSZP-nek van olyan szakértői gárdája és programja, amivel ez lehetséges.
MC12
abszolút mszp speedrun.
resistance is futile
Summer Games Done Quick hamarosan kezdődik, talán még pont beférnek.

6 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 820 — Lucas Scott
a migration pact szolidaritási hozzájárulás részét hogy fogjuk teljesíteni? átveszünk migránsokat más EU-s országoktól, vagy minden át nem vett személy után 20 ezer eurót fizetünk? pusztán a szerb határ védelme nem váltja ki a szolidaritást.
deyell
Elvileg ha jön egy újabb migrációs hullám, mondjuk Lengyelország felé, akkor katonát, rendőrt vagy egyéb segítség nyújtás szolgáltatunk.
KB23
azt most is kell, ha nem fogadunk be senkit. ezt még meg lehetne valósítani, mert most elvileg 500 főt kellene átvennünk, ami fejenként 20 ezer euróval felszorozva 10 millió euró lenne, amit ki lehetne váltani technikai segítségnyújtással, segítő személyzettel, drónokkal, hőkamerákkal, gondolom erre van elég személyzetünk és eszközünk. de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben. akkor több tízezret kellene befogadunk, vagy megváltani, utóbbi már igen nagy összegre/értékre rúgna, amit pusztán technikai segítségnyújtással szerintem nem tudnánk megváltani.
deyell
Ha ugyanaz lesz mint 2015ben akkor elvileg mi is azok leszünk akiknek szolidaritást nyújtanak majd. Így nemhogy nem kell segítséget adnunk hanem mi kapunk.

De meg lehet váltani akármennyi technikai segítségnyújtással. Csak ahhoz kelleni fog jó sok szakember. Márpedig a szakértői gárdát sikeresen leépítették az elmúlt 8-10 évben

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 órája
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 083 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szóval mindenki hibás volt a vereségükben.... Csak ők nem.... Hát szemét egy világ.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
6 órája
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 802
Szóval majd ősszel lesz valami. Oks.
Gyurma Pappa
A dolgozószobámat rendeztem éppen A-ból B-be (hogy 1-2 év múlva B-ből A-ba rendezzem), és a kezembe akadt egy 2013-as nyári Mancs, Mesterházyval, aki magabiztosan, céltudatosan nyilatkozta le, hogy szeptemberben rendezik a sorokat Bajnaival, utána majd felszántják az országot és leváltják Orbán Viktort, mert csak az MSZP-nek van olyan szakértői gárdája és programja, amivel ez lehetséges.
MC12
abszolút mszp speedrun.
7 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 15 998 — zászló zászló szív
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül
Gyurma Pappa
Profi sportfogadó csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét.
Őszentsége Sobri Jóska
Én úgy emlékszem 2015-be is a Jobbik hozta fel ezt először és rá kb. 2 hétre vette át a Fidesz a menekültkérdést.
KeyG
Orbán a Bataclan elleni merénylet utáni interjúban beszélt erről, miután első sorban vonult az uniós vezetőkkel. Mindenki leghülyézte kb.

7 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 584
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül
Gyurma Pappa
Profi sportfogadó csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét.
Őszentsége Sobri Jóska
Én úgy emlékszem 2015-be is a Jobbik hozta fel ezt először és rá kb. 2 hétre vette át a Fidesz a menekültkérdést.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül
Gyurma Pappa
Profi sportfogadó csak olyan meccsre fogad, aminek előre tudja az eredményét.

7 órája
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 15 998 — zászló zászló szív
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, de 2015-ben is úgy lett igaza, hogy előtte Erdogan mondta neki, hogy kinyitja a táborokat, és kitessékeli a menekülteket. Így nekem is bármikor igazam lenne, ha előtte elmondaná valaki, hogy mire készül

7 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
de mi lesz akkor ha megint 1,25 millió menedékkérő jön egy évben, mint 2015-ben.
deyell
Akkor Orbán Viktornak lesz igaza.

7 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 453
Szóval majd ősszel lesz valami. Oks.
Gyurma Pappa
Csak nehogy (amúgy de) ezzel is úgy járjanak mint Navra az EU-s pénzek hazahozatalával.

Szerkesztette: Lúdas Solymi