Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Hotel Nils am See.
Kocsival sincs messze, külföldi is...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
Vagy pl. Graz, 5 óra.
nagylaza, főpohárnok
Néhány sör Vityával.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.
peach
Voltam mar vonattal Ljubljanaban peldaul, fura volt, egyebkent, mert sosem vonatozom, foleg ilyen tavon, de nem volt gaz.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.
peach
Így, Prágáig azért elég hosszú 😊
warr_b
Mi pragaig mentünk és tök jó volt 😊

Berlin és Krakkó is listán van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
Vagy pl. Graz, 5 óra.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
 www.skyscanner.hu/transport/repuloutak-indulas/bud/260417/260419/?adultsv2=1&cabinclass=economy&childrenv2=&ref=home&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false

Nekem Olaszország lenne egyértelműen, pl. Bari: jó kaja, jó idő, jó csajok.
Vitézlő Titoknok tomz
Elfogult vagyok, de szerintem is Olaszország repülővel. Bár a 6-8 óra autóval kategóriába is bőven belefér, és útközben még gyönyörű tájakat is lehet látni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.
peach
Így, Prágáig azért elég hosszú 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
200-bol kijon sok minden. Meg neve is lesz, bar nem a valodi. 😃

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
 www.skyscanner.hu/transport/repuloutak-indulas/bud/260417/260419/?adultsv2=1&cabinclass=economy&childrenv2=&ref=home&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false

Nekem Olaszország lenne egyértelműen, pl. Bari: jó kaja, jó idő, jó csajok.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Mivel volt fullra pakolva ez a vas, hogy reggel 5-kor 13L-re jött be? 🤔


warr_b
Néhanapján az SF Airlines 767F-je is 13L-re szokott leszállni, pedig az jóval könnyebb.
Ahogy fordított iránynál is van rendszeresen 2-3 delikvens, akik 31L-re szállnak le.

Ez szerintem sokkal inkább azon múlik, hogy hol rakodják ki-be.
(Igen, tudom hogy a kettes pálya hosszabb, így lehet most tényleg a súly játszott szerepet.)

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mivel volt fullra pakolva ez a vas, hogy reggel 5-kor 13L-re jött be? 🤔


warr_b
Ukrán arany
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mivel volt fullra pakolva ez a vas, hogy reggel 5-kor 13L-re jött be? 🤔



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Fű, olyan szintű építkezés van az Andrássyn a holnap este miatt

Poloska vagyok.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Amit most vállalsz, és belemész
—-most azt gondolod korrekt módon— azt majd akkor is teljesítened kell, amikor már valaki a te házadban a te ágyadban döngeti ami már-addigra-az övé.
Akkor már késő lesz nyavalyogni 😎
Most még azt csinálsz amit akarsz.
ozibozi
Nyers, de valószínűleg igaz. Aminek hála most pár napig nem alszom..
Köszi🤣
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Kitartást... szerintem a legfontosabb, hogy normális körülmények között, lehetőleg minél békésebben kell végigcsinálni, mert ez a gyerekek érdeke is... apa és anya a világuk közepe, ha harc van azt nagyon rosszul fogják viselni.
Pszichológus nem ártana nekik, függetlenül mindentől... Egyébként meg ha a szeretet és törődés továbbra is meg van, akkor túlélnek mindent...
Ja és valóban nem kell a híd alá menni, mert az senkinek sem jó, ha a gyerekeiddel nem tudod normális körülmények között a neked járó időt eltölteni... legyen az közös felügyelet, vagy láthatási idő.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Amit most vállalsz, és belemész
—-most azt gondolod korrekt módon— azt majd akkor is teljesítened kell, amikor már valaki a te házadban a te ágyadban döngeti ami már-addigra-az övé.
Akkor már késő lesz nyavalyogni 😎
Most még azt csinálsz amit akarsz.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Van egy rossz hírem: de lehet. Bőven. 😕
És ha x év múlva visszatekintesz az életedre, hogy mi volt a legrosszabb ami történt veled, valszeg te sem azt fogod mondani, hogy a válásod. Persze most így érzed, és egy darabig így is marad. De aztán elmúlik.

