Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
Persze, adj csak muníciót a feleséged ügyvédjének, hogy amikor majd a gyerekek elhelyezéséről lesz szó, vagy hogy kinek a hibájából romlott meg a kapcsolat, akkor mondhassa hogy te már gőzerővel qrváztál, mialatt még házasok voltatok.

Ébredj már fel, cimbora!

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
Fontos_Vidra
Azért dugni kell. És arra a Tinder teljesen jó. Mondjuk úgy, pont arra jó.

2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
haver, i’m all about rebound. olyan szinteken, amit te el se tudsz képzelni, DE nem hiszem hogy neked ebben a pillanatban ez bármit segítene, még elterelésnek is szar lenne, mert közel se azt kapnád, amit gondolod, hogy akarsz kapni. találj valami sokkal jobb “hobbit” mint a lélektelen online randizást.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
JC6 (Mr. Miele)
nem biztos hogy a legjobb ötlet egyből tinderezni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Tinder-ről vélemény? Előfizessek? Kizárt dolognak tartom hogy valós személlyel ismerkedjek vagy normális nőt találjak…
😃
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀
Brouwerij van de Vrij
fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágba
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉
Brouwerij van de Vrij
nah mi volt a gond??
Negritis, a vajda
"Menj a Beállítások > Alkalmazások > Google Play Áruház menüpontba.
​Válaszd a Tárhely opciót.
​Nyomj a Gyorsítótár törlése, majd az Adatok törlése (vagy Tároló ürítése) gombra. (Ez nem törli a játékaidat, csak az áruházat frissíti fel).
​Ismételd meg ugyanezt a Google Play-szolgáltatások nevű alkalmazással is!
​Indítsd újra a telefont, és próbáld meg most letölteni a Messengert." Ezt vegignyomtam es azota rendben van.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀
Brouwerij van de Vrij
fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágba
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉
Brouwerij van de Vrij
nah mi volt a gond??

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀
Brouwerij van de Vrij
fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágba
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús
Negritis, a vajda
Tegnap geminivel megoldottam vegul de koszi. 😉

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀
Brouwerij van de Vrij
fingom sincs, kicsit lövöldözök én is a vakvilágba
vagyis egy tippem van de az nem biztos hogy olyan jó ötlet (factory reset)
az ugye hogy csak az az egy eszköz van kizárva elég gyanús

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra
Negritis, a vajda
Ha utobbi azt hogy deritem ki? 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.
Brouwerij van de Vrij
próbáltál több böngészőt is nézni hogy megy-e? mármint a telefonon

nincs valami adblock vagy hasonló app?
mikor volt updatelve a telefon? lehet hogy valami license járt le esetleg certificate ment gajra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?
Negritis, a vajda
Persze, volt ujrainditas. App torles es ujratelepites is. Appból nem.megy, fb-n keresztul egy masik telorol igen, a sajatomrol meg ott sem valamiert.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀
Brouwerij van de Vrij
messenger app vagy böngészőből se megy?
telefont újraindítottad?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lehalt reggelre a messengerem. azota eleg sok mindent kiprobaltunk de semmi eredmeny. (Telo ki be kapcsolas, wifi ellenorzes, mobilnet, app letorles es ujratelepites, kenyszeritett leallas, gyorsitotar torlese) memoria es hely.is van elég. Nincs otletem tobb de semennyire se ertek hozza. Valaki hozzaertonek otlet? 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
na, megjött életem első szerelmeslevele a szombathelyi rendőrkapitányságról 😮
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kapibara kicsinálta a repülőt... meg a repülő is a kapibarát :-/

