Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

11 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Tudtok olyan angol nyelvtannal foglalkozó könyvet ajánlani ami segít újrakezdőknek vagy középhaladóknak átnézni a nyelvtani szabályokat a legalapvetőbb szinttől a bonyolultabbakig?

Ami nekem megvan az a Dover féle Kis angol nyelvtan meg az 5 perc angol féle könyv, de ez nekem sajnos nem elég vagy nem megfelelő és keresnék alternatívákat.

Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Dohár lesz az a Dover, de ja. De nem tudom, nem haladt-e el felette az idő?
slowmotion
Ja, jogos, Dohár Péter írta, de a Dover adta ki 😊

Szerintem jól magyaráz, de nekem kevés a példa benne és nekem egy alapozó kellene, ezért is írtam újrakezdő/középhaladót.
12 órája
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Tudtok olyan angol nyelvtannal foglalkozó könyvet ajánlani ami segít újrakezdőknek vagy középhaladóknak átnézni a nyelvtani szabályokat a legalapvetőbb szinttől a bonyolultabbakig?

Ami nekem megvan az a Dover féle Kis angol nyelvtan meg az 5 perc angol féle könyv, de ez nekem sajnos nem elég vagy nem megfelelő és keresnék alternatívákat.

Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Dohár lesz az a Dover, de ja. De nem tudom, nem haladt-e el felette az idő?
14 órája
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Magyarul kezdesz amerikanizálódni.
szaba
Hogy értve?
Lúdas Solymi
Ott az emberek jelentős része nyelvtanilag sokszor helytelenül kommunikál.
szaba
weh yuh a deal wid?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 órája
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Magyarul kezdesz amerikanizálódni.
szaba
Hogy értve?
Lúdas Solymi
Ott az emberek jelentős része nyelvtanilag sokszor helytelenül kommunikál.
szaba
You ain't talk shit?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Magyarul kezdesz amerikanizálódni.
szaba
Hogy értve?
Lúdas Solymi
Ott az emberek jelentős része nyelvtanilag sokszor helytelenül kommunikál.
15 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Magyarul kezdesz amerikanizálódni.
szaba
Hogy értve?
15 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Tudtok olyan angol nyelvtannal foglalkozó könyvet ajánlani ami segít újrakezdőknek vagy középhaladóknak átnézni a nyelvtani szabályokat a legalapvetőbb szinttől a bonyolultabbakig?

Ami nekem megvan az a Dover féle Kis angol nyelvtan meg az 5 perc angol féle könyv, de ez nekem sajnos nem elég vagy nem megfelelő és keresnék alternatívákat.

Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
English grammar in use - Cambridge
no
Ránézek majd, de magyarul nincsen ajánlat? 😊

Azért annyira profi nem vagyok nyelvtanból, magyarból főleg, hogy ne kelljen ilyen jellegű mankó.
16 órája
no Baltimore Ravens 8 894
Tudtok olyan angol nyelvtannal foglalkozó könyvet ajánlani ami segít újrakezdőknek vagy középhaladóknak átnézni a nyelvtani szabályokat a legalapvetőbb szinttől a bonyolultabbakig?

Ami nekem megvan az a Dover féle Kis angol nyelvtan meg az 5 perc angol féle könyv, de ez nekem sajnos nem elég vagy nem megfelelő és keresnék alternatívákat.

Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
English grammar in use - Cambridge
16 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
Lúdas Solymi
Magyarul kezdesz amerikanizálódni.
16 órája
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Tudtok olyan angol nyelvtannal foglalkozó könyvet ajánlani ami segít újrakezdőknek vagy középhaladóknak átnézni a nyelvtani szabályokat a legalapvetőbb szinttől a bonyolultabbakig?

Ami nekem megvan az a Dover féle Kis angol nyelvtan meg az 5 perc angol féle könyv, de ez nekem sajnos nem elég vagy nem megfelelő és keresnék alternatívákat.

Habár napi szinten használom az angolt szóban és írásban is, de azt vettem észre magamon, hogy vagy felejtek vagy kezd szétesni a fejemben a logika és így sokszor elbizonytalanodom azon, hogy mi a megfelelő mondatszerkezet.
És itt nem kell túl bonyolult mondatokra gondolni, hanem a legegyszerűbbekkel is előfordul.
2 napja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Remélem, hogy mindenki hidratál rendesen.

4 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
ozibozi
Ezek a metrikák csalókák:  qubit.hu/2024/01/25/magyar-egyetemnek-nincs-eselye-bejutni-a-vilag-szaz-legjobbja-koze-de-nem-biztos-hogy-ez-baj

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
ozibozi
Tarolt. 633.