Annyit tudok javasolni, hogy az egész eljárás során legyél korrekt, és ugyanezt várd is el. Ami jár az jár, de ez mindkét félre igaz. Ha idegből, vagy érzelmi alapon hozol döntést, azt később meg fogod bánni, vagy anyagilag vagy emberileg.

És próbáld elengedni azt, hogy mindent neked kell megoldani. Semmi jóra nem vezet, ha szükségtelenül nagy terhet veszel magadra.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Hát… elvégeztetett.
Ma azt mondta a feleségem, nincs tovább.
Sajnos sok igazság van abban, amit mondott, hogy egyszerűen olyan vagyok mint apám.
És ezeket én is észrevettem magamon, de akkor már késő volt.
3 év próbálkozás után “megkönyörülök” rajta és elengedem.
Mert hiába változtam meg sok mindenben, a 23 év szülői mintát nem lehet csak úgy kisöpörni.
Szar ügy.
Eszméletlen szarul vagyok, a két gyerek péntekig a Balcsin a nagyszülőkkel és erre jönnek haza.
Most egy 9 és egy 11 éves - akik tényleg rajonganak értem - kislányt hogy a rákba fogok leültetni és elmondani nekik hogy apa elköltözik?
Mégis mit lehet ilyenkor mondani? Vagy hogy lehet átadni nekik?
Sehogy.
Össze fognak törni. Nem lesz mindennap játék, nem lesz altatás az ágyban, csikimiki vagy beszélgetés, szeretgetés…
Én beismerem, őszintén, rengeteget hibáztam. Más nő a felét nem bírta volna, ez van, szar alak vagyok.
De arra se vagyok képes hogy én majd mindennap rohangáljak - mondjuk a 6. kerületből a 17-be - reggel, vigyem el őket suliba, reggel 6:45-kor meg még vigyem edzésre is, miközben munkám alig így elmegyek takarítani, de azt nem tudom úgy intézni, hogy jó legyen mindenkinek.
Viszont különben nincs pénz, nincs gyerektartas…
És akkor a feleség meg azon aggódik, hogy cseszek ki majd vele, biztosan. Hogy nem fogja egyedül fizetni a házat, a rezsit meg csomó más dolgot.
Hát igen, erre azért büszke vagyok teljesen.
Hogy 600k-t keres és egy forintot nem fizetett soha semmibe. Hitel. Rezsi. Autó. Lányok edzései. Nyaralások. Internet. Telefon. Tv. Minden. Én fizettem 500k-t minden hónapban erre a sok szarra. És utána még élj. Tankolj. Vásárolj, stb.
“Engem nem érdekel ha wc-t is kell pucolnom, de mindenuk meg lesz a gyerekeknek”.
Mondja ő.
Az a baj, hogy ezzel nem sokat ér el nálam. Mert ugyanúgy fogok róluk gondoskodni.. ráadásul ott hagyom a házat ami 120 millió - Oke, 20M hitel rajta - meg ott hagyok egy 11 milliós autót.
Azért az nem rossz, na.
Kiváncsi vagyok hogy az épülő nyaralónak kell-e a fele, mer abban főleg az üzlettársam pénze van…

Szomorú, nagyon szomorú. Sosem gondoltam volna hogy ide jutunk.

Tényleg, őszinte vagyok, sok mocsokságot tettem, de mentsegemre, teljesen természetesnek vettem. A pszichologus vilagositott fel hogy ez nem pálya..

Gecc… hol fogok lakni? Alig van pénzem 😅 munka Oke, takarítás jól fizet, de hogy még fizessek gyerektartast meg pár szart a feleségemnek, No way. Hát nem akarok én ebbe belerokkani, sem belehalni.

