Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A new yorki La Guardián összeütközött egy leszálló CRJ-900-as és egy tűzoltóautó, egyelőre ami biztos hogy ketten meghaltak, és többen súlyosan megsérültek. Egy felszállást megszakító 737-eshez ment a tűzoltóautó, keresztezte a pályát a már majdnem taxi sebességre lelassuló repülőgép előtt.

A képek alapján a két halott szinte biztos a két pilóta, mert teljesen eltűnt a gép eleje.
Mikey
Na már van fent videó is Instagramon a balesetről... hát durva.

Azt pedig megerősítették, hogy a két pilóta hunyt el.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
A nap (hét... hónap?) legironikusabb, filozósfikus híre: az Only Fans tulajdonosa, Leonid Radvinsky 43 éves korában elhunyt. Rákban. A világtörténelem legsikeresebb "middle man"-je (stricije), eszelős 4,7 milliárd dolláros vagyona is kevés volt hogy meghosszabbítsa az életét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy leszálló CRJ-900 ütközött a LaGuardia négyes pályáján egy másik eseményhez közlekedő tűzoltó járművel, valószínűleg a személyzet 2 tagja életét vesztette, az utasok között sérültek vannak.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/656223067_1616820172864388_2472250864961919798_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=nhhtbiwksR0Q7kNvwE1ejLw&_nc_oc=AdqMLkdyoqPpPwQGu-88o6WHQpZtZ4UNCgJaPcyKCw-FjN0cSQmNtIIDxxqDuL6Z8Sg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=jm_cp5azgWHxAvWrUI_DKA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9IyoU98QC2LafcBRzoen5sPRy5RIYwKSnx_nkK7aUy3g&oe=6A397494
Aziz Sahin on Instagram: "BREAKING: CRJ-900 Collides with Fire Truck at LaGuardia During Landing A Mitsubishi CRJ-900LR (C-GNJZ / CRJ9) was involved in a serious runway collision with a fire truck on or near Runway 4 at LaGuardia Airport (LGA) in Queens, New York, while on landing. Early reports indicate there may be fatalities, and the airport has been closed as emergency response operations are underway. Initial air traffic control audio suggests the tower may have cleared “Truck 1” and accompanying units to cross the runway at taxiway G shortly before the incident. Via @theatcapp"
7,888 likes, 197 comments - aircraftmaintenancengineer on March 22, 2026: "BREAKING: CRJ-900 Collides with Fire Truck at LaGuardia During Landing A Mitsubishi CRJ-900LR (C-GNJZ / CRJ9) was involved in a serious runway collision with a fire truck on or near Runway 4 at LaGuardia Airport (LGA) in Queens, New York, while on landing. Early reports indicate there may be fatalities, and the airport has been closed as emergency response operations are underway. Initial air traffic control audio suggests the tower may have cleared “Truck 1” and accompanying units to cross the runway at taxiway G shortly before the incident. Via @theatcapp".


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A new yorki La Guardián összeütközött egy leszálló CRJ-900-as és egy tűzoltóautó, egyelőre ami biztos hogy ketten meghaltak, és többen súlyosan megsérültek. Egy felszállást megszakító 737-eshez ment a tűzoltóautó, keresztezte a pályát a már majdnem taxi sebességre lelassuló repülőgép előtt.

A képek alapján a két halott szinte biztos a két pilóta, mert teljesen eltűnt a gép eleje.

- - -

Denverben pedig egy A350-es még éppen az utolsó pillanatban szakította meg a felszállást szélnyírás miatt, érdekes élmény lehetett 320+ km/h-s sebességről megállni. Nem gyakran csinálnak ilyet.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Szombati 'hosom' az az apuka, aki eljott az eves tancbemutatora. Ez, amugy maltai viszonylatban egesz igenyes program, tanciskola, ahova kislanyom is jar, egesz jo, jol szerepelnek nemzetkozi versenyeken, es minden evben bejut par diak nivosabb angliai suliba is.
Maga a bemutatoban van kb 30-35 tanc, ket felvonas stb. Na, fent megnevezett fater fogta, beult, es ledaralt 3-4 reszt vmi sorozatbol a telefonjan. Egy pillanatra sem nezett fel, meg akkor sem, mikor a gyereke tancolt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Afroman kálváriája az Adams megyei seriff hivatallal véget ért. Nyert, és hatalmas műsor volt! 😀
 www.youtube.com/watch?v=YwljGTQtuig

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.

Meg ez nem olyan, hogy ki volt a Watergate ügyben a szivárogtató...
Lúdas Solymi
Dehogy. Téged nem a civil énje érdekel, hanem a művész énje. De ahhoz nem kell tudnod, hogy ki ő valójában.

Ha ő nem szeretné, hogy megtudják, mert ez az ő döntése, akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Valszeg azért, mert az újságíró a hős nyomozó szerepében tetszelegne, közben meg csak egy egoista, felsőbbrendűségi mániás faszpörgettyű. "Majd én eldöntöm, hogy titokban kell-e tartani". Hát ja, kisapám, csak ezt nem a Te dolgod eldönteni.
slowmotion
Szerintem elvesz a brand ertekebol, hogy tudjuk ki o. A legenda is fontos eleme volt a Banksy-markanak, nem csak a kepek, amik amugy nem megismetelhetetlenek muveszeti/technikai oldalrol. Ezer ember tudna ilyen kepeket festeni kelet-europabol is (OV-rol es keszutl egy ugyanilyen stilusu kep a Kiraly utcaban meg vagy 10 eve). Maga a jelentestartalom, az anonimitas, a tarsadalomkritika talalkozasa terben es idoben ami ertekesse teszi. Szerintem ebbol vettek el most, tehat nekem mondjuk az volt a preferenciam, hogy maradjon anonim.

Viszont az ujsagirot sem tudom hibaztatni. Nem arrol van szo, hogy ez abuziv kapcsolat elol menekulo anyat leplez le vagy egy maffia elol eltuntetett vedett tanut, hanem egy gazdag muveszt aki a tarsadalmi diskurzusban a velemenyformalasba a kepein keresztul csatlakozott be, tehat eszkozkent hasznava minket. Akkor miert ne lehetne felfedni a szemelyazonossagat egy ujsagironak?
undisputedly
Akkor innen a fórumról is bárkinek nyilvánosságra hozható a személyazonossága, akkor is ha kéri hogy ez ne történjen meg?

"Nem arrol van szo, hogy ez abuziv kapcsolat elol menekulo anyat leplez le vagy egy maffia elol eltuntetett vedett tanut, hanem egy fórumra posztoló embert aki a tarsadalmi diskurzusban a velemenyformalasba a hozzászólásain keresztul csatlakozott be."
bobi0092
Megoszto kerdes, mindket iranyba vannak jo ervek szerintem, de itt egy olyan muveszrol beszelunk aki tudatosan utazgat a vilagban es a muveszeten at nyiltan velemenyformalo tarsadalomkritikakat tesz kozszemlere. En pl ertekelem a muveszetet, abszolut van helye es nem orulok annak, hogy felfedtek, a korabban kifejtettek miatt. Szandekosan ez a brandje, az anonimitas. Nem jofej dolog a muveszi ertekebol elvenni igy. Sajat nezopontbol, igy mar egy kicsivel kevesbe erdekes szamomra is.

Viszont megertem az oknyomozo ujsagirot is, pont az elobbiek miatt. Ha 100 milliok ismernek, latogatnak ezt a forumot es egy-egy posztnak tarsadalom- vagy muveszetformalo ereje lenne globalisan, akkor erheto lenne az ujsagirok nyomozasa.
3 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.

Meg ez nem olyan, hogy ki volt a Watergate ügyben a szivárogtató...
Lúdas Solymi
Dehogy. Téged nem a civil énje érdekel, hanem a művész énje. De ahhoz nem kell tudnod, hogy ki ő valójában.

Ha ő nem szeretné, hogy megtudják, mert ez az ő döntése, akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Valszeg azért, mert az újságíró a hős nyomozó szerepében tetszelegne, közben meg csak egy egoista, felsőbbrendűségi mániás faszpörgettyű. "Majd én eldöntöm, hogy titokban kell-e tartani". Hát ja, kisapám, csak ezt nem a Te dolgod eldönteni.
slowmotion
Szerintem elvesz a brand ertekebol, hogy tudjuk ki o. A legenda is fontos eleme volt a Banksy-markanak, nem csak a kepek, amik amugy nem megismetelhetetlenek muveszeti/technikai oldalrol. Ezer ember tudna ilyen kepeket festeni kelet-europabol is (OV-rol es keszutl egy ugyanilyen stilusu kep a Kiraly utcaban meg vagy 10 eve). Maga a jelentestartalom, az anonimitas, a tarsadalomkritika talalkozasa terben es idoben ami ertekesse teszi. Szerintem ebbol vettek el most, tehat nekem mondjuk az volt a preferenciam, hogy maradjon anonim.

Viszont az ujsagirot sem tudom hibaztatni. Nem arrol van szo, hogy ez abuziv kapcsolat elol menekulo anyat leplez le vagy egy maffia elol eltuntetett vedett tanut, hanem egy gazdag muveszt aki a tarsadalmi diskurzusban a velemenyformalasba a kepein keresztul csatlakozott be, tehat eszkozkent hasznava minket. Akkor miert ne lehetne felfedni a szemelyazonossagat egy ujsagironak?
undisputedly
Akkor innen a fórumról is bárkinek nyilvánosságra hozható a személyazonossága, akkor is ha kéri hogy ez ne történjen meg?

"Nem arrol van szo, hogy ez abuziv kapcsolat elol menekulo anyat leplez le vagy egy maffia elol eltuntetett vedett tanut, hanem egy fórumra posztoló embert aki a tarsadalmi diskurzusban a velemenyformalasba a hozzászólásain keresztul csatlakozott be."

Szerkesztette: bobi0092
3 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.

Meg ez nem olyan, hogy ki volt a Watergate ügyben a szivárogtató...
Lúdas Solymi
Dehogy. Téged nem a civil énje érdekel, hanem a művész énje. De ahhoz nem kell tudnod, hogy ki ő valójában.

Ha ő nem szeretné, hogy megtudják, mert ez az ő döntése, akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Valszeg azért, mert az újságíró a hős nyomozó szerepében tetszelegne, közben meg csak egy egoista, felsőbbrendűségi mániás faszpörgettyű. "Majd én eldöntöm, hogy titokban kell-e tartani". Hát ja, kisapám, csak ezt nem a Te dolgod eldönteni.
slowmotion
Szerintem elvesz a brand ertekebol, hogy tudjuk ki o. A legenda is fontos eleme volt a Banksy-markanak, nem csak a kepek, amik amugy nem megismetelhetetlenek muveszeti/technikai oldalrol. Ezer ember tudna ilyen kepeket festeni kelet-europabol is (OV-rol es keszutl egy ugyanilyen stilusu kep a Kiraly utcaban meg vagy 10 eve). Maga a jelentestartalom, az anonimitas, a tarsadalomkritika talalkozasa terben es idoben ami ertekesse teszi. Szerintem ebbol vettek el most, tehat nekem mondjuk az volt a preferenciam, hogy maradjon anonim.

Viszont az ujsagirot sem tudom hibaztatni. Nem arrol van szo, hogy ez abuziv kapcsolat elol menekulo anyat leplez le vagy egy maffia elol eltuntetett vedett tanut, hanem egy gazdag muveszt aki a tarsadalmi diskurzusban a velemenyformalasba a kepein keresztul csatlakozott be, tehat eszkozkent hasznava minket. Akkor miert ne lehetne felfedni a szemelyazonossagat egy ujsagironak?

Szerkesztette: undisputedly
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.

Meg ez nem olyan, hogy ki volt a Watergate ügyben a szivárogtató...
Lúdas Solymi
Dehogy. Téged nem a civil énje érdekel, hanem a művész énje. De ahhoz nem kell tudnod, hogy ki ő valójában.

Ha ő nem szeretné, hogy megtudják, mert ez az ő döntése, akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Valszeg azért, mert az újságíró a hős nyomozó szerepében tetszelegne, közben meg csak egy egoista, felsőbbrendűségi mániás faszpörgettyű. "Majd én eldöntöm, hogy titokban kell-e tartani". Hát ja, kisapám, csak ezt nem a Te dolgod eldönteni.
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.
Lúdas Solymi
Akkor miért jó tudni?!
A levezetésed szerint -és szerintem is-, semmi haszna nincs tudni, sőt, jobb nem tudni, az rejtélyesebb, plusz szeparálja az embert az alkotótól, lefokozza a legendát. De ez van.

3 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 502
 telex.hu/karakter/kultura/2026/03/13/reuters-banksy-szemelyazonossag-leleplezes
nagir
Őszentsége Sobri Jóska
Sok értelme volt a leleplezésnek, most néhány év csend és új személyazonosság következik.
Dzsokijuing
Viszont ha egy ismert személy, akkor már nem tud olyan könnyen elbújni.
Amúgy azon kívül, hogy beazonosítják a művészt (művészeket, hisz lehetnek többen is) és emiatt minden tárgy amit birtokoltak, készítettek, értéke felmegy, mi egyebet ad hozzá az egészhez?

Így meg tudják majd bírságolni? Vagy meg tudják kérdezni, hogy mit ábrázol az alkotása?

Persze, amúgy jó tudni, hogy ki a valódi művész, ugyanúgy mint a Daft Punk esetében, de számomra nem ad hozzá semmit és nem vesz el belőle. Illetve utóbbi nem feltétlenül igaz, hogyha az adott művészről kiderülnek negatív dolgok, de ez meg már másik irány.

Meg ez nem olyan, hogy ki volt a Watergate ügyben a szivárogtató...

Szerkesztette: Lúdas Solymi
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 telex.hu/karakter/kultura/2026/03/13/reuters-banksy-szemelyazonossag-leleplezes
nagir

Őszentsége Sobri Jóska
Sok értelme volt a leleplezésnek, most néhány év csend és új személyazonosság következik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 telex.hu/karakter/kultura/2026/03/13/reuters-banksy-szemelyazonossag-leleplezes
nagir

3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
 telex.hu/karakter/kultura/2026/03/13/reuters-banksy-szemelyazonossag-leleplezes



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Rádió 1-en épp az autofágiáról beszélnek. Aki nem ismeri és szeretne egy nagyon egészséges dolgot megismerni, az hallgasson bele.

Én annak idején egy Bazska videó alapján ismertem meg. Mostanában kissé eltávolodtam tőle, de jó lenne visszatérni hozzá.
dugo93
A böjt jó.
3 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Rádió 1-en épp az autofágiáról beszélnek. Aki nem ismeri és szeretne egy nagyon egészséges dolgot megismerni, az hallgasson bele.

Én annak idején egy Bazska videó alapján ismertem meg. Mostanában kissé eltávolodtam tőle, de jó lenne visszatérni hozzá.

3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ha valakinek Apple vagy Samsung telefonnal van problémája, akkor kérdezzen nyugodtan. Ugyan már napi szinten nem szerelek, mert átmentem inkább a beszerzési osztályra, de azért még emlékszem a dolgokra.
Sebii
Mindkettő van, nekem azt intézd el, hogy megmaradjon mindkettő, elérhető legyek, de mégse kelljen sose használnom. Tenkeskapitáya.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Vitézy tegnap megosztotta az embereket a posztjával, amiben azt taglalta (nem túlzottan blőrözött képpel), hogy a hétfői villamosbaleset nyomait nem megfelelően takarították el, merthogy a véres homok még mindig ott figyel a Bartókon, a villamossínek meg a zebra mellett.

Na, történt változás - a homokot feltakarították, az aszfalton már csak az a négyzetméternyi rózsaszínes folt emlékeztet a két nappal azelőtti balesetre, mert azt nem mosták fel.
slowmotion
en masfel ev utan is latom a verfoltot, amit kislanyom feje hagyott a Verhalom jatszoteren mikor atesett a keritesen ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Vitézy tegnap megosztotta az embereket a posztjával, amiben azt taglalta (nem túlzottan blőrözött képpel), hogy a hétfői villamosbaleset nyomait nem megfelelően takarították el, merthogy a véres homok még mindig ott figyel a Bartókon, a villamossínek meg a zebra mellett.

Na, történt változás - a homokot feltakarították, az aszfalton már csak az a négyzetméternyi rózsaszínes folt emlékeztet a két nappal azelőtti balesetre, mert azt nem mosták fel.

Szerkesztette: slowmotion
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Ha valakinek Apple vagy Samsung telefonnal van problémája, akkor kérdezzen nyugodtan. Ugyan már napi szinten nem szerelek, mert átmentem inkább a beszerzési osztályra, de azért még emlékszem a dolgokra.
3 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik?
peach
Topic szerintem már van elég, talán a kérdezz bármirőlt lehetne erre a célra kinevezni, bár részben szerintem eddig is így működött. Engem az NCAA mellett repülőtéri dolgokkal (becsekkolás, elhagyott poggyász, stb.) kapcsolatban találhattok meg 😉
r.baggio
például olyasmire gondoltam, hogy én most tavasszal terasz projektben vagyok. kerestem ácsot, elvileg meg van ki fogja kivitelezni. de pl ha lenne egy ilyen topic, akkor lehet valaki foglalkozik ilyesmivel a fórumról és ha lokalizációban is stimmel, akkor éppen ő is csinálhatná a tetőmet 😊 vagy az ismerős, sógor, koma jó barát háromszögből valaki.
jómagam pl épületgépészettel foglalkozom ( fűtés - víz - gáz stb ) és többen is írták mostanában, hogy házfelújítás - építés közben vannak. tudtam volna segíteni, akár távolról is, biztos vagyok benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 hónapja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik?
peach
Topic szerintem már van elég, talán a kérdezz bármirőlt lehetne erre a célra kinevezni, bár részben szerintem eddig is így működött. Engem az NCAA mellett repülőtéri dolgokkal (becsekkolás, elhagyott poggyász, stb.) kapcsolatban találhattok meg 😉
r.baggio
Húú, ez jó dolog, mert nővérem havi kétszer repül oda-vissza folyamatosan a munkahelyről meg haza Norvégiából. Párszor már elveszett a csomagja. Bár ő már elég rutinos, és tudja mit kell mondani, és bizonyítani, ha elveszik egy csomag. Ha érted mire gondolok....
Majd kérdezlek ezzel kapcsolatban ha van valami. Persze ha nem baj.

Anno én is dolgoztam 2B terminálon mint határőr. Szerettem, csak váltottam más beosztásra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
3 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik?
peach
Topic szerintem már van elég, talán a kérdezz bármirőlt lehetne erre a célra kinevezni, bár részben szerintem eddig is így működött. Engem az NCAA mellett repülőtéri dolgokkal (becsekkolás, elhagyott poggyász, stb.) kapcsolatban találhattok meg 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
a bonyhádi munkavédelmi boltban lehet kapni CE minősített antivibrációs (rezgéscsillapító) kesztyűt. 😊
Jan
Olyat mi is forgalmazunk
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
áthoztam ide.

az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik? illetve aki valamilyen boltot/szakit/megoldást keres valamire az kérdezhet ott bátran. hátha így is tudnánk segíteni egymásnak, illetve a pénz legalább a fórum belül maradna/vándorolna egymas között idegenek helyett 😀
peach
Én a napnál vagyok fűtő, úgyhogy ha valakit gazolásra, fűnyírásra meg hasonlókra utasított a zasszony hétvégére; várom a vesztegetési ajánlatokat. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "