Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
KB23
Én néha megkérdezem, hogy miért ilyen purmint a vonal, és használnak e ZX662-es jelkódoló oszcillátort, ismeri e Zórint Bélát, tőle van meg a számom, de ha nem akkor honnan ismeri, ha nem ismeri, akkor visszakapod e a fűnyírót, de tavaly 72041-es nyomtatványon ministrálltad a vámtarifát, és mennyi jár vissza, a múltheti dexion-salgó polcrendszer miatt hívott e, túl magas vagy túl nehéz, de ha nem, akkor miert selypít, és hasonló agymenések. Mintha egy random agyhalott és Besenyő Pista bácsi szerelemgyereke lenne az ember. Idővel kerül a számod mellé egy nagy X az exceljükben és elfelejtenek.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.
Őszentsége Sobri Jóska
Na ezt kipróbálom, ha újra hívnak. 😀 Épp meetingen voltam így nem tudtam felvenni, de ezt bejátszom. Köszi!
7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
KB23
Van egy metodika -hogyha ráersz-, amivel el tudod felejtetni magadat velük.
Felveszed és beszélgetsz. Kerdezgeted, beszélteted a vegtelenségig. Ez számukra nem hatékony, megy az idejük a semmire, így remélhetőleg többet nem keresnek, mert netto deficit veled beszélgetni, téged hívni.

7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
112 nem fog tudni neked erről felvilágosítást adni. Nem rendőrök hanem nyugdíjas Bözsi nénik ülnek a vonal túloldalán kb mint egy telefonközpont, segíteni nem fognak tudni.
Rendőrség amúgy sem szokott nagyon telefonon felhivni, vagy ha fel is hívnak akkor kérik hogy menjél be a feljelentés megtétele céljából. Ha nem volt ilyen akkor igen valószínű hogy kamu.
Szerintem a bankba menj be, ott biztos tudnak róla ha történt ilyen.
kapitnono
Végül a kollégák tanácsára felhívtam a 112 és bejelentettem. Kedves volt a hölgy azonnal tudta miről van szó és hogy nem én vagyok az első bejelentő. Megadtam a telefonszámokat amiről hívtak, meg a faszi nevét azonosítóját akik elvileg a kibertől hívott. Továbbította a rendőrségnek. De vicces volt, mert kérdeztem, hogy akkor keresni fognak e a rendőrségtől és mondta, hogy majd telefonon. Erre hangosan felröhögtem, de neki is leesett az ironia 😀 😀
KB23
Tök felesleges telefonszámot megadni, amiről hívtak. Az egy ilyen kreált szám. Spoofing idegenül 😊
NB2
Persze tudom, de azért hátha segít valmit már az is, hogy a körzet 50-es. De megint próbálkozott a geci, de most is maásik 50-es számról. 😀
7 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
112 nem fog tudni neked erről felvilágosítást adni. Nem rendőrök hanem nyugdíjas Bözsi nénik ülnek a vonal túloldalán kb mint egy telefonközpont, segíteni nem fognak tudni.
Rendőrség amúgy sem szokott nagyon telefonon felhivni, vagy ha fel is hívnak akkor kérik hogy menjél be a feljelentés megtétele céljából. Ha nem volt ilyen akkor igen valószínű hogy kamu.
Szerintem a bankba menj be, ott biztos tudnak róla ha történt ilyen.
kapitnono
Végül a kollégák tanácsára felhívtam a 112 és bejelentettem. Kedves volt a hölgy azonnal tudta miről van szó és hogy nem én vagyok az első bejelentő. Megadtam a telefonszámokat amiről hívtak, meg a faszi nevét azonosítóját akik elvileg a kibertől hívott. Továbbította a rendőrségnek. De vicces volt, mert kérdeztem, hogy akkor keresni fognak e a rendőrségtől és mondta, hogy majd telefonon. Erre hangosan felröhögtem, de neki is leesett az ironia 😀 😀
KB23
Tök felesleges telefonszámot megadni, amiről hívtak. Az egy ilyen kreált szám. Spoofing idegenül 😊
7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
112 nem fog tudni neked erről felvilágosítást adni. Nem rendőrök hanem nyugdíjas Bözsi nénik ülnek a vonal túloldalán kb mint egy telefonközpont, segíteni nem fognak tudni.
Rendőrség amúgy sem szokott nagyon telefonon felhivni, vagy ha fel is hívnak akkor kérik hogy menjél be a feljelentés megtétele céljából. Ha nem volt ilyen akkor igen valószínű hogy kamu.
Szerintem a bankba menj be, ott biztos tudnak róla ha történt ilyen.
kapitnono
Végül a kollégák tanácsára felhívtam a 112 és bejelentettem. Kedves volt a hölgy azonnal tudta miről van szó és hogy nem én vagyok az első bejelentő. Megadtam a telefonszámokat amiről hívtak, meg a faszi nevét azonosítóját akik elvileg a kibertől hívott. Továbbította a rendőrségnek. De vicces volt, mert kérdeztem, hogy akkor keresni fognak e a rendőrségtől és mondta, hogy majd telefonon. Erre hangosan felröhögtem, de neki is leesett az ironia 😀 😀
7 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
99% nem a rendőrség.
De minden ilyennél általános jótanács: kérsz egy nevet, hogy kivel beszélsz, és egy vonalas számot, amin visszahívhatod. Ezzel kizárható, hogy csalók hülyére vegyenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Kinyomtam a telefont. Le is tiltottam a számot. Feltűnő is volt hogy más számról hívott fel perc múlva valaki de hasonló korzettel. 50es számmal melar ez is gyanús volt.
KB23
50-es szám régen a digi mobilok voltak
7 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?
sutianap
Most a kibertol hívták, de már gyanús hogy ilyen gyorsan hívtak és furcsaltam hogy azt akarja hogy most lépjek be a netbankomba. Azt hiszem hívom a rendőrséget.
KB23
Netbankba ne lépj be, így már tuti hogy csalók. Következő az lett volna hogy tedd fel az anydesket aztán lépj be nekik, és már le is nyúlták a pénzed.
kapitnono
Most már így ha belek a mobil bankba nem tudnak hozzá nyúlni?
KB23
Nem így már beléphetsz nyugodtan, szerencsére nem igy működik.