Fun fact. Míg itt őrlődök napok óta itthon, ő tegnap elment délután edzeni, baratnozni este, ma délelőtt baratnozni és most is valami csajos bulin van épp.
No comment.

Megérdemli amúgy, kapcsoljon ki. Nem tudom két gyerek mellett hogy fogja majd megoldani.
Majd jön mama. Ide költözik. Ugyis alig várja, szerintem.

Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Kitartást! Az az élet amit eddig ismertél megszűnik, és jön valami új, ami a leírtak alapján nehéz lesz.

Viszont ne csinálja hülyeséget anyagilag, mert ezzel a saját jövődet is tönkreteszed. Elég lesz lelkileg talapra állnod, nem kell hogy évekre még egy olyan spirálba is bekerülj ahol az anyagi biztonság nincs meg. Ha új kapcsolatot szeretnél, ez arra is rá fogja nyomni a bélyegét. Nézheted hogy ő boldogan él az új pasijával még te szenvedsz.

50% a tiéd mindennek, és ezt kezeld így, nem hagyd hogy érzelmileg zsaroljon. A leírtak alapján (minden történetnek két oldala van, mi csak az egyik oldalt hallottuk most) anyagilag te jóval többet tettél bele. A házat nem lehet eladni a CSOK miatt. De egy 11 milliós autót el lehet adni, amiből lesz két 5-5 millás autó...keress egy ügyvédet aki visszahúz a realitás talajára.

Ne áldozd fel a jövődet a mostani bánatodban, neked is élned kell még, és boldognak lenni, de ha itt most feladsz mindent, akkor a saját jövődet is feladod.
Nomac
Egy elvált csaj mondta nekem a válásomkor, hogy a férfiak hülyék.
Hajlamosak a gyerekek miatt érzelmi alapon anyagilag jóval többet feladni mint kellene, a tartásdíjnál ne felejtsem el, hogy én a gyerekek megélhetésének a felét állom, a másik fele az exemé.
Persze nem hallgattam rá és egyszer csak azt láttam, hogy ott állok letolt gatyával, az ex meg jól elvan.
Megspórolhattam volna magamnak pár évet és egyébként a gyerekek sem szenvedtek volna anyagilag hiányt ha okosabban csinálom.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Hát… elvégeztetett.
Ma azt mondta a feleségem, nincs tovább.
Sajnos sok igazság van abban, amit mondott, hogy egyszerűen olyan vagyok mint apám.
És ezeket én is észrevettem magamon, de akkor már késő volt.
3 év próbálkozás után “megkönyörülök” rajta és elengedem.
Mert hiába változtam meg sok mindenben, a 23 év szülői mintát nem lehet csak úgy kisöpörni.
Szar ügy.
Eszméletlen szarul vagyok, a két gyerek péntekig a Balcsin a nagyszülőkkel és erre jönnek haza.
Most egy 9 és egy 11 éves - akik tényleg rajonganak értem - kislányt hogy a rákba fogok leültetni és elmondani nekik hogy apa elköltözik?
Mégis mit lehet ilyenkor mondani? Vagy hogy lehet átadni nekik?
Sehogy.
Össze fognak törni. Nem lesz mindennap játék, nem lesz altatás az ágyban, csikimiki vagy beszélgetés, szeretgetés…
Én beismerem, őszintén, rengeteget hibáztam. Más nő a felét nem bírta volna, ez van, szar alak vagyok.
De arra se vagyok képes hogy én majd mindennap rohangáljak - mondjuk a 6. kerületből a 17-be - reggel, vigyem el őket suliba, reggel 6:45-kor meg még vigyem edzésre is, miközben munkám alig így elmegyek takarítani, de azt nem tudom úgy intézni, hogy jó legyen mindenkinek.
Viszont különben nincs pénz, nincs gyerektartas…
És akkor a feleség meg azon aggódik, hogy cseszek ki majd vele, biztosan. Hogy nem fogja egyedül fizetni a házat, a rezsit meg csomó más dolgot.
Hát igen, erre azért büszke vagyok teljesen.
Hogy 600k-t keres és egy forintot nem fizetett soha semmibe. Hitel. Rezsi. Autó. Lányok edzései. Nyaralások. Internet. Telefon. Tv. Minden. Én fizettem 500k-t minden hónapban erre a sok szarra. És utána még élj. Tankolj. Vásárolj, stb.
“Engem nem érdekel ha wc-t is kell pucolnom, de mindenuk meg lesz a gyerekeknek”.
Mondja ő.
Az a baj, hogy ezzel nem sokat ér el nálam. Mert ugyanúgy fogok róluk gondoskodni.. ráadásul ott hagyom a házat ami 120 millió - Oke, 20M hitel rajta - meg ott hagyok egy 11 milliós autót.
Azért az nem rossz, na.
Kiváncsi vagyok hogy az épülő nyaralónak kell-e a fele, mer abban főleg az üzlettársam pénze van…

