OFF topik
31 feliratkozó
1 hónapja
Gyá baszki, nyilván az a középiskola nem tette meg fel a felvettek névsorát, ahova első helyen jelentleztünk 😮Rilex. 😊
Elvileg a második-harmadik helyen nem szerepel a gyerek, pedig oda megvan a pontszám, szóval ennek valszeg az az oka, hogy az első helyre megy, de akkor is jó lenne leírva látni...
slowmotion
Akkor megvan.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Gyá baszki, nyilván az a középiskola nem tette meg fel a felvettek névsorát, ahova első helyen jelentleztünk 😮Elvileg a második-harmadik helyen nem szerepel a gyerek, pedig oda megvan a pontszám, szóval ennek valszeg az az oka, hogy az első helyre megy, de akkor is jó lenne leírva látni...
1 hónapja
Szauna szauna, tehát nem egy medencés hely ahol van egy, hanem ahol több szaunából választhatsz, az Oxigén (tudom Lölö) illetve a Rudas új szárnya. Én mindkettőt szeretem. Ha csak átlag wellness szaunával, akkor jó a szauna Veli bejben, a V30-ban (Vadász u) (tudom Tóni), de én az Ensana-t is szeretem (Margitsziget).Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni.Jöhet ide is, engem is érdekel 😊 köszi
PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊
Gyurma Pappa
Nomac
Ha nagyon luxi és treatment kell, menjetek a W Hotelbe (Andrássy út).
Széchenyi, Lukács felejtős.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni.Jöhet ide is, engem is érdekel 😊 köszi
PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊
Gyurma Pappa
1 hónapja
Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni. PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊

1 hónapja
Az szèp 🥺😔Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.nem járt erre másfél hete....Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔Mert mi van Vele?
dande2
Cowboykarcsi90
dande2
somoskovig
1 hónapja
Szóval Löfli bannolta, értjük 😆Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.nem járt erre másfél hete....Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔Mert mi van Vele?
dande2
Cowboykarcsi90
dande2
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.nem járt erre másfél hete....Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔Mert mi van Vele?
dande2
Cowboykarcsi90
dande2
1 hónapja
nem járt erre másfél hete....Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔Mert mi van Vele?
dande2
Cowboykarcsi90
1 hónapja
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔Mert mi van Vele?
dande2
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 hónapja
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
1 hónapja
50%Leírom spoilerbe a "megoldást".1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)Szerintem London
NB2
warr_b
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London |
Őszentsége Sobri Jóska
| 1. 3. Talált
2-ra Angkort tippeltem
4-re a kivándorlási hullám miatt NY-t. |
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
A Google Maps útvonalas része ma elég mókás teljesítményt tolt Móváron.Mostanában nekem is javasolna érdekességeket. Szerencsére olykor tényleg jó a majd én azt tudom taktika.
Ha ezt egy emberi mitfahrer csinálja, akkor először megkérdezem, hogy ivott-e, utána meg kidobom a kocsiból, hogy onnantól úgy közlekedik, ahogy akar.
Amikor teljesen nyilvánvalóan egyenesen kell menni a nagyobb úton, akkor be akart küldeni jobbra egy kis utcába, amit észrevenni is alig lehetett, egyszer meg úgy akart visszahozni a Lajta északi partjáról a délire, hogy először egy nem létező útvonalat ajánlott (patakparton le, vízen át patakparton fel), utána meg kreált egy olyan utcát, ami állítólag egy parkoló végéből vezetett a főútig, de igazából az csak egy gyalogos csapás volt.
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
A Google Maps útvonalas része ma elég mókás teljesítményt tolt Móváron.Ha ezt egy emberi mitfahrer csinálja, akkor először megkérdezem, hogy ivott-e, utána meg kidobom a kocsiból, hogy onnantól úgy közlekedik, ahogy akar.
Amikor teljesen nyilvánvalóan egyenesen kell menni a nagyobb úton, akkor be akart küldeni jobbra egy kis utcába, amit észrevenni is alig lehetett, egyszer meg úgy akart visszahozni a Lajta északi partjáról a délire, hogy először egy nem létező útvonalat ajánlott (patakparton le, vízen át patakparton fel), utána meg kreált egy olyan utcát, ami állítólag egy parkoló végéből vezetett a főútig, de igazából az csak egy gyalogos csapás volt.
1 hónapja
én hallottam róla, de én olvasom | a Kingdom-t amiben pont szó van a Warring states időszakról ahol Wei fővárosának elődje volt Dailang néven |Leírom spoilerbe a "megoldást".1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)Szerintem London
NB2
warr_b
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London |
Őszentsége Sobri Jóska
de amúgy nem arra tippeltem volna hanem | Xianyangra |
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Leírom spoilerbe a "megoldást".1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)Szerintem London
NB2
warr_b
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London |
1 hónapja
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)Szerintem London
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
1 hónapja
Láttam egy videót, amiben a legnépesebb városok vannak 0-tól (Róma) 2026-ig (Tókió).Lehet tippelni, aki eltalálja melyik volt a legnépesebb város 500-ban, 1000-ben, 1500-ban, 1900-ban, azelőtt emelem kalapom. (Én hármat találtam el, a negyedikről nem is hallottam.)
2 hónapja
YoungZeeZee
9 842
www.youtube.com/watch?v=PO2dgKpbD4s1989: Teenage Life in Hungary | Scene | BBC Archive
2 hónapja
YoungZeeZee
9 842
regi cikk.erdekesbalk.hu/2024/11/12/olasz-haborus-bunok-miatt-euromilliokat-akarnak-a-gorogok/
2 hónapja
A SIAF visszatér, ezúttal Kassára:Két év szünet után az év legnagyobb repülési eseménye visszatér a repülés szerelmeseinek naptárába. A 2026-os Szlovák Nemzetközi Légifesztiválra 2026. szeptember 5–6. között kerül sor a kassai repülőtéren.
Rastislav Trnka, a Kassai kerület elnöke hivatalosan 14 ország képviselőit hívta meg: az Egyesült Királyság, Csehország, Franciaország, Hollandia, Horvátország, Magyarország, Németország, Lengyelország, Ausztria, Szlovénia, Spanyolország, Svájc, Olaszország és az Amerikai Egyesült Államok. A kiválasztott országok nagyköveteit ma fogadták a KSK Regionális Irodájában.
www.siaf.sk/en/news/details/2026/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Ügyvédi gyakorlatomon anno volt egy mókus, aki kliens volt.Addig költsd a lóvét amíg el nem veszik tőled 😎✌️Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Fontos_Vidra
Őszentsége Sobri Jóska
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Esetleg tantra masszázs...
gyurczi
ozibozi
Nemcsak az ügyvédnél, hanem bárokban, kocsmákban meg bordélyokban.
Ő lazán elmondta, h a vagyona nagy részét pia, kábszi, kurvàk és szerencsejáték kombóra költötte.
Annyi különbség azért volt, h ez még a hàzassága alatt történt, szóval más volt a gyökérok és az ok-okozati összefüggés.
2 hónapja
Addig költsd a lóvét amíg el nem veszik tőled 😎✌️Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Fontos_Vidra
Őszentsége Sobri Jóska
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Esetleg tantra masszázs...
gyurczi
2 hónapja
Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Fontos_Vidra
Őszentsége Sobri Jóska
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Esetleg tantra masszázs...
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!