Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

1 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Gyá baszki, nyilván az a középiskola nem tette meg fel a felvettek névsorát, ahova első helyen jelentleztünk 😮

Elvileg a második-harmadik helyen nem szerepel a gyerek, pedig oda megvan a pontszám, szóval ennek valszeg az az oka, hogy az első helyre megy, de akkor is jó lenne leírva látni...
slowmotion
Rilex. 😊
Akkor megvan.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Gyá baszki, nyilván az a középiskola nem tette meg fel a felvettek névsorát, ahova első helyen jelentleztünk 😮

Elvileg a második-harmadik helyen nem szerepel a gyerek, pedig oda megvan a pontszám, szóval ennek valszeg az az oka, hogy az első helyre megy, de akkor is jó lenne leírva látni...
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni.

PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊
Gyurma Pappa
Jöhet ide is, engem is érdekel 😊 köszi
Nomac
Szauna szauna, tehát nem egy medencés hely ahol van egy, hanem ahol több szaunából választhatsz, az Oxigén (tudom Lölö) illetve a Rudas új szárnya. Én mindkettőt szeretem. Ha csak átlag wellness szaunával, akkor jó a szauna Veli bejben, a V30-ban (Vadász u) (tudom Tóni), de én az Ensana-t is szeretem (Margitsziget).
Ha nagyon luxi és treatment kell, menjetek a W Hotelbe (Andrássy út).
Széchenyi, Lukács felejtős.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni.

PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊
Gyurma Pappa
Jöhet ide is, engem is érdekel 😊 köszi
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 043 — zászló zászló szív
Villámkérdés. Budapesten hova érdemes normális áron és minőségben szaunázni járni. Nem baj, ha fürdőruhás, a feleségem nem rajong a naturista szaunák iránt. Nem kellenek szeánszok stb. csak nyugis helyet szeretnénk, ha megyünk Bp-re, akkor is tudjunk szaunázni.

PM-ben tökéletes a válasz, nem szeretnék senkit doxolni. 😊

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
dande2
Mert mi van Vele?
Cowboykarcsi90
nem járt erre másfél hete....
dande2
Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.
somoskovig
Az szèp 🥺😔
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
dande2
Mert mi van Vele?
Cowboykarcsi90
nem járt erre másfél hete....
dande2
Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.
somoskovig
Szóval Löfli bannolta, értjük 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
dande2
Mert mi van Vele?
Cowboykarcsi90
nem járt erre másfél hete....
dande2
Kizárta magát a fórumról, és mivel nincs mailgun, nem tud magának új jelszót küldeni.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
dande2
Mert mi van Vele?
Cowboykarcsi90
nem járt erre másfél hete....
1 hónapja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
dande2
Mert mi van Vele?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan kèrdem, viccen túl JJről alias Baggiól tudtok vmit? 🤔
1 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
NB2
Szerintem London
warr_b
Leírom spoilerbe a "megoldást".
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London
|
Őszentsége Sobri Jóska
50%
| 1. 3. Talált
2-ra Angkort tippeltem
4-re a kivándorlási hullám miatt NY-t.
|

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A Google Maps útvonalas része ma elég mókás teljesítményt tolt Móváron.
Ha ezt egy emberi mitfahrer csinálja, akkor először megkérdezem, hogy ivott-e, utána meg kidobom a kocsiból, hogy onnantól úgy közlekedik, ahogy akar.

Amikor teljesen nyilvánvalóan egyenesen kell menni a nagyobb úton, akkor be akart küldeni jobbra egy kis utcába, amit észrevenni is alig lehetett, egyszer meg úgy akart visszahozni a Lajta északi partjáról a délire, hogy először egy nem létező útvonalat ajánlott (patakparton le, vízen át patakparton fel), utána meg kreált egy olyan utcát, ami állítólag egy parkoló végéből vezetett a főútig, de igazából az csak egy gyalogos csapás volt.
slowmotion
Mostanában nekem is javasolna érdekességeket. Szerencsére olykor tényleg jó a majd én azt tudom taktika.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A Google Maps útvonalas része ma elég mókás teljesítményt tolt Móváron.
Ha ezt egy emberi mitfahrer csinálja, akkor először megkérdezem, hogy ivott-e, utána meg kidobom a kocsiból, hogy onnantól úgy közlekedik, ahogy akar.