Szomorú, nagyon szomorú. Sosem gondoltam volna hogy ide jutunk.

Tényleg, őszinte vagyok, sok mocsokságot tettem, de mentsegemre, teljesen természetesnek vettem. A pszichologus vilagositott fel hogy ez nem pálya..

Gecc… hol fogok lakni? Alig van pénzem 😅 munka Oke, takarítás jól fizet, de hogy még fizessek gyerektartast meg pár szart a feleségemnek, No way. Hát nem akarok én ebbe belerokkani, sem belehalni.

Fun fact. Míg itt őrlődök napok óta itthon, ő tegnap elment délután edzeni, baratnozni este, ma délelőtt baratnozni és most is valami csajos bulin van épp.
No comment.

Megérdemli amúgy, kapcsoljon ki. Nem tudom két gyerek mellett hogy fogja majd megoldani.
Majd jön mama. Ide költözik. Ugyis alig várja, szerintem.

Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Kitartást! Az az élet amit eddig ismertél megszűnik, és jön valami új, ami a leírtak alapján nehéz lesz.

Viszont ne csinálja hülyeséget anyagilag, mert ezzel a saját jövődet is tönkreteszed. Elég lesz lelkileg talapra állnod, nem kell hogy évekre még egy olyan spirálba is bekerülj ahol az anyagi biztonság nincs meg. Ha új kapcsolatot szeretnél, ez arra is rá fogja nyomni a bélyegét. Nézheted hogy ő boldogan él az új pasijával még te szenvedsz.

50% a tiéd mindennek, és ezt kezeld így, nem hagyd hogy érzelmileg zsaroljon. A leírtak alapján (minden történetnek két oldala van, mi csak az egyik oldalt hallottuk most) anyagilag te jóval többet tettél bele. A házat nem lehet eladni a CSOK miatt. De egy 11 milliós autót el lehet adni, amiből lesz két 5-5 millás autó...keress egy ügyvédet aki visszahúz a realitás talajára.

Ne áldozd fel a jövődet a mostani bánatodban, neked is élned kell még, és boldognak lenni, de ha itt most feladsz mindent, akkor a saját jövődet is feladod.
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Most nagyon sz@r, viszont az idő tényleg mindent meggyógyít, mindig gondolj erre. Amíg élsz, addig még lehet bármi, engem is raktak ki az utcára és vették el tőlem a gyereket, de az önigazolással nem mész semmire, nem kell a másik féllel foglalkozni.

Ne ess pánikba, tudatosítsd magadban, hogy a megtisztulás útján jársz, ami bár kínkeserves folyamat, már most előrébb tartasz, mint tegnap vagy fél éve. Irány a terápia, pszichodráma, igenis tessék segítséget kérni, önfejlesztő könyveket olvasni és sose felejtsd el, hogy "két életünk van és a második akkor kezdődik, amikor rájövünk, hogy csak egy van."

