Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

7 perce
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Draftoltak egy újoncot is, aki abszolút Luka meg AR kompatibilis. A védekezést kellene rendezni, ott vannak lukak rendesen. Előre nem lesz gond az szinte biztos. 2 év alatt csak összerakják már a rostert végre.
topin
James meg mindig kerdojel, de ar-ertek aranyban en nem gondolnam, hogy o megerne nekem 50 milliot. Rendbe kene tenni a csapatot, de mondjuk az o helyere en gondolkodnek egy sztar elhozasaban. Legyen az Brown, ha mondjuk a Celtics el akarna passzolni, vagy barki mas.. de hiaba jonne vissza James, akkor is boven keves lenne a jelenlegi roster. Siman elengednem ot, az o fizetese meg lefedne egy masik sztaret. Ideje lenne ujjaepiteni a csapatot nelkule, es meg addig, amig Doncic a prime-jaban van.

11 órája
topin New England Patriots 2 390
Draftoltak egy újoncot is, aki abszolút Luka meg AR kompatibilis. A védekezést kellene rendezni, ott vannak lukak rendesen. Előre nem lesz gond az szinte biztos. 2 év alatt csak összerakják már a rostert végre.
13 órája
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Breaking: Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell @shamscharania.

Reaves lands the richest contract for an undrafted player in NBA history.
KeyG
szuper hír, én örülök ennek
tudom nem sokra tartja a fórum AR-t itt, de zseni a fickó
topin
sztem kurvajó játékos, de nem biztos hogy ér maxot, főleg nem Dönci mellé
Negritis, a vajda
Ne viccelj 41 misi a mostani NBA-ben? Ha annyira jó mit sokan hisznek ennyit ér. Ha fejlődik akkor pláne.
15 órája
remontada San Francisco 49ers 1 588
Breaking: Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell @shamscharania.

Reaves lands the richest contract for an undrafted player in NBA history.
KeyG
A fehér Harden a playoffban
15 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 973 — The Mathematician
Breaking: Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell @shamscharania.

Reaves lands the richest contract for an undrafted player in NBA history.
KeyG
szuper hír, én örülök ennek
tudom nem sokra tartja a fórum AR-t itt, de zseni a fickó
topin
sztem kurvajó játékos, de nem biztos hogy ér maxot, főleg nem Dönci mellé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
16 órája
topin New England Patriots 2 390
Breaking: Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell @shamscharania.

Reaves lands the richest contract for an undrafted player in NBA history.
KeyG
szuper hír, én örülök ennek
tudom nem sokra tartja a fórum AR-t itt, de zseni a fickó
17 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Breaking: Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell @shamscharania.

Reaves lands the richest contract for an undrafted player in NBA history.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
23 órája
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi meglepetes nem tortent a drafton. Pedig nagyon toltak a smokescreeneket az elso negy kapcsan, hogy Peterson lesz az 1/1, nem Dybantsa, Wilson meg az upside miatt beelozheti Boozert.

1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk ez tok mellekes, es ertem, hogy Bostonban ki mellett dontottek, de Brown szerintem egyaltalan nem rosszabb jatekos, mint Tatum. Sot... Tehat en szemely szerint nem azt gondolom hibanak, hogy a Bostonnal robbantanak es mennek Giannisert, hanem azt, hogy kiben latjak a franchise playert es ki erinthetetlen a ketto kozul. De mindegy ez az o dolguk. Mivel en viszont nem gondolom rosszabbnak Brownt Tatumnal, igy azert ezt jo bulinak gondolom a Buckstol, mert egy baromi jo jatekost kapnak, es ha meg melle jonne mas jatekos + pickek is, eleg jol jarnanak. Nagyobb ertek lenne ez igy, amit a Miami szerintem Adebayo nelkul eleg nehezen tudna matchelni.
Stez
Tatum jobb védő, jobb támadó, jobb a felépítése, másfél évvel fiatalabb. Két problémám van vele, hogy nem támadja a gyűrűt úgy mint Brown. IViszont emiatt sokkal jobb fit szerintem Giannis mellé.
A másik meg az ostoba döntéshozásai a meccs végén, de ez is javulhatna Giannissal.