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/671216182_1511089877340314_8907749467809172255_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=lzJhR4F3tjoQ7kNvwELQZRm&_nc_oc=Adq4xbyvs-8j3Cal5MAIf58UhuLE4nSgDMBlZk_kKv1Fijx6SQPhyNrtiMGQgEoJ5jM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=LyYTrpziYH4tQTaSCIkwBA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8z5ZbRZ6GnQPTBpS_xx414NtW4E6NWxEfWxVvlZz4ZBA&oe=6A3DD4FE
10.458 Aufrufe · 58 Reaktionen | WATCH || Capybara Suspected in Runway Incident Involving Trans Guyana Aircraft Milo Willi || Initial reports indicate that a Beechcraft 1900 operated by Trans Guyana Airways, registration 8R-GAQ, has been involved in a runway excursion at Eugene F. Correia International Airport (SYEC). Early information suggests the aircraft may have struck an animal on the runway, resulting in the excursion. At this stage, details remain limited, and confirmation is still pending. The Beech 1900 is a rugged and reliable aircraft widely used in regional operations, but as we know too well in Guyana, hazards such as wildlife on runways continue to pose a real and ongoing threat to safe operations. Let’s allow the facts to come in before concluding. The priority now is the safety of the crew and passengers, and a clear understanding of what occurred. More details to follow as information becomes available. | Sheriff News Network
WATCH || Capybara Suspected in Runway Incident Involving Trans Guyana Aircraft Milo Willi || Initial reports indicate that a Beechcraft 1900 operated by Trans Guyana Airways, registration 8R-GAQ,...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Kranjska Gora, Szlovénia. Nem olcsó, de csalódásmentes.

Szívem szerint Montenegrot mondanám, vagy tengerpart (Kotor) vagy a hegyek, Durmitor (Zabljak) 200-ból nagyon bőven kifutná, de ezek sajnos nem férnek bele az időkeretbe.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!
KB23
Claude AI egyértelműen

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!
KB23
igazából nincs nagy különbség köztük azon a szinten amire te használnád

talán azt mondanám a Mistral hogy európait használj

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Nem tudom hol érdemes ezt megkérdezni, de most a munkám miatt (Excel, adatbázisok, számlák kezelése) és az egyetem miatt előfizetnek valamelyik MI-re. Melyikre érdemes? Eddig a chatgpt használtam ingyenes formában, de sokan a geminit mondják hogy jobb. Köszi!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
Vagy pl. Graz, 5 óra.
nagylaza, főpohárnok
Grazban jó a pszichiátria
Willie Parker
Ez a nekem való hely, végre
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
Vagy pl. Graz, 5 óra.
nagylaza, főpohárnok
Grazban jó a pszichiátria
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.
peach
Így, Prágáig azért elég hosszú 😊
warr_b
Én többször voltam RegioJettel. Végig kell enni, meg sörözni az utat. A kávé, az á.víz meg ingyen van, ha nem a legalapabb jegyet veszed. Szvsz, teljesen korrekt. Nekem, pl. bejött...
nagir
na igen, mi mávval mentünk. mikor kiderült h nincs büfé kocsi akkor kitört a pánik. a hükye haver aki szervezte az azt se tudta h van regiojet. ami amúgy olcsóbb lett volna... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Figyu, lelép a család pénteken, vasárnap jönnek, elmennék valami gyönyörű külföldi helyre pihenni picit.
Lehet autóval 6-8 óra, vagy repülővel 1-2 óra.
Mondjuk zsé az nagyon nincs, de 200K-ból csak kijon valami, okosan, nem?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Vonattal Csehország
Negritis, a vajda
max brno-ig. prágánál azt hittem eret vágok.
peach
Így, Prágáig azért elég hosszú 😊
warr_b
Én többször voltam RegioJettel. Végig kell enni, meg sörözni az utat. A kávé, az á.víz meg ingyen van, ha nem a legalapabb jegyet veszed. Szvsz, teljesen korrekt. Nekem, pl. bejött...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
dawyd728 4 267
Én voltam Rómában Flixbusszal. 18 óra út. Soha többet. 4 óra felett minden perce duplán fájt.. vonat>>>busz!
Ha valaki kérdezné miért gondoltam, h jó ötlet lesz, hát bevallom nem számoltam előre egy 1 napos olasz légisztájkkal, de csomó lemondhatatlan program, szállás és Roma-Napoli meccsjegy nem hagyott választást..