7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?
sutianap
Most a kibertol hívták, de már gyanús hogy ilyen gyorsan hívtak és furcsaltam hogy azt akarja hogy most lépjek be a netbankomba. Azt hiszem hívom a rendőrséget.
KB23
Netbankba ne lépj be, így már tuti hogy csalók. Következő az lett volna hogy tedd fel az anydesket aztán lépj be nekik, és már le is nyúlták a pénzed.
kapitnono
Most már így ha belek a mobil bankba nem tudnak hozzá nyúlni?
7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
99% nem a rendőrség.
De minden ilyennél általános jótanács: kérsz egy nevet, hogy kivel beszélsz, és egy vonalas számot, amin visszahívhatod. Ezzel kizárható, hogy csalók hülyére vegyenek.
Őszentsége Sobri Jóska
Kinyomtam a telefont. Le is tiltottam a számot. Feltűnő is volt hogy más számról hívott fel perc múlva valaki de hasonló korzettel. 50es számmal melar ez is gyanús volt.
7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?
sutianap
Most a kibertol hívták, de már gyanús hogy ilyen gyorsan hívtak és furcsaltam hogy azt akarja hogy most lépjek be a netbankomba. Azt hiszem hívom a rendőrséget.
KB23
Netbankba ne lépj be, így már tuti hogy csalók. Következő az lett volna hogy tedd fel az anydesket aztán lépj be nekik, és már le is nyúlták a pénzed.
kapitnono
Kinyomtam a francba a telefont. Bemegyek a bankba, nem léptem be sehova azonnal kinyomtam.
7 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?
sutianap
Most a kibertol hívták, de már gyanús hogy ilyen gyorsan hívtak és furcsaltam hogy azt akarja hogy most lépjek be a netbankomba. Azt hiszem hívom a rendőrséget.
KB23
Netbankba ne lépj be, így már tuti hogy csalók. Következő az lett volna hogy tedd fel az anydesket aztán lépj be nekik, és már le is nyúlták a pénzed.


7 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
99% nem a rendőrség.
De minden ilyennél általános jótanács: kérsz egy nevet, hogy kivel beszélsz, és egy vonalas számot, amin visszahívhatod. Ezzel kizárható, hogy csalók hülyére vegyenek.

7 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
112 nem fog tudni neked erről felvilágosítást adni. Nem rendőrök hanem nyugdíjas Bözsi nénik ülnek a vonal túloldalán kb mint egy telefonközpont, segíteni nem fognak tudni.
Rendőrség amúgy sem szokott nagyon telefonon felhivni, vagy ha fel is hívnak akkor kérik hogy menjél be a feljelentés megtétele céljából. Ha nem volt ilyen akkor igen valószínű hogy kamu.
Szerintem a bankba menj be, ott biztos tudnak róla ha történt ilyen.


7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?
sutianap
Most a kibertol hívták, de már gyanús hogy ilyen gyorsan hívtak és furcsaltam hogy azt akarja hogy most lépjek be a netbankomba. Azt hiszem hívom a rendőrséget.
7 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
KB23
biztos, hogy a viharba azonosít telefonon?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
8 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...
dande2
Nekem az a furcsa hogy telefonon kerestek a rendőrök. Furcsa volt az egész. Lehet felhívom a 112 hogy a szám valós e
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
KB23
De legalább mecsinálták hogy szóltak. Egy ismerősnek 7 millájja tűnt csak úgy el a bankszamlájáról ami akkor derült ki mikor bement volna felvenni belőle.... persze kiderült hogy voltak különös levonások de a bank nem csinált semmit a levonás megakadályozására (valaki ellopta az adatokat, ès bár feltűnhetett volna a banknak hogy valami nem stimmel, tojtak rá)....azóta sincs meg a pènz...

Szerkesztette: dande2
8 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom ide írhatom-e de most hívtak, elvileg a rendőrségtől, hogy valaki egy meghatalmazással az én nevemben bement a unicreditbe felvenni egy kisebb hitelt. Néztem mint hal a szatyorban. Na már most ez mennyire real? Illetve a rendőrség csak így felhívja az embert akinek visszaélnek az adataival? Ez kicsit furcsán volt, bár semmi személyeset nem kérdezett a hölgy a telefonban, csak elmondta hogy mi történt és hogy jegyzőkönyvet vesznek fel és ezt a beszélgetést is felveszik.
8 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eight dead after US Air Force B-52 bomber crashes in California

Eight people, including two Boeing employees, have been killed after a US Air Force B-52 bomber crashed immediately after take-off from Edwards Air Force Base in southern California.

The incident occurred at 11:20 local time (19:20 GMT) on Monday while the aircraft had been on a routine test mission.


😕
Mikey
Egy Tu-22M is odalett...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Eight dead after US Air Force B-52 bomber crashes in California

Eight people, including two Boeing employees, have been killed after a US Air Force B-52 bomber crashed immediately after take-off from Edwards Air Force Base in southern California.

The incident occurred at 11:20 local time (19:20 GMT) on Monday while the aircraft had been on a routine test mission.


😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Repülőbuziknak:

zacknorb
Ki tudja beazonosítani a gépet az árnyéka alapján?
Na az az igazi repülőbuzi 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
pontosan tudod az időt és helyszínt, felmész flightradarra és violà
okosnéger.gif
Fontos_Vidra
Mondjuk én árnyék alapján írtam, de úgyserossz...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Az látszódik hogy nem widebody gép, és mivel Southwest, így bizonyosan 737-es. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 napja
ozibozi New York Giants 21 721
 qubit.hu/2026/06/15/a-pszichedelikumok-hatalmas-potenciallal-rendelkeznek-az-egesz-emberi-kultura-es-gyogyaszat-megujitasaban
Dzsokijuing
Ezer éve sem volt titok
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 qubit.hu/2026/06/15/a-pszichedelikumok-hatalmas-potenciallal-rendelkeznek-az-egesz-emberi-kultura-es-gyogyaszat-megujitasaban

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Repülőbuziknak:

zacknorb
Ki tudja beazonosítani a gépet az árnyéka alapján?
Na az az igazi repülőbuzi 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
pontosan tudod az időt és helyszínt, felmész flightradarra és violà
okosnéger.gif
Fontos_Vidra
Mondjuk én árnyék alapján írtam, de úgyserossz...