Amikor teljesen nyilvánvalóan egyenesen kell menni a nagyobb úton, akkor be akart küldeni jobbra egy kis utcába, amit észrevenni is alig lehetett, egyszer meg úgy akart visszahozni a Lajta északi partjáról a délire, hogy először egy nem létező útvonalat ajánlott (patakparton le, vízen át patakparton fel), utána meg kreált egy olyan utcát, ami állítólag egy parkoló végéből vezetett a főútig, de igazából az csak egy gyalogos csapás volt.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
NB2
Szerintem London
warr_b
Leírom spoilerbe a "megoldást".
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London
|
Őszentsége Sobri Jóska
én hallottam róla, de én olvasom | a Kingdom-t amiben pont szó van a Warring states időszakról ahol Wei fővárosának elődje volt Dailang néven |
de amúgy nem arra tippeltem volna hanem | Xianyangra |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
NB2
Szerintem London
warr_b
Leírom spoilerbe a "megoldást".
| 500 Bizánc
1000 Kaifeng - erről a városról nem hallottam soha
1500 Peking
1900 London
|

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
NB2
Szerintem London


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
1500-ban valami indián város Amerikában (csak tipp)
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Láttam egy videót, amiben a legnépesebb városok vannak 0-tól (Róma) 2026-ig (Tókió).
Lehet tippelni, aki eltalálja melyik volt a legnépesebb város 500-ban, 1000-ben, 1500-ban, 1900-ban, azelőtt emelem kalapom. (Én hármat találtam el, a negyedikről nem is hallottam.)

2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
 www.youtube.com/watch?v=PO2dgKpbD4s
1989: Teenage Life in Hungary | Scene | BBC Archive
2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
regi cikk.erdekes
 balk.hu/2024/11/12/olasz-haborus-bunok-miatt-euromilliokat-akarnak-a-gorogok/
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A SIAF visszatér, ezúttal Kassára:

Két év szünet után az év legnagyobb repülési eseménye visszatér a repülés szerelmeseinek naptárába. A 2026-os Szlovák Nemzetközi Légifesztiválra 2026. szeptember 5–6. között kerül sor a kassai repülőtéren.

Rastislav Trnka, a Kassai kerület elnöke hivatalosan 14 ország képviselőit hívta meg: az Egyesült Királyság, Csehország, Franciaország, Hollandia, Horvátország, Magyarország, Németország, Lengyelország, Ausztria, Szlovénia, Spanyolország, Svájc, Olaszország és az Amerikai Egyesült Államok. A kiválasztott országok nagyköveteit ma fogadták a KSK Regionális Irodájában.

 www.siaf.sk/en/news/details/2026/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
Fontos_Vidra
Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.
Őszentsége Sobri Jóska
Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.

Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...

Esetleg tantra masszázs...
gyurczi
Addig költsd a lóvét amíg el nem veszik tőled 😎✌️
ozibozi
Ügyvédi gyakorlatomon anno volt egy mókus, aki kliens volt.
Nemcsak az ügyvédnél, hanem bárokban, kocsmákban meg bordélyokban.

Ő lazán elmondta, h a vagyona nagy részét pia, kábszi, kurvàk és szerencsejáték kombóra költötte.
Annyi különbség azért volt, h ez még a hàzassága alatt történt, szóval más volt a gyökérok és az ok-okozati összefüggés.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
Fontos_Vidra
Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.
Őszentsége Sobri Jóska
Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.

Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...

Esetleg tantra masszázs...
gyurczi
Addig költsd a lóvét amíg el nem veszik tőled 😎✌️
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
Fontos_Vidra
Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.
Őszentsége Sobri Jóska
Kutatások kimutatták, hogy a gyakori ejakuláció segít a prosztatarák megelőzésében...
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.

Ébredj már fel, cimbora!
Jan
Biztos van rá mód elkerülni ezt a problémát...

Esetleg tantra masszázs...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!