Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

2 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
ozibozi
Ezek a metrikák csalókák:  qubit.hu/2024/01/25/magyar-egyetemnek-nincs-eselye-bejutni-a-vilag-szaz-legjobbja-koze-de-nem-biztos-hogy-ez-baj

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
ozibozi
Tarolt. 633.

2 napja
ozibozi New York Giants 21 721
🎓 Countries With The Highest PhD Rates
📚 Slovenia — 3.6%
🔬 Switzerland — 3.0%
📖 Luxembourg — 2.0%
🏛️ United States — 1.8%
⚗️ Sweden — 1.6%
📐 Germany — 1.4%
🎓 United Kingdom — 1.3%
🧬 Australia — 1.3%
🤖 Israel — 1.3%
📜 Finland — 1.2%
🌋 Iceland — 1.2%
🎻 Austria — 1.1%
🌱 Denmark — 1.1%
🚢 Norway — 1.1%
☘️ Ireland — 1.0%
🌿 New Zealand — 1.0%
🎨 France — 0.9%
🏛️ Spain — 0.7%
🧵 Belgium — 0.7%
🔭 Czech Republic — 0.7%
⛵ Portugal — 0.7%
🏺 Slovakia — 0.7%
2 napja
ozibozi New York Giants 21 721
 www.economx.hu/belfold/2026/06/21/kihirdettek-a-vilag-legjobb-egyetemeit-a-harvard-es-az-oxford-mellett-egy-magyar-intezmeny-is-tarolt/
5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.facebook.com/share/p/1YsLtZWMpY/

Poloska vagyok.
5 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Nekem 4-5 éve nyáron volt egy két hetem amikor minden egyes reggel fél7-7 között felhívott egy Béla, hogy akkor itt van a mittudomén milyen utcában és jött akkor a garázst csinálni. Minden egyes reggel elmondtam neki, hogy ne hívjon, rossz számot keres, én nem ott lakom. Utolsó hívás alkalmával nagy lelkesen mondta, hogy akkor meghozta a sódert, hova tegye le. Mondtam neki hogy csak borítsa le nyugodtan a kocsibejáróra a kapu előtt. Utána nem keresett.
5 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
Megyek a klubba, hétfőn kezdtük a konyha-étkező-nappali felújítást - 10 év után megint.
A hàz egy romhalmaz, a körülmények spártaiak, a mesterek érkezGETnek, de eldöntöttem, hogy nem fogom szétidegelni magam.
Azóta kiderült, hogy a kamrát is szétszedik, szét kell vésni a folyosón a villanyvezetékeket, találtunk egy vak lefolyónyílást a padozatban, amit ma betonoztak le, szóval surprise motherfucker, de nem izgatott.
Mondtam a szakiknak, h oldják meg szépen sorban, kivárjuk, ő meg oldják meg szépen sorban.
6 napja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
meg is érdemled, hogy nem itt kerestél szakit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is
dugo93
Legfeljebb abbahagyod, de olyan nincs, hogy egy házfelújítás kész. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
6 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Érdekes, az én mesteremberem tudja a számom és szerintem azért nem veszi fel...

Házfelújítás, szűk határidővel --> lassan kész vagyunk, szóval lesz egy szép bejegyzésem a gyűlölködjünkbe. 😀 de talán a make loveba is

7 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
99% nem a rendőrség.
De minden ilyennél általános jótanács: kérsz egy nevet, hogy kivel beszélsz, és egy vonalas számot, amin visszahívhatod. Ezzel kizárható, hogy csalók hülyére vegyenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Kinyomtam a telefont. Le is tiltottam a számot. Feltűnő is volt hogy más számról hívott fel perc múlva valaki de hasonló korzettel. 50es számmal melar ez is gyanús volt.
KB23
50-es szám régen a digi mobilok voltak
NB2
Még most is

7 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
NB2
Amikor megbízható mesterember kontaktot kaptam és nem vette fel, írtam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
nagylaza, főpohárnok
30 éve van mobilom. Az több, mint tízezer nap. Ennyi idő alatt jut mindenre is.
Én egyébként még a mobil előtti időkben azt utáltam, amikor a vonalas csöngött teljesen elbaszott hajnali időpontokban, mert valami hülye mellétárcsázott, és azt nem lehetett némítani meg repülőmódba rakni, és azt se tudtad mielőtt felvetted, hogy egyaltalán ki hív.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért voltak olyan vezetékes telik már 25 éve is amik kiírták, tudom mer nekünk olyan volt
Kellett is mer a sok alkesz hívogatta fatert hogy mikor megy már a cefreert
Negritis, a vajda
Lehet, 25 éve már nem volt vezetékesem. 96-ban lett mobilom, 97 óta nincs vezetékesem.