5 napja
ozibozi New York Giants 21 722
🎓 Countries With The Highest PhD Rates
📚 Slovenia — 3.6%
🔬 Switzerland — 3.0%
📖 Luxembourg — 2.0%
🏛️ United States — 1.8%
⚗️ Sweden — 1.6%
📐 Germany — 1.4%
🎓 United Kingdom — 1.3%
🧬 Australia — 1.3%
🤖 Israel — 1.3%
📜 Finland — 1.2%
🌋 Iceland — 1.2%
🎻 Austria — 1.1%
🌱 Denmark — 1.1%
🚢 Norway — 1.1%
☘️ Ireland — 1.0%
🌿 New Zealand — 1.0%
🎨 France — 0.9%
🏛️ Spain — 0.7%
🧵 Belgium — 0.7%
🔭 Czech Republic — 0.7%
⛵ Portugal — 0.7%
🏺 Slovakia — 0.7%
5 napja
ozibozi New York Giants 21 722
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.facebook.com/share/p/1YsLtZWMpY/
8 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nekem 4-5 éve nyáron volt egy két hetem amikor minden egyes reggel fél7-7 között felhívott egy Béla, hogy akkor itt van a mittudomén milyen utcában és jött akkor a garázst csinálni. Minden egyes reggel elmondtam neki, hogy ne hívjon, rossz számot keres, én nem ott lakom. Utolsó hívás alkalmával nagy lelkesen mondta, hogy akkor meghozta a sódert, hova tegye le. Mondtam neki hogy csak borítsa le nyugodtan a kocsibejáróra a kapu előtt. Utána nem keresett.
8 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
Megyek a klubba, hétfőn kezdtük a konyha-étkező-nappali felújítást - 10 év után megint.
A hàz egy romhalmaz, a körülmények spártaiak, a mesterek érkezGETnek, de eldöntöttem, hogy nem fogom szétidegelni magam.
Azóta kiderült, hogy a kamrát is szétszedik, szét kell vésni a folyosón a villanyvezetékeket, találtunk egy vak lefolyónyílást a padozatban, amit ma betonoztak le, szóval surprise motherfucker, de nem izgatott.
Mondtam a szakiknak, h oldják meg szépen sorban, kivárjuk, ő meg oldják meg szépen sorban.
8 napja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
meg is érdemled, hogy nem itt kerestél szakit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 napja
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
Legfeljebb abbahagyod, de olyan nincs, hogy egy házfelújítás kész. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
8 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is

9 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
99% nem a rendőrség.
De minden ilyennél általános jótanács: kérsz egy nevet, hogy kivel beszélsz, és egy vonalas számot, amin visszahívhatod. Ezzel kizárható, hogy csalók hülyére vegyenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Kinyomtam a telefont. Le is tiltottam a számot. Feltűnő is volt hogy más számról hívott fel perc múlva valaki de hasonló korzettel. 50es számmal melar ez is gyanús volt.
KB23
50-es szám régen a digi mobilok voltak
NB2
Még most is

9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Amikor megbízható mesterember kontaktot kaptam és nem vette fel, írtam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
nagylaza, főpohárnok
30 éve van mobilom. Az több, mint tízezer nap. Ennyi idő alatt jut mindenre is.
Én egyébként még a mobil előtti időkben azt utáltam, amikor a vonalas csöngött teljesen elbaszott hajnali időpontokban, mert valami hülye mellétárcsázott, és azt nem lehetett némítani meg repülőmódba rakni, és azt se tudtad mielőtt felvetted, hogy egyaltalán ki hív.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért voltak olyan vezetékes telik már 25 éve is amik kiírták, tudom mer nekünk olyan volt
Kellett is mer a sok alkesz hívogatta fatert hogy mikor megy már a cefreert
Negritis, a vajda
Lehet, 25 éve már nem volt vezetékesem. 96-ban lett mobilom, 97 óta nincs vezetékesem.

10 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
nagylaza, főpohárnok
30 éve van mobilom. Az több, mint tízezer nap. Ennyi idő alatt jut mindenre is.
Én egyébként még a mobil előtti időkben azt utáltam, amikor a vonalas csöngött teljesen elbaszott hajnali időpontokban, mert valami hülye mellétárcsázott, és azt nem lehetett némítani meg repülőmódba rakni, és azt se tudtad mielőtt felvetted, hogy egyaltalán ki hív.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért voltak olyan vezetékes telik már 25 éve is amik kiírták, tudom mer nekünk olyan volt
Kellett is mer a sok alkesz hívogatta fatert hogy mikor megy már a cefreert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!