Ui.: nem szeretem Tatumot, de azért, hogy jobb lenne Brown azt semmilyen statisztikával nem tudnám alátamasztani.
Toca
Szerintem Brown jobb on ball defender, es jobb scorer is. Komplettebb Tatum, jobb kintrol, de ahogy mondtad, Brown jobb donteshozo. Es amikor kellett, Brown lett a finale MVP, a hatara tudta venni a csapatat. Amugy szerintem labdabiztosabb is, es egyszeruen agresszivabb, celra torobben jatszik, Tatumnal es sokszor hianyoltam ezt a gyilkos mentalitast. Szerintem jobb leader, mint Tatum, de ez csak az en velemenyem.
Stez
Brown biztos hogy nem jobb scorer.
Betörésekből és középtávoliakból él, abszolút nem hatékony és nem a modern kosárlabdához illik a támadójátéka.
Playmakingben és labdavezetésben is bőven le van maradva Tatumtól.

Védekezése szerintem elit és a vezetői képességében is lehet sokkal jobb mint Tatum, de összeségében biztos, hogy nem.

Szerintem hiba lenne elcserélni, inkább köréjük és a fiatalok köré kéne építeni a csapatot, de pénzügyileg lehet ez egy elkerülhetetlen lépés. Amit a Bucks kért az irreális volt (ha lehet hinni a pletykáknak), örülök hogy ezt nem léptek meg.
ZERO_L
2 first pick + Brown szerintem reális.
Viszont újjáépitéshez nem jó.
1 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Just in: Minnesota is sending Julius Randle and the No. 28 pick in the NBA Draft to the Brooklyn Nets in a three-team trade that sends Nic Claxton to the Chicago Bulls, sources tell ESPN. The Timberwolves will acquire Brooklyn’s No. 33 pick for Randle and No. 28.
KeyG
egyszer majd nem artana beszelni Connelly asset menedzseleserol.
nem vagyok benne biztos, hogy sokkal hatrebb lennenk nelkule. meg ha meg lehet indokolni minden egyes cseret az adott pillanatban, de jelenleg ez nagyon nem nez ki jol.
van kb 5 bevetheto NBA jatekos a keretben szezonkezdesre. van egy 33 millas trade exception, amit nem fogunk tudni felhasznalni, mert mar semmilyen ertek nem maradt, amit cserebe be lehetne vonni. szoval kiraly.
jovo szezonban a POert is izzadni fogunk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 napja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk ez tok mellekes, es ertem, hogy Bostonban ki mellett dontottek, de Brown szerintem egyaltalan nem rosszabb jatekos, mint Tatum. Sot... Tehat en szemely szerint nem azt gondolom hibanak, hogy a Bostonnal robbantanak es mennek Giannisert, hanem azt, hogy kiben latjak a franchise playert es ki erinthetetlen a ketto kozul. De mindegy ez az o dolguk. Mivel en viszont nem gondolom rosszabbnak Brownt Tatumnal, igy azert ezt jo bulinak gondolom a Buckstol, mert egy baromi jo jatekost kapnak, es ha meg melle jonne mas jatekos + pickek is, eleg jol jarnanak. Nagyobb ertek lenne ez igy, amit a Miami szerintem Adebayo nelkul eleg nehezen tudna matchelni.
Stez
Tatum jobb védő, jobb támadó, jobb a felépítése, másfél évvel fiatalabb. Két problémám van vele, hogy nem támadja a gyűrűt úgy mint Brown. IViszont emiatt sokkal jobb fit szerintem Giannis mellé.
A másik meg az ostoba döntéshozásai a meccs végén, de ez is javulhatna Giannissal.