Így megy ez.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Hát… elvégeztetett.
Ma azt mondta a feleségem, nincs tovább.
Sajnos sok igazság van abban, amit mondott, hogy egyszerűen olyan vagyok mint apám.
És ezeket én is észrevettem magamon, de akkor már késő volt.
3 év próbálkozás után “megkönyörülök” rajta és elengedem.
Mert hiába változtam meg sok mindenben, a 23 év szülői mintát nem lehet csak úgy kisöpörni.
Szar ügy.
Eszméletlen szarul vagyok, a két gyerek péntekig a Balcsin a nagyszülőkkel és erre jönnek haza.
Most egy 9 és egy 11 éves - akik tényleg rajonganak értem - kislányt hogy a rákba fogok leültetni és elmondani nekik hogy apa elköltözik?
Mégis mit lehet ilyenkor mondani? Vagy hogy lehet átadni nekik?
Sehogy.
Össze fognak törni. Nem lesz mindennap játék, nem lesz altatás az ágyban, csikimiki vagy beszélgetés, szeretgetés…
Én beismerem, őszintén, rengeteget hibáztam. Más nő a felét nem bírta volna, ez van, szar alak vagyok.
De arra se vagyok képes hogy én majd mindennap rohangáljak - mondjuk a 6. kerületből a 17-be - reggel, vigyem el őket suliba, reggel 6:45-kor meg még vigyem edzésre is, miközben munkám alig így elmegyek takarítani, de azt nem tudom úgy intézni, hogy jó legyen mindenkinek.
Viszont különben nincs pénz, nincs gyerektartas…
És akkor a feleség meg azon aggódik, hogy cseszek ki majd vele, biztosan. Hogy nem fogja egyedül fizetni a házat, a rezsit meg csomó más dolgot.
Hát igen, erre azért büszke vagyok teljesen.
Hogy 600k-t keres és egy forintot nem fizetett soha semmibe. Hitel. Rezsi. Autó. Lányok edzései. Nyaralások. Internet. Telefon. Tv. Minden. Én fizettem 500k-t minden hónapban erre a sok szarra. És utána még élj. Tankolj. Vásárolj, stb.
“Engem nem érdekel ha wc-t is kell pucolnom, de mindenuk meg lesz a gyerekeknek”.
Mondja ő.
Az a baj, hogy ezzel nem sokat ér el nálam. Mert ugyanúgy fogok róluk gondoskodni.. ráadásul ott hagyom a házat ami 120 millió - Oke, 20M hitel rajta - meg ott hagyok egy 11 milliós autót.
Azért az nem rossz, na.
Kiváncsi vagyok hogy az épülő nyaralónak kell-e a fele, mer abban főleg az üzlettársam pénze van…

Szomorú, nagyon szomorú. Sosem gondoltam volna hogy ide jutunk.

Tényleg, őszinte vagyok, sok mocsokságot tettem, de mentsegemre, teljesen természetesnek vettem. A pszichologus vilagositott fel hogy ez nem pálya..

Gecc… hol fogok lakni? Alig van pénzem 😅 munka Oke, takarítás jól fizet, de hogy még fizessek gyerektartast meg pár szart a feleségemnek, No way. Hát nem akarok én ebbe belerokkani, sem belehalni.

Fun fact. Míg itt őrlődök napok óta itthon, ő tegnap elment délután edzeni, baratnozni este, ma délelőtt baratnozni és most is valami csajos bulin van épp.
No comment.

Megérdemli amúgy, kapcsoljon ki. Nem tudom két gyerek mellett hogy fogja majd megoldani.
Majd jön mama. Ide költözik. Ugyis alig várja, szerintem.

Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Kitartás Bro
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Hát… elvégeztetett.
Ma azt mondta a feleségem, nincs tovább.
Sajnos sok igazság van abban, amit mondott, hogy egyszerűen olyan vagyok mint apám.
És ezeket én is észrevettem magamon, de akkor már késő volt.
3 év próbálkozás után “megkönyörülök” rajta és elengedem.
Mert hiába változtam meg sok mindenben, a 23 év szülői mintát nem lehet csak úgy kisöpörni.
Szar ügy.
Eszméletlen szarul vagyok, a két gyerek péntekig a Balcsin a nagyszülőkkel és erre jönnek haza.
Most egy 9 és egy 11 éves - akik tényleg rajonganak értem - kislányt hogy a rákba fogok leültetni és elmondani nekik hogy apa elköltözik?
Mégis mit lehet ilyenkor mondani? Vagy hogy lehet átadni nekik?
Sehogy.
Össze fognak törni. Nem lesz mindennap játék, nem lesz altatás az ágyban, csikimiki vagy beszélgetés, szeretgetés…
Én beismerem, őszintén, rengeteget hibáztam. Más nő a felét nem bírta volna, ez van, szar alak vagyok.
De arra se vagyok képes hogy én majd mindennap rohangáljak - mondjuk a 6. kerületből a 17-be - reggel, vigyem el őket suliba, reggel 6:45-kor meg még vigyem edzésre is, miközben munkám alig így elmegyek takarítani, de azt nem tudom úgy intézni, hogy jó legyen mindenkinek.
Viszont különben nincs pénz, nincs gyerektartas…
És akkor a feleség meg azon aggódik, hogy cseszek ki majd vele, biztosan. Hogy nem fogja egyedül fizetni a házat, a rezsit meg csomó más dolgot.
Hát igen, erre azért büszke vagyok teljesen.
Hogy 600k-t keres és egy forintot nem fizetett soha semmibe. Hitel. Rezsi. Autó. Lányok edzései. Nyaralások. Internet. Telefon. Tv. Minden. Én fizettem 500k-t minden hónapban erre a sok szarra. És utána még élj. Tankolj. Vásárolj, stb.
“Engem nem érdekel ha wc-t is kell pucolnom, de mindenuk meg lesz a gyerekeknek”.
Mondja ő.
Az a baj, hogy ezzel nem sokat ér el nálam. Mert ugyanúgy fogok róluk gondoskodni.. ráadásul ott hagyom a házat ami 120 millió - Oke, 20M hitel rajta - meg ott hagyok egy 11 milliós autót.
Azért az nem rossz, na.
Kiváncsi vagyok hogy az épülő nyaralónak kell-e a fele, mer abban főleg az üzlettársam pénze van…

Szomorú, nagyon szomorú. Sosem gondoltam volna hogy ide jutunk.

Tényleg, őszinte vagyok, sok mocsokságot tettem, de mentsegemre, teljesen természetesnek vettem. A pszichologus vilagositott fel hogy ez nem pálya..

Gecc… hol fogok lakni? Alig van pénzem 😅 munka Oke, takarítás jól fizet, de hogy még fizessek gyerektartast meg pár szart a feleségemnek, No way. Hát nem akarok én ebbe belerokkani, sem belehalni.

Fun fact. Míg itt őrlődök napok óta itthon, ő tegnap elment délután edzeni, baratnozni este, ma délelőtt baratnozni és most is valami csajos bulin van épp.
No comment.

Megérdemli amúgy, kapcsoljon ki. Nem tudom két gyerek mellett hogy fogja majd megoldani.
Majd jön mama. Ide költözik. Ugyis alig várja, szerintem.

Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
JC6 (Mr. Miele)
Hát... kitartást! Én ki nem bírnám a gyerekek nélkül, mondjuk nem is vagyunk fasírtban az asszonnyal, de ha lennénk, akkor nem tudom, mi lenne.
Azt ne engedd meg, hogy a szektába bevigye őket.