OFF topik
31 feliratkozó
2 hónapja
Hát… elvégeztetett.Ma azt mondta a feleségem, nincs tovább.
Sajnos sok igazság van abban, amit mondott, hogy egyszerűen olyan vagyok mint apám.
És ezeket én is észrevettem magamon, de akkor már késő volt.
3 év próbálkozás után “megkönyörülök” rajta és elengedem.
Mert hiába változtam meg sok mindenben, a 23 év szülői mintát nem lehet csak úgy kisöpörni.
Szar ügy.
Eszméletlen szarul vagyok, a két gyerek péntekig a Balcsin a nagyszülőkkel és erre jönnek haza.
Most egy 9 és egy 11 éves - akik tényleg rajonganak értem - kislányt hogy a rákba fogok leültetni és elmondani nekik hogy apa elköltözik?
Mégis mit lehet ilyenkor mondani? Vagy hogy lehet átadni nekik?
Sehogy.
Össze fognak törni. Nem lesz mindennap játék, nem lesz altatás az ágyban, csikimiki vagy beszélgetés, szeretgetés…
Én beismerem, őszintén, rengeteget hibáztam. Más nő a felét nem bírta volna, ez van, szar alak vagyok.
De arra se vagyok képes hogy én majd mindennap rohangáljak - mondjuk a 6. kerületből a 17-be - reggel, vigyem el őket suliba, reggel 6:45-kor meg még vigyem edzésre is, miközben munkám alig így elmegyek takarítani, de azt nem tudom úgy intézni, hogy jó legyen mindenkinek.
Viszont különben nincs pénz, nincs gyerektartas…
És akkor a feleség meg azon aggódik, hogy cseszek ki majd vele, biztosan. Hogy nem fogja egyedül fizetni a házat, a rezsit meg csomó más dolgot.
Hát igen, erre azért büszke vagyok teljesen.
Hogy 600k-t keres és egy forintot nem fizetett soha semmibe. Hitel. Rezsi. Autó. Lányok edzései. Nyaralások. Internet. Telefon. Tv. Minden. Én fizettem 500k-t minden hónapban erre a sok szarra. És utána még élj. Tankolj. Vásárolj, stb.
“Engem nem érdekel ha wc-t is kell pucolnom, de mindenuk meg lesz a gyerekeknek”.
Mondja ő.
Az a baj, hogy ezzel nem sokat ér el nálam. Mert ugyanúgy fogok róluk gondoskodni.. ráadásul ott hagyom a házat ami 120 millió - Oke, 20M hitel rajta - meg ott hagyok egy 11 milliós autót.
Azért az nem rossz, na.
Kiváncsi vagyok hogy az épülő nyaralónak kell-e a fele, mer abban főleg az üzlettársam pénze van…
Szomorú, nagyon szomorú. Sosem gondoltam volna hogy ide jutunk.
Tényleg, őszinte vagyok, sok mocsokságot tettem, de mentsegemre, teljesen természetesnek vettem. A pszichologus vilagositott fel hogy ez nem pálya..
Gecc… hol fogok lakni? Alig van pénzem 😅 munka Oke, takarítás jól fizet, de hogy még fizessek gyerektartast meg pár szart a feleségemnek, No way. Hát nem akarok én ebbe belerokkani, sem belehalni.
Fun fact. Míg itt őrlődök napok óta itthon, ő tegnap elment délután edzeni, baratnozni este, ma délelőtt baratnozni és most is valami csajos bulin van épp.
No comment.
Megérdemli amúgy, kapcsoljon ki. Nem tudom két gyerek mellett hogy fogja majd megoldani.
Majd jön mama. Ide költözik. Ugyis alig várja, szerintem.
Na puszi srácok, ennek szarabb már úgysem lehet.
Köszönöm a figyelmet és bocs..
2 hónapja
Zöld erdőben jártam,Ha valakinek nincs még locsolóverse, vagy valami mást mondana a megszokott helyett, íme pár friss saját költés (minden évben újakat találok ki):Trágyadombon él a bögöly,
Nyúlüregben jártam, túlságosan mély volt,
Piros tojásokat nem találtam én ott
El is jöttem onnan, időpocsékolás,
Locsolásért járjon három piros tojás!
Sonka, kolbász, kalács, torma,
Tojás és a nyúlpecsenye,
Meglocsollak kölnivízzel,
Hogyha nincsen ellenedre!
Itt a tavasz, szép az idő,
Bogyóznak a kisnyulak,
Piros tojásokat tojnak,
Meglocsollak, hogyha adsz.
Unalmas már a sok nyuszi,
Őzek, kacsák, marabu,
Milyen állat nem volt még itt?
Legyen mondjuk a... tatu!
A húsvéthoz mondjuk ennek túl sok köze nincsen,
Locsolásért piros tojást kis kezembe kérem!
🙃
warr_b
Meglocsollak, meg ne dögölj!
Willie Parker
Lovagot találtam.
Azt mondta, hogy NI,
Szabad-e locsolni?
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Ha valakinek nincs még locsolóverse, vagy valami mást mondana a megszokott helyett, íme pár friss saját költés (minden évben újakat találok ki):Trágyadombon él a bögöly,
Nyúlüregben jártam, túlságosan mély volt,
Piros tojásokat nem találtam én ott
El is jöttem onnan, időpocsékolás,
Locsolásért járjon három piros tojás!
Sonka, kolbász, kalács, torma,
Tojás és a nyúlpecsenye,
Meglocsollak kölnivízzel,
Hogyha nincsen ellenedre!
Itt a tavasz, szép az idő,
Bogyóznak a kisnyulak,
Piros tojásokat tojnak,
Meglocsollak, hogyha adsz.
Unalmas már a sok nyuszi,
Őzek, kacsák, marabu,
Milyen állat nem volt még itt?
Legyen mondjuk a... tatu!
A húsvéthoz mondjuk ennek túl sok köze nincsen,
Locsolásért piros tojást kis kezembe kérem!
🙃
warr_b
Meglocsollak, meg ne dögölj!
2 hónapja
Ha valakinek nincs még locsolóverse, vagy valami mást mondana a megszokott helyett, íme pár friss saját költés (minden évben újakat találok ki): Nyúlüregben jártam, túlságosan mély volt,
Piros tojásokat nem találtam én ott
El is jöttem onnan, időpocsékolás,
Locsolásért járjon három piros tojás!
Sonka, kolbász, kalács, torma,
Tojás és a nyúlpecsenye,
Meglocsollak kölnivízzel,
Hogyha nincsen ellenedre!
Itt a tavasz, szép az idő,
Bogyóznak a kisnyulak,
Piros tojásokat tojnak,
Meglocsollak, hogyha adsz.
Unalmas már a sok nyuszi,
Őzek, kacsák, marabu,
Milyen állat nem volt még itt?
Legyen mondjuk a... tatu!
A húsvéthoz mondjuk ennek túl sok köze nincsen,
Locsolásért piros tojást kis kezembe kérem!
🙃

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Régi sebek feltépve!Show: DuckTales (1987)
— Out Of Context International Dubs (@OutOfContxtDubs) April 3, 2026
Language: Hungarian pic.twitter.com/Hh06knl3nS
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 hónapja
Teljesen elfelejtettem, hogy megígértem, ma este sütök kalácsot holnapra... Megvan az éjszakai programom.🙂Címet majd küldj
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Teljesen elfelejtettem, hogy megígértem, ma este sütök kalácsot holnapra... Megvan az éjszakai programom.🙂
2 hónapja
mi az az ukrán arany, valaki tényleg nagypályán játszik 😊telex.hu/gazdasag/2026/03/28/teherautostol-nyultak-le-12-tonna-kitkat-csokit-akar-husveti-hiany-is-lehet-a-vege
2 hónapja
Valaki tudja, milyen alkalomból hozták ide Besenyei madarát a Duna fölé?
3 hónapja
Putyin első komoly hazai akciója szerencsére nem járt sikerrel.24.hu/belfold/2026/03/25/kecskemet-kisfiu-kiesett-ablakon-baleset/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
nekem is rémlik valaminem ezen a fórumon olvastam valakitől, hogy farkasházy réka gyerekkoncertekre jár a spanja gyerekével egyedülálló anyukákat pecázni?Nem is értem, hogy lehet az iskolai rendezvényeket nem szeretni. Nálunk mindig olyan milf parádé van, hogy kiég a szemem. 😀A komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Vagy az unatkozó anyukákat
kittli
ozibozi
Jan
fake.id

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
nem ezen a fórumon olvastam valakitől, hogy farkasházy réka gyerekkoncertekre jár a spanja gyerekével egyedülálló anyukákat pecázni?Nem is értem, hogy lehet az iskolai rendezvényeket nem szeretni. Nálunk mindig olyan milf parádé van, hogy kiég a szemem. 😀A komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Vagy az unatkozó anyukákat
kittli
ozibozi
Jan
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
3 hónapja
rtl.hu/hirado/2026/03/22/totkomlos-bolcsodevezeto-botrany-bugyi-polo-vizsgalatNem is értem, hogy lehet az iskolai rendezvényeket nem szeretni. Nálunk mindig olyan milf parádé van, hogy kiég a szemem. 😀Vagy az unatkozó anyukákatA komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Komoly apák már a próbákon megunják a darabotSzombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
kittli
ozibozi
Jan
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Nem is értem, hogy lehet az iskolai rendezvényeket nem szeretni. Nálunk mindig olyan milf parádé van, hogy kiég a szemem. 😀Vagy az unatkozó anyukákatA komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Komoly apák már a próbákon megunják a darabotSzombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
kittli
ozibozi
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
3 hónapja
Vagy az unatkozó anyukákatA komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Komoly apák már a próbákon megunják a darabotSzombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
kittli
3 hónapja
A komolytalanok meg a tánctanárnőt strírölik egész idő alatt.Komoly apák már a próbákon megunják a darabotSzombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
3 hónapja
nálunk a sulikézi fesztivál összesen volt kb 2,5 óra. abból az első órában játékos feladatok voltak, a másodikban 2*15 perces meccsekből 2-2 csapatonként. a gyerekek nagyon jól érezték magukat, én meg el ücsörögtem meg pofázgattam közben pár ismerőssel. ettől rosszabb sose legyen ha valahol meg kell jelennem. mondjuk nálunk volt büfé 😊Ezzel vitatkoznék. Itt van például ez a sulikézi fesztivál. Egy kalap szar, értelme nulla. Ellenben korán kelsz, nincs büfé és nezed ahogy 500 7-8 éves kislány hogy szerencsétlenkedik 2x10 perc alatt. A hátak közepére se kívánom, legszívesebben itthon pihennék, vigye az asszony, őt az is érdekelné ha hintázó-versenyen szerepelne a gyerek…Szombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
De mivel a lányomnak fontos, ezért megyek és nézem… mert muszáj 🤣🤣🤣
JC6 (Mr. Miele)
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 hónapja
Mert látja, hogy nézed.Ezzel vitatkoznék. Itt van például ez a sulikézi fesztivál. Egy kalap szar, értelme nulla. Ellenben korán kelsz, nincs büfé és nezed ahogy 500 7-8 éves kislány hogy szerencsétlenkedik 2x10 perc alatt. A hátak közepére se kívánom, legszívesebben itthon pihennék, vigye az asszony, őt az is érdekelné ha hintázó-versenyen szerepelne a gyerek…Szombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
De mivel a lányomnak fontos, ezért megyek és nézem… mert muszáj 🤣🤣🤣
JC6 (Mr. Miele)
De egy táncversenyen, ahol a századik sorban ülsz a sötétben, ott elég ha tudja, hogy ott vagy.
3 hónapja
Ezzel vitatkoznék. Itt van például ez a sulikézi fesztivál. Egy kalap szar, értelme nulla. Ellenben korán kelsz, nincs büfé és nezed ahogy 500 7-8 éves kislány hogy szerencsétlenkedik 2x10 perc alatt. A hátak közepére se kívánom, legszívesebben itthon pihennék, vigye az asszony, őt az is érdekelné ha hintázó-versenyen szerepelne a gyerek…Szombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
De mivel a lányomnak fontos, ezért megyek és nézem… mert muszáj 🤣🤣🤣
3 hónapja
Komoly apák már a próbákon megunják a darabotSzombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
Őszentsége Sobri Jóska
3 hónapja
Az új adatok alapján 90 csomóval haladt a CRJ-900-as amikor nekiment a tűzoltónak. A videó alapján reális is. Ez már jobban magyarázza a dolgokat.160 km/h-val egy nagy halom vasnak, meg is látszik
Mikey
3 hónapja
Szombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.Nem értek egyet veled.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.
csebi
A lánya miatt volt ott, nem miattad.
A lányának jól esett az apja támogatása, akiről tudta, hogy ott van. Vélhetően utána meg is dícsérte a lányát, még ha nem is érdekli ez a szcéna, ez az előadás, ezt nem hozta a lánya tudomására azáltal, hogy otthonmaradt valami kamu indokkal, hanem becsületesen jelen volt, szeretetet biztosított a lányának, mert számára ő a fontos, nem te, vagy a többi szülő, aki rossznéven veszi, hogy egyébként eközben mit csinál.
Százszor jobb az efajta attitűd, hogy elfogadja a lánya választasát, és támogatja abban, ami őt ugyan nem érdekli, mintha ráerőltetné mondjuk a zongorázást vagy a karatét, mert őt az érdekli.
Az furcsa, hogy konkrétan a saját lánya párperces kis ugrabugrája se érdekli, de az, hogy egyébként mivel tölti a többórányi unalmas részt, szerintem nem igazán a mi dolgunk.
3 hónapja
Durva, a képek is, meg a videó isA new yorki La Guardián összeütközött egy leszálló CRJ-900-as és egy tűzoltóautó, egyelőre ami biztos hogy ketten meghaltak, és többen súlyosan megsérültek. Egy felszállást megszakító 737-eshez ment a tűzoltóautó, keresztezte a pályát a már majdnem taxi sebességre lelassuló repülőgép előtt.Na már van fent videó is Instagramon a balesetről... hát durva.
A képek alapján a két halott szinte biztos a két pilóta, mert teljesen eltűnt a gép eleje.
Mikey
Azt pedig megerősítették, hogy a két pilóta hunyt el.
Mikey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Az új adatok alapján 90 csomóval haladt a CRJ-900-as amikor nekiment a tűzoltónak. A videó alapján reális is. Ez már jobban magyarázza a dolgokat.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May