Ui.: nem szeretem Tatumot, de azért, hogy jobb lenne Brown azt semmilyen statisztikával nem tudnám alátamasztani.
Toca
Szerintem Brown jobb on ball defender, es jobb scorer is. Komplettebb Tatum, jobb kintrol, de ahogy mondtad, Brown jobb donteshozo. Es amikor kellett, Brown lett a finale MVP, a hatara tudta venni a csapatat. Amugy szerintem labdabiztosabb is, es egyszeruen agresszivabb, celra torobben jatszik, Tatumnal es sokszor hianyoltam ezt a gyilkos mentalitast. Szerintem jobb leader, mint Tatum, de ez csak az en velemenyem.
Stez
Brown biztos hogy nem jobb scorer.
Betörésekből és középtávoliakból él, abszolút nem hatékony és nem a modern kosárlabdához illik a támadójátéka.
Playmakingben és labdavezetésben is bőven le van maradva Tatumtól.

Védekezése szerintem elit és a vezetői képességében is lehet sokkal jobb mint Tatum, de összeségében biztos, hogy nem.

Szerintem hiba lenne elcserélni, inkább köréjük és a fiatalok köré kéne építeni a csapatot, de pénzügyileg lehet ez egy elkerülhetetlen lépés. Amit a Bucks kért az irreális volt (ha lehet hinni a pletykáknak), örülök hogy ezt nem léptek meg.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
1 napja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849
Na a Spurs szerzett két nagy bengát Wemby mellé verekedni. Így kell ezt!

1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Bazska a Giannis cseréről.
 youtu.be/A6ID7tVIKvo?si=egTuaUWLWW0SjBO-
iktriad
Azért nem lett egy mélyelemzés. 😀
1 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bazska a Giannis cseréről.
 youtu.be/A6ID7tVIKvo?si=egTuaUWLWW0SjBO-
1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy hogyan képzelik el Heatnél a következő éveket.
Én akárhogyan nézem ez csak katasztróafálisan sülhet el.
Toca
Hof edző mellé hoztak egy Hof játékost, szerintem senki extrát nem áldoztak fel. Azért közel sem egy Wemby, Ant, Flagg féle kalibert dobtak itt be. Plussz Miami sokkal vonzóbb célállomás mint Milwaukee.
FLZOLI
Meglátjuk mit hoz a nyár, meg, hogy Giannis teste, hogy bírja ennyi idősen.

Az ár amúgy nem nagy, lépni kellett a posványból, de tovabbra se bízok Rileyban. De lepjen meg.

Az mondjuk igaz, hogy Butler-Bam mellé is felhúzott Spo egy elit csapatot csőcselékből, szóval Giannis mellé is feltudhat. Csak nem biztos, hogy mostani keleten az eleg.
1 napja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Free agent guard Ayo Dosunmu intends to sign a five-year, $112 million contract to return to the Minnesota Timberwolves, with a player option in the fifth season, sources tell ESPN. Timberwolves made it a major priority to lock in Dosunmu after his tremendous postseason.
KeyG
Ez király deal, főleg hogy sikerült Randlet is eladni. Az Ant, Ayo, McDaniels trió jo alap

1 napja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy hogyan képzelik el Heatnél a következő éveket.
Én akárhogyan nézem ez csak katasztróafálisan sülhet el.
Toca
Hof edző mellé hoztak egy Hof játékost, szerintem senki extrát nem áldoztak fel. Azért közel sem egy Wemby, Ant, Flagg féle kalibert dobtak itt be. Plussz Miami sokkal vonzóbb célállomás mint Milwaukee.

1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy hogyan képzelik el Heatnél a következő éveket.
Én akárhogyan nézem ez csak katasztróafálisan sülhet el.
1 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Yes yes yes ezt megúsztuk 🤗😂😂 kösz Heat 💪 akkor is ha ebből nem lesz újabb gyűrű. S remèlem ezzel megnyugszik a Brown trade törtènet. Megmutatta ez a csapat hogy elèg lehet ez a bajnoki címhez egy kèt puzzle db kell ès újra ott lehetünk. Go Celtics!!!!