7 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
nagylaza, főpohárnok
30 éve van mobilom. Az több, mint tízezer nap. Ennyi idő alatt jut mindenre is.
Én egyébként még a mobil előtti időkben azt utáltam, amikor a vonalas csöngött teljesen elbaszott hajnali időpontokban, mert valami hülye mellétárcsázott, és azt nem lehetett némítani meg repülőmódba rakni, és azt se tudtad mielőtt felvetted, hogy egyaltalán ki hív.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért voltak olyan vezetékes telik már 25 éve is amik kiírták, tudom mer nekünk olyan volt
Kellett is mer a sok alkesz hívogatta fatert hogy mikor megy már a cefreert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
nagylaza, főpohárnok
30 éve van mobilom. Az több, mint tízezer nap. Ennyi idő alatt jut mindenre is.
Én egyébként még a mobil előtti időkben azt utáltam, amikor a vonalas csöngött teljesen elbaszott hajnali időpontokban, mert valami hülye mellétárcsázott, és azt nem lehetett némítani meg repülőmódba rakni, és azt se tudtad mielőtt felvetted, hogy egyaltalán ki hív.

7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Említett nagybátyám azt hitte fűrészkereket akarnak venni, így felveszi mindenkinek.

Poloska vagyok.
7 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Őszentsége Sobri Jóska
Totál beszarás, hogy mire van időd, energiád és fantáziád.🙂
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
A kedvencem az volt, amikor hívtak az "OTP bankból", hogy kibertámadás érte a számlámat, és intézkedjünk gyorsan, ő segít. Mondom ajjaj okés, de először azonosítás. Mondom az adataimat, hogy biztos én vagyok e, ő meg mondja, hogy neki is ez van e meg, belement. Anyám neve Pelzeviczky Gizella, stimmel? Mondja stimmel. Születtem 1983. február 30. Varsó, stimmel? Mondja stimmel. Mondom szuper, így legalább tudom, hogy nem csalóval van dolgom, de még azt árulja el, hogy melyikről van szó, a forintosról, amin kétszázezer van, vagy a valutás, amin a családi örökség 12 millió dollárja. Az utóbbit választotta nagy lelkesen, és próbált segíteni belépni online, meg intézkedni, de mindig elrontottam valamit, semmi se stimmelt, nem tudtam semmit, kérdezgettem, de nem sikerült, ettől ideges lettem, kiabáltam, hogy bassza meg a szájbakúrt kurva anyját, de ez nem személyesen neki szól, csak szarjon a szájába egy viziló, de nem úgy értem, stb. de csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Egyébként nincs az OTP-nél semmilyen számlám 2006 óta.

Szerintem ez ilyen alkati dolog, valaki ráparazik az ismeretlen számra, van aki meg a lehetőséget látja benne valamire. Én az utóbbi vagyok. Régebben, amikor a meló miattmindig volt nálam diktafon még pár ilyen ellentelefonbetyárkodást fel is vettem, és edukáltam vele apámékat, vagy röhögtettem haverokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Örülök, hogy van, akinek az életformája engedi, hogy ennyi időt bele tegyen mások hülyeségébe. Mármint hülyeség alatt a scamet értem.
szaba
És vélhetően jobban megél belőle, mint a fórumon bármelyikünk.
7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
A kedvencem az volt, amikor hívtak az "OTP bankból", hogy kibertámadás érte a számlámat, és intézkedjünk gyorsan, ő segít. Mondom ajjaj okés, de először azonosítás. Mondom az adataimat, hogy biztos én vagyok e, ő meg mondja, hogy neki is ez van e meg, belement. Anyám neve Pelzeviczky Gizella, stimmel? Mondja stimmel. Születtem 1983. február 30. Varsó, stimmel? Mondja stimmel. Mondom szuper, így legalább tudom, hogy nem csalóval van dolgom, de még azt árulja el, hogy melyikről van szó, a forintosról, amin kétszázezer van, vagy a valutás, amin a családi örökség 12 millió dollárja. Az utóbbit választotta nagy lelkesen, és próbált segíteni belépni online, meg intézkedni, de mindig elrontottam valamit, semmi se stimmelt, nem tudtam semmit, kérdezgettem, de nem sikerült, ettől ideges lettem, kiabáltam, hogy bassza meg a szájbakúrt kurva anyját, de ez nem személyesen neki szól, csak szarjon a szájába egy viziló, de nem úgy értem, stb. de csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Egyébként nincs az OTP-nél semmilyen számlám 2006 óta.

Szerintem ez ilyen alkati dolog, valaki ráparazik az ismeretlen számra, van aki meg a lehetőséget látja benne valamire. Én az utóbbi vagyok. Régebben, amikor a meló miattmindig volt nálam diktafon még pár ilyen ellentelefonbetyárkodást fel is vettem, és edukáltam vele apámékat, vagy röhögtettem haverokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Örülök, hogy van, akinek az életformája engedi, hogy ennyi időt bele tegyen mások hülyeségébe. Mármint hülyeség alatt a scamet értem.
szaba
Vagy 37ezer hszt írjon egy amfocis fórumra.
Akinek se feleség, se gyerek, annak háromszor hosszabb az élete, akinek van, annak harmincszor hosszabbnak érződik.

