Hendrix

- Utoljára láttuk
- 26 napja
- Regisztrált
- több mint 12 éve
- Fórum hozzászólások
- 975

Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
5 hónapja
Hendrix
975
youtu.be/3g1QtN-aiaUDöbbenetesek ezek a statok…Így nehéz jó eredményt elérni hogy konkrétan -1 ember a QB a csapatban. Nem tudom milyen tervek vannak de ha épeszű emberek a csapat vezetői nem bohóckodnak tovább Mayfieldel.
csávó elemzi Baker statjait. Nem videózik, csak a statokat (amit DePo-ék is erősen nézegetnek valszeg)
- kevésbé clutch, mint az egyik legkevésbé clutch QB, Cousins. Döntetlen v. vesztes állásnál a 4. negyedben, 4 perccel a vége előtt alig 50%-kal passzol, -3 TD/INT ratio. Tehát konkrétan árt a csapatnak, mint használ.
- rossz dobások aránya folyamatosan növekszik. Idén 3. legrosszabb volt a ligában, de sosem volt 16.-nál jobb
- nyomás rajta mindig liga közepe v. alja volt, tehát a falra nem lehet fogni semmit, sackekben viszont közel sem utolsó
- total QBR alapján minden második meccse horribilisen rossz. PFF statok ugyanezt mondják, meccsei felén backup v. replacable szinten játszott, ami a két legrosszabb kategória. Amikor hozott egy átlagos, v. kicsit jobb szintet, nyertünk.
Joey Tribbiani
Beckhamet amúgy lehet nem kellett volna elküldeni. Jó volt ő, csak rossz poszton játszott.
.@obj completes a 40-yard pass to @thereal_cam3!! No, that is not a typo.
— Los Angeles Rams (@RamsNFL) January 18, 2022
📺 @ESPNNFL pic.twitter.com/feS9pX9U2y
Szerkesztette: Hendrix

6 hónapja
Hendrix
975
Nem tudom megérteni hogy ezt a meccset így ebben a formában miért kellett megrendezni.Nevetséges hogy kb. utcáról összeszedett emberekkel meg a cserék cseréjével kell kiállni egy fontos tétmeccsre…
Nem arról volt szó hogy a vakcina a szent grál, ha az megvan akkor mehet minden tovább? Tudtommal mindenki megkapta a vakcinát, tünetmentes profi sportolók ülnek otthon…

7 hónapja
Hendrix
975
Szerintem amennyiben elérhető lesz egy Rodgers/ Wilson/Watson (ha nem csukják le) azonnal lépni kell. Ezt a csapatot ebben a formában nem sokáig lehet együtt tartani, ki kell maxolni a lehetőségeket.A pénzügyi lehetőségekkel mondjuk nem vagyok képben, egyáltalán mennyi pénz van egy QB-ra?
Szerkesztette: Hendrix

7 hónapja
Hendrix
975
Általánosságban kérdeztem, de értelek, kösz a választ.Egyébként az honnan ered hogy Beckham személyiségével van probléma? Tudtommal az elmúlt 1-2 évben semmi botránya nem volt. A nyarat végig dolgozta, fizikálisan csúcsformában tért vissza, edzést sem hagyott ki.Ilyen értelemben nincs/nem volt probléma a személyiségével.
Egy idő után engem is felbaszna ha nem passzolnának felém, vagy hogy a QB alá/fölé/mellé dobálja a labdákat. Nem azt mondom hogy szent ember mert nyilván voltak hibái, dropjai. De van egy olyan érzésem hogy ebben a sztoriban nem csak ő hibás. Egyszerűen ebben a rendszerben ő nem működött, van ilyen.
Mindenestre most kivették a féket a csapatból, itt az ideje Mayfieldnek előlépni.
Hendrix
Arra gondoltam, hogy OBJ egy sztár alkat, aki a középpontban akar lenni. Ennek nem kedvez, hogy ebben a rendszerben nincs fókuszban a WR játék, így nem tud sztárként kiteljesedni.
ktms
Azért merült fel bennem ez a kérdés mert kint is van egy olyan narratíva hogy Beckham szar arc, rombol, hátráltat. De érdekes módon én erről semmi konkrétat nem olvastam hogy ez miben nyilvánul meg. Myles Garrett, Jarvis Landry vagy az újonc Anthony Schwartz is méltatta, utóbbi külön megköszönte a segítségét. Nyilván nem egy beszari, szolid karakter, ahol megjelenik ott észreveszik, de hogy van aki kb. úgy adja elő mintha Beckham miatt állna jelenleg csoport utolsó helyen a Browns azt nonszensznek érzem.