Egyébként a Miami Sportlestraban bízhat. Ha ő nem hozza ki Giannisból akkor más is nehezen.
dande2
Amúgy vicces, hogy egy antivaxxer, antiszemita srác Neked szimpatikusabb, mint Giannis, akinek az a bűne, hogy a nem nyilvánosan (a csapat érdekében) cserét kért sok-sok év kivárás után, majd a Bucks vezetősége lejáratta.
Jughead
Én még odatenném a komoly negatívumok mellé, hogy múltkor pótdíjat kellett fizetnie Ryanairen 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Kerdes, ezek utan Brown akar e maradni, leven amilyen egoista a liga java, latom, hogy megsertodik a Bostonra. Valahol tegnap mintha emlitettek volna olyasmit is, hogy Brownt igyis ugyis elpasszolja a Boston, csak mindenki biztosra vette, hogy Giannisert fog menni. De fel fullel hallottam csak, nem tudom, mennyire volt valid info.
Stez
Brown milyen poszton játszik? A Mavsbe nem lenne jó Flagg mellé?
Cowboykarcsi90
Bam Brown cserével amúgy mindkét csapat jól járna
FLZOLI
Nem tud mit adni mar a Heat mellé.
1 napja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kerdes, ezek utan Brown akar e maradni, leven amilyen egoista a liga java, latom, hogy megsertodik a Bostonra. Valahol tegnap mintha emlitettek volna olyasmit is, hogy Brownt igyis ugyis elpasszolja a Boston, csak mindenki biztosra vette, hogy Giannisert fog menni. De fel fullel hallottam csak, nem tudom, mennyire volt valid info.
Stez
Brown milyen poszton játszik? A Mavsbe nem lenne jó Flagg mellé?
Cowboykarcsi90
Bam Brown cserével amúgy mindkét csapat jól járna

2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 973 — The Mathematician
Kerdes, ezek utan Brown akar e maradni, leven amilyen egoista a liga java, latom, hogy megsertodik a Bostonra. Valahol tegnap mintha emlitettek volna olyasmit is, hogy Brownt igyis ugyis elpasszolja a Boston, csak mindenki biztosra vette, hogy Giannisert fog menni. De fel fullel hallottam csak, nem tudom, mennyire volt valid info.
Stez
Brown milyen poszton játszik? A Mavsbe nem lenne jó Flagg mellé?
Cowboykarcsi90
Wing

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Kerdes, ezek utan Brown akar e maradni, leven amilyen egoista a liga java, latom, hogy megsertodik a Bostonra. Valahol tegnap mintha emlitettek volna olyasmit is, hogy Brownt igyis ugyis elpasszolja a Boston, csak mindenki biztosra vette, hogy Giannisert fog menni. De fel fullel hallottam csak, nem tudom, mennyire volt valid info.
Stez
Brown milyen poszton játszik? A Mavsbe nem lenne jó Flagg mellé?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
2 napja
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Kerdes, ezek utan Brown akar e maradni, leven amilyen egoista a liga java, latom, hogy megsertodik a Bostonra. Valahol tegnap mintha emlitettek volna olyasmit is, hogy Brownt igyis ugyis elpasszolja a Boston, csak mindenki biztosra vette, hogy Giannisert fog menni. De fel fullel hallottam csak, nem tudom, mennyire volt valid info.

2 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yes yes yes ezt megúsztuk 🤗😂😂 kösz Heat 💪 akkor is ha ebből nem lesz újabb gyűrű. S remèlem ezzel megnyugszik a Brown trade törtènet. Megmutatta ez a csapat hogy elèg lehet ez a bajnoki címhez egy kèt puzzle db kell ès újra ott lehetünk. Go Celtics!!!!

Egyébként a Miami Sportlestraban bízhat. Ha ő nem hozza ki Giannisból akkor más is nehezen.
dande2
Amúgy vicces, hogy egy antivaxxer, antiszemita srác Neked szimpatikusabb, mint Giannis, akinek az a bűne, hogy a nem nyilvánosan (a csapat érdekében) cserét kért sok-sok év kivárás után, majd a Bucks vezetősége lejáratta.
Jughead
Ahogy írtam, tèvedhetek. Az alapján tájèkozódtam ami info átjön illetve amit pl Browntól a pályán láttam. Brownnak pl eme "lelkületèvel" nem voltam, vagyok tisztában. S ha ti mondjátok, elfogadom, hogy a Bucks volt a szemèt ès nem Giannis. Innen nehèz ezt eldönteni (nekem) mi volt előbb, tyúk vagy a tojás.

De szerintem le is zárhatjuk, az idő eldönti 🙂