OFF topik
31 feliratkozó
2 hónapja
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Ébredj már fel, cimbora!
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
😃
JC6 (Mr. Miele)
Fontos_Vidra
2 hónapja
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
😃
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…nem biztos hogy a legjobb ötlet egyből tinderezni
😃
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…😃
2 hónapja
"Menj a Beállítások > Alkalmazások > Google Play Áruház menüpontba.nah mi volt a gond??Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágbaHa utobbi azt hogy deritem ki? 😀próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
Negritis, a vajda
Válaszd a Tárhely opciót.
Nyomj a Gyorsítótár törlése, majd az Adatok törlése (vagy Tároló ürítése) gombra. (Ez nem törli a játékaidat, csak az áruházat frissíti fel).
Ismételd meg ugyanezt a Google Play-szolgáltatások nevű alkalmazással is!
Indítsd újra a telefont, és próbáld meg most letölteni a Messengert." Ezt vegignyomtam es azota rendben van.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
nah mi volt a gond??Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágbaHa utobbi azt hogy deritem ki? 😀próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágbaHa utobbi azt hogy deritem ki? 😀próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágbaHa utobbi azt hogy deritem ki? 😀próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefononPersze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Brouwerij van de Vrij
nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀messenger app vagy böngészőből se megy?
Brouwerij van de Vrij
telefont újraindítottad?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
na, megjött életem első szerelmeslevele a szombathelyi rendőrkapitányságról 😮
2 hónapja
Kapibara kicsinálta a repülőt... meg a repülő is a kapibarát :-/ 
Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.Kranjska Gora, Szlovénia. Nem olcsó, de csalódásmentes.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Szívem szerint Montenegrot mondanám, vagy tengerpart (Kotor) vagy a hegyek, Durmitor (Zabljak) 200-ból nagyon bőven kifutná, de ezek sajnos nem férnek bele az időkeretbe.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!Claude AI egyértelműen
KB23
2 hónapja
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!igazából nincs nagy különbség köztük azon a szinten amire te használnád
KB23
talán azt mondanám a Mistral hogy európait használj
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!
2 hónapja
Ez a nekem való hely, végreGrazban jó a pszichiátriaVagy pl. Graz, 5 óra.Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.Vonattal Csehország
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
nagylaza, főpohárnok
Willie Parker
2 hónapja
Grazban jó a pszichiátriaVagy pl. Graz, 5 óra.Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.Vonattal Csehország
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
na igen, mi mávval mentünk. mikor kiderült h nincs büfé kocsi akkor kitört a pánik. a hükye haver aki szervezte az azt se tudta h van regiojet. ami amúgy olcsóbb lett volna... 😀Én többször voltam RegioJettel. Végig kell enni, meg sörözni az utat. A kávé, az á.víz meg ingyen van, ha nem a legalapabb jegyet veszed. Szvsz, teljesen korrekt. Nekem, pl. bejött...Így, Prágáig azért elég hosszú 😊max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.Vonattal Csehország
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
peach
warr_b
nagir
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Én többször voltam RegioJettel. Végig kell enni, meg sörözni az utat. A kávé, az á.víz meg ingyen van, ha nem a legalapabb jegyet veszed. Szvsz, teljesen korrekt. Nekem, pl. bejött...Így, Prágáig azért elég hosszú 😊max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.Vonattal Csehország
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
peach
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
dawyd728
4 267
Én voltam Rómában Flixbusszal. 18 óra út. Soha többet. 4 óra felett minden perce duplán fájt.. vonat>>>busz! Ha valaki kérdezné miért gondoltam, h jó ötlet lesz, hát bevallom nem számoltam előre egy 1 napos olasz légisztájkkal, de csomó lemondhatatlan program, szállás és Roma-Napoli meccsjegy nem hagyott választást..