7 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
A kedvencem az volt, amikor hívtak az "OTP bankból", hogy kibertámadás érte a számlámat, és intézkedjünk gyorsan, ő segít. Mondom ajjaj okés, de először azonosítás. Mondom az adataimat, hogy biztos én vagyok e, ő meg mondja, hogy neki is ez van e meg, belement. Anyám neve Pelzeviczky Gizella, stimmel? Mondja stimmel. Születtem 1983. február 30. Varsó, stimmel? Mondja stimmel. Mondom szuper, így legalább tudom, hogy nem csalóval van dolgom, de még azt árulja el, hogy melyikről van szó, a forintosról, amin kétszázezer van, vagy a valutás, amin a családi örökség 12 millió dollárja. Az utóbbit választotta nagy lelkesen, és próbált segíteni belépni online, meg intézkedni, de mindig elrontottam valamit, semmi se stimmelt, nem tudtam semmit, kérdezgettem, de nem sikerült, ettől ideges lettem, kiabáltam, hogy bassza meg a szájbakúrt kurva anyját, de ez nem személyesen neki szól, csak szarjon a szájába egy viziló, de nem úgy értem, stb. de csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Egyébként nincs az OTP-nél semmilyen számlám 2006 óta.

Szerintem ez ilyen alkati dolog, valaki ráparazik az ismeretlen számra, van aki meg a lehetőséget látja benne valamire. Én az utóbbi vagyok. Régebben, amikor a meló miattmindig volt nálam diktafon még pár ilyen ellentelefonbetyárkodást fel is vettem, és edukáltam vele apámékat, vagy röhögtettem haverokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Örülök, hogy van, akinek az életformája engedi, hogy ennyi időt bele tegyen mások hülyeségébe. Mármint hülyeség alatt a scamet értem.
7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Miért ne venném?
Hasznom lehet belőle, károm nem.
Az elmúlt 15 évben a hívásaim legalább negyede olyan számról jött, ami nem volt a telefonomban. Ebből volt mondjuk 30 ilyen scammer próbálkozás, ami az 1%-t se éri el.
Valamint ha rosszkor hív leteszem, ha épp ráérek, akkor meg eldiskurálok szívesen bárkivel, akár scammer, akár közvéleménykutató, valamelyik szolgáltató, vagy bárki más.

A kedvencem az volt, amikor hívtak az "OTP bankból", hogy kibertámadás érte a számlámat, és intézkedjünk gyorsan, ő segít. Mondom ajjaj okés, de először azonosítás. Mondom az adataimat, hogy biztos én vagyok e, ő meg mondja, hogy neki is ez van e meg, belement. Anyám neve Pelzeviczky Gizella, stimmel? Mondja stimmel. Születtem 1983. február 30. Varsó, stimmel? Mondja stimmel. Mondom szuper, így legalább tudom, hogy nem csalóval van dolgom, de még azt árulja el, hogy melyikről van szó, a forintosról, amin kétszázezer van, vagy a valutás, amin a családi örökség 12 millió dollárja. Az utóbbit választotta nagy lelkesen, és próbált segíteni belépni online, meg intézkedni, de mindig elrontottam valamit, semmi se stimmelt, nem tudtam semmit, kérdezgettem, de nem sikerült, ettől ideges lettem, kiabáltam, hogy bassza meg a szájbakúrt kurva anyját, de ez nem személyesen neki szól, csak szarjon a szájába egy viziló, de nem úgy értem, stb. de csak akkor baszta rám a telefont, amikor megkértem légyszi énekelje a micimackót, az mindig megnyugtat, tudja azt,hogy egynaponmikormicimackónaksemmidolganemakadt.
Egyébként nincs az OTP-nél semmilyen számlám 2006 óta.

Szerintem ez ilyen alkati dolog, valaki ráparazik az ismeretlen számra, van aki meg a lehetőséget látja benne valamire. Én az utóbbi vagyok. Régebben, amikor a meló miattmindig volt nálam diktafon még pár ilyen ellentelefonbetyárkodást fel is vettem, és edukáltam vele apámékat, vagy röhögtettem haverokat.

7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Mert a telefon a munka eszközöm is egyben. 😁
7 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.
Dzsokijuing
Képzeld el ha egy mesterember nem vesz fel idegen számokat 😊
7 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezeket a számokat miért veszitek fel?
Ismeretlen számnál, ha fontos az illetőnek, ír sms-t, hogy ki ő és mit akar.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem nagybátyám mondta, így apósa az összes spam szarra az ő telószámát adja meg, mert ő felveszi, hallgatja őket, közben megtölt 2 doboz cigit és megnézi a híreket, majd feltesz 3 full nem oda illő kérdést, erre leteszik.

Poloska vagyok.