8 hónapja
Hendrix
975
Egyébként az honnan ered hogy Beckham személyiségével van probléma? Tudtommal az elmúlt 1-2 évben semmi botránya nem volt. A nyarat végig dolgozta, fizikálisan csúcsformában tért vissza, edzést sem hagyott ki.Egy idő után engem is felbaszna ha nem passzolnának felém, vagy hogy a QB alá/fölé/mellé dobálja a labdákat. Nem azt mondom hogy szent ember mert nyilván voltak hibái, dropjai. De van egy olyan érzésem hogy ebben a sztoriban nem csak ő hibás. Egyszerűen ebben a rendszerben ő nem működött, van ilyen.
Mindenestre most kivették a féket a csapatból, itt az ideje Mayfieldnek előlépni.

8 hónapja
Hendrix
975
Beckhamet én valahogy az első pillanattól “táj idegennek” éreztem itt. Vagy nem jól használják/nem passzolnak felé, vagy sérült, vagy neki nem megy a játék…Szerintem jót fog tenni a környezetváltozás, aztán eldől hogy lefőtt a kávé vagy még mindig tud elit szinten játszani.Azt mondjuk nem értem hogy miért nem lehetett elcserélni, így gyakorlatilag a semmiért lelép.

9 hónapja
Hendrix
975
Úgy látom az a baj hogy Mayfield nem elit QB. Egyszerűen nincs meg benne a gyilkos ösztön, az az igazi game changer mentalitás. Túl dobja/alul dobja/nem látja meg/nem futja meg, főleg éles szituációkban.Hatalmas szerencséje hogy két ilyen ütőképes futó van mellette és egy olyan védelem ami képes meccset nyerni ha nagyon kell.
Tehetség alapján ez egy elit, kurvaerős csapat, de ha ő nem lép szintet akkor komoly sikereket nem fognak elérni a playoffban. Idén elválik a szar a víztől, komoly lét nem adnék neki egyelőre.

több mint 1 éve
Hendrix
975
Montecristo no. 2/4 szerintem tökéletes kezdetnek.Aztán Romeo Julieta, Arturo Fuente, Padron, Partagas, Davidoff igazából ezen belül akármit választhatsz nem fogsz csalódni, de ez nagyon egyéni, ki kell tapasztalni.
Humidort nem vennék egyelőre én se, viszont ha nagyon akarsz egy teljesen egy alap szett tökéletesen megteszi.
(Én is így kezdtem aztán lett ST Dupont gyújtó meg kristály hamutartó 😀)
Szerkesztette: Hendrix

több mint 1 éve
Hendrix
975
Én nem rendelgetni akarok alapvetően, hanem bemenni és választani.Azt azért nem mondanám, a trafikokban jóformán nem tudsz olyan szivart kérni, ami van a világban de idehaza nem árulják, vagy ahhoz nagyon extrémet kell kérni vagy a trafikos balfasz 😊 Lehet, hogy kell 1-2 nap nekik a beszerzéshez de én még nem tudtam olyat kérni amit ne hozattak volna. Megéztem a NAV honlapján, 700-féle szivar van forgalomban, aki ebből nem tud választani az megérdemli 😀 😀Annyi minden került elő mint hobbi mostanában itt a fórumon, így rákérdezek h van rajtam kívül még olyan "sznob" aki szokott volt alkalmanként szivarozni? 😊Igen, viszont sajnos itthon a piac jóformán halott.
empty taxi
Hendrix
Ami tény, hogy a 2012 előtti időszakban sokkal pörgősebb whisky&szivar tásaságok, klubbok voltak - én is tagja voltam 1-2-nek - de ezek vagy megszűntek, vagy nagyon-nagyon ritkák lettek - vagy én nem tudok róla - ami nem csoda a dohányzás beltéri szigorítása miatt.
MC12
Szaküzlet konkrétan egy van az országban, a belvárosban a Cigar Tower az nem rossz, aztán ennyi.
Azon jót mulattam hogy néha még anno bementem egy-egy dohányboltba, szivart szeretnék vásárolni...Elém basznak mindenféle sokadrangú szart, az hogy humidor, páratartalom...azt se tudják miről beszélsz.
Ami még ennél is zavaróbb hogy tripla annyiba kerül itthon mint mondjuk az USA-ban. Éppen ezért én csak reptéren vagy kint vásárolok. Egy Montecristot megkapsz 10 dollárért, itt meg a triplája és szakszerűen még tárolni se tudják, bohócok...

Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 2 éve
Hendrix
975
Ez milyen kibaszott szomoru azert...Most vegre lett volna idejuk a csaladjukra, segiteni a gyerekeiknek mind a sportban mind a maganeletben, aztan varatlanul lefo a kave.Spencer Dinwiddie, a Nets sztárja önmaga mondott le a 8-as számáról, ezentúl 26-osban játszik.O'Neal.
Szép gesztus.
Megdöbbentő amúgy, hogy csak 2019ben mennyi óriási egyéniséget veszített el a világ /ország, de egyik se érintett meg annyira engem, mint most Kobe. Nyilván a kislánya miatt is, de amúgy is... Mindezt úgy, hogy nem is voltam egy percig se a fanja Bulls és Jordan szurkolóként, még a játéka se állt közel hozzám, sokkal jobban szerettem Shaqet abban a Lakersben is. Persze ott még O'Neil volt a sztár.
De ez most nagyon érződik, hogy felrázta a világot, az egyik volt a legnagyobb sportlegendák közül, Federer, Schumacher, Woods, Jordan, stb státuszban volt.
Chargers LT
és pont azok gondolkoztam, hogy Schumacher majdnem ugyanilyen értelmetlenül maradt ott a hegyekben. (bár lehet, hogy zöldségként élni sem a legjobb dolog)
slowmotion
Egy ismerosom LA-ben el, szallodaban dolgozik. Gyakran megfordulnak naluk sztarok, szokott meselni torteneteket. Tegnap beszeltunk, mondja hogy egyik alkalommal Kobe is megjelent a csaladjaval. Medencenel vannak, majd kis ido elteltevel odalepett hozza Kobe, atnyujtott neki egy Fiji vizet, mondvan latja hogy sokat dolgozik, igya meg, vigyazzon magara. Nagyon normalis volt allitolag, semmi fejjatszas, sztarallurok.
Nyilvan ez nem jelent semmit, csak erdekessegkepp mejegyeztem.

több mint 6 éve
Hendrix
975
Óriási élmény volt, mondjuk egy idő után a világomról nem tudtam, de ez ilyen

több mint 1 éve
Hendrix
975
Ezt az oldalt erdemes elmenteni a kedvencek koze, az osszes NFL meccshez mindig lesz 1080p stream. Tavaly az egesz szezont igy neztem, kivalo.home.nflbite.com/

több mint 3 éve
Hendrix
975
Engem amúgy a pénzügyi alapismeretek hiánya zavar leginkább. Ha nem tudod a Himnuszt attól semmi bajod nem lesz, de ha rossz hitelt veszel fel az egész életed rámehet.

több mint 8 éve
Hendrix
975
Naivitás abban bízni, hogy a Fidesz fejlődést mutat majd?szaba
Szerintem nem.
James007


több mint 1 éve
Hendrix
975
Az minimum erdekes hogy anno Kaepernicket majdnem keresztre feszitettek emiatt, most meg lassan az van kinezve aki nem igy cselekszik. Kepmutato bohocok.

több mint 2 éve
Hendrix
975
vegem 😀😀😀DDWHO DID THIS??? 😭😭😭😭 pic.twitter.com/hlz75J4vEx
— January ⚡☀🇵🇭 (@valleyboys1201) March 2